Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar herkeze hayırlı günler diliyorum sizlerden birşey isticem ben 7 takımdan sabrinanın yavrularından biriyim :KK1::KK1::KK1:bana karatayı önerdi allah nasip etti karataya başladım bugün sabah 10 yedim hiç acıkmadım demide 5 kayısı ve 2 erik yedim sizlere sormak istedigim soru şu ben eylülde bebeg vesile olucam allah nasip ederse doktorum 75 düşmen lazım dedi ben 70 düşünce vesile olmak istiyorm hiç kaçamak yapmasam zaten yapmamda:KK1::KK1:herşey bebeklerim için çünkü 3 bebegimi kaybettim :KK14::KK14:eylüle kadar nasıl veirirm bu kiloları ve ban yardım edermisiniz sizlere soru sorunca cevaplarmısınız bu kiloları 7 takımda verdim 18 kiloyu :KK53::KK53:bende silerle birlikte devam etsem benide alımısınızaranıza inanın çok ihtiyacım var motiveye ve evlat sevgisine ben eylüle kadar ne kadar kilo veiririm canlarım ya yorunları olan varsa bir el atsalar ne kadar sevinicem bilemezsiniz inanın çok zor evlatsızlık:KK14::KK14::KK14::KK14:

son ogunumude yazayim dedim,sonra kizim uyanacak ve benim buralarda olmam zorlasacak

saat 16 da yerim sanirim
1 tabak soguk ayran corbasi
1kase etli barbunya

buguntoplamda 45 dk yurudum,aksam usenmesemde bir 15 dk daha yurusem bantta...
herkesi opuyore...:)

kızlar herkeze hayırlı günler diliyorum sizlerden birşey isticem ben 7 takımdan sabrinanın yavrularından biriyim :KK1::KK1::KK1:bana karatayı önerdi allah nasip etti karataya başladım bugün sabah 10 yedim hiç acıkmadım demide 5 kayısı ve 2 erik yedim sizlere sormak istedigim soru şu ben eylülde bebeg vesile olucam allah nasip ederse doktorum 75 düşmen lazım dedi ben 70 düşünce vesile olmak istiyorm hiç kaçamak yapmasam zaten yapmamda:KK1::KK1:herşey bebeklerim için çünkü 3 bebegimi kaybettim :KK14::KK14:eylüle kadar nasıl veirirm bu kiloları ve ban yardım edermisiniz sizlere soru sorunca cevaplarmısınız bu kiloları 7 takımda verdim 18 kiloyu :KK53::KK53:bende silerle birlikte devam etsem benide alımısınızaranıza inanın çok ihtiyacım var motiveye ve evlat sevgisine ben eylüle kadar ne kadar kilo veiririm canlarım ya yorunları olan varsa bir el atsalar ne kadar sevinicem bilemezsiniz inanın çok zor evlatsızlık:KK14::KK14::KK14::KK14:

allahım sana hayırlı sağlıklı bol çocuk nasip etsin inşallah takımlarda nasıl bir diyet yaptın bilmiyorum ama karatay diyetini biraz araştırırsan ve burayı takip edersen hem daha fazla bildi sahibi olursun hemde daha kolay alışırsın valla kilo vermen sana bağlı biraz asılırsan kaçamaksız güzel kilo verirsin bence bu diyetle kilo veremeyen yok zaten allah yardımcın olsun :KK16:

Selamlar bu konu başlığındaki yazıları saatlerdir okuyorum, yani ilk 200 sayfayı okudum herhalde sonra da son sayfaya atladım:) ben Aralık ayında 1,62 boy ve 70 kilo ile diyetisyene gittim 65 kiloya düştükten sonra mayısa kadar diyetisyene gitmeyi bıraktım (şehir değişikliği nedeniyle). mayısta tekrar bir diyetisyene başladım ve şu an 61,8 kiloyum, bu hafta Karatay Diyeti kitabını okudum, niye bu kadar geç kalmışım onu da bilmiyorum keşke daha önce okusaydım. bu gittiğim diyetisyenin diyeti de öyle diğer diyetler gibi değil, aslında Karatay diyetine uyarladım denebilir, 3 gündür Karatay diyetindeki gibi beslenmeye başladım, sonuç itibariyle diyetisyenin verdiği diyeti bırakıp karatay diyetine başladıktan sonra 3 gün içinde 800 gramlık bir azalma oldu bu da beni memnun etti, sanırım artık bu şekilde devam edeceğim:KK66: sonuçları da sizinle paylaşacağım, Hocanın kitaplarındaki ramazan bölümü önerilerini uygulamaya çalışacağım, hedefim 55 kilo, ancak ramazan da kilo alırmıyız acaba? veya Karatay kitabındaki ramazan menüleri zayıflamayı devam ettirir mi yoksa yalnızca kilomuzu mu koruruz?

Sevgiler..

allahım sana hayırlı sağlıklı bol çocuk nasip etsin inşallah takımlarda nasıl bir diyet yaptın bilmiyorum ama karatay diyetini biraz araştırırsan ve burayı takip edersen hem daha fazla bildi sahibi olursun hemde daha kolay alışırsın valla kilo vermen sana bağlı biraz asılırsan kaçamaksız güzel kilo verirsin bence bu diyetle kilo veremeyen yok zaten allah yardımcın olsun :KK16:

:KK16::KK16::KK16:amin işşallah ben burayı okuyum en iyisi saprinam biraz bilgi verdi ama acemi olunca :KK1::KK1::KK1:sagol canım benbir araştırıyım :KK16::KK16:

elimdenn geldıgınce dıkkat etmye calısıorm amaaa ıllkı kacmagım oluyoo
kavaltım :8,30gibi 1 muz 2avuç madem
2gibi öğle yemeğii 3köfte+menemen+ cacıkk 1 lokma yufka ekmeğii:KK43:
akşm yermıyım yemezmiyim bilmiyorum :s

hoş geldin aramıza:KK16:
henüz 23 yaşındayım ve bekarım belki seni anlayamam ama geçmiş olsun çok:KK16: umarım en kısa zamanda sağlıkla kucağına alırsın çocuğunu:KK16:
karataya uyarsan mutlaka kilo verirsin ama ne kadar vereceğin bünyeye göre değişir. yarın tartı bildirim günümüz oradan kim ne kadar zamanda ne kadar kilo vermiş öğrenebilirsin:KK34:

geçmiş çok uzun nasl oyuycamm:KK43: galıba okuyamıyacagım.. basladıgım kılomu gerı dönmüşüm fazlasıylaa.. sil baştaann..

hoş geldin aramıza:KK16:
Henüz 23 yaşındayım ve bekarım belki seni anlayamam ama geçmiş olsun çok:KK16: Umarım en kısa zamanda sağlıkla kucağına alırsın çocuğunu:KK16:
Karataya uyarsan mutlaka kilo verirsin ama ne kadar vereceğin bünyeye göre değişir. Yarın tartı bildirim günümüz oradan kim ne kadar zamanda ne kadar kilo vermiş öğrenebilirsin:KK34:

teşekkür ederim canım benim geçen haftanın listesi varki kim kaç kilo vermiş merak ettimde:KK17::KK17::KK17:

6:00'da kalkis

50 dakika yuruyus

Kahvalti: 9:00
- 2 yumurtali sebzeli omlet
- Yesillik, domates, salatalik
- 3 yesil zeytin
- 2.5 ceviz
- Yesil cay
Vitamin ve mineraller

30+30 dakika yuruyus

Ogle: 15:00
- Sebze corbasi
- Karides
- Yesil salata, domates, salatalik
- Ayran+peynir
Multivitamin

Aksam: 18:00
- Tarcinli sut

Son düzenleme:
merhaba kızlar :KK16: bana karatay diyetinin mantığını biri açıklayabilir mi ?? neleri yemeli neleri yememeliyim ? kitabı almadım da :26: lütfen yardımcı olun :KK17::KK17::KK17:

hoşgeldin aramıza.canım tatlı şeker pirinç pilav makarna asitli içecekler yasak.hazır işlenmiş gıdalar yasak.kahvaltıda zeytin 2 yumurta ve 1 çaybardağı kadar ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık olmalı.yumurta yemezsen sabahları yerine muz yiyebilirsin.meyveleride genelde sabahları ye.akşam yakman zor olur onları.bol su iç.yürüyüş yada başka spor yap.yasak olmayan yiyeceklerden doyana kadar ye.kolay gelsin ve inş. hedefine kolayca ulaşırsın...

iyi-geceler_sozleri.gif

Iyi geceler Kizlar.

Aksam ki menüm. Mangalda et, salata Fanta, Cay, 3 tane kuru incir..
SINIRI azda olsa actim ama, Hollanda dan misafirim geldi...

fanta yasak canım...

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

canım çok sevindim kilo vermene allahım inş. bende görürüm 55 leri....:21:

pek muhabbetinize dahil olamıyorum yeni olduğum için ama dahil de olmak istiyorum o yüzden biraz kendimden söz edeyim
belki tanışır kaynaşırız :KK1:

30 yaşındayım 1 yıllık evliyim, geçen sene ekim de miyomektomi ameliyatı geçirdim
rahmimde baya büyük miyomlar vardı alındı neyse çok şükür onlardan kurtuldum

3 aydır bebek için çalışmalar yapıyoruz ancak henüz hamile kalamadım doktorumun kilomun burda bir faktör olabileceğini ve kilom vermem gerektiğini söyledi
hem sağlıklı olmak için hemde sağlıklı bir gebelik için şart bu bencede.
ameliyatın üstüne 6 kilo aldım uzun bir süre oturmam ve yatmam gerekiyordu çünkü

Öncelikle güzel bir şekilde kilo verip sonra hayırlısı ile veya bu aşamada hamile kalmak istiyorum
Rabbim nasip eder Inşallah

bu arada çalışıyorum ve maalesef bütün gün ofisteyim oturarak çalışıyorum, yemekhanemiz alt katta oraya da sadece asansör ile inebiliyorum cünkü biz 19uncu kattayız
bir kere merdiveni kullanarak aşağıya indim indiğimde bacaklarım titriyordu başım da ayrı bir leylaydı
ondan sonra zaten daha cesaret edemedim:KK1:

hoş geldin aramıza.umarım istediğin kiloya ulaşıp hayırlısıyla bi evlat sahibi olursun inş.19.kattayım demişsin 3-4 kat yürüyüp ordan binsen asansöre nasıl olur azda olsa hareket harekettir.:KK34:

Herkese merhaba,

kısmetse bugün sahurla birlikte başlıyorum bende ama sabah daha başlamadan moralim bozuldu tartıya
çıktım ve 1 kilo daha aldığımı gördüm. İlk sahur listemi bende yarın yazarım yanlış olan varsa söylerseniz
sevinirim. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

neda merhaba durumumuz biraz benziyor. Bende ocak ayından bu yana sürekli antibiyotik kullandım ve
mart ayında kasık fıtığı ameliyatı oldum ve git gide kilo almaya başladım. Mayıs ayında da hamile olduğumu
öğrendim ama sevincim kursağımda kaldı ve bebeğim 2 ayı yeni dolmuşken karnımda öldü :KK14: şimdi bende
korunma sürecindeyim eylülde tekrar hamile kalmak için çalışmaya başlıycaz. Bende bu süreçte aldığım
kiloları vermek için karatay diyetine başlamak istedim ve bu gün kısmetse başlıycam inşallah hem kilolarımızı
sağlıkla veririz hemde en kısa zamanda hamile kalıp sağlıklı mutlu bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah :KK49:

hoş geldin aramıza.geçmiş olsun ve umarım sende hayırlısıyla,sağlıkla bebeğine kavuşursun...

merhaba kızlar benim soğumda aldığım kilolarımla başım dertte ilk etapta bi 10 kilo vermem lazım dukan diyetini denemeye çalıştım olmadı bunaldım karatayı araştıriim dedim ramazan geldi benim merak ettiğim bu diyette herşeyi yiyebiliyoruz unlu şekerl, gıdalar ve ayçiçek mısırözü hariç? şimdi ben bütün yemelerimi tereyağıyla mı yapıcam ölçüsü ne olmalı ya da bana örnek bi günlük beslenme planı yazar mısınız bu yolculuğa bende katılmak istiyorumm:KK34:

hoş geldin canım aramıza.ilk sayfamızda örnek menüler var,onları incelersen daha hetaylı bilgi almış olursun .onun dışında hergün yaz menülerini neler doğru neler yanlış söyleyelim sana ...

Canım modellerim süpperrr ondandır teşekkürler canıımmm:KK54:

Bahçe işleri biraz azaldı canımcım ama yine de oyalıyor sulaması bile 1 saati buluyor bu aralar 3 günde 1 filan suluyorum.. Kendime arada iş çıkartıp çapa yapıyorum azar azar:KK34: o ara :emir_bebek: yanımda olunca ıslanıyorus filan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yürüyüş artık sabah yapamayız.. bugün de yattı:KK19: İnş. iftardan sonra yürürüz eşimle callanı da bakam ne zaman yaparımm..
Bu arada herşeyimiz karman çorman oldu yavaş yavaş :emir_bebek: uyudukça iğne-ipliğe kaa topluyorum temizliyorum:KK9::KK9:
Aslında çok hareket ediyormuşum yahu..
Günlük işler var bir de :emir_bebek: habire yıkanıyor:KK9::KK9: Balık burcu ablası küvetinde suyla oynuyo sürekli:KK9::KK9::KK9: :KK9:tam wc alışkanlığı da kazanamadı onunla da uğraşıyorum..
Biz kadınlar çok dayanıklıyız yaw:KK60: herkes yapıyo saydığım çoğu işi canımcım en rahat zamanların:112::112:

gerçekten öyle canım dayanakılıyız maşallah.hele çocuk tam bi sabır işi,allahım onlar evimziin neşesi acılarını göstermesin ve olmayanlarada nasip etsin inş.

canım hoşgeldin aramıza ve çok geçmiş olsunumarım sağlıkla kilolarını verip bebeğine kavuşursun...

kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

neyse şaka yaptım öğlen yemeğimi yazayım

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Emel'ciğim darısı başıma.

:KK9::KK9::KK9:tartıda -- ler arttıkça kaçamak azaldı sanki:KK52::KK52:

Asya'cığım nasıl gidiyor, meyveler bitti mi?:)

İnşallah en kısa sürede sağlık içinde evlat sahibi olursunuz.

2. Öğün: salata, biraz peynir ve cevizli, 1 kase yoğurt

Son düzenleme:
İyiniyetlim merhaba, nasılsın bacım, çok özledim sizleri. Sen de 55 i görmüşsün, sana da kocaman :KK9::KK9::KK9:. Çocuklar nasıl, küçüğün dudağı yaralanmış sanırım. Şimdi iyidir umarım. Geçmiş olsun.

hoşgeldin aramıza.canım tatlı şeker pirinç pilav makarna asitli içecekler yasak.hazır işlenmiş gıdalar yasak.kahvaltıda zeytin 2 yumurta ve 1 çaybardağı kadar ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık olmalı.yumurta yemezsen sabahları yerine muz yiyebilirsin.meyveleride genelde sabahları ye.akşam yakman zor olur onları.bol su iç.yürüyüş yada başka spor yap.yasak olmayan yiyeceklerden doyana kadar ye.kolay gelsin ve inş. Hedefine kolayca ulaşırsın...

Fanta yasak canım...

Canım çok sevindim kilo vermene allahım inş. Bende görürüm 55 leri....:21:

Hoş geldin aramıza.umarım istediğin kiloya ulaşıp hayırlısıyla bi evlat sahibi olursun inş.19.kattayım demişsin 3-4 kat yürüyüp ordan binsen asansöre nasıl olur azda olsa hareket harekettir.:KK34:

Hoş geldin aramıza.geçmiş olsun ve umarım sende hayırlısıyla,sağlıkla bebeğine kavuşursun...

Hoş geldin canım aramıza.ilk sayfamızda örnek menüler var,onları incelersen daha hetaylı bilgi almış olursun .onun dışında hergün yaz menülerini neler doğru neler yanlış söyleyelim sana ...

Gerçekten öyle canım dayanakılıyız maşallah.hele çocuk tam bi sabır işi,allahım onlar evimziin neşesi acılarını göstermesin ve olmayanlarada nasip etsin inş.

Canım hoşgeldin aramıza ve çok geçmiş olsunumarım sağlıkla kilolarını verip bebeğine kavuşursun...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Emel'ciğim darısı başıma.

Asya'cığım nasıl gidiyor, meyveler bitti mi?:)

inşallah en kısa sürede sağlık içinde evlat sahibi olursunuz.

2. öğün: Salata, biraz peynir ve cevizli, 1 kase yoğurt
sagolun canlarım benim :KK48::KK48:işşallah sevinçlerimizi paylaşırız burda :KK52::KK52:ben bakalım canaya kadar ne kadar vericem bugün başladım malum adetim ama farkedermi acaba:44::44:

karatay diyetine günden güne iyice alıştım artık,acıkma hissimi kaybettim çok şükür :)) acıkmadan yemek yiyebiliyorum. öğünler arasındaki 4-5saat aralarında aklıma hiç bir şey gelmiyor. Ekmeksizliğe,şekersizliğe,abur cubura herşeyden uzak kalmaya alıştım ve hayatımdan da memnunum. ideal kiloma geldim mi elbette kaçamaklar olacak ama sadece karatayın verdiği kaçamaklar. yaşam tarzı haline getirdim artık karatayı bundan ve kendimden eminim :))

kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

neyse şaka yaptım öğlen yemeğimi yazayım

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:
Emelcim ben hedef kiloma ulaştım sen de bu hızla çabucak ulaşırsın:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
hoşgeldin canım:KK16::KK16:

amanın :nazar::nazar:neler görüyorum...çok sevindim bebeeemmm:KK54::KK54::KK16:

Allah isteyen herkese nasip etsin canım..sen de en kısa süre de kavuşursun bebişine inşallah:KK16::KK16:

bebeeemmm geldim ama kaçcam..:KK34::KK19:
halasına geldim...bu akşamda burdayım.yarın tartıya yetişemezsem eski kilomu yazcam..annemde tartıldım çünkü.halamın ki farklı gösterdi:KK53::KK53:
kafam karışmasın:KK53::KK53:
Canım Sersumummmm tatlımm sağol darısı senin de başına inş.:KK54:
Merhaba kızlar, tatilden döndüm. Hepinizi çok özledim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:, inşallah herkes çok iyidir. Tatilde bol bol hareket vardı, ama Karatay biraz bozuldu. Bakalım, yarın tartıya nasıl yansıyacak? :26:

Bu arada Propcyil canımcım dönmüşsün, Ankara'da ameliyat olacakmışsın, şimdiden geçmiş olsun diyorum. Sen gelince gene neşelenmiş buralar.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu arada yeni gelen pek çok arkadaş var, hepinize hoş geldiniz diyorum.

Bugünden itibaren tam uyum içindeyim, ilk bildirimim:

Sabah: 2 yum., 1 ç.b. ceviz, salata, lor peyniri, 4 zeytin, 5 erik

Sevgiler
Hoşgeldinnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK16:
hoşgeldin aramıza.canım tatlı şeker pirinç pilav makarna asitli içecekler yasak.hazır işlenmiş gıdalar yasak.kahvaltıda zeytin 2 yumurta ve 1 çaybardağı kadar ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık olmalı.yumurta yemezsen sabahları yerine muz yiyebilirsin.meyveleride genelde sabahları ye.akşam yakman zor olur onları.bol su iç.yürüyüş yada başka spor yap.yasak olmayan yiyeceklerden doyana kadar ye.kolay gelsin ve inş. hedefine kolayca ulaşırsın...

fanta yasak canım...

canım çok sevindim kilo vermene allahım inş. bende görürüm 55 leri....:21:

hoş geldin aramıza.umarım istediğin kiloya ulaşıp hayırlısıyla bi evlat sahibi olursun inş.19.kattayım demişsin 3-4 kat yürüyüp ordan binsen asansöre nasıl olur azda olsa hareket harekettir.:KK34:

hoş geldin aramıza.geçmiş olsun ve umarım sende hayırlısıyla,sağlıkla bebeğine kavuşursun...

hoş geldin canım aramıza.ilk sayfamızda örnek menüler var,onları incelersen daha hetaylı bilgi almış olursun .onun dışında hergün yaz menülerini neler doğru neler yanlış söyleyelim sana ...

gerçekten öyle canım dayanakılıyız maşallah.hele çocuk tam bi sabır işi,allahım onlar evimziin neşesi acılarını göstermesin ve olmayanlarada nasip etsin inş.

canım hoşgeldin aramıza ve çok geçmiş olsunumarım sağlıkla kilolarını verip bebeğine kavuşursun...

İnş Esasım buradasın ya sen de vereceksin inş.:112:
:emir_bebek: uyumadı uyusa da callan yapsaydım yaw.. Çocuk duracell pilli :KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Allah'ım sağlık versin inş.:KK16:

İyiniyetlim merhaba, nasılsın bacım, çok özledim sizleri. Sen de 55 i görmüşsün, sana da kocaman :KK9::KK9::KK9:. Çocuklar nasıl, küçüğün dudağı yaralanmış sanırım. Şimdi iyidir umarım. Geçmiş olsun.

Sağol fzgunum tatil nasıl geçti sen nasılsın kilo verdin mi? Biz de seni özledik canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Geçti artık teyzesi sağol:KK34:

aramıza hoş geldin
inşallah çok yakın zamanda istediğin kiloya ulaşır özlemini duyduğun bebişinede kavuşursun
kavuşuncada inşallah senin için herşeye değermiş diyeceksin
kolay gelsin :KK16:

X