Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah ki menüm Su an yiyorum. Bahcemdeki marul &kuzukulagindan yaptigim salata.

Bir tabak salata, 2 yumurta, 1 avuc ici kadar cökelek 8 tane cekirdeksiz zeytin.
2 cay bardagi sicak su, biraz turp.

bu sbhkki kahvaltim;
yarim muz
2 findik
1 ceviz
az bir parca beyaz peynir
zorla yedim canim hicbir sey istemiyor
ayrica kizimi parka goturdum ve yarim saatte yuruyus yaptim,1,5 lt suictim,simdi yesil cayimi demleyip mutfaga giricem,kuzuma yemek lazim:)

Kizlar merhaba bugun biraz hastayim cok dikkat edemefim.
Sabah sadece omlet,
oglen ,ogluma yaptigim ev kus kusundan 5-6 kasik yedim.
Biraz oncede taze fasulye ve biraz et yemegi.
Cok halsizim.
opuyorum.
Luckyy geçmiş olsun aman dikkat et kendine

Ben de tatildeyken türlü kaçamak yaptım fakat çok yürüdüğüm için kilo bile verdim 58 i gördün demek ne güzel tekrar inersin o kiloya hiç merak etme

1.öğün

1 haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 kuru kayısı
1 bardak kayısı çayı

Soda içmek yasakmı arkadaşlar karatayda???
Tienen hoş geldin k.valtın çok az değil mi nerdeyse hocamızın dediklerinin yarısını yiyorsun işin sırrını unutma az yersen kilo vermezsin ki.. Aksine k.valtıyı hocamızın dediği şekilde yapıver akşamı kısabilirsin.. Yani 2 aydır ben k.valtımı çok güzel yapıyorum kilo almadım aksine verdim
Soda yasak evet içinde tuz oranı olduğu için vucütta su tutuyor soda

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:
Tebrikler İyiniyetlim hedefe çok çok az var bitti gibi

Bu k.valtıyla hemen acıkmaz mısınız ?

4 taze kayısı+ büyük bardak ılık su

1.öğün 10:00 da bitti
2 kk yumurta
domates
salatalık
acı biber ağzım yandı
2 kaşık çökeleği terayağında erittim
1 dilim peynir
10 zeytin
1 bardak ceviz+fındık

Ekmekçim seni de tebrik ederim kilo vermişsin demek ki kaçamağı da çok abartmadın ve yürümüşsün Yalnız hedefi 53'e çekeceğim :112:
Canımcım çok sağolun 55 ' e düşememiştim birden gitti o kaa kaçamağa rağmen

Karatay da olmazsa olmazlardandır güçlü bir kahvaltı canım çok az yemişsin bu kar değil senin için iştahın artması ve kaçamak yapma ihtimalini arttıracaktır. Ya da vücut kıtlık moduna girerse kilo vermene engel olacaktır dikkat et.. Ben bazen daha hafif yediğimde çabuk acıkıyorum onun için de çok kuvvetli b,r kahvaltı yapıyorum karnım şişiyor ama kilo veriyorum:112:

gunaydin guzeller.. dun gezmedeydim wn ufak bi kacamagim olmadi.. bugun mukafatini aldim-1 kiloda uyandim..81.7 olmusum yupppiii...kim tutar beni boyle muthis doyarak kilo vermek en onemlisi saglikli yasam yasain karatayyy

ellerine sağlık hamarat arkadaşım

Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:
haftaya mezun ederiz seni iyiniyetlim bak tartıda az çıktım diye yeme poğaçadan sakın

sabah menum uyanir uyanmaz 2 bardak su
kahvaltim peynirli tereyagli yumurta,
domates,sogan ,maydonoz ,turp
10 tane zeytin limonlu yiyom
azicik tahin helva
1 nektarin
ceviz
omega3 2 kapsul
1 bardak tarcinli sut
simdi yuruyuse gidiyorum...

karataya 2 haftadır falan ayak uyduruyorum galiba yeniden kışın yaptığımda hocamızın dediği gibi yapıyordum yeniden baslayınca yine 2 yumurta yiyerek baslamıstım ama sıcaklar beni öldürüyo bu yüzden menüm az ama tok duruyorum 4-5 saat acıkmıyorum bol su iciyorum galiba o yüzden.dün aksam mesela 5 bucuktan beri yemek yememistim bazen böyle kendiliğinden iştahım kapanıyo

Günaydın kızlar
güzel bir gün geçirirsiniz inş
hemen sabah menümü yazıyorum 08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
2 siyah zeytin
1 büyük domates
1 salatalık
2 s.lgar omega 3

akşama yemekli toplantımız var, umarım menü karataya uygun olur:26: foruma geç girerim ama mesai saatlerinde elimden geldiğince sizinleyim, kurtuluş yok benden

kızlar sabhki kahvaltım
1 avuç leblebi 1 avuç fındık
1 bardak süt
yarım lt su içtim dünde 1 saat spor yaptım öpüldünüz bu arada ramazan geldi oruç tutarken nasıl kilo vericez yada kilomuzu nasıl koruycaz alınlamsa bari öpüyorum

Bu k.valtıyla hemen acıkmaz mısınız ?[/QUOTE]

umarim acikmam,yaklasik 10 gundur sabahlari cok zorla yiyorum,sicaklardan sanirim..sadece yemis olmak icin yedim bunlarida...

Senin de günün harika geçsin tatlım afiyet olsun ve toplantın da kolay gelsin Senden kurtulmak isteyen kim acep

kesinlikle sicaklardan oldugunu dusunuyorum,dedigim gibi son gunlerdeolan bir durum...hiiic istahim yok,buna sevinmiyorum cunku az yemenin bu diyette anlami olmadigini ve ise yaramadigini biliyorum.ama napim elimdde degilben de istiyorum omletli zeytinli zengin kahvalti yapmak ama icim almiyor...hele bi gelsin ramazan,belki sahurda acikirimda yerim bellimi olur?

çok güzel iyiniyetlim kilolar gitti senin azmin sonu budur işte bende bi evde duramadımki tatil v.s düzen bozuldu hep neyse bahane bunlar tabi...darısı başımıza inşallah

1.öğün

1 haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 kuru kayısı
1 bardak kayısı çayı

Soda içmek yasakmı arkadaşlar karatayda???

Soda yasak canim

sağol canım iyiyim artık .sen nasılsın nasıl gidiyo call ..sıkılaşma hissediyomusun...

Iyi gidiyor canim,bugun 5/21 oldu,olculer de azalacak insallah,yolu yarilayim,olcum yapacagim

Tebrikler canim,hedef de degistirilmis,sen ona da ulasirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…