Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ayy bilirim o makarna yapma zahmetini, ellerinize sağlık canım boynun da en kısa zamanda geçer inş

kız ne yaptın sen öyle ben de dayanamıyorum meyveye ama çok fark ediyor meyve miktarının artması haberin olsun bşr de 10 da yemişssin sakın stres yapma yarına eritirim diye düşün bak stres demek kortizon demek

Kislar bugunku menulerimi bildiriip yaticam.

Sabah: klasik karatay:) arkadasim kahvaltiyangeldi, bu kadar saglam kahvalti edip bi de kolo vermeme inanamadi

Ogle: yiyemedim, bi suru birikmis is icin ordan oraya kosturdum cunku izin bitiyo ve Pzt ise baslamam lazim. O yuzden de ise donmeden bissuru sey halletmem lazim. Bi avuc badem atabildim agzima

Aksam: disardaydik. Izgara somon, roka salatasi ve kuru borulce piyazi yedim.

Herkeslere bolca leptinli dinlemdirici bi uyku diliyorum

Çoook teşekkür ederim.İnanın kara kara düşünüyordum beceremedim yapamadım diye.Sağolun

Dondurmanın glisemik indeksi çok yüksek ama canan hocamız yeşil elma programında öyle bir dondurma tarifi verdi kiii çok mutlu oldum zaten yiyemiyordum, artık rahatlıkla yapar yerim

300 gram hurmayı yıkayın 3 saat kadar ılık suda bekletin. 1 litre kadar sütü (marketten yada mandıradan) aldığınız çiftlik sütünü kaynatın ve soğumaya bırakın. Aktardan aldığımız 5 kaşık salebi küçük bir kâseye koyun ve soğuk sütten bir kepçe alıp salebin üzerine döküp tahta bir kaşıkla topaklanmanın giderilmesi için karıştırın sonra bu karışımı diğer tenceredeki soğuk süte ekleyin. Ocağı orta derecede açıp devamlı muhallebi kıvamına gelecek şekilde karıştırın biraz katılaşınca ocaktan alın 5 veya 10 dakika bu şekilde karıştırmaya devam edin. Her bir kaseye çekirdeklerini ayırıp ikişer ikişer hurma koyun, üzerine dondurmayı dökün biraz dinledirip kaynar halden çıkmasını bekleyin daha sonra buzluğa kaseleri koyun ve dondurup servise hazır hale getirin.

NOT: Salep şekersiz olacak

Afiyet olsun

Dünkü menüm:

Klasik Karatay kahvaltısı
Sulu köfte, yoğurt
Biber dolması, semiz otu, barbunya (hepsi az)
Karpuz :-(

Şimdilik yok ama olucak inşallah canım,bu arada belin incecikmiş zaten,devam ettikçe fark eder

Geçmiş olsun filiz,çok sevindim canım kilo vermene,yola devam durmak yok

Hayırlı olsun canım,artık seni burada daha sık görürüz inşallah,bi aksilik çıkmazsa kızlarla buluşucaz,sen de gelsene

Hoşgeldin canım,kilo almadan geldiğin için seni

günaydın herkese iş yoğunluğundan bazen menü bildiremiyorum ama fırsat buldukça sizleri takip ediyorum ben geçen hafta cumadan beri hiç tartılmamıştım bu sabah merak ettim ve tartıldım 71,900den 70,700 olmuşum 1,300 gr gitmiş çok şaşırdım herhalde denizde yüzmem bana baya yağ yaktırmış ve akşamları 4 durak önce inip yürümeminde faydası olmuş başka bir anlam veremiyorum çünkü bu hafta kaçamaksız günüm yoktu yani aman neyse böyle diyete can kurban benim eşimin bir akrabası var geçen onla karşılaştık çok kilo almış bana sordu nasıl kilo verdin dedi bende anlattım biraz internetten araştıracak burayıda tavsiye ettim bakalım aklına yatarsa ona bize katılacakmış inşallah katılır bize oda kilo verir herkes zayıflasın kilocuklar gitsin valla ben soran herkese anlatıyorum faydalansın herkes canan hocamızın tavsiyelerinden ama gerçekten duymayan çok insanda var bu diyeti kızlar komşularım bile bazen işten eve gelirken beni görüp durdurup soruyorlar mesala bütün bir gün ne yapıyorsun ne yiyorsun diyorlar bende anlatıyorum herkese hoşlarına gidiyor ama daha başlayan pek yok nasıl olsa ikna olacaklar neyse herkese iyi günler dilerim

clemncim seni bekliyorum bak nerelerdesin ne durumdasın ben seni yine geçtim

1.öğün

1 haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 kuru kayısı
1 bardak kayısı çayı

Soda içmek yasakmı arkadaşlar karatayda???

sağol canım iyiyim artık .sen nasılsın nasıl gidiyo call ..sıkılaşma hissediyomusun...

iyiniyetlim nasılsın call yapıcam dediydin başladın mı ilk izlenimlerini alalım canım...
ben bugün aç karnına yarım saat yürüdüm ..dün gece de leslie ile 5 mil yürüdüm

Günaydın çıtırlar ve çıtır adaylarııııı

Kahvaltım
Kalkar kalkmaz 2 kayısı + su

Az küp patatesli 2 yumrutalı omlet
yarım poğaça
fındık
beyaz+tulum peyniri
ş.siz çay
domates + saltalık
3 omega 3

veeee tabisii kahvemmm..
Hepinize afiyet olsun

günaydınlar,

dün akşam bir arkadaşın vedasına gittik, meyhane tarzı bir yere gittik
son derece kararlı bir şekilde
mezelerden kaşığın ucu ile aldım, 2 ızgara köfte, 1 kücük dilim bonfile ve 3 veya 4 dilim parmak fırın patates yedim
onun haricinde suları hiç güvenmediğim ve tadını sevmediğim bir marka olduğundan light cola içtim.

eşimle yaklaşık 40 dakika yürüyüp eve geldim:)

sabah kalkınca da 1 bardak su içtim
sonrasında 1 dilim peynir, 5-6 cherry domates, biraz maydonoz, 1 haşlanmış yumurta, 3 yeşil zeytin yedim yanında da açık limonlu çay içtim

ofiste yerime gelince de 1 fincan filtre kahve içtim ve 2 gün kurusu kayısı yedim çünkü hem henüz ayılamadım hemde dün büyük abdeste çıkamadım
kabızlık problemim var

iyiniyetlim nasılsın call yapıcam dediydin başladın mı ilk izlenimlerini alalım canım...
ben bugün aç karnına yarım saat yürüdüm ..dün gece de leslie ile 5 mil yürüdüm

Günaydın Filizcim
Dün akşam 8 gibi call a başladım ve 20 dk kadar da yaptım kızım da bana eşlik etti eğlenceli ve zorlayıcı da oldu ama rahat vermeyince yarım kaldı.. Bence çok etkili yapmak çok çok işe yarayacak

Filiz geçmiş olsun

Kızlar sabah 6:00 itibarıyla uyandım yineee

Yürüyüş için eşimi ikna edemedim bugün işi çokmuş
Ben de poğaça hamuru mayaladım Bir tepsi örgü bir tepside normal poğaça yaptım ondan da yarım poğaça yidim
Akşam da bamya yimeği yapmıştım onu eşim yiyor maalesef keşke sevseydim
Sarma yapmaya korkuyorum yapınca yiyorum ve abartıyorum onun için yarın yapacağım

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:

harika gidiyosun tebrikler canım ...
farkındamısınız bu ara herkes verdim diye yazıyo ki buna ben de dahil gram gram verirken birdenbire güzelce gitti..bu sitede gezinirken geçen aycangül diye bi arkadaş yazmış ay küçülürken bizde küçülcez diye yazmış ..ay hareketleri bizi etkiliyormuş ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…