Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım geçmiş olsun babana allah acil şifalar versin ablanıda alalh tek avazda kurtarsın inşallah herşeyin hayırlısı sen yinede başka karataya telafisi olur mutlaka
aminnn.. teşekkur ederımm.. baslamstm ama azcık bzulduu toparlayacagıma ınanıyorm...

hoşbulduk sevgicimalemsin valla,piyanist şantöre bayıldım

callan yapan arkadaşlar yardım lütfen benim indirdiğim callan 1 saat sürüyor
başlayınca hepsini mi yapıcam çünkü sonralara doğru baya zorlaşıyor
lütfen biraz biligi verin

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) omlet,2kasık bugday-nohut haslama,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

callan yapan arkadaşlar yardım lütfen benim indirdiğim callan 1 saat sürüyor
başlayınca hepsini mi yapıcam çünkü sonralara doğru baya zorlaşıyor
lütfen biraz biligi verin

evet 1 saat sürüyo son 30 dk sanırım stretching yani esneme hepsini yaparsanız faydasını görürsünüz ilk günler tabiikide ordaki gibi profesyonel yapamazsınız 3-4 derken onlar gibi hızlanırsınız..

Gül 63 meraba nasılsınız aramızda en deneyimli sizsiniz ramazanda karatayı nasıl yaptın anlatırmısın kilo verdinmi ramazandada şimdiden teşekkirler
Izın verılen gıdalarla doyuncaya kadar sahur yaptıktan sonra ,yıne ızın verılen gıdalarla doyuncaya kadar ıftar yaptım,zaten oruc tutmanın yanı bır borcu odeme duygusunun keyfıyle mucızevı hormon endorfın tetıklenıyor,artı ızlenen sey ,cıkan soz gıbı seylere de ıtına edıldıgınden,karacıgerın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kılolarda gıdıverıyor.Ben gecen ramazanda 4kg verdım,tabı goruntu olarak 8kg vermıs gıbı duruyor ınsan.Secılen gıdalar deformasyonel hastalık olan kıloyla ugrasmaya bırebır,cunku vucut omega3 u yapamıyor .

merhaba kızlar bana karatay diyetinin mantığını biri açıklayabilir mi ?? neleri yemeli neleri yememeliyim ? kitabı almadım da :26: lütfen yardımcı olun

merhaba güzel kızlar,

1.öğünümden önce 30 dakika yürüdüm.
Bi arkadaşın doğum günüydü .. 1 incecik dilim elmali tart yedim.. Sonra yarım saat yine yürüdüm.

2.öğünüm balıkçı daydık malum Ramazan'da geldi son kez yiyelim dedik .. Bir icecek icmem gerekiyordu .. Cola Zero kafeinsiz ictim.. Sonra 1 saat yürüdüm.yarim saat yüzdüm.

Şimdi çayımı içerken sizleri okuyacağım..

hoş geldin leylakcım kız herkesi kıskandırmışsın ohh ne güzel herkesin gözleri açılmış seni görünce özledik seni

ohh sonunda koşturmacan bitmiş. Bak propycil geliyor Ankara'ya ve buluşmayı düşünüyoruz , sen de Ankara'daysan gel canım. ficans da gelecek
forumdan ayrı kalınca kaçamaklar da artıyor cumaya ne kaldı dikkat et

kilon için ayrıca geçmiş olsun canım suyu az içince başım ağrıyor benim senin de öyle olabilir malum havalar çok sıcak:26:

Çok lezzetliydi 2. öğünüm kızlar:112:
Yalnız fasulye yerine bir avuç fındık yidim..
Hepinize afiyet olsun
iyiniyetlim afiyet olsun patlıcanlı pizzanın tarifini verir misin çok güzel görünüyor

Sabah: 08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
2 siyah, 1 yeşil zeytin
1 domates
1 salatalık

10.30'da ev yapımı peynirli ve maydanozlu poğaça

14.30'da 1 dilim yaş pasta (özsütün aynası)

Akşam: 19.00'da
tavuk haşlama
1 y. kaşığı bulgur pilavı
keten tohumlu salata

yemekten sonra her zamanki gibi 1 saat yürüyüşümü yine yaptım köpişlerle.
kaçamakları ısrarla yedim kızlar, iş yerindeki arkadaşlar artık yemezsem dövecekti beni:26:

selam kızlar...diyet tam gaz devam ediyo ama tartılmıyorum (fobim var) bugün sadece bir kaçamak yapıp ıce tea içtim ( çook sıcak napıım..bişey sormak istiyordum slim in 6 start it up diye bir egzersiz programı varmış bilgisi veya deneyimi olan var mı?

Iyi geceler Kizlar.

Aksam ki menüm. Mangalda et, salata Fanta, Cay, 3 tane kuru incir..
SINIRI azda olsa actim ama, Hollanda dan misafirim geldi...

Son düzenleme:

teşekkür ederim asyacım bi gün önce makarna yapmıştık ya onun etkisi sanırım o gün çok terledim en iyi spor dan da zorlayıcı geldi uzun zamandır kollarımı öle çalıştırmamıştım hamlamışım heryanım tutuldu özellikle de boynum ve kulunç oldu neyse başım biraz daha iyi ama boynum hala tutuk ..ilgin için tekrar teşekkürler ..

merhaba kızlar bana karatay diyetinin mantığını biri açıklayabilir mi ?? neleri yemeli neleri yememeliyim ? kitabı almadım da :26: lütfen yardımcı olun

hoşgeldin canım ilk sayfamızı oku orda örnek listeler var bi çok soruna cevap bulabilrsin ..sen de menülerini yazarsan eksiğini fazlanı söyleriz canım

pofleye pofleye yazıyorum 3.oğün niyetine

1 kase salata

ama sonra meyveler 3-4 porsiyon belki daha fazla

sonraaaaaaaaaaaaaa saat 10 da kayınvalidemin koyden getirdiği boğurtlenden 1 kase

bu kacamaklar hep yasak olan meyvelerden:18: bu nedenle canım biraz sıkkın

meyve canavarı biriydim zaten,kendimi zor tutuyordum ama tutamadım bu sefer

teşekkür ederim canım

Kizlar merhaba bugun biraz hastayim cok dikkat edemefim.
Sabah sadece omlet,
oglen ,ogluma yaptigim ev kus kusundan 5-6 kasik yedim.
Biraz oncede taze fasulye ve biraz et yemegi.
Cok halsizim.
opuyorum.

geçmiş olsun canım vitamin al canım omega 3 içiyomuydun canım sen

paint canım sen de hoşgeldin babacığına geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…