Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar dolmabiber yemek yasakmıydı??

2.öğünüm
1 kase arpaşehriye çorba (limonlu ve pul biberli)
birazcık tavuk ciğeri
1 dolmabiber yoğurtladım oh ne güzel
1 kase yoğurt
biraz domates salatası üstüne kırmızı pul biber ve zeytinyağı döktüm

saat 11 den bu yana 2 litreye yakın su içtim

sersum cum tesekkurler tekrar...
2. ve son ogunumu yazicam,bugun biraz erken oldu ama aksam fazla acikacagimi sanmiyorum,belki 17.30 da cok acikirsam ayran ya da sut icerim...

1 tabak patlican oturtma(patlicanlar firinda cok az yagda pisti)
2 yemke kasigi bulgur pilavi
1 bardak ayran

30 dk kosu bandinda yurudum,bu saate kadar 2,5 lt su 2 bardak yesil cay ictim...aferim bana

teşekkür ederim canım inşallah verdiğin bilgilerede ayrıca tşk ederim.

Tuzla ilgili görüşlerinizi istemiştim ama kimse görmedi mi ? :44:

bu menüdeki arpa şehriye yasak ama dolmalık biber değil bulgurlu dolma yapmalısınız zira pirinç yasak:112:

aa tamam o zamann oysa şehriye çorbasına bayılırdım yaaaa

oooo kimler gelmişşş canım hoşgeldin özledik valla seni.ben 2 haftadır gr.veremedim o yüzden moraim hayli bozukkkk

Son düzenleme:
yaaa iyiniyetlim benim bu günlerde iştahım çoook açıldı yemiyorum ama.bide 2 haftadır yerimde sayıyorum moralim çoook bozuk yaaa

canım ben soğuk limonlu su içiyorum tok tutuyor hocamız öneriyor bi dene istersen.. Sabah güzzeeellcee yersen pek acıkmamalısın ama:44:

saol canım tabiki zayıfladığım için kızdı bu arada annemide üzmek istemiyorum artık ona daha fazla zayıflamayacağım bu kilomu koruyacağım dedim ama ben karataya devam ediyorum

2. öğünüm
büyük bir kase yarmalı nohutlu soğuk çorba,
2 ceviz
köşetakımım tekrar döşenecek oturma odası çocuklara bırakıldı onu tekrar yüzletip salona alacagız. yanına da puf ya da berjer eklenecek .altı maalesef minder şeklinde değil, bütün parça halinde. döşemeciyle konuştuk fakat sabit olacağını modelinden dolayı döşeginin portatif olamayacagını söyledi. sadece yastıklar yıkanabilir olacak.alt zemin için mor, yastıklar için beyaz üzerine morunda bulunduğu dallar var.kırlentlerde aynı kumaşın beyazı olacaktı. fakat mor çokmu canlı olur diye kuşkularım var. ben kahve tonları için gitmiştim orada moru beğendik .evde geri biraz fikrimiz değişti.gerçi moru oldukça koyu tonda ama bilemiyorum . yaşlandıkça renkli olmazmış gibi geliyor,ya da bizim nesil öyle zannediyor.

Son düzenleme:
merhaba kızlar

leylak84 gemişsin canım hoşgeldin

bugün yine kahvaltı yapamadım dün akşamdan beri başım ağrıyor 3 ağrı kesici bi kas gevşetici içtim bana mısın demedi...birazdan bugünün tek öğününü yiyip yine ağrıkesici içiiim bakalım nolcak....
bugün pazar var burda ama gidemedim başımın ağrısından bakalım bu hafta ne yicez

sabah 74.1 çıktım tartı da inanamadım ama çok sevindim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…