Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

$376215_10151088594963846_777508573_n.jpg

Okuyun kızlar:112:

merhaba kızlar :)

Burada callan yapan çok arkadaş okudum. Acaba bana da yardımcı olur musunuz?
Çok aradım ama bulamadım.Nereden indirebilirim callanı?

evet bıdenem 50 dk 5km cepte:KK8::KK8::KK8:sen napıyon yuruyomusun hıc

leylakım msjımı gormedın sanırım.hosgelsın canım :KK54::KK54::KK54:ozledım valla :KK19:

canımcım gördüm cevap da yazdım ama nerde bulamadım yaw,hatta bende orda günde 10 km yürüdüğümü yazdım,kilo almadığımı yazdım ama:44::44:
hoşbulduk papadiyam.bende çok özledim valla.napıyosun nasılsın,kaç kg verdin bu hafta bebişim
:KK16:

Rafine tuz yerine kristal
kaya tuzu (cam veya ahşap değirmende öğütülerek) kullanılmadır.

bunun için önerileriniz var mı arkadaşlar canan hanım normal kullandığımız iyotlu tuzların da
zararlı olduğunu ve kristal kaya tuzu kullanmamamız gerektiğini söylemiş
peki siz ne kullanıyosunuz önerebileceğiniz var mı?

iyiniyetlim
iddialı renkten kastım mor. zaten halı ve mobilyada değişeceği için istediğim renk olabilecek .fakat kararsızım.önceki mobilyam klasikti, 23 senedir bıktım ve eskidi iyice.hepsi yeniden değişecek.fikirlerinizi bekliyorum:KK16::KK16::KK16:
nişandamalesef uyamadım, bugün soğuk çorba yapıyorum onunla biraz dengelemeye çalışacağım.

canımcım gördüm cevap da yazdım ama nerde bulamadım yaw,hatta bende orda günde 10 km yürüdüğümü yazdım,kilo almadığımı yazdım ama:44::44:
hoşbulduk papadiyam.bende çok özledim valla.napıyosun nasılsın,kaç kg verdin bu hafta bebişim
:KK16:

canım bende baktım cevaplara bende goremedım neyse ıyım canım gecen hafta800 grm verdım bu hafta tartılmadım regl haftam zaten bakalım sabah tartı ne dıycek:))almamıs olmana cok sevındım canım ben tatıldeyken almıstım cunkı hıc yurume ımkanım olmamıstı ama gelınce hemencecık gıttı o kg lar.bıdenem tekrar hosgeldın ıyıkı varız ya butun topıgı cok sevıyorum allah ayırmasın:KK16::KK16::KK16:

canım bende baktım cevaplara bende goremedım neyse ıyım canım gecen hafta800 grm verdım bu hafta tartılmadım regl haftam zaten bakalım sabah tartı ne dıycek:))almamıs olmana cok sevındım canım ben tatıldeyken almıstım cunkı hıc yurume ımkanım olmamıstı ama gelınce hemencecık gıttı o kg lar.bıdenem tekrar hosgeldın ıyıkı varız ya butun topıgı cok sevıyorum allah ayırmasın:KK16::KK16::KK16:

tekrar hoşbulduk canımcım:KK16::KK16:yürümesem ben de alırdım kesin,ama sıkıntıdan sabah akşam yürümek iyi oldu:KK9::KK9:cumaya daha da vermiş olursun inşallah canımcım,çizelgeni de o zaman değiştiririz artık.bende seni,herkesi çok seviyorum bebişim:KK19::KK19:

Leylakım eylülde aynılarını ben de yazıciiim inş. Düğün ağustosun 25 inde :112:
Bir de tabiiissiii kendime ciciler alıcimmm dolaptaki giysilerim olmuyoo hiiiççç zatennn düğünde harika olmalıyım ohhh yaşasın karatay yaşasınEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Benim görümceler ve eltilerim de çatlayacaklar kısss nasıl mutlu olmuşsundur Allah'ım azimle verdin tüm kilolarını övgüye değer tatlım. Benim verdiğim şunun şuracığı toplamda 11 kiloya yakın sana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :KK16::KK16::KK16:

ohhh ne güzel olcek kıss..kıskananlarrr çatlasın:KK24::KK24::KK24::KK24:
çok merak ediyom o günleri:KK53::KK53:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCjvhpe/weight.png[/img]

çizelgen hazır canım..güle güle kullan..[/img] dışındakileri kopyala çizelgene yapıştır:KK16:

sersumcum ben bunu nereye ve nasil yapistiricam bilemedim,bulamadim canim:KK43: cok oluyorum ama bir kez daha el atarmisin

iyiniyetlim
iddialı renkten kastım mor. zaten halı ve mobilyada değişeceği için istediğim renk olabilecek .fakat kararsızım.önceki mobilyam klasikti, 23 senedir bıktım ve eskidi iyice.hepsi yeniden değişecek.fikirlerinizi bekliyorum:KK16::KK16::KK16:
nişandamalesef uyamadım, bugün soğuk çorba yapıyorum onunla biraz dengelemeye çalışacağım.

Ben de k.elebeğin kılıfları komple çıkanından var.. 2 değişik de kılıfı var.. komple yıkanabiliyor accayip hijyenik..
oldukça da zarif..
koltuklarını yenileyeceksen -mesajını tam hatırlayamadım yeni koltuk mu alacaktın:26: mobilyanı değiştirecekmişsin ama - düşünebilirsin bak..
aldığımdaki krem fon üzerine küçük güzel çiçekleri olan kılıfları yazlık olarak, bir de kahverengi krem çizgili kılıf aldım sonradan onları da kışlık olarak kullanıyorum..
Kirlendikçe yıkıyorum..
Kılıfları değiştirince koltuklarımın değiştiğini sanıyorlar çok hoşuma gidiyor:KK9::KK9::KK9:

sersumcum ben bunu nereye ve nasil yapistiricam bilemedim,bulamadim canim:KK43: cok oluyorum ama bir kez daha el atarmisin

profilinde üstte hakkımda yazan bölümü aç.oradan liste çıkıyor..çizelgenin yanındaki kaleme tıkla..çıkan boşluğa yapıştır tatlım:KK34:

ay çok teşekkür ederim canım 71,600 kiloyum ve 40 bedene girdim valla hemde hiç zorlanmadan çekiştirmeden girdim çok mutluyum bugün yabi pantolonu annem körünce kapıştık yine kızdı bana :KK9::KK9::KK9::KK9:
niye kız,pantolon aldığın içinmi yoksa daha fazla zayıflamanı istemdiği için.ayrıca çok hoş görünüyosun bence biraz daha ver ve 38 beden ol...

Esascım canım benim kilom 59.8 oldu değiştirebilir misin :KK16::KK16::KK34::KK34:

tabi canım birazdan yaparım...

merhaba arkadaşlar, bende aranıza katılabilirmiyim?

ben geçen hafta - Karatay Diyeti- okudum bitirdim ve bu hafta tüm kararlılığım ile karatay diyetine başladım
yani bu sabah ve öğlen:)

sabah; 1 kupa filtre kahve, 1 yumurta, 1 dilim ezine peyniri, 4-5 zeytin domates salatalık yedim
öğlen; 1 kase mercimek çorbası ve 1 tabak peynirli karışık salata ve bir dilim kepek ekmeği

bugün marketten kavrulmamış badem ve gün kurusu kayısı almayı planlıyorum.

ben geçen sene evlendim 64 kiloydum zayıf değil ama etine dolgun hoş bir vücudum vardı
bu sene eşimle ikimiz baya cozutmuşuz, geçen seneden kalan hiçbir kıyafetimiz olmadı üzerimize
ve bu sene tatilde kendimi balina gibi hissettim karar verdim en geç seneye yazın yine bikinilerimi giyeceğim önce Allah'ın izni, sonra azim ve irademle

1,65 boy kilo, 76 kilo:KK14:

hoşgeldin aramıza...

Merhabalar,
Ben de 3 hafta kadar once basladım bu diyete.. olabildigince tum listeye uymaya calısıyorum. Çalıştıgım icin bazen yerine baska birsey koyarak yapıyorum. Ama 3 haftada 4 kg ya yakın verdim. Bol su iciyorum ve aynı zamanda 2 aksama bir 4.5 km yuruyorum hızlı tempo. Hem kendimi dha hafif hissediyorum hem de daha da bir gaza gelmiş oldum.. Dogumdan sonraki şişkinliğim bir turlu inmimişti. Ve kilomdan da şikayetciydim.. Bir tek su keten tohumu yagını icemiyorum, icim kaldırmıyor :KK43:
Ha bir de kavitasyona basladım ama 1 seans gittim daha..2.seans bu cts olacak.. herhalde onun da etkisini gorurum..
Hepinize iyi gunler dilerim :)

hoşgeldin aramıza...

inan be yaa burdayım artık be yaa:KK52::KK52:
bak ben saa ne didim di,,sen annenin yanına gidince incelceksin didimdi..ooh sefam olsun gitsin pis yaglar..:KK76::KK76:
sen eşini ozluyosun ondan uyuyamıyosun demi gece...canım benim kıyamam sana yaa:KK19::KK19::KK19:
simitten de bi ıssırıkla kalmam hiç merak etme..senin için 1 tane yiyim..daha kendim için olanlar da war:KK53::KK53:

kız kaçtane simit yemeyi düşünüyon:44:

merhaba bende karatay diyeti kitabını okudum ramazanla birlikte başlamak istiyorum

fakat ramazandan sonrası için iş yerimde öğle yemeklerinde dışarıdan söylüyoruz

hep bilindik diyete uymayan şeyler sizlerinde fikrini alabilirmiyim benle aynı durumda

olan var mı? Ne yiyorsunuz neleri tercih ediyorsunuz bu durumda?

hoşgeldin aramıza ve umaeım istediğin kiloya rahatça gelirsin.öğlenleri dışardan yemek gerçekten çok zor oluyo insan ne yiceni şaşırıyor.ben oyüzden artık 2 öğün yapıyorum.ama sen yeni başladığın için 3 öğün yap bi süre sonra 2 öğün yaparsın eğer dayanabilrisen.dışardan çorba+ve sebze yemek leri yiyebilirsin pidelerini yememek şartıyla kebap ve hafatda 1 gün lahmacun yiyebilirsin canım...

bana bugün yine 3 öğün gözüküyo gibi kısslar..akşama halama gitcem..şimdi yeni yemekten kalktım..

2.öğünüm
mercimek çorbası
ıspanak yemeği(annem yapmış pirinçli ayırabildiğim kadarını ayırıp yedim)
salata yoğurt

X