Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geldiğim nası belli oldu hemen demi ama....
çenem yerlerde gene..
nazfiliz ew makarnasından yime haaaa....okdar ugrastım bi tadına bakıym den sen şindik...

yemem canım zati üç haftadır tartı değişmiyo ...sen daha ameliyat bilem olmamışsın bide ameliyat için girmicen buraya ohoooben temelli geldin sandımdı neyse hayırlısıyla sen iyileşte artık bekleriz ...

kızlar ben evde bilgisayarın başında oturup dururken bişicikler konuşmuyonuz bi gittim maşallah çeneniz düşmüş oku oku bitmedi

yemek yicektim önce kızlara bakiim dedim bu saat oldu

ficanscanım maşallahın var yine yapmışsın call sevdin herhalde sana zor gelmedi sanırsam ben o zaman zorlanmıştım hem kilom fazlaydı hem belfığım daha zorluyordu herhalde... bugün çok yorgunum bakalım ne zaman kendimi razı edersem ....bide canım ölçülerini almanı tavsiye ederim ..bide sen ikinciyi yaptın ya şöle yaz mesajın altına call 2/21takipteyim kolay gelsin

öğle
1 kase cacık
1 kase mantar corba

akşam
1 kase cacık
fasulye kızartması
1 karnıyarık yanına azcık bulgur pilavı

kabızlık sorununa ne yapsamm değişen bir şey yok

merhaba kıslar maşallah topik coşmuş oku oku nihayet bitti
tatilciler dönmüşler hoş gelmişsiniz kıslar
menümü yazayım hemen

1.öğün

2 haşlanmış yumurta
avuç içinden biraz fazla peynir
salatalık-domates
6 zeytin
1 tabak kiraz
şekersiz çay
omega-3

2.öğün birazdan yiyecem
taze fasulye
ezogelin çorba

hapinize afiyet olsun

öğle
1 kase cacık
1 kase mantar corba

akşam
1 kase cacık
fasulye kızartması
1 karnıyarık yanına azcık bulgur pilavı

kabızlık sorununa ne yapsamm değişen bir şey yok

Sabah ve akşamları birer tatlı kaşığı zeytinyağı içebilirsin

Yaptım canım,tamam dediğin gibi mesajın altına yazarım,ölçülerimi almadım

propicl hosgeldın canımm topıcın cenesı bende pek gıremeıyorum artık yaz yaramadı demıısn ya 2 saat yuruyorum 2 kılo artıdayım dıye bende yuruyorum bende veremıyorum ya sanırım vucut alısıyorrr yuruyuse ben ramazanla pilatese baslamayı dusunuyorummm insallh malzemlerımı tedrık edıyımde plates topmu neymm kıızmın zıplama balonu var onu denedım cok ezıldı ama ıs görcek gıbı duruyor eve hıç mi kalabalık etmesemmm

hay maşallah kocana kızzz ıyı vermıs ama gıdıp gelın sekerım yolda yakarsınız yedıgınz baklavayııı bu sıcakta o kadar yol cekcenız

Yaptım canım,tamam dediğin gibi mesajın altına yazarım,ölçülerimi almadım

ölçülerini al banane ben merak etcem sorcam sana nasıl işe yarıyomu diye sen de diceksin ki popom 3cm incelmiş bacağım ikicm incelmiş belim 4cm incelmiş diyee kanıt sunup canımı çektirtceksin kii ben de başlayabilim dimi amahemen ölçüleri alıyosun canım yarın sabah aç karnına lüüütfeeen

iyiniyetlim oğlunun dudağı nasıl oldu canım bugün rahat rahat yiyip içebiliyomu

sersum akşam uyumamışsın canım ....yeğenin nasıl olmuş konuştun mu kardeşinle ...biraz rahatlamıştır umarım

Ölçülerimi alıcam canım,inşallah değişim olursa buraya yazarım,6 gün yapıp 1 gün mola veriliyor,toplamda 23 gün

Pişşşttt kızlaar ben de yapıciiimm.. Azıcık izledim anaaammmm sanki zor gibi şekilden şekle giriyosun resmen

Yarın kızlar yaparım çünkü bugün accayip sıcak
Ölçülerimi de yazacam bakalım inceltecek mi:112:

hoşgeldin canım
sersum akşam uyumamışsın canım ....yeğenin nasıl olmuş konuştun mu kardeşinle ...biraz rahatlamıştır umarım

evet canım uyku kaçıyo bazen
yeğenim bugün biraz daha iyiymiş..dün yine doktora gitmişler iğneye başlamış..nasıl bi enfeksiyonsa mahfetti yavrumu..napalım Allah beterinden saklasın:26::26:

2.ogunum;
1 el yapimi normalden az ufak lahmacun ve bir bucuk tavuk gogusu ..erken yedim .. 1 saat yurudum..

kanaelcim bidenem bence yılmadan dewam et..sen kesin şimdi 65 gibi gorunuyosundur..cunku cok guzel spor yapıyosun ve vucudun sıkıdır.. birazcık sabret...birden werirsin bence..öpuyorum bidenem..

Hosgellldiiiiiinnn bacimmm ..

Kimse inanmiyor 70 kiloyum deyince en fazla 65 sin diyorlar ama ..piskolojik olarak iyi hissetmem icindirki bi kerecik gorem su 69u

sabrediyorum.. insallah gorecegimmm ..
Turkiye sicaktan yaniyor ben burda sagnak altinda 1 saat yurudum geldim bacim .. hergun yurumeye calisiyorum,, insallah olacak yaww

3. öğünüm

1 domates + peynir + biber o kaaa

bugün sana noldu canım az yemişsin iştahın mı kaçtı

yap kız zayıfsın zati bide şekillendin mi fıstık gibi bence sen çok rahat yaparsın çünkü bahçede senin çalıştırmadığın kasın kalmamıştır ..fzgün de hiç şikayet etmedi maşallah bi tek bana zor geliyomuş demekki hala başlamaya korkuyorum yaa bugün makarna açtık ya öyle yoruldum ki sol bacağım hemen ağrımaya başladı bel fıtığım o tarafı etkiliyo

iyi hadi maşallah... kayınvalidem çocuklar gül gibi hemen soluyolar hasta olunca diye üzerlerine titrerdi ..kıyamam umarım çabuk toparlar..

3.oğünüm

2 salatalık,4 tane sivri biber,2 tane hurma

Şimdilik iyi gidiyorm,ama ben bu işi sevdim.kahvaltıya bayılıyorum.onceleri 5 zeytin ,1 kk peynir yada yumurta yada 1t.k bal :)yemekten bıkmıstım,simdi tatlılar haric herseyi yiyorum,ekmek yemiyorum o da olsun

bugünkü menüm
SABAH : 1.5 haşlanmış özgür tavık yumurtası(bulana kadar canım çıkıyor), 4 adet ceviz, 1 dilim beyaz peynir, 7-8 adet zeytin,bol domates,salatalık,y. biber, yeşil çay
ÖĞLE : 1 dilim karpuz, 1 dilim peynir( cısss ama buz gibiydi sıcakta iyi gitti)
AKŞAM : 2 kaşık b. pilavı, 4 kaşık kıymalı bamya,1 bardak ev yapımı ayran, 3 çatal ızgara tavuk
SPOR : malesef böbreğim hala iyi değil
SU : 2 litreye yakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…