Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kanaelcim bidenem bence yılmadan dewam et..sen kesin şimdi 65 gibi gorunuyosundur..cunku cok guzel spor yapıyosun ve vucudun sıkıdır.. birazcık sabret...birden werirsin bence..öpuyorum bidenem..

ben de senin gibi cok su içiyorum..gunde en az 4 litre..kışın da en az 3 litre..son 2 haftadır..sabah aksam 1.5 saat yuruyorum..bazen aksamları 2 saati de buluyo..yani gun içinde toplam 3 yada 3 bucuk saat yuruyorum...1 kere kacamak yaptım sadece..ama çizelgemden 2.5 kilo fazlayım su anda..galiba kas yapıyoruz canım biz..

bu arada ikinci öğünümü yazıp kaçıym..

1 tabak fırında biber kızartması-sarımsaklı yogurla birlikte
1 yumurtadan ew peynirli omlet-et yerine yumurta yidim bugun
1 domates ve 1 tutam maydonoz
2 adet omega
ve bol cay...

propycil kaçar...

kıss hiiç 4 simit birden yimedim ben ne diyeceksin merak ettim yazayım dedimdi.. Afiyet bal olsun canım

inşallah öyle olur..teşekkür ederim...

yok kısss ben uyandırır mıyım hiç..ben sessiz sessiz bilg.daydım o da korkunç rüya görmüş teyzesi..örümcek geziyo diye bi uyandı
sonra beni bilg da görünce(zatii babamıs olayınca yanımda yatıyo..bizim aramızdaki anlaşmadır..bebekliğinden beri babamıs nöbetçi olunca beraber yatarıs biss) biraz bena takıldı ..ben de kıyamam kıss ona
ben de takmıyorum desemde etkileniyom kıss:26: kitap okuyom daha napiimm dantel mi öriimm hiç sevmem ben öyle ıncık cıncık işleri
inandım beyaaa..çookk sevindim beyaaa..
evet datlum söylediydin sen bak veriyom kilocukları
bu arada eşimi öslemem mi kıss..az kaldı naappçen..Allah böyle ayrılık versin..
sağol canım

Degerler cok iyi, marka cok guvenilir. Bagimsiz bir analiz firmasinin gelisiguzel sectigi ornek urun analizlerinde, ihtiva ettigi agir metallerin kabul edilen sinirin cok cok altinda olugunu gosteren sertifikasi var. Bu ornekleme analiz kontrollari sik yapilir, bir defaya mahsus degildir. Ben, bunu tercih ederdim.

Tebrikler canım,çok güzel kilo vermişsin

ficansım linki özelden bana da atar mısın

Yolladım canım

Hoşgeldin canım,nasılsın,özledik seni,ameliyatın iyi geçer inşallah,doktor önemli,iyi yapmışsınız araştırmakla

Gönderdim canım

Sabah kahvaltıdan önce callan egzersizini yaptım

Kahvaltım;1 haşlama yumurta,zeytin,1 dilim tereyağlı ekmek

Kahvaltıdan sonra 30 dakika yürüyüş yaptım

Öğle yemeğim;mantar sote,bulgur pilavı ,cacık

Hoşgeldin aramıza.ilk sayfamızda örnek menüler var okuyabilirsin.ekmek makarna pilav tatlı şeker asitli içecekler yasak .kahvaltında 2 yumurta ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık ,zeytin mutlaka olsun.suyu bol iç.öğün araları 4-5 saat olacak.ara öğün yok.yasak olmayanlardan doyana kadar yiyosun.yürüyüş yada başka spor yap...

menün güzel canım.yoğurtta yiyebilirsin kahvaltıda sorun yok...

canım geçmiş olsun.yeni gördüm daha.nasıl şimdi iyimi oğlun...

hoşgeldin canım.kız one öyle 18makina ayybide ütü var .amaninnn bu sıcakta hiç çekilmez kız.Allah kolaylık versin...kardeşinde geliyomuş gözün aydın...

sağol canım.benimkide sayıyo 10 akadar.özellikle saklambaç oynarken saydırıyorum.renklere bende başlıcam.ingilizce olarakta ben I love You,hello,goodbye,welcome bunları söyledim.şuan tabiki anlamlarını bilmiyo ama dili dönsün diye söylüyorum arada hem türkçesini hem ingilizcesini.dediğin gibi seneye daha iyii öğrenirler.

hoşgeldin canım.diyetimizde ekmek ,pilav,pirinç,makarna tatlı hamur işleri asitli içecekler ve hazır işlenmiş gıdalar yasak.bol su iç spor yap saat 8den sonra sıvı şeyler dışında bişey yeme.öğün araları 4-5 saat olacak.ara öğün yok...

bulguru çok fazla olmamak şartıyla haftada 1 kere tüketebilirz

sana cevap yazıyordum canımcım bi taraftan yarın kızımın doğum günü ona pasta yapıyoruz..
sinek görmüş onu kovalıyor "nereye gittin böcek" diyerekten
senin kızın nasıl

kızının doğum günü kutlu olsun canım nice yaşlara...

ideal kilonda olduğun için veremiyo olabilirmisin canım.çünkü ideale ulaşınca kilo vermen duruyo...

canım hosgeldın cok ozlettın kendını gelır gelmez gozum aradı valla.benı goren once sok yasadı ardından azmımı ve basarımı tebrk ettı etmeyenler ıcın ıcın kıskananlar bıle oldu kızzz:))))

propcık valla boyle bır kahvaltı organızasyonu harıka olur bu ısıde en ıyı sen organıze edebılırsın dıye dusunuyorum bebısım ne dersın

bu arada geldıgın hemen bellı oldu sayfalar ucmus oku oku anca bıtırdım

2 ad. tereyağlı sahanda yumurta
3-4 zeytin
1 kk peynir
2-3 dilim ekmek
domates
az bal
çay

kahvaltımı sevmiyorum,kendimi mutsuz hissediyorum bu şekilde ama napayım ki karatay sindirimimi bozuyor biliyorsunuz

öğlen:

1 kase meyhane pilavı (bulgur)
½ kase yoğurt
½ kase buğday salatası

suyumu bilmiyorum ama bir içişimde en az 500 ml içiyorum zaten

Son düzenleme:
toptan menu bıldırımımı gururla sunuyorum kacamaksız duzgun bır gundu cunkı

kahvaltım

roka
dereotu
nane
yumurta
zeytın
peynır
hurma
3kıraz
2kayısı

ıkıncı ogun

2 kayısı
tereyagında tomates tava(ben uydurdum mıkemmeldı)
k.t sarımsaklı yogurt

omega3 bıtmıs esım gelırken alcak

bu arada bol bol su yesılcay lımonlu su kahve vs

reglım dun ıtıbarıyle basladı artık menulerım normale doner kıslaro degılde cuma oruca baslayamıycam ona uzuluyorum baslamam pazarı ptesıyı bulur((

Hos geldin, yerinde duramiyan kiz. Seni merak ediyorduk. Insallah ameliyatin cok basarili gececek. Ben de 7 numarali bir miyopum. Sevgiler.

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz bilgiler için.

Topigimizin nesesi, hos geldin, ne iyi ettin de geldin inan pek ozledik seni.

Amkara'da bi doktora karar verdigine cok sevindim. Ben dogma buyume Ankaraliyim ama 15 yildir Istanbulda yasiyorum. Inan daha hala Istanbulda doktor gerekince Ankarali doktor arkadaslarimiza danisiyoruz. Insalah sen de memnun kalirsin ve d ameliyain su gibi gecer gider.

Ben de 15 gundur tatildeydim ve bugun dondum Cuma'ya belli olucak yani durum

Kislar selamlar, sevgiler, opucukler herkese

Ben 15 gunluk tatilden sonra dondum Istanbul'a ve de Karataya

Gerci tatilde feci yaramazliklar yapmadim, dikkatli gittim, yasaklara dokunmadim ammaaaa aksam yemeklerini maalesef erken yemeyi organize edemedim (pek cok yere gittik) bi de normal yuruyus disinda spor yapamadim. Moralim bozulmasin diye Cuma sabahina kadar tartilmiycam

Derhal menu bildiriyorum:

Sabah: Klasik Karatay

Ogle: Sicakta hic bi sey yiyemedim. Tatil sonrasi mutfak alisverisi icin gittigim Carre Four'da 1 lokma ekler (ikram ettiler, mecbur kaldim). Anlatamam nasil fazla tatli geldi, resmen bogazima yapisti!!! Yemeye yemeye sekerin tadini unutmusum

Aksam: evde izgara somon ve izgara sebze

Bu sekilde gidersem Cumaya kilo almamis olarak girerim insallah. Bakalim, hep beraber gorcez.

optum herkesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…