Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizaarr ne leptin direnci ne de insulin direnci .. Bende 70 direnci olustuu,, Kiramiyorummm ..
:KK31:
Bana yardim edin nasil kirabilirim ??

Bol bol su iciyorum.
gunde 2 saat yurumeye calisiyorum.
2 ogun yapiyorum.Cok da nadir olsa 3 de olmuyor degil ..
wc problemim yok ...ama 70in altina dusemiyorum.. yaklasik 2 haftadir bu boyle.. gram gram vermeye basladim.. Ramazana 69 olarak girmek istiyorum..

Bana bir kac oneri verin arkadaslar lutfeeennnnnn
kanaelcim bidenem bence yılmadan dewam et..sen kesin şimdi 65 gibi gorunuyosundur..cunku cok guzel spor yapıyosun ve vucudun sıkıdır.. birazcık sabret...birden werirsin bence..öpuyorum bidenem..:KK54::KK54:

Kizaarr ne leptin direnci ne de insulin direnci .. Bende 70 direnci olustuu,, Kiramiyorummm ..
:KK31:
Bana yardim edin nasil kirabilirim ??

Bol bol su iciyorum.
gunde 2 saat yurumeye calisiyorum.
2 ogun yapiyorum.Cok da nadir olsa 3 de olmuyor degil ..
wc problemim yok ...ama 70in altina dusemiyorum.. yaklasik 2 haftadir bu boyle.. gram gram vermeye basladim.. Ramazana 69 olarak girmek istiyorum..

Bana bir kac oneri verin arkadaslar lutfeeennnnnn
ben de senin gibi cok su içiyorum..gunde en az 4 litre..kışın da en az 3 litre..son 2 haftadır..sabah aksam 1.5 saat yuruyorum..bazen aksamları 2 saati de buluyo..yani gun içinde toplam 3 yada 3 bucuk saat yuruyorum...1 kere kacamak yaptım sadece..ama çizelgemden 2.5 kilo fazlayım su anda..galiba kas yapıyoruz canım biz..

bu arada ikinci öğünümü yazıp kaçıym..

1 tabak fırında biber kızartması-sarımsaklı yogurla birlikte
1 yumurtadan ew peynirli omlet-et yerine yumurta yidim bugun
1 domates ve 1 tutam maydonoz
2 adet omega
ve bol cay...

propycil kaçar...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

ay iyi bari yaw...dallida sorunca gordum ben de...yeyim ben onu..bişe olmaşın onaaa:emir_bebek::emir_bebek:
bağbansın işte bidenem...marifet senden konuşmak bizden..ben de seni öptüm kocamaannn...mmmmmuuuuaaahhhh:KK54::KK54::KK54:

zaten 4 tane yimeyi dusunuyodum..1 tane de senin için ekliym..:KK53::KK53:
eweet yokmu arttıran...:KK52::KK52:
ayy cinsliğim tutar hiç yemezmişim..belli olmaz benim işim...:KK53::KK53:

kıss hiiç 4 simit birden yimedim ben:KK53: ne diyeceksin merak ettim yazayım dedimdi.. Afiyet bal olsun canım:KK9::KK9::KK9::KK9:

AMANINNN!!! Propycyl im gelmiş... Asyam gelmiş... Topic şenlenmiş! Hoşgeldiniz çıtırlarım:KK54: Prop um hayırlısıyla ol da kurtul şu ameliyatı yav... Beklemek de yorar insanı. Yokluğunda ufak tefek kaçamaklarla yuvarlanıp gidiyoruz işte... Sevgi-liebe ile ben gramına kadar aynı kilo ile başlamışız diyete. O yüzden birbirimizi takip ediyoruz. Irmak da bize destek çıkıyor sağolsun. Bu arada İst ve Ankara kahvaltı organizasyonuna niyetlendi ama ramazan geldi sayılır. Herhalde yattı. Zaten muhtara sormadan yapmak olmazdı:KK52::KK52: Gelmene çok sevindim. Özledik seni:KK54:

ABOOOVVV! Benim de 2 oğlum var ama küçükler daha... Şimdiden gözüm korktu:)

Cuma tartılıp da verdiğin kiloyu görünce, iyiki de yememişim diyeceksin. Afferin sana:KK9::KK9::KK9:
ficansım, sana zahmet olmazsa bana da gönderir misin?

Kargalar kahvaltı etmeden naptın yav???

Benim kocam da yapıyor karatay. 99kg olunca antepe günübirlik baklava yemeye gidecekmiş:KK52::KK52::KK52: Bana şimdiden bilet baktırıyor. Promosyon yakalarsan al diyor. Zeki İnal mı neydi, bi baklavacı varmış... Bir yer daha öğrenmiş. Araştırıyor, plan yapıyor... İflah olmaz bu adam:) Bu arada şaka maka 116 dan 104 e indi.

inşallah öyle olur..teşekkür ederim...

Sersumum kıss çocuğu niye uyandırıyosun yaw yazık uyusun Allah iyiliğini versin elleme bi daha sabahın köründe meleğimi..
Kızını çok olumsuz etkilememeye çalış.. Kendini oyalayacak bişiler bul senin için daha kolay olur canımcım..
yok kısss ben uyandırır mıyım hiç..ben sessiz sessiz bilg.daydım o da korkunç rüya görmüş teyzesi..örümcek geziyo diye bi uyandı:KK53::KK53:
sonra beni bilg da görünce(zatii babamıs olayınca yanımda yatıyo..bizim aramızdaki anlaşmadır..bebekliğinden beri babamıs nöbetçi olunca beraber yatarıs biss:KK34::KK34:) biraz bena takıldı ..ben de kıyamam kıss ona:KK50::KK50::KK16:
ben de takmıyorum desemde etkileniyom kıss:26: kitap okuyom daha napiimm:KK53::KK53: dantel mi öriimm:KK9::KK9: hiç sevmem ben öyle ıncık cıncık işleri:KK9::KK9:
inan be yaa burdayım artık be yaa:KK52::KK52:
bak ben saa ne didim di,,sen annenin yanına gidince incelceksin didimdi..ooh sefam olsun gitsin pis yaglar..:KK76::KK76:
sen eşini ozluyosun ondan uyuyamıyosun demi gece...canım benim kıyamam sana yaa:KK19::KK19::KK19:
simitten de bi ıssırıkla kalmam hiç merak etme..senin için 1 tane yiyim..daha kendim için olanlar da war:KK53::KK53:
inandım beyaaa..çookk sevindim beyaaa..:KK52::KK52:
evet datlum söylediydin sen bak veriyom kilocukları:KK76::KK76:
bu arada eşimi öslemem mi kıss:KK5:..az kaldı naappçen..Allah böyle ayrılık versin..
sağol canım:KK16::KK16::KK54:

Karatay Diyetinin önemli ve vazgeçilmezi biliyorsunuz ki Omega3. Nor..c Nat...s ın Türkiye distribütörünü aradım. Sıvı olanının, Arctic Cod Liver Oil ı yetişkinler için olanını henüz getirmediklerini fakat çocuklar için olan balık yağını bulabileceğimi söylediler. Yine aynı markanın Ulti..te Omega3 (1280gr.) EPA:650 DHA:450 olanı tavsiye etti. Acaba değerler nasıl?? iyimidir?? DHA düşük gibi geldi?

Degerler cok iyi, marka cok guvenilir. Bagimsiz bir analiz firmasinin gelisiguzel sectigi ornek urun analizlerinde, ihtiva ettigi agir metallerin kabul edilen sinirin cok cok altinda olugunu gosteren sertifikasi var. Bu ornekleme analiz kontrollari sik yapilir, bir defaya mahsus degildir. Ben, bunu tercih ederdim.

günaydın kızlar cuma günü 40 beden pantolon 38 beden gömlek aldım :KK52: gömlek resimde yok ama şimdi üstümde çok mutluyum 46 bedenden 40 bedene ya inanamıyorum bazen hatta işyerindeki bayanlarda 40 bedene inanamadılar ve birisi 40 beden eteğini giydirdi bana sabah sabah ve oldu çok şaşırdılar :KK53: tebrik ettiler :KK9: sizler içinde resim koydum sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım pazar günü ağvaya denize gittik çok güzel vakit geçirdim ama ful yasaklardan yedim olsun sefam olsun bir gün olur öyle zaten ramazan geldi bugün itibariyle diyetime döndüm yasaklarım neler bakalımmı: :KK53: zeytinyağlı yaprak sarma pirinçli kendim yaptım çok güzeldi, peynirli poğaça bizim küçük gelin yaptı, kısır,kola,fanta,ekmek neyse geçmişi bırakıp bugüne bakalım dimi cumartesi ve pazar günü 71,600ü gördüm :KK53: ama pazar günkü kaçamaklardan sonra bu sabah tartıya çıkmadım :KK9: herkese iyi günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

Eki Görüntüle 465458

Tebrikler canım,çok güzel kilo vermişsin

ficansım linki özelden bana da atar mısın:KK16:

Yolladım canım

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Hoşgeldin canım,nasılsın,özledik seni,ameliyatın iyi geçer inşallah,doktor önemli,iyi yapmışsınız araştırmakla

AMANINNN!!! Propycyl im gelmiş... Asyam gelmiş... Topic şenlenmiş! Hoşgeldiniz çıtırlarım:KK54: Prop um hayırlısıyla ol da kurtul şu ameliyatı yav... Beklemek de yorar insanı. Yokluğunda ufak tefek kaçamaklarla yuvarlanıp gidiyoruz işte... Sevgi-liebe ile ben gramına kadar aynı kilo ile başlamışız diyete. O yüzden birbirimizi takip ediyoruz. Irmak da bize destek çıkıyor sağolsun. Bu arada İst ve Ankara kahvaltı organizasyonuna niyetlendi ama ramazan geldi sayılır. Herhalde yattı. Zaten muhtara sormadan yapmak olmazdı:KK52::KK52: Gelmene çok sevindim. Özledik seni:KK54:

ABOOOVVV! Benim de 2 oğlum var ama küçükler daha... Şimdiden gözüm korktu:)

Cuma tartılıp da verdiğin kiloyu görünce, iyiki de yememişim diyeceksin. Afferin sana:KK9::KK9::KK9:

ficansım, sana zahmet olmazsa bana da gönderir misin?

Kargalar kahvaltı etmeden naptın yav???

Benim kocam da yapıyor karatay. 99kg olunca antepe günübirlik baklava yemeye gidecekmiş:KK52::KK52::KK52: Bana şimdiden bilet baktırıyor. Promosyon yakalarsan al diyor. Zeki İnal mı neydi, bi baklavacı varmış... Bir yer daha öğrenmiş. Araştırıyor, plan yapıyor... İflah olmaz bu adam:) Bu arada şaka maka 116 dan 104 e indi.

Gönderdim canım

Sabah kahvaltıdan önce callan egzersizini yaptım

Kahvaltım;1 haşlama yumurta,zeytin,1 dilim tereyağlı ekmek

Kahvaltıdan sonra 30 dakika yürüyüş yaptım

Öğle yemeğim;mantar sote,bulgur pilavı ,cacık

Merhaba kizlar,
ben pazartesi günü sIKI bi diyete baslamaya düsünüyorum
bugune kadar dukan diyeti yaptim ama son yaptigimda baya büyük saglik sorunlari yasadim
fazla radikal olmayan, daha saglikli bi diyet yapmak istiyorum
bu kadar yapan oldugunu görünce karatay diyeti ilgimi cekti.
zahmet olmazsa bana biri bu diyeti anlatabilir mi?
ben okuyorum ama tam olarak bu diyetin konsepti ne anlamadim ekmek yerine ceviz yeme disinda.
nasil kilo verdiriyor?
Hoşgeldin aramıza.ilk sayfamızda örnek menüler var okuyabilirsin.ekmek makarna pilav tatlı şeker asitli içecekler yasak .kahvaltında 2 yumurta ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık ,zeytin mutlaka olsun.suyu bol iç.öğün araları 4-5 saat olacak.ara öğün yok.yasak olmayanlardan doyana kadar yiyosun.yürüyüş yada başka spor yap...

bende öğünlerimi yazıyorum:
sabah 9.30
1 haşlanmış yumurta
bir avuç kadar beyaz peynir
9 adet zeytin
birkaç adet ceviz
2-3 dilim domates salatalık

öğle 14.30
taze fasulye
cacık

kahvaltıdan sonra step-aerobik e gittim ve bol su içtim şu saate kadar

akşam 19.00 gibi
fırında ızgara tavuk
közlenmiş patlıcan-biber yemeyi düşünüyorum sizce ilk diyet günümün programı nasıl aykırı bişey var mı? bu arada ben kahvaltıda yoğurt yemeyi çok severim acaba yesem ihlal etmiş olurmuyum?

menün güzel canım.yoğurtta yiyebilirsin kahvaltıda sorun yok...

Merhaba herkese iyi hafta sonları

sabah klasik karatayım + pestilin dışında kalkınca 4 kayısı bi bardak su içtim.
Pazarımı yaptım geldim. :emir_bebek: düştü maalesef alt dudağı yarılmış biraz bişi yiyip içemiyor :KK43::KK43:

2. öğünümü de yaptım:
2 dilim tepside içli köfte + küçük magnum + bi ısırık haşlanmış mısır
Kahvemi de içtim:nazar::nazar::nazar:
Hepinize afiyet olsun..

canım geçmiş olsun.yeni gördüm daha.nasıl şimdi iyimi oğlun...

merhaba kızlar
istabuldan geldik çok yoruldum halada çamaşır yıkıyorum
18 makina oldu dahada var
öğrenci evi düşünün bütün eşyaları giysileri yıkıyorum
ve ütüüüüü pazartesi kızkardeşim geliyor cumada ramazan:KK34: o zamana kadr işleri bitirmem lazım
çok çalışmam gerek çokkkk
vakit buldukça girmeye çalışırım istanbulda kaçamaklar oldu biraz
gelince yine dikkat ediyorum biraz artıdayım:KK17:
haftaya kadar toparlarım inşallah kendimide işlerimide
görüşmek üzere:KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canım.kız one öyle 18makina:KK30::KK30: ayybide ütü var .amaninnn bu sıcakta hiç çekilmez kız.Allah kolaylık versin...kardeşinde geliyomuş gözün aydın...

Esasçım yaptıkların güzel.. Devam canım.. Hayırların olsun ama çok değil..

0-6 yaş dönemi özellikle beynin en hızlı geliştiği dönemdir. Beyne dışardan çok fazla uyaran vermek gerekli.. Mümkün olduğunca çocukla ilgilenmek şart.
benimki 10'a kadar sayıyor, renkleri tek tek öğretiyorum şimdilik.. Kırmızıyı öğrendik.. Renklerin adını biliyor bir de .. Beyaza geçeceğim sırada o var..
Sürekli konuşuyoruz.. Öğrendiklerini söylüyor :nazar::nazar::nazar::nazar:
Seneye de ingilizceye başlarız dil gelişimi için küçük yaşlar önemli:KK34:

sağol canım.benimkide sayıyo 10 akadar.özellikle saklambaç oynarken saydırıyorum.renklere bende başlıcam.ingilizce olarakta ben I love You,hello,goodbye,welcome bunları söyledim.şuan tabiki anlamlarını bilmiyo ama dili dönsün diye söylüyorum arada hem türkçesini hem ingilizcesini.dediğin gibi seneye daha iyii öğrenirler.

kızlar merhaba,
bende bu diyeti yapmaya karar verdim araştırdım soruşturdum emzirdiğim için zararı olmadığını da öğrendim kitabınıda aldım okudum ettim son çıkan mutfak kitabbınıda aldım oradaki tarifleride deniycem amam bana yardım edin lşütfen şimdi bu işin püf noktası varsa neler deneyimli bayanlar iyice hazmettiğiniz için bilenlere danışmak istedim. ayrıca bende buradan dahil olmbiliyormuyum motivasyonum artar yönetici duyuyorsa beni benide allll...:))))

hoşgeldin canım.diyetimizde ekmek ,pilav,pirinç,makarna tatlı hamur işleri asitli içecekler ve hazır işlenmiş gıdalar yasak.bol su iç spor yap saat 8den sonra sıvı şeyler dışında bişey yeme.öğün araları 4-5 saat olacak.ara öğün yok...

cok tesekkür ederim canim.
ben ilk sayfayi okudum, canan hocanin bi kc röportajinida okudum.
takildigim konu, yasakli gidalar ne mesela?
hangi gidalar tamamen yasak?
mesela bulgur var menüde, bulgur benim bildigim karbonhidrat ve glisemik indeksi yüksek...

hosbuldum tskler:KK16:

bulguru çok fazla olmamak şartıyla haftada 1 kere tüketebilirz

sana cevap yazıyordum canımcım:KK19: bi taraftan yarın kızımın doğum günü ona pasta yapıyoruz..
:emir_bebek: sinek görmüş onu kovalıyor "nereye gittin böcek" diyerekten:KK9::KK9::KK9:
senin kızın nasıl:KK34:

kızının doğum günü kutlu olsun canım nice yaşlara...

off kşın çok güzel adapte olup kilo vermiştim ama simdi olmuyoo !! sabah kahvaltım cok iyi öğle yemeğim cok iyi aksam yemeğide güzel yapıyorum ama saat 8dn sonra meyve yiyesim dondurma yiyesim geliyoo 5.gündür yürüyüş yapıyodum yürürken koşuyordumda sirkeli su içiyodum aerobik falan ama hala 51 kiloyum baslarkende böleydim pofff :KK43:((((((((((((((( neden 1 haftada etki etmiyoo delircem ya

bugünkü menümü yzıyım

sabah
1 haşlanmış yumurta
yeşil çay
ve 2 ceviz

öğle
tavuk sarma üstü böyle kaşarlı oluyo içinde pirinç mantar falan vardı
bide makarna koydum cok az yanında ayran ictim

aksam hevesim kactı 51 olduğumu görünce pilav ve cacık
üzüm ve kavun yedim baya kacamak oldu yani :KK43:((
sabah ve aksam olmk üzere sirkeli su iciyorum
1 kayısı cayı ictim 2.yeşil çayımı icicem simdi :KK43:

spor olarak callenetics yaptım bide bel hareketleri yapıcam yatmadan

ideal kilonda olduğun için veremiyo olabilirmisin canım.çünkü ideale ulaşınca kilo vermen duruyo...

sana da afiyet olsun canım..

ırmakcım menuler super...menu paylaşımında bulunuyosun artık galiba..bu bizim için cok iyi olcak..fayz alırız senden biraz..hem de bilgi alırız bi çok konuda..sewgiler canım..:KK16::KK16:

nabıyon be ya....nası gidiyo...izmirdemisin annenin yanına gidebildinmi...ozledim kıssss....:KK52::KK52:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:neetttin bacım yaw..temizlik amıtı diye senin heykelini dikmek lazım meydane..:KK9::KK9::KK9:

kanaelcim napıyosun bebeem..gene yuruyuslere dewam massallah..:nazar::nazar:

ekmekcim tebrikler bidenem...

papiş bu ne kısss...:KK9::KK9::KK9::KK9:
napıyon bidenem iyimisin...tatil nası gecti..kalp krizi geciren filan oldumu seni gorunce..:KK9::KK9:
canım hosgeldın cok ozlettın kendını gelır gelmez gozum aradı valla.benı goren once sok yasadı ardından azmımı ve basarımı tebrk ettı etmeyenler ıcın ıcın kıskananlar bıle oldu kızzz:))))

oğluşun dudağına bişe mi olduuuu:emir_bebek::emir_bebek::KK5::KK5::KK5::KK5:

hoşbulduk balım..ben de osledim yaw..bu arada bakıyom da iyice incelmişiz....bence sen bi cantayı daha hakettin...:KK35::KK35:
sewgiyle sen birbirinizi takip edeli beri onun morali duzeldi farkındaysan..onun adına cok sewiniyorum..
dimek kahvaltı ha...bide bensiz ha...:KK47::KK47::KK47:
oh olsun işte ramazan geldi işte.....
şaka bi tarafa oyle bişe ayarlasak bomba olur haaaa...

hoşgeldin canım.anne işte bu yapacak bişe yok...

afiyet olsun bağbanım..bağımızdan mahsulleri konusturuyoruz gene maşşallah...:nazar::nazar::nazar:

meraba..yeşil mezuralı olan kitabı tavsiye edrim..o en genişi..daha sonra yemek kitabını da alabilirsiniz malum ramazan geliyo,ne pişirsem derdine son wermek için.

meraba neda hoşgeldin..menun hakkında ilk yorumu ben yazıym..kahvaltın zayıf..zeytinler az,yumurta az..peynir az..kuruyemişini bugun alıyomussun iyi bari..ogle yediğin kepekli ekmek de cıss bu arada.
propcık valla boyle bır kahvaltı organızasyonu harıka olur bu ısıde en ıyı sen organıze edebılırsın dıye dusunuyorum bebısım ne dersın

bu arada geldıgın hemen bellı oldu sayfalar ucmus oku oku anca bıtırdım:KK9::KK9::KK9::KK9:

2 ad. tereyağlı sahanda yumurta
3-4 zeytin
1 kk peynir
2-3 dilim ekmek
domates
az bal
çay

kahvaltımı sevmiyorum,kendimi mutsuz hissediyorum bu şekilde ama napayım ki karatay sindirimimi bozuyor biliyorsunuz

öğlen:

1 kase meyhane pilavı (bulgur)
½ kase yoğurt
½ kase buğday salatası

suyumu bilmiyorum ama bir içişimde en az 500 ml içiyorum zaten

Son düzenleme:
toptan menu bıldırımımı gururla sunuyorum kacamaksız duzgun bır gundu cunkı:KK1::KK1::KK1:

kahvaltım

roka
dereotu
nane
yumurta
zeytın
peynır
hurma
3kıraz
2kayısı

ıkıncı ogun

2 kayısı
tereyagında tomates tava(ben uydurdum mıkemmeldı)
k.t sarımsaklı yogurt

omega3 bıtmıs esım gelırken alcak

bu arada bol bol su yesılcay lımonlu su kahve vs

reglım dun ıtıbarıyle basladı artık menulerım normale doner kıslar:KK1::KK1::KK1:o degılde cuma oruca baslayamıycam ona uzuluyorum baslamam pazarı ptesıyı bulur:KK43:((

Hos geldin, yerinde duramiyan kiz. Seni merak ediyorduk. Insallah ameliyatin cok basarili gececek. Ben de 7 numarali bir miyopum. Sevgiler.

Degerler cok iyi, marka cok guvenilir. Bagimsiz bir analiz firmasinin gelisiguzel sectigi ornek urun analizlerinde, ihtiva ettigi agir metallerin kabul edilen sinirin cok cok altinda olugunu gosteren sertifikasi var. Bu ornekleme analiz kontrollari sik yapilir, bir defaya mahsus degildir. Ben, bunu tercih ederdim.

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz bilgiler için.

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Topigimizin nesesi, hos geldin, ne iyi ettin de geldin:KK9: inan pek ozledik seni.

Amkara'da bi doktora karar verdigine cok sevindim. Ben dogma buyume Ankaraliyim ama 15 yildir Istanbulda yasiyorum. Inan daha hala Istanbulda doktor gerekince Ankarali doktor arkadaslarimiza danisiyoruz. Insalah sen de memnun kalirsin ve d ameliyain su gibi gecer gider.

Ben de 15 gundur tatildeydim ve bugun dondum:KK1: Cuma'ya belli olucak yani durum:KK53:

Kislar selamlar, sevgiler, opucukler herkese :KK54::KK54::KK54:

Ben 15 gunluk tatilden sonra dondum Istanbul'a ve de Karataya:KK52:

Gerci tatilde feci yaramazliklar yapmadim, dikkatli gittim, yasaklara dokunmadim ammaaaa aksam yemeklerini maalesef erken yemeyi organize edemedim (pek cok yere gittik) bi de normal yuruyus disinda spor yapamadim. Moralim bozulmasin diye Cuma sabahina kadar tartilmiycam:21:

Derhal menu bildiriyorum:

Sabah: Klasik Karatay

Ogle: Sicakta hic bi sey yiyemedim. Tatil sonrasi mutfak alisverisi icin gittigim Carre Four'da 1 lokma ekler (ikram ettiler, mecbur kaldim). Anlatamam nasil fazla tatli geldi, resmen bogazima yapisti!!! Yemeye yemeye sekerin tadini unutmusum:KK37:

Aksam: evde izgara somon ve izgara sebze

Bu sekilde gidersem Cumaya kilo almamis olarak girerim insallah. Bakalim, hep beraber gorcez.

:KK51: optum herkesi:KK54:

X