Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım evet zeki inal var birde çağdaş var çağdaşta hem yemeğini yer hemde baklavasını afiyetleeee

kızlar 2. öğünüm yerine süt içtim dışarıda bir grande latte. eskpresso ve 473 ml süt hafta sonunu atlatmaya çalışıyorum, bir de süslü ben yemek saatimde kuaföre gidip saçımı yıkattım akşam eve gitmeyi bekleyemedim

tebrik ederim canım çok güzel görünüyon

Sersumum uyuyamamışsın pozitif düşün eşine kavuşacaksınız inş. canım GÜNAYDIN
evet canım yaa...bazen kafama çok takıyorum maalesef..:26::26: saat 6 ya doğru dalmışım neyse ki kızımı da uyandırdımdı bi de o da uyudu neyse ki
nabiyosunuz be yaaa

sana da afiyet olsun canım..

nabıyon be ya....nası gidiyo...izmirdemisin annenin yanına gidebildinmi...ozledim kıssss....[/SIZE][/COLOR][/B]
iyidir be yaaa..amanın kimler gelmiş kimler..:119::119: ösledik kısss seni ..gözlerime inanamadım seni görünce
sevindim kocişimi gönderdim hakkariye.. ben de annemdeyim..bol bol yüzüyom,yürüyom,az kaçamak yapıyom...
amaaa kilo da veriyom bakkk..79 u gördüm nihayet kıss
ameliyat olmamışın bacım..neyse ankaraya kısmet..doktor önemli kocişin haklı..hayırlısı olsun datlım

ben de ilk Ankara ya evlendim..bayılırım Ankara simidine..benim içinde ıssır kıss bidene

Kargalar kahvaltı etmeden naptın yav???

i.
he kızz..naapimm..uyku tutmadı kimsede yoktu kendi kendime yazıştım biraz..sonra da 6 ya doğru sızmışım

menülerimi de yaziiimm

sabah
menemen
salatalık,domates
ceviz,zeytin

şimdi
tazefasulye
yarım lahmacun
4 köfte ızgara
2 biber kızarmış
yoğurt

Merhabalar,
Ben de 3 hafta kadar once basladım bu diyete.. olabildigince tum listeye uymaya calısıyorum. Çalıştıgım icin bazen yerine baska birsey koyarak yapıyorum. Ama 3 haftada 4 kg ya yakın verdim. Bol su iciyorum ve aynı zamanda 2 aksama bir 4.5 km yuruyorum hızlı tempo. Hem kendimi dha hafif hissediyorum hem de daha da bir gaza gelmiş oldum.. Dogumdan sonraki şişkinliğim bir turlu inmimişti. Ve kilomdan da şikayetciydim.. Bir tek su keten tohumu yagını icemiyorum, icim kaldırmıyor
Ha bir de kavitasyona basladım ama 1 seans gittim daha..2.seans bu cts olacak.. herhalde onun da etkisini gorurum..
Hepinize iyi gunler dilerim :)

canımm özlemişiz seni yalnız oğluş yazdırmıyor kaçıyom ben yaa offf
oğluşun dudağına bişe mi olduuuu

hoşbulduk balım..ben de osledim yaw..bu arada bakıyom da iyice incelmişiz....bence sen bi cantayı daha hakettin...
sewgiyle sen birbirinizi takip edeli beri onun morali duzeldi farkındaysan..onun adına cok sewiniyorum..
dimek kahvaltı ha...bide bensiz ha...
oh olsun işte ramazan geldi işte.....
şaka bi tarafa oyle bişe ayarlasak bomba olur haaaa...

hoşgeldin canım.anne işte bu yapacak bişe yok...

afiyet olsun bağbanım..bağımızdan mahsulleri konusturuyoruz gene maşşallah...

meraba..yeşil mezuralı olan kitabı tavsiye edrim..o en genişi..daha sonra yemek kitabını da alabilirsiniz malum ramazan geliyo,ne pişirsem derdine son wermek için.

meraba neda hoşgeldin..menun hakkında ilk yorumu ben yazıym..kahvaltın zayıf..zeytinler az,yumurta az..peynir az..kuruyemişini bugun alıyomussun iyi bari..ogle yediğin kepekli ekmek de cıss bu arada.

Geçti teyzesi iyi şimdi Allah'tan..
Bağbanım senden duyuyorum bak bak laflara koccaammaannn öptüm kıss seni Doktor bence de önemli hayırlısıyla ol kurtul kıss ameliyattan artıkın inş.

selam kizlar.. nasilsiniz ?

1. ogunum; 1 muz ,3 zeytin, 4-5 ceri, biraz peynir bir avuz kadar badem ve ceviz karisimi ve yesil cay vardi ..

1 saat tempolu yurudum, cok cok aciktim.. ara ogun yaptim.. 4-5 zeytin,azcik tuzsuz peynir ,1 avuk dolusu kabuklu fistik yedim..

inan be yaa burdayım artık be yaa
bak ben saa ne didim di,,sen annenin yanına gidince incelceksin didimdi..ooh sefam olsun gitsin pis yaglar..
sen eşini ozluyosun ondan uyuyamıyosun demi gece...canım benim kıyamam sana yaa
simitten de bi ıssırıkla kalmam hiç merak etme..senin için 1 tane yiyim..daha kendim için olanlar da war

Sersumum kıss çocuğu niye uyandırıyosun yaw yazık uyusun Allah iyiliğini versin elleme bi daha sabahın köründe meleğimi..
Kızını çok olumsuz etkilememeye çalış.. Kendini oyalayacak bişiler bul senin için daha kolay olur canımcım..

Benim için de yemezsen 4 dene olmaz

merhaba bende karatay diyeti kitabını okudum ramazanla birlikte başlamak istiyorum

fakat ramazandan sonrası için iş yerimde öğle yemeklerinde dışarıdan söylüyoruz

hep bilindik diyete uymayan şeyler sizlerinde fikrini alabilirmiyim benle aynı durumda

olan var mı? Ne yiyorsunuz neleri tercih ediyorsunuz bu durumda?

Kizaarr ne leptin direnci ne de insulin direnci .. Bende 70 direnci olustuu,, Kiramiyorummm ..

Bana yardim edin nasil kirabilirim ??

Bol bol su iciyorum.
gunde 2 saat yurumeye calisiyorum.
2 ogun yapiyorum.Cok da nadir olsa 3 de olmuyor degil ..
wc problemim yok ...ama 70in altina dusemiyorum.. yaklasik 2 haftadir bu boyle.. gram gram vermeye basladim.. Ramazana 69 olarak girmek istiyorum..

Bana bir kac oneri verin arkadaslar lutfeeennnnnn

Merhaba canim ..Aramiza hos geldin ..

disaridan sis tavuk .. et soyleyebilirsin .. ekmeklerini yememek sarti ile ..
ama biz genelde evden goturuyoruz .. ceviz findik ve bir kac kuru kayisi veya incir ..
yeni basladigin icin 3 ogun yapacaksin sanirim. Sabahlari iyi bi kahvalti yaparsan(karatay kahvaltisi) ogle yemegine gerek kalmaz .. diyelim ki kaldi evden getirebilirsin .. veya haftada bir kere 1 lahmacun ve bool salata yiyebilirsin yaninda ayran da icebilirsin
..

2.ogunum:
Pazi kavurma,sogus salata
Aksam:
pazi kavurma,tarhana corbasi ve kofte.
opuldunuzzzzzzzz

merabalar hoşgeldin.oncelikle tebrik ediyorum werdiiğin kilodan dolayı..cok iyi bi başarı..yalnız eleştireceğim bi nokta war o da sporun..hızlı tempo ve agır sporları tavsiye etmiyo hocamız..herkesin kendi temposunda orta hızda yurumesini soyluyo..onemli olan suresi,hızı değil yani..eklemlerine zarar verme bence ilk gunden.keten tohumu yagı kullanmıyoruzki bide..gunde 1 cay kasıgı cekilmemiş keten tohumu kullanıyoruz yogurtlara ama o da şart değil tabi..alternatifi de war: susam...ketentohumu yerine salatalarına 1 cay kasıgı kavrulmamıs susam ekleyebilirsin..lezzetli bişe oluyo..sewgiler..

Canan Hocamız, üzerinde "diyet" yazan hiçbirşeyi evinize, mutfağınıza ve vücudunuza almayınız demişti. "yarım yağlı süt içiyorum" demişsiniz, sanırım marketlerden aldığımız kutu sütünden bahsediyorsunuz değil mi? Eğer imkanınız varsa, araştırın ve normal süt alın derim. Yani sütçülerden aldığımız sütlerden. Benden sadece bir hatırlatma. Tarçın fikri çok güzel :)

Teşekkür ederim Kaneel hoşbuldum verdiğin bilgiler için çok sağol...

Geçti teyzesi iyi şimdi Allah'tan..
Bağbanım senden duyuyorum bak bak laflara koccaammaannn öptüm kıss seni Doktor bence de önemli hayırlısıyla ol kurtul kıss ameliyattan artıkın inş.
ay iyi bari yaw...dallida sorunca gordum ben de...yeyim ben onu..bişe olmaşın onaaa
bağbansın işte bidenem...marifet senden konuşmak bizden..ben de seni öptüm kocamaannn...mmmmmuuuuaaahhhh

Benim için de yemezsen 4 dene olmaz
zaten 4 tane yimeyi dusunuyodum..1 tane de senin için ekliym..
eweet yokmu arttıran...
ayy cinsliğim tutar hiç yemezmişim..belli olmaz benim işim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…