Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tebrikler Emel

Ben geldim kızlar
Günaydın hepimize Herkes iyidir umarım:26:
Ben yokken kaçamak yapmadınız dimi
Ben bol bol sizin için kaçamak yaptım Ofisteyim vakit bulunca bildireceğim kendimi zehirlememi

Asyacım hoş geldin

4 taze kayısı
1 kara erik
1 ufak köy elması + büyük bardak ılık su

1.öğün : 11:30 da bitti
2 kk yumurta
1 bardak ceviz
domates,biber,maydanoz
bol peynir
omega 3
(zeytin yoktu bugün alışveriş yapcam )

Son düzenleme:
Sabah menüm:

Klasik karatay (2 yum ve 1 avuç badem ile)

Bol su

4 km yürüyüş.

Emel, fıstık gibi olmuşsun arkadaşım. Kendini 40 ta iyi hissediyorsan yeter, yoksa 38 de fena olmaz hani:) Önemli olan senin ne hissettiğin.

günaydınnn , dün pazar ve gezmelerde olunca biraz kaçtı diyet, bugün tam gaz başladım akşama menümü yazarım
Emelciğim çok fit görünüyorsun :)

Öğle (bugün eşimle yemek istedim:))

Tepside içli köfte (sonunda bitti ama güzeldi yaw çok yapmışım)

Bahçemin topan patlıcanından yapmış olduğum karnıyarığım

Bahçeden yine salata malzemelerim: domates+salatalık+biber+semizotu+zeytinyağı=enfes salatam

7-8 fındık + badem
3 omega 3
Üzerine kahvem

ancak girebildim, ev işleriyle meşguldüm.epey ilerlemisiniz sabahtan bu yana okumak zaman aldı.bende sabahki menumu yazayım

kalkınca ılık su,ardından 1 yarım ay karpuz dilimi,valla epeydir yemiyordum sabah sabah yemek cok keyif verdi bana.

1.oğünüm:2 yumurta,4 yesil zeytin,1 dilim tulum peyniri,

1 dilim beyaz peynir,1 dilim kasar(cok fazla peynir yedim bugun),

12 tane fındık,maydonoz,3 biber,domates ,salatalık

teşekkür ederim canım aslında iyi hissediyorum kendimi ama şı belimde ve göbeğimde birazcık daha var onlardan kurtulana kadar devam edicem

günaydınnn , dün pazar ve gezmelerde olunca biraz kaçtı diyet, bugün tam gaz başladım akşama menümü yazarım
emelciğim çok fit görünüyorsun :)

çok saol canım sizlerden böyle duydukça daha çok hoşuma gidiyor 28 yaşındayım ama kendimi zayıfladığımdan beri daha genç dinamik hissediyorum kuş gibi hafifledim resmin daha hızlıyım daha mutluyum

öğlen bildirimim

küçük bir kase yoğurt

40 bedene giren arkadaşım emel tebrikler darısı başımıza

amin canım darısı sizlerinde başına sabah sabah resmi ekledimki karatay hocamız sayesinde ben başardım herkese örnek olsun daha çok şevklenelim diye isteyen herkes zayıflar inşallah

Merhaba kızlar :)

Bende karatay diyetine başlamak istiyorum. Canan hanımın 3 tane kitabı var. ilk önce hangisini alsam okumaya başlasam?
Diyetin nasıl yapıldığını anlatan bana yol gösteren temel kitap hangisi ?

cevaplarınızı bekliyorum :))

Merhaba kızlar :)

Bende karatay diyetine başlamak istiyorum. Canan hanımın 3 tane kitabı var. ilk önce hangisini alsam okumaya başlasam?
Diyetin nasıl yapıldığını anlatan bana yol gösteren temel kitap hangisi ?

cevaplarınızı bekliyorum :))

merhaba arkadaşlar, bende aranıza katılabilirmiyim?

ben geçen hafta - Karatay Diyeti- okudum bitirdim ve bu hafta tüm kararlılığım ile karatay diyetine başladım
yani bu sabah ve öğlen:)

sabah; 1 kupa filtre kahve, 1 yumurta, 1 dilim ezine peyniri, 4-5 zeytin domates salatalık yedim
öğlen; 1 kase mercimek çorbası ve 1 tabak peynirli karışık salata ve bir dilim kepek ekmeği

bugün marketten kavrulmamış badem ve gün kurusu kayısı almayı planlıyorum.

ben geçen sene evlendim 64 kiloydum zayıf değil ama etine dolgun hoş bir vücudum vardı
bu sene eşimle ikimiz baya cozutmuşuz, geçen seneden kalan hiçbir kıyafetimiz olmadı üzerimize
ve bu sene tatilde kendimi balina gibi hissettim karar verdim en geç seneye yazın yine bikinilerimi giyeceğim önce Allah'ın izni, sonra azim ve irademle

1,65 boy kilo, 76 kilo

afiyet olsun...dudağı iyileşmiştir inşallah

merhaba kızlar iki gündür nete giremedim misafirlerim vardı kaçamaklarım oldu malesef...kestane şekeri getirmiş görümcem bursadan ay cok severim ondan yedim sayısını bilmiyorum regl olmamada 2gün var tatlı krizim tavan yapmış zatii...akşam esimde yaş pasta almış bide ondan 1dilim yedim..yemekte pirinç pilavı artı ekmek yidim...görümcem cok zayıflamıssın banada anlat diyeti dedi bende açıklamaya çalıştım..ideal kiilomdayım bunları herzaman yemiyorum dedim..

kahvaltım 11:00 bitti
1 yumurtadan omlet
zytin
peynir
domates
iki küçük simit parçası..
çayy...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…