Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afiyet olsun canım
şu menüyü okuyunca utandım yediklerimden dolayı

kız aslında daha da yerdim de size yazarken utanırım diye az yedim
özellikle dün akşam kumru pek az geldi gözüm doymadı eskiden bi oturuşta 6-7 kumru yerdim, şimdi 1 taneden sonra bıraktım oda sizin için
kapışabiliriz demek oluyor bu galiba...
ben de haftaya ankarada simit yiycem....izmir caddesinin ordaki ust gecidin altında bi yer war bilirsindir..ordan yerdik öğrenciyken...şimdi de eşimle yemenin hayalini kuruyorum...cok ozledim ankarayı yaw...

canım karatay iyi gidiyodu taki düne kadar dün bozdum biraz ama bu gün toparlıcam inşallah çünkü kendimi çok kötü hissediyorum

Bilmez olur muyum, bende lisedeyken yerdim oradan simidimi Şimdi gidemiyorum pek
Afiyet olsun şimdiden canım

Aranizda olmaktan mutluluk duyuyorum kizlar.
Ben measajlarimi biraz cicek & güllerle süslüyorum umarim sorun olmaz.

Sayfamiz az renklensin maksat.

geldiğim nası belli oldu hemen demi ama....
çenem yerlerde gene..
nazfiliz ew makarnasından yime haaaa....okdar ugrastım bi tadına bakıym den sen şindik...
asyacım pıtırcım...utanma kıs senin menulerin benimkinden daha iyi oluyo cogu zaman....ama artık ben kacamak yapmamaya karar werdim...zaten canım da istemiyo eskisi gibi..en son gecen salı yaptıydım..gecenin bi wakti maraş dondurması ve kunefe yidiydim peynirini 2 metre sundure sundure...e marasta yaşadıgım için de dondurma yemesen öcü gibi bakıyolar burda,bide tatlı manyagı herkes,antepe de yakın oldugu için tatlı kulturleri aşırı....ama Allahtan araya laf karıstırıyorum cogu zaman..

Canım fotonu gördüm arkadaşların paylaşımlardan (malum daha geçmişi okuyamadım)
Ne fit olmuşsun sen öyle maşallah

sen bide benim durumumu düşünnn ben antepteyim baklava kebap oo daha neler neler ama beeen 2,5 aydır karatayın dışına çıkmadımmmmm

Propycilcim gelmiş
HOŞGELDİN canım nasısın GEÇMİŞLER OLSUN nasıl geçti ameliyatın göslerin nasıl kıss dur bide öpem

Şimdi gördüm hımmm hadi hayırlısı canım çok sevindik senden kurtulamadığımıza

Propycilcim gelmiş
HOŞGELDİN canım nasısın GEÇMİŞLER OLSUN nasıl geçti ameliyatın göslerin nasıl kıss dur bide öpem
dur ben de seni öpüym bi...hummmmmahhh...
biras buyuk oldu,şappadanak öptüm ama napıym ay ozledim işte...
ameliyat daha olamadım canım..okadar cok aksilik oldu ki anlatsam fenalık gelir...bide eşim cok titiz davranıyo bu konuda,bissuru hastane ve doktor arastırmasından sonra ankarada bi prof bulduk..o yapıcak inşallah haftaya..ramazanda bi tek musaitmiş adam..butun randevuları hemen hemen dolu....oyuzden ramazana kaldı yani....

iğneoyası sanada meraba kıııııısss....nası gidiyo sewgiyle kapişmanız...

neyse propycil kaçsın şimdi...

canımm özlemişiz seni yalnız oğluş yazdırmıyor kaçıyom ben yaa offf

AMANINNN!!! Propycyl im gelmiş... Asyam gelmiş... Topic şenlenmiş! Hoşgeldiniz çıtırlarım Prop um hayırlısıyla ol da kurtul şu ameliyatı yav... Beklemek de yorar insanı. Yokluğunda ufak tefek kaçamaklarla yuvarlanıp gidiyoruz işte... Sevgi-liebe ile ben gramına kadar aynı kilo ile başlamışız diyete. O yüzden birbirimizi takip ediyoruz. Irmak da bize destek çıkıyor sağolsun. Bu arada İst ve Ankara kahvaltı organizasyonuna niyetlendi ama ramazan geldi sayılır. Herhalde yattı. Zaten muhtara sormadan yapmak olmazdı Gelmene çok sevindim. Özledik seni

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm

ABOOOVVV! Benim de 2 oğlum var ama küçükler daha... Şimdiden gözüm korktu:)

Cuma tartılıp da verdiğin kiloyu görünce, iyiki de yememişim diyeceksin. Afferin sana

Şimdi bitirdim,bayağı zorlayıcı ,100 e kadar olan karın hareketlerini 70 de bıraktım,diğerlerini sonuna kadar yaptım,inşallah devam ettirebilirim

ficansım, sana zahmet olmazsa bana da gönderir misin?

kısslarr yavv 1 saattir ayaktayım..haberleri okudum,geçmişi okudum uykum gelmiyo bitürlü.53:

kimse de yok çene çalcek
neysee sabah görüşürüz..:18::18:

Kargalar kahvaltı etmeden naptın yav???

sen bide benim durumumu düşünnn ben antepteyim baklava kebap oo daha neler neler ama beeen 2,5 aydır karatayın dışına çıkmadımmmmm

Benim kocam da yapıyor karatay. 99kg olunca antepe günübirlik baklava yemeye gidecekmiş Bana şimdiden bilet baktırıyor. Promosyon yakalarsan al diyor. Zeki İnal mı neydi, bi baklavacı varmış... Bir yer daha öğrenmiş. Araştırıyor, plan yapıyor... İflah olmaz bu adam:) Bu arada şaka maka 116 dan 104 e indi.

teşekkür ederim canım darısı seninde başına çok güzel bir duygu zayıfladıktan sonra yeni ciciler almak

canım fotonu gördüm arkadaşların paylaşımlardan (malum daha geçmişi okuyamadım)
ne fit olmuşsun sen öyle maşallah

ay çok teşekkür ederim canım 71,600 kiloyum ve 40 bedene girdim valla hemde hiç zorlanmadan çekiştirmeden girdim çok mutluyum bugün yabi pantolonu annem körünce kapıştık yine kızdı bana

Hoş buldum canım
Eşin alem adammış Güldüm valla ama o bu azimle çabuk iner 99a

kızlar tatilim bitti bende katıldım aranıza tekrar ama çok iyi haberlerim yok herşey dahil otelde kaçırmadım işin garibi ananemin yemekleri beni bitirdi köye giittim tatil dönüşü off off korkumdan tartılmadım haftaya pzt ben kilomu bildireyim tatlışlar sizleri çk özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…