Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ficans türkçe altyazılımı indirdiğin benim indirdiğim zamanlarda altyazı yoktu sonradan eklemişler senin indirdiğin nasıl canım dublaj yapılmış bi de galiba öylesi daha anlaşılırdır

Canim kisir serbest,yiyebilirsin,ama biz genelde pek aksama birakmiyoruz,tarti gununden onceki gun de pek yemiyoruz,ertesi gune sislik yapip tartiya arti yansimamasi icin,bulgur pilavi da serbest ama biz olculu tuketiyoruz,oglenler yemeyi tercih ediyoruz

Evet canim 21 gun yapiyorlarmis,ayni videoyu,pilates icin de tum hazirligim var ama bir turlu baslayamadim,bir de bunu deneyim,sen superini indirmis miydin

hayır canım indirmemiştim bana o bile zor gelmişti ozamanlar bel fıtığım yüzünden bel ağrılarım vardı çok zorlanıyordum şimdi rahatım fakat zorlandığımda yatağa düşürüyo Allahtan daha iyiyim şimdi bu sefer başlarsam bi 21 yapmayı düşünüyorum da belki bana 3 ___21 gerekir

Tamam canim.Belin icin cok gecmis olsun,simdi daha iyisindir insallah.Dogru diyorsun,ben de once bunu bir yapayim da superini sonra dusunurum

ficans türkçe altyazılımı indirdiğin benim indirdiğim zamanlarda altyazı yoktu sonradan eklemişler senin indirdiğin nasıl canım dublaj yapılmış bi de galiba öylesi daha anlaşılırdır

Nazfiliz benim indirdigim hem turkce dublajli,hem de altyazili canim

[Dallida]kızının doğum gününü kutlarım,nice mutlu,sağlıklı seneler dilerim....

Iyi niyetlim kizinizin dogum günü kutlu olsun.
Rabbim güle güle büyütmek nasip etsin ins.

Son düzenleme:
[ficans]Canim kisir serbest,yiyebilirsin,ama biz genelde pek aksama birakmiyoruz,tarti gununden onceki gun de pek yemiyoruz,ertesi gune sislik yapip tartiya arti yansimamasi icin,bulgur pilavi da serbest ama biz olculu tuketiyoruz,oglenler yemeyi tercih ediyoruz.

Aksamlari ne yememiz gerekiyor ark. Kisa ve öz yazarmisiniz.?
Etkili zayiflamak icin. Cok isim var malum ramazan basliyor cuma günü ama buradan da gidemiyorum.

Selam arkadaşlarım tatilimi yapıp döndüm
Kilo vermiş olarak döndüm
Veeeeeeeeee 59.8 oldum
Yediklerim:
1 hafta beslenme şekline tam uydum
2.hafta her gün döndurma yedim hem de kağıt helvalı:26::44:
lahmacun yedim
akşam 20 den sonra 3-4 bardak ayran içtim
yumurta bulamadığım için her sabah 1 muz yedim
ve öğlenleri de muz yedim

Yemediklerim :
ekmek yemedim
saat 20'den sonra bir şey yemedim
hiç bir hamur işi yemedim zaten canımda istemiyordu

veee bol bol yürüdüm arada yüzdüm ama 5 km rahatlıkla yürüyordum günde 4 lt su içtim
döndüğümde kilo vermiş olarak gördüm

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) kabak yemegı,2kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

[gul63
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ......
1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) kabak yemegı,2kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Basariliyin devamini diliyorum. Size gipta ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…