Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizinin dogum gunu kutlu olsun. Hep birlikte kutlayacaginiz nice dogum gunlerine insallah. Oglun da daha iyicedir sanirim, duse duse buyuyorlar.
Kis bahcen de cok guzel olacak, cesit bol, pazara gitmene gerek kalmayacak. Hepsini afiyetle yiyin.
Bugun ilk urunlerimi aldim. Yesilleri zaten topluyordum, cabuk yetisiyor.
Becerirsem bugun topladiklarimin resmini koyarim. Sevgiler.

Canimm benimm kizcenin dogum gunun kutlu mutlu olsunnnn .. Herbdilegi gercek olsunnn

Son düzenleme:
öncelikle;http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php bu sayfaya girin.

WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme

SAVİNGS TİCKER:birikmiş para

WEDDİNG:nikah

PREGNANCY:gebelik

BİRTHDAY:dogumgünü

BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası

ANNİVERSARY:yıldönümü

bunlardan istediğiniz takvimi olusturu
en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ

sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece

Son düzenleme:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wcmOrzV/weight.png[/img]

canım listen hazır..en sondaki parantez içindeki [/img] hariç kopyala..profilinde hakkımda bölümüne girip çizelge yazan yerde kaleme tıkla ve çıkan boşluğa kopyaladığını yapıştır..güle güle kullan
mesajlar maalesef silinemiyor canım

Afiyet olsun canımcım.. Bugün ben de pide yedim
Yürü o zaman yüzemiyorsan canım olmamı Baklava yidin madem..
şimdik yürüyüşe çıkıyoz annemle bebeemm..kızçenin de doğum gününü tekrar kutlarım..Allah sağlıklı ve mutlu bir ömür nasip etsin:119::119:
kısır serbest ama akşamları pek tercihimiz değil canım..sen milleti boşver bize takıl yeter

canım hoşgeldin.. tebrik ediyom kıss seni afferin

Aksam menüm menemen ve 1 demet kuzu kulagi, 4 tane ceviz.

akşam menün gayet güzel canım tek bişey kuruyemişleri ben sabah ve öğlen tercih ediyorum

Nazfilz istersen linkini yollayabilirim

Merhaba Ficans,

ben 2 haftadir callanetics ten esinlenmis bir program yapiyorum. trayc anderson diye bir kadinin dvd si. ama sizi okuyunca orginaline heveslendim, bir de türkce dublajli oldugunu duyunca... Ben de rica edebilir miyim senden linki acaba? Ya da nerde buldugunu söylersen ben kendim de bakabilirim. Simdiden tesekkür ederim yardimin icin. Sevgiler.

@nazfiliz sana da bu fikir icin tesekkür ederim

Selam canım,sitede link adresi vermek yasak,istersen özelden yollayabilirim

Selam kızlar

50 dakika tempolu yürüyüş yaptım,akşam birşey yememiştim,biraz önce ayran içtim

bu omega 3 nedir gerekli midir karatay diyetiyle yeni ilgileniyorum bilgi verirseniz sevinirim

ben de 3.oğünümü yazayım.20 tane fındık,çay,1 sarma(iki oğün yapcaktım ama misafir geldi)

oğlen sofradan tok kalkmak bana iyi geldi.eskiden yarı ac kalkıp ikindiden sonra kendimi tatlı yaparken yada aburcubur biskuviler atıştırırken bulurdum.

Yıllar sonra yine büyüklerimizin beslenme alıskanlıklarına geri donduk. 3 oğün yemek yemek.bize 6 oğünü ogretenler ,bizi her anımızda yemek yemeyı düşünen biri haline getirdiler.

kızlar orucu nasıl tutucaz iftar ve sahurda neler yesek?

[sersum]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wcmOrzV/weight.png[/img]

canım listen hazır..en sondaki parantez içindeki [/img] hariç kopyala..profilinde hakkımda bölümüne girip çizelge yazan yerde kaleme tıkla ve çıkan boşluğa kopyaladığını yapıştır..güle güle kullan
mesajlar maalesef silinemiyor canım

Kopyaladim canim- Cok tsk ediyorum..​

Son düzenleme:
ıyınıyetlım alıntı yapmıstım sılınmıs canım benım gelmıs yemıs kadar oldum ınan tesekkur ederım nazık davetın ıcın bu arada prensesının dogum gunu kutlu olsun nıce saglıklı senelere ınsaalah

sağol tatlım hepimizin çocukları mutlu başarılı olsun inşallah

canım oğlum itü makina mühendisliğinde okuyor
sırrı yılcalımı çok iyi bir okuldur herşey gönlünüzce olsun
çocukları sınavlara hazırlamak kadar hayatada hazırlamalıyız biz devreden çıkınca bocalamasınlar değilmi iyiniyetlim

iyiniyetlim kızının doğum günü kutlu olsun mezuniyetlerini,düğününü,anne olduğunu görürsün umarım
sağlıkla, sevgiyle.....

bugün yediklerim
sabah
1,5 haşlanmış yumurta
zeytin peynir
kaşar peyniri
badem
karpuz
2tane kayısı
omega 3lerim

akşam
kıyma kavurması
2kaşık yoğurt
domates
3,5 litre su
yürüyüş yok deli gibi iş yapmak var
çamaşır ütü işlerini anca bitirdim
yarında temizlik yapacağım ramazan gelmeden camları falanda sileyim
oruç oruç zor olur
herkese iyi geceler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…