Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Papadiyacım teşekkür ederim dediğin gibidir su tutmuşumdur ben şeyden korktum hani azyiyince vucut kıtlığa girdiğini sanıp herşeyi depoluyomuş vermiyomuş ya işte ondan amaaan nebiliyim kafayı bozdum kiloyla bu kadar şeyi anneme anlatsam bana kızar herhalde takıntılı oldum galiba

bıtanem anneler ıste klasık korumacı yaklasım benımkıde oyle 70kg ıken bıle ay cok zayıfladın 1 grm daha bıle verme dıyodu ee kadın alısmıs 110kg gormeye o da haklı:)))sen kafandakı soru ısaretlerını burda bızımle paylas bızı en ıyı bız anlarız :))

iyi pazarlar güzeller :KK16:
Karataya yeniden başlayınca,wc sorunum yine işkence halini aldı :KK14:
diyetimi çok seviyorum çok alıştım,aslnda diyet gibi gelmiyor artık bana,cidden yaşam biçimi oldu ama olamayacak galiba bu gidişle,her yolu denedim biliyorsunuz,ne yapsam kâr etmedi :KK14:
ballı ılık su müshil etkisi yapıyormuş.sabahları ballı sirkeli su içsem çok mu bozmuş olurum acaba diyetimi :26: reglm de eli kulağında yine şişicem de şişicem :KK14:

Yuruyus yapiyor musun? Egzersizin bagirsaklarin calismasinda poziif etkisi oluyor. Eczanelerde lif tozu satiliyor olmali. Onu su ile karistirip her gun, birkac defa azdan baslayarak icebilirsin. Bagirsakta hacim yaratiyor, ayrica toksinlerin atilmasinda da yardimci oluyor. Bunlarin yaninda bol su icmelisin.

canımcım sabah 6:00 itibarıyla kalktım ben evet:KK1::KK1:

Günaydın canım kolay gelsin:112:
ben seni tanırım bebeeemm..hamarat bacım benim:KK19::KK19::KK19:
Sabah ne yediğimi yazmayacağım:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nettin bakimmm:KK53::KK53::KK53:
Slm kızlar ne vakıttır gırmıyorum gıremıyorum arda şöle bi bakıp cıkıyorum

dıyet berbat yumurta sıcaktan yıyemeyınce olmuyormus ya neyse 1 eylule kadar ertelemıs gıbı bıseyım dıyetı bıldırım yok tabıkı herzamnkı gıbı

yuruyuse devam fırsat buldukca ramazzanda nasıl olur bılmemm:44::44::44::44:

Hepınızı öpüyorum
hoşgeldin canım..öslettin kendini ..arada bi gel cee ee de barii:KK9::KK9::KK16:

Yazayım ben de:KK60: Amma yemişiz papişim:KK1: Sen çoktaaann hak ettin artık tatlım afiyet olsun:KK54:
Papişim çatlayana kadar yedim ben ama sabah ya erir di mi:KK9::KK9::KK9::KK9:

kalkınca 2 kayısı + su

peynirli börek:KK53:
pestil
domates + salatalık + biber
1 lokma poğaça
peynir
az karpuz
1 erik
ş.siz çay
2 zeytin
2 yumurta
az tereyağı
fındık
hımmm sen beni geçmişsin papişim:KK19:
Kahvemi de içtim:nazar:
afiyet olsun canım..:KK16::KK16:
Teşekkür ederim kızlar. Sen azıcık fırsat versen eminim o da yapacaktır:)

.
evet canım benden ötürü biliyom..hakkaride bol fırsatımız olcek inşallah:21::21:

bugün kahvaltı etmeye çalıştım iki dilim domates ve bi parça peynir yedim umarım yarın yumurta da yiyebilirim artık badem de yemiyorum .... iştahım yok ama bugün cuma gününe göre 400gr fazla çıktım dün sadece patlıcan közlemesi ve yoğurt yemiştim halbuki ilginç neler oluyo anlamıyorum kıtlığa girdiğini düşünse de vucudum nerden topladı o 400gr yaa:2:iki gün önce yediğim sarmaların suçu mu bu olanlar..
üzülme canım...düzelir herşey sabırlı ol:KK16:
Bana kilo cizelgesinde yardim edermisiniz? ben yapamadim.

Sevgilerimle Sivasin gülü.

canım ban değerlerini yaz ben sana çizelge yaparım..
boy,baş.kilo,şimdiki kilo,hedef kilo bunları yaz ben sana ypıverem kıss:KK16::KK16:

selam kısslar menülerim
sabah:KK56::KK56:
omlet,
zeytin peynir
ceviz
salata domates
çay

öğlen:KK56::KK56:
1 lahmacun
salata tabağı(az kısır,yoğurtlu patlıcan,mevsim salata,1 enginar)
ayran
1 baklava:KK17::KK17: kıslar regli olduumdan dayanamadım:KK22::KK22: döviimm kendimi:KK22::KK22:

afıyet enerjı olsun bıdenem kahvaltı benım ıcınde cok onemlı zıyafet gıbı yapıyorum kahvaltımı hıcte pısman olmuyorum aksama kadar nasılsa erıyor..

canım benım hemde ne kapısma ama her zamankı gıbı ıyınıyetlım bu konuda benı gecemez:KK1::KK1::KK1:sanada afıyet enerjı olsun canım menu su spor hersey harıka :KK9:

canım benım uzulme yarında bı bakmıssın artılar gıtmıs hatta eksı olmus bır gunde cok sey farkedebılıyo

canım senle soyle karsılıklı bır kahvaltı ne guzel olurdu senın bahcenın urunlerı eslıgınde acık havada of dıyorum yaa:))

arada yıyebılırsın canım yag peynır zayten serbest mısırununda azaltırsan sorun kalmaz

Papadiyam sağol canımmm.. Balıkesirdeyim her zaman beklerim keşke imkan olsaydı off offff:KK16::KK16::KK16:
Bahçeden kopartırdıııkkk tazecik herşeyden ben sana börekler yapardım kekler yapardım kamelyamızda çayımızla kahvaltı mikemmel olurdu..
Üzerine köpük köpük misler gibi kokan Türk kahvelerimizi de içerdikkk ohh..
Sonra burayı gezdirirdim sana..:KK19::KK19::KK19::KK19:

Selam & Saygilar sersum.
Bana yardim metmek istediginiz icin sonsu tsk ediyorum canim.
Allah razi olsun.

Boyum 1.58. su anki kilom 83:KK43:(
vermek istedigim kilo 10-13 kg arasi.
Yasim 46. Ben 37 yildir danimarkada yasiyorum.
ôzerl mesaj yollayamadim canim bu mesaji silermisiniz okuduktan sonra.

selam kısslar menülerim
sabah:KK56::KK56:
omlet,
zeytin peynir
ceviz
salata domates
çay

öğlen:KK56::KK56:
1 lahmacun
salata tabağı(az kısır,yoğurtlu patlıcan,mevsim salata,1 enginar)
ayran
1 baklava:KK17::KK17: kıslar regli olduumdan dayanamadım:KK22::KK22: döviimm kendimi:KK22::KK22:

Afiyet olsun canımcım.. Bugün ben de pide yedim:KK34::KK34:
Yürü o zaman yüzemiyorsan canım olmamı:KK34: Baklava yidin madem..

Son düzenleme:
Aksam KISIR yenilirmi kizlar?
Merakimi bagislayin. Aksama ne yiyecegimi bilmiyorum.

Öyle bir kücük tabak cay alti firinda kizarmis patates yedim ve mercimek corbasi 1 kasede yogurt.

Ins zayifliyacagim son zamanlarda ark hamilemisin diye soruyor alay konusu olmak beni cok üzüyor.​

Son düzenleme:
selam kıslar nasılsınız
iyiniyetli kızının doğum günü kutlu olsun sağlıklı uzun ömürlü nice yaşlara :KK16:
senle papadiya ne yemişsiniz öyle :nazar: değmesin hepsi enerji olsun kilo olmasın inşallah
benim diyet şimdilik iyi gidiyor :nazar: birazdan 2. öğünümü yiyecem bnde hiç açlık hissetmiyorum
iyimi kötümü bilemedim şimdi ama herhalde iyidir ya yani inşallah

kıslar deneyimli olanlar söylerlermi acaba biz yeni katılanlar
2. hafta bildirimindemi listeye dahil olacağız yoksa
3. hafta bildirimindemi

birde başlangıçtan listeye girdiğimiz süre içinde verdiğimizmi yoksa son hafta verdiğimizmi geçerli olacak
cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. öğünümüde yazayım
baharatlarla tatlandırılmış haşlanmış tavuk göğsü
semizotu salatası
ayran

hoşgeldin canım..öslettin kendini ..arada bi gel cee ee de barii:KK9::KK9::KK16:
bende eskı duzenımı ve sızlerı cook özledımmm:2:
Papadiyam sağol canımmm.. Balıkesirdeyim her zaman beklerim keşke imkan olsaydı off offff:KK16::KK16::KK16:
Bahçeden kopartırdıııkkk tazecik herşeyden ben sana börekler yapardım kekler yapardım kamelyamızda çayımızla kahvaltı mikemmel olurdu..
Üzerine köpük köpük misler gibi kokan Türk kahvelerimizi de içerdikkk ohh..
Sonra burayı gezdirirdim sana..:KK19::KK19::KK19::KK19:

canım ben senı nedense ankarada sanıyordum :44::44::44: grecekten mukemmelsın dun okudum cocuklarla ılgili yazışmışşsınz bneım kızımda 37 aylık cok tatlıdır söz ıdnler yavrum benım hep ilgilenırım bu sene bakıcıyı bırakıp krese verecegım ınsallh tum renklerı bılır sayıları sayar 10 kadar ve 10 ar 10 ar arkads canlısı. bakıcıyla sıkılıyordu ınslalh ıyı olur kres . sana sorum şu benım kıızm yuruyuse gıderken, evden cıkarken, parkta babsıyla oynarken ben ayrılırsam yanlarından " anne benı bırakma cok özledım senı özlerım vs vs " der babasınada yapar . babasını okula bırakırız arabayla eşim okulda mudur bırakır dönerız "babamı bırakmayalım cok özledım " aglamaklı söyler içimz bir hos oluyor ya eşimde bende. ayrılma korkusu mu var ne anlamadım kıızmda. çisini 22 aylıkta öğrettım odasında uyutur odama gecerım hersey ıyı tek sorunn bu:44::44::44:

Sersumumm :KK16: biz de seni ve kızını öpüyoruz kıss sağol:KK19:

İyiniyetlim kızının doğum günü kutlu olsun canım,nice yaşlara ,sağlıklı mutlu inşallah

Baklagiller serbest canım,nohutu biraz daha dikkatli tüketiyoruz,ilk hafta çok kilo gidiyor 1-2 civarı,genelde ise yaklaşık 500 gramla 1000 gram arası gidiyor
Ficansım çok teşekkürlerrr inşallah canım Allah hepimizin çocuklarına uzun ömürler versin inş.

Nazfilizcim indirdim bu şeyi ben de bi bakayım göğüslerim dikleşsin karnım gitssin:KK17::KK17::KK34:

Amin canim insallah

Sersumumm :KK16: biz de seni ve kızını öpüyoruz kıss sağol:KK19:

canım kilo vermeden iki beden küçültüyo gerçekten ama başlarda çok zorlanıcaksın heryanın acıycak dayak yemiş gibi olucaksın söyliyim kolların için bi hareket var orda hani böle sallanır ya el sallarken falan o kalmıyo ve inceliyo bende 60 a inebilsem de yapsam çok sıkılaştırıyo burdaki yapan arkadaşları muhakkak oku canım başta sıkıcı gelicek ilk başlayanlar yavaşlığından şikayet edip bırakıyo etkisini görüceksin canım tavsiye ederim

Canim cok sagol,dedigin yerden indirdim,10 gunluk olanini,bir de superi varmis onu da indirmeyi dusunuyorum ama once su 10 gunlugu yaparim insallah
Canım şöyle keyiflice kahvaltını yap mutlaka olmazsa olmazlardan kahvaltımız.. Ben erken kalktığım için mi bilmem serin oluyor ve güzelce kahvaltı yapıyorum..

Benim en sevdiğim öğün kahvaltıdır.. yumurtayı, fındığı bademi domatesi peyniri biberi inanılmaz severim.. KARATAY tam bana göre:KK34:

Benim de canim en sevdigim ogundur

selam kıslar nasılsınız
iyiniyetli kızının doğum günü kutlu olsun sağlıklı uzun ömürlü nice yaşlara :KK16:
senle papadiya ne yemişsiniz öyle :nazar: değmesin hepsi enerji olsun kilo olmasın inşallah
benim diyet şimdilik iyi gidiyor :nazar: birazdan 2. öğünümü yiyecem bnde hiç açlık hissetmiyorum
iyimi kötümü bilemedim şimdi ama herhalde iyidir ya yani inşallah

kıslar deneyimli olanlar söylerlermi acaba biz yeni katılanlar
2. hafta bildirimindemi listeye dahil olacağız yoksa
3. hafta bildirimindemi

birde başlangıçtan listeye girdiğimiz süre içinde verdiğimizmi yoksa son hafta verdiğimizmi geçerli olacak
cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. öğünümüde yazayım
baharatlarla tatlandırılmış haşlanmış tavuk göğsü
semizotu salatası
ayran

3. Bildirimde siz de listedesiniz canim

ficans canım 10 günlük dediğine bakma en az 21 yapıyodu arkadaşlar 6 gün yapıp bir gün ara veriliyo daha uzun süre de yapabilirsin 10 günde sonuç almaya başlarsın fakat yeterli değil tam hakkını vererek yapmayı öğrenmen bile bi kaç gününü alabilir daha sonra süperini düşün canım burda yapan arkadaşlardan daha fazla detay almanı öneririm

Sabah kahvaltiim

2 haslama yumurta,peynir,yarim dilim tereyagli ekmek,tavada domates ve biber

Oglen,1 dilim kiymali borek,ayran karpuz

iyiniyetlim kızın doğum gününü kutlarım daha nice sağlıklı mutlu yıllara sevdikleriyle girmek nasip olsun :119::119::119:

ficans canım 10 günlük dediğine bakma en az 21 yapıyodu arkadaşlar 6 gün yapıp bir gün ara veriliyo daha uzun süre de yapabilirsin 10 günde sonuç almaya başlarsın fakat yeterli değil tam hakkını vererek yapmayı öğrenmen bile bi kaç gününü alabilir daha sonra süperini düşün canım burda yapan arkadaşlardan daha fazla detay almanı öneririm

Evet canim 21 gun yapiyorlarmis,ayni videoyu,pilates icin de tum hazirligim var ama bir turlu baslayamadim,bir de bunu deneyim,sen superini indirmis miydin

X