Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltımı yazayım
2 yumurtayla yapılmış menemen
1parça peynir

11 yeşil zeytin
2 incir
4 ceviz
yorgunluk ödem yaptı galiba .yoksa 1,2 kaçamak dışında pek ihlal etmedim.ben daha kiloda takılı kaldım galiba.

Irmakçım yine süper bir program. Özellikle spor yaptığın saatlere bayıldım. Bu arada scallop midye midir?? Vitamin ve minarellerini kapsül şeklinde mi alıyorsun ?? Önereceğin bir marka var mı?? Omega da ben sol..ar 700 ve Omega950 kullanıyorum., fakat aradaki farkı bilmiyorum. :44:Bir ay Omega700 den alıyorum 1 ay Omega950 den.Selamlar.

Selam kızlar herkese hayırlı cumalar

liste demşsiniz?cuma günlerine mi aldınız yine listeyi ? Eğer öyleyse ben de bildirim yapabilir miyim :26:

geçen cuma:85.9
bu hafta:84.6
fark:1.3
yüzde: % 1.51

yalnız benim yine wc sıkıntım başladı evet bu diyeti seviyorum ve çok güzel sonuç alıyorum ama kabızlığa ne yaptıysam çözüm bulamadım,tamamen bu diyetten kaynaklanıyor.Benim sindirim sistemimi kötü etkiliyor.Sanırım diyetisyene filan gitmek zorunda kalıcam en sonun

1-clemm %2,156
2-fulik %1,867
3-begonyaya%1,781
4-gül63%1,666
5-goncagül-ce%1,461
6-papadiya%1,159
7-sersum%1,002
8-emeluludas%0,964
9-kaneel%0,846
10-lacey%0,821
11-iğneoyası%0,503
12-nazfiliz%0,265
13-ficans%0,152
14-almira%0:44:
15-esas2006+%0,144
16-iyiniyetli+%0,713
17-sevgi-liebe+%1,564

Canım Kanadayı görmek inş bir gün bana da nasip olur.. Bizim de bi fırsatımız oldu yurt dışı için ama kısmet değilmiş kaldı öylece hayırlısı..
Az bile olsa sebzelerin size yetecektir. ellerine emeğine sağlık Irmakçım..
Hımm kışın -35lerde bişey yetişmez çok soğukmuş.. Benim de aslında kışlık ebzeler için yerim yoktu ama bahçemin hemen yanına ekim yapan komşum bu yıllığına(o da kiraladığı için) bana yer verdi sağolsun..
2 bağ pırasam 4 kök brokolim 7 kök kadar da kırmızı lahanam var yeter bize..
Börülce tohumu eğer türkiyeyle bağlantın varsa bu yıldan temin edebilirsin şimdi bile ekebilirsin yerin kaldıysa tabii.
Ektiklerini ağız tadıyla yemeniz nasip olur inş. TOPRAK çok bereketli azıcık yerden bir sürü ürün alabiliyosun..
Senin yetiştirdiğin domatesler pembe dom ates olabilir mi onlar da büyük büyük oluyor organik olması ve fideyi senin yetiştirmen de ayrıca güzel
Elma ağacı bile dikmişsin harika inş seneye bol elma alırsın..
Oğlumun sanırım en tatlı zamanları sağol canım kızım dediğin gibi çabucak büyüdü şaşıyorum o kadar hızlı geçiyor ki zaman

eline sağlık canım herkesi tebrik ederim

arkadaşlar kilo veren herkesi kutluyorum.benim gibi kilo alanlarda üzülmeyin haftaya daha iyi sonuç alıcaz....

ellerine sağlık birtanem sen de bak üzülme benim gibi biraz sars bünyeyi sebzeyi kes proteine yüklen meyve yada kuru meyve yeme 3 gün hemen coşar gider kilolar canım

herkesi tebrik ediyorum çabalarından ötürü
Esasçım listeden sevgi sayesinde yırttım kıss60:
Sevgicim kızmasın umarım şaka
Bu arada sevgicim kaçamak yapmamışsan vereceksindir üzülme canımcım

Ellerıne saglıkcanım Kızlar devam kım tutar bızı yılmak yokkk

ellerine sağlık birtanem sen de bak üzülme benim gibi biraz sars bünyeyi sebzeyi kes proteine yüklen meyve yada kuru meyve yeme 3 gün hemen coşar gider kilolar canım

bişey değil canım .inş. dediğin gibi gidecek kilolar.aslında sabahları azaltsam kuru meyveyi belki fark eder...

Eki Görüntüle 464277 Eki Görüntüle 464277 Ellerıne saglıkcanım Kızlar devam kım tutar bızı yılmak yokkk

bişey değil canım.evet pes etmek yok devam devam taki hedefe ulaşana kadar....

Olsun canim,yavas olsun kalici olsun,yuzmeye devam
evet canım
esasım bu hafta yırtmışsın kıss ben de regli oldum canımcım heralde koşuşturmadan verdim..yoksa çok nkaçamak yaptım biliyonuz
amanın bebeeemm üzülme kısss..sen bi o bahçeye bi bu bahçeye veriverirsin o 400 gramcığı..kıyamam
içli köfteni afiyetle ye tatlım ben de çok severim..
O saatte ve yemediklerin için kocaman

O:
sağol canım..yedim sabah çok güzeldiler

ah canım izmirde olsaydım mutlaka gelirdim..negüzel olurdu kıss
Arkadaşlar haftaya fotoğraflı kilo bildirimi yapalım mı nasıl olur ?
canımcım herkes sizin kadar fit değil daha bize süre lazım resimli bildirim için yaaaniii
Tebrik ederim sersum. Bu ara özletiyorsun kendini arkadaşım. İhmal etme bizi...
.
sağol canım..ben de sizi özlüyom..ama artık annemdeyim..1 sabah 1 akşam da olsa gelebiliyorum aranıza..

canımcım ellerine sağlık
tüm arkadaşlarımı kutluyorum..versekte alsakta sonuçta azimliyiz ve hep buradayız..bence bu da büyük bir başarı

evet canım şimdilik öyle görünüyo.aslında bu hafta aydındidem yapacaktı ama tatilde olduğu için bana kaldı.ya haftaya sevgide gelmezse o zaman sen yapcan .amaninnn ya sende gelmezsen o zaman gene bana kalır liste abovvvv

esascım ellerine sağlık
listede olan-olmayan kısaca karatay ile beslenen herkesi tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…