Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 58,9

Bu hafta : 57,8

Fark: 1,100

Boy : 1.70

Hedef: 57

Herkese günaydınlar arkadaşlar bu hafta gram bile veremezken 2 günde nasıl bu kiloyu verdim şok oldum ama sonradan hatırladım ki hastalığım yeni bitti
Kaç gündür bildirim yapamıyordum bu sabah ki kahvaltım : Kayınvalidem dün rizeden geldi ablasının kendi yaptığı tereyağı ve mincisinden getirmiş banada (çökeleğe bizim orda minci deniyor)bende tereyağında minci eritme domates salatalık zeytinle bitirdim kahvaltımı ama çok doydum

Selam kizlar

Sabah kahvaltim,2 yumurtadan mantarli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az tahin helva

Kahvaltidan sonra 25 dakika yuruyus yaptim,ulasim amacli,hava cok sicak,Ankara yaniyor

o kadar bahçe işi + oğluşun koşturmasından sonra olur bunlar sonuçta hareket fazla canım bünyen su tutmuştur yada kas kütlen artmıştır, bozma moralini sakın
Canım çok iyisin ya sağol moral vermen iyi geldi
Çok doğru diyorsun canım. Ben de günde en fazla 2 tane içmiştim halbuki
Sen gene de vakit buldukça gel clemm senş göremşyoruz pek:112: hem motivasyonun artar menülerini yaz bence
Teşekkür ederim canım

Papadiyam afiyet olsun

İyiniyetlim sana da afiyet olsun
Asyam sağol canımm

böyle devam et canım kilo vermene sevindim.

canım senin verdiğin kilo bu hafta 600 gr.,toplam farkta 10,7 yanlış yazmışsın canım ben 600gr.a göre hesapladım yüzdeni.ayrıca tebrik ederim kilo verdiğin için...

hoşgeldin aramıza.umarım hedefine sağlıkla ulaşırsın.yumurta eğer dokunmuyorsa bi sorun olmaz.yumurta yemek istemediğinde muz yada başka meyve yiyebilirsin kahvaltıda.ekmek yok tatlı,şeker pirinç makarna pilav ve işlenmiş hazır gıdalar yok.bol su iç spor yürüyüş yap .kahvaltında kavrulmamış kuruyemiş ,zeytin mutlaka olmalı.dikkat ettikten sonra sende güzel sonuçlar alırsın...

Rumuz:goncagul_ce
Başlangıç tarihi:19.03.2012
Başlangıç kg: 70
Hedef: 60
Geçen hafta:61.600

Bu hafta:60.700
Fark:-900
Toplam fark:9.300
Beden: 38
Spor: parkta, çarsıda küçük kızımla koşuşturmaca,evde haftada 3gün 40dk egzersiz.
Boy:1.70

Selam kizlar

Sabah kahvaltim,2 yumurtadan mantarli omlet,peynir,zeytin,domates,salatalik,az tahin helva

Kahvaltidan sonra 25 dakika yuruyus yaptim,ulasim amacli,hava cok sicak,Ankara yaniyor

Arkadaşlar çok sıcakta yürümeyin aman..
Ficansım dikkat et canım serinlikte yürü..
Kızlar balıkesir burası burası da çok sıcak..c.tesi ve özellikle pazar çok daha sıcak olacak

evet yakaladın beni valla sevindim ama fark atınca zevkli olmuyor hep böyle başabaş gidelim kapışalım bakalım önümüzdeki hafta beni geçebilecekmisin

merhaba kızlar
kahvaltım 9.00 bitti
2 yumurtadan taze soğanlı, dereotlu ,limonlu ve zeytinyağlı piyaz(favorim)
yarım peynir,2ince dilim kaşar
6-7 tane zeytin
yarım domates
bir biber
1küçük kandil simidi
1 incir
bir ceviz
biraz fıstık
çayy....
çook doydum hamdolsun bu kahvaltıyla 18.00kadar acıkmıyorum kızlarrr...geçen hafta hiç kilo verememiştim bu hafta telafi etttim sanırım mezun olmama cok az kaldı kilomu biraz dahamı çrksem söyle 55 olsammı diyorummmkilo veren arkadaşları tebrik ediyorummm cumnız hayırlı olsun canlarımmm

böyle devam et canım kilo vermene sevindim.

Teşekkür ederim canım mezuniyetime çok az kaldı bakarsın haftaya mezun olurum:))) ama yine kopamam burdan çok alıştım
Dün akşam kayınvalidemde herkes prefiretollü dondurma yedi banada ye birşey olmaz dediler ama yemedim öyle baktım sadece (ama içim gitti yani:))..)
Şu karın bölgemide bir sıkılaştırabilsem tamamdır eski egzersiz ve yürüyüşlerime tekrar dönmem lazım sıcaklar mahvetti beni

kilo bildirimi
başlangıç 7 mayıs2012
geçen hafta 75.3
bu hafta 75.1
aradaki fark -200
toplam fark 7.7
esas arkadaşım kolay gelsin

ya fulikcim boyumuz aynı ben 65i hedeflerken sen ne kadar zayıflayacaksın daha ben çok merak ediyorum lütfen cevaplarmısın ölecem meraktan zaten zayıfsın nereden gidecek kilo anlamadım ki

ya fulikcim boyumuz aynı ben 65i hedeflerken sen ne kadar zayıflayacaksın daha ben çok merak ediyorum lütfen cevaplarmısın ölecem meraktan zaten zayıfsın nereden gidecek kilo anlamadım ki

Canım benim ben kiloyu göbek kısmımdan alıyorum 65 kilo olduğum zaman çok göbekli oluyorum en fit göründüğüm kilo 57 evlenmeden önceki kilomda buydu
ama şuan doğum yaptığım için göbek bölgem 57 gibi değil...Vücut tipiyle alakalı sanırım bilmiyorum ben 65 te çok göbekli görünüyorum.Senin yaşın kaç canım
ben 25 yaşındayım

ben mayısta 28 oldum senin dediğin o kiloda yani 58 kiloyken ben 18-19 yaşındaydım evlendiğimde 72 kiloydum yani şuanki halim 74le hamile kaldım 94 kiloyla doğum yaptım tam bir file benziyordum allahtan boy uzunda kaldırdım yani şimdi o kilolardan kurtuldum da 65 olsam yeter diyorum ben şuanda bile zayıf görünüyorum zaten ama kilolu halime göre zaten annemde kilolu halimi gözünün önüne getirdiği için bana çok zayıfladınm diye kızıyor yineden senin hedefine çekemem hedefimi ya bilmiyorum ama o kadarda zayıf olmak istemiyorum galiba diyorum ya ben 58 kilo iken 18-19 yaşındaydım yani 10 sene önceki halim :)

hemen sabah kahvaltısını yazayım arkadaşlar:
yumurta(maydonoz ve dereotlu hazırlanmış)
domates
salatalık
2 tane kuru kayısı
2 dilim beyaz peynir
1 dilim kaşar peynir
1 bardak şekersiz çay
2 büyük bardak su:)
Not:zeytini yiyemedim ya,tadını alamıyorum diye ama Karatay hoca da faydalarından baya bahsetmiş

İnşallah geç kalmamışımdır.

rumuz:igneoyasi
başlangıç tarihi:23 mart 2012
başlangıç kilo:93,1kg
geçen hafta:79,5 kg
bu hafta:79,1kg
fark:-0,400kg
fark %:0,5

Sen daha yüksek kilodan zayıfladığın için 65 kilo halinle benden daha zayıf görünürsün emin ol canım.Ben 62 kilo ile hamile kalıp 72 kiloyla doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra falan şuan ki halimden daha zayıftım ama şöyle birşey var 62 kilodayken normal rahatlıkla giydiğim bir pantolonu şuan bu kiloyla giydiğim halde düğmesi anca kapanıyor ve birazcık göbek pırtlıyor benim en büyük derdim bu işte sıkı spor yapmam lazım sanırım ..Birde ben 68 kiloya çıktığımda bile beni herkes 64 zannediyordu ben bile çok şaşırmıştım çünkü sadece göbeğim vardı orantılı kilo almıyorum göbek göbek göbek ahh bu genler ben en çöp gibi halimde bile ayva göbekliydim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…