Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2. ve son öğünüm... mercimekli bulgur pilavı tavuk sote salata ayran:KK56::KK56:
ve bol suuu...
sporum emzirmek:KK52::KK52:

1 saat tempolu yürüdümm,geldim.

2.öğünüm:
Nohutlu taze fasulye,
Minik yarım piliç
az salata
ve kahve
:KK31:

Canimmm.. Eline, koluna sağlık .... Çok çok güzel olmuş...

1-clemm %2,156:nazar::KK19::KK19::KK19:
2-fulik %1,867:nazar::KK19::KK19:
3-begonyaya%1,781:nazar::KK19:
4-gül63%1,666:nazar:
5-goncagül-ce%1,461:nazar:
6-papadiya%1,159:nazar:
7-sersum%1,002:nazar:
8-emeluludas%0,964:nazar:
9-kaneel%0,846:nazar:
10-lacey%0,821:nazar:
11-iğneoyası%0,503:nazar:
12-nazfiliz%0,265:nazar:
13-ficans%0,152:nazar:
14-almira%0:44:
15-esas2006+%0,144:KK20:
16-iyiniyetli+%0,713:KK20:
17-sevgi-liebe+%1,564:KK20:

esasım bu hafta yırtmışsın kıss:KK9::KK9: ben de regli oldum canımcım heralde koşuşturmadan verdim..yoksa çok nkaçamak yaptım biliyonuz:KK53::KK53:

evet canım yırttık ama haftaya daha güzel bi sonuç olmalı kesinlikle + olmamalı:KK20::KK20:

canımcım ellerine sağlık:KK16::KK16:
tüm arkadaşlarımı kutluyorum:KK9::KK9:..versekte alsakta sonuçta azimliyiz ve hep buradayız..bence bu da büyük bir başarı:KK9::KK9::KK9:

evet canım bencede azimliyiz azda versek alsakta bıırakmıyoruz ve sonunda kazanacaz:21::21::21:

evet canım:KK16::KK16:

esasım bu hafta yırtmışsın kıss:KK9::KK9: ben de regli oldum canımcım heralde koşuşturmadan verdim..yoksa çok nkaçamak yaptım biliyonuz:KK53::KK53:

amanın bebeeemm üzülme kısss..sen bi o bahçeye bi bu bahçeye veriverirsin o 400 gramcığı..kıyamam:KK19::KK19:
sağol canım..yedim sabah çok güzeldiler:KK56::KK56:

ah canım izmirde olsaydım mutlaka gelirdim..negüzel olurdu kıss:KK34::KK34:

canımcım herkes sizin kadar fit değil daha :KK34::KK34: bize süre lazım resimli bildirim için yaaaniii:KK34::KK34:

sağol canım..ben de sizi özlüyom..ama artık annemdeyim..1 sabah 1 akşam da olsa gelebiliyorum aranıza..:KK16::KK16::KK54:

Sersumum canım sağolll:KK16::KK16::KK16: bulgur resmen şişiriyor..
Sersum götürdün mü kıss içli köfteyi.. Ohh afiyet olsun hadibakalım:KK9::KK9:
Sen ye asıl içli köfteyi ben de kendime tepside içli köfte yaptım.. Fena olmadı hani:KK9::KK9: Eşime sordum nasıl olmuş diye "aç kalmamak için yenebilirmiş" tutmayın beni bi döveyim:KK1::KK1: Bir de karnıyarık yaptım bir sürü dünden kalan dolma da var yarın yemek derdim yok:KK76::KK76::KK76::KK76:

bende cok tatli delisi degilim lakiiinn ramazanda cosuyorum .. :KK1:
ama evde ne un var ne seker ne de cikolata :KK31:.. ramazan da da almayacagim .. :21::21:evime tatli olarak tek girebilecek meyve kurulari .. belki biraz muz .. ama fazlasi degil :KK51:

bencede canım en doğrusunu yapıyosun.evde olmayınca hiç olmazsa canında istemez...

kızlarrr selam..
şimdi 2. menümü de yidim balkonda çayımı yudumlarken size yazıyom:126::126:
eşimi dün yolcu ettim..:KK5::KK5:
hayırlısıyla ulaşacak inşallah..şimdilik van da, hakkari için konvoyu bekliyor..1-2 güne kadar gidicek inşallah
2.menüm:KK56::KK56::KK56:
közleme kıymalı patlıcan
tavuk ciğer kavurma
salata
yoğurt
2 tane çiğköfte:KK56::KK56:

Allah kavuştursun canım sağlıkla...

kızlar geldim
oğlumun bişiyci yokmuş ..bende sabah katmer öğle döner pidesiz yedim bu kadar
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim ilginize şimdi çocuklarıma bişiyler hazırlıyım sonra gelirim

gözünaydın canım sevindim oğlunun bişeyi olmamasına...

kızlar hepinize çok teşekkür ederim oğlumla ilgili konuda çok ince davranmışsınız ilginize çooooooooooooooooooook teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ALLAHhepimizin çocuklarına sağlık sıhhat versin onların acılarını bizlere yaşatmasın

bu siteyi sizi çok sevdim ben.

hakkınızı helaledin vaktinizi benim için de harcıyorsunuz

amin canım inş. allah hepimizin çocuğuna sağlık versin acısını göstermesin.sende hakkını helal et canım,hepimiz burda isterek birbirimize yardımcı oluyoruz canım merak etme...

Sen ye asıl içli köfteyi ben de kendime tepside içli köfte yaptım.. Fena olmadı hani:KK9::KK9: Eşime sordum nasıl olmuş diye "aç kalmamak için yenebilirmiş" tutmayın beni bi döveyim:KK1::KK1: Bir de karnıyarık yaptım bir sürü dünden kalan dolma da var yarın yemek derdim yok:KK76::KK76::KK76::KK76:

tepside içli köfte nasıl oluyor:44::44:

Esasım liste çok güzel olmuş. Eline sağlık. Bu haftada ortalarda biryerde atlattık. Dün yürümek çok zor geldi... Gözümde büyüdü ama bugün tartı günü diye yürüdüm. Gerçekten insana motivasyon oluyor burası. İyi ki varsınız.

Sersum, eşin hayırlısıyla varsın, siz de en kısa sürede kavuşun inş. canım.

Menü bildirimimi de yazayım:

Sabah: 1 dilim eski kaşar
2 yum ile menemen
domates, roka, maydonoz.

Öğlen yemedim, mecburiyetten.

Akşama Allah kerim... Çok acıktım ama... Gidip 1 bardak süt içeyim bari.

evet canım şimdilik öyle görünüyo.aslında bu hafta aydındidem yapacaktı ama tatilde olduğu için bana kaldı.ya haftaya sevgide gelmezse o zaman sen yapcan :KK52::KK52:.amaninnn:KK30::KK30: ya sende gelmezsen o zaman gene bana kalır liste abovvvv:KK1::KK1::KK1:

:KK60: Allah iyiliğini versin kıss güldürdün gene sana kalırmış liste:KK60:
merak etme sevgi olmazsa ben varım yeter artık dimi:KK34:

Son düzenleme:
Nazfiliz, oğlunun iyi olmasına çok sevindim. Üstünden yük kalkmıştır. Geçmiş olsun.

Listemiz tenhalaşmış değil mi?

Antakya Usulü İçli Köfte Tarifi | Mutfak Sırları - Yemek Tarifleri
Link verdim canım bi bak istersen:KK34::KK54:
Liste için teşekkür ederiz:KK16:

sağol canım bakayım şimdi...

:KK60: Allah iyiliğini versin kıss güldürdün gene sana kalırmış liste:KK60:
merak etme sevgi olmazsa ben varım yeter artık dimi:KK34:

yok zaten bi daha + çıkmak istemiyorum ve bunun için çaba gösterecem....:21::21:
zaten 1-2 gün sonra belli olur asıl kilom şişliğim gidince ohhh :21::21::21:

sen de fena olmadı :KK1::KK1:dediğine göre aslı kadar lezzetli diğil heralde canım..dövme eşini boşuna:KK9::KK9::KK9: oohhhh hamarat bacı yapmış yine yimeklerini:KK34::KK34:
evet canım yırttık ama haftaya daha güzel bi sonuç olmalı kesinlikle + olmamalı:KK20::KK20:

evet canım bencede azimliyiz azda versek alsakta bıırakmıyoruz ve sonunda kazanacaz:21::21::21:
evet evet haftaya daha iyi olsun(sanki ben bu lafları bi yerlerden hatırlıyor muyum ne:KK60::KK60: )
Allah kavuştursun canım sağlıkla...

..
sağol canım:KK16::KK16:

.
sağol tatlım aminn:KK16::KK16:

Biraz önce beden kitle indeksi hesaplamaya baktım. 1,5 kg daha verirsem obezlikten kurtuluyorum. Gerçi terfi ettiğim yer de aşırı kiloluluk ya...:KK9:

Neyse, sabır. Sabırla, koruk helva olurmuş. İgneoyasi da normal kilolu olucak inşallah.

sen de fena olmadı :KK1::KK1:dediğine göre aslı kadar lezzetli diğil heralde canım..dövme eşini boşuna:KK9::KK9::KK9: oohhhh hamarat bacı yapmış yine yimeklerini:KK34::KK34:

evet evet haftaya daha iyi olsun(sanki ben bu lafları bi yerlerden hatırlıyor muyum ne:KK60::KK60: )
sağol canım:KK16::KK16:

sağol tatlım aminn:KK16::KK16:

evet yaa kendim yemek bile istemiyorum sıcaktan ama çocuklar ve eşim için yapıyorum daha çok..
Sağol canım hergün mutfak çok sıkıyor yaw:26: pazar günü de eşim yapsın :KK33: yarın pazar da var gelince yiyiveririz öğleyin koşuşturmaca olmaz bana.. Karnıyarığı da seviyorlar zaten:KK52:..
Sersumum aslı gibi değil tabii nerdeee ama lezzetli oldu :KK34: şekil verme işi zor geliyor el pratikliği lazım ona:KK34:

sen ne güzel kilo vermişsin:KK9::KK54:

esascım liste için teşekkürler. Kilo veren ve veremeyen herkesi tebrik ediyorum. motivasyondan çıkmamak ümidi ile

ikinci ve son öğünüm saat 16,00 gibi. iki parça tavuk ızgara bir tabak közlenmiş patlıcan ve biber salatası.

bol bol su

Esasım liste çok güzel olmuş. Eline sağlık. Bu haftada ortalarda biryerde atlattık. Dün yürümek çok zor geldi... Gözümde büyüdü ama bugün tartı günü diye yürüdüm. Gerçekten insana motivasyon oluyor burası. İyi ki varsınız.

Menü bildirimimi de yazayım:

Sabah: 1 dilim eski kaşar
2 yum ile menemen
domates, roka, maydonoz.

Öğlen yemedim, mecburiyetten.

Akşama Allah kerim... Çok acıktım ama... Gidip 1 bardak süt içeyim bari.

sağol canım fırsatın varken değerlendir yürüyüşlerini canım sonra benim gibi + çıkarsın ona göre...

X