Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hemen sabah kahvaltısını yazayım arkadaşlar:
yumurta(maydonoz ve dereotlu hazırlanmış)
domates
salatalık
2 tane kuru kayısı
2 dilim beyaz peynir
1 dilim kaşar peynir
1 bardak şekersiz çay
2 büyük bardak su:)
Not:zeytini yiyemedim ya,tadını alamıyorum diye ama Karatay hoca da faydalarından baya bahsetmiş:KK25:

Bak sana moral olsun bende tam 81 kiloydum 72 lere düştüm ilk başta verilecek rakkamı insan gözünde büyütüyor sonra bir bakmışsın 20 li rakkamlar gitmiş 10 lu rakkamlar kalmış vermen gereken sonrada tekli rakkamlar hiç motivasyonunu kaybetme başarılar:))

bıldırım

rumuz:papadiya
gecen hafta:69
bu hafta:68.2
fark:-800
spor:yuruyus

nacızane onerım kacamak yapacak arkadaslar bunu kahvaltıda yapın

oyle olunca artı olarak yansımıyor.menulerımde baya kacamak vardı bılıyosunuz
ben seni örnek alıyorum valla canım dedigin gibi canım bişi cok isterse inatla akşam yemiyorum kahvaltıya saklıyorum aksama kadar yakıyorum az öncede kornet yidim
akşam dondurma dolapta bekliyodu halbuki yemedim:nazar:
sunada kesinlikle inanıyorum kızlar ben 18den sonra bişi yemezsem hemen kilo veriyorum bu hafta zorladım kendimi gecen hafta esimle akşam yemeklerine eşlik etmiştim çünkü:KK9:

ben seni örnek alıyorum valla canım dedigin gibi canım bişi cok isterse inatla akşam yemiyorum kahvaltıya saklıyorum aksama kadar yakıyorum az öncede kornet yidim
akşam dondurma dolapta bekliyodu halbuki yemedim:nazar:
sunada kesinlikle inanıyorum kızlar ben 18den sonra bişi yemezsem hemen kilo veriyorum bu hafta zorladım kendimi gecen hafta esimle akşam yemeklerine eşlik etmiştim çünkü:KK9:

yalnız acayip ilginç esas iyiniyetli goncagül hepimiz aynı miktar kilo vermişiz:KK70::KK70:

günaydınlar
bugünkü ilk menüm: klasik karatay kahvaltısı

başlangıç tarihi : 09/06/2012
başlangıç kilosu :85,5
geçen haftaki kilo: 78,6
bugünkü kilo :77,2
fark :-1,4
spor : bu hafta yürüyüş yok bolca ev işi var

kızlar galiba gelecek hafta liste bende.sabah kalktım gözlerim felan şiş. neyse ne yapalım sonunda ölüm yok ya.
geçen hafta:83,1kg
bu hafta:84,4kg
fark +1,300gr
verenleri kutluyorum. veremeyenler de üzülmesinler..bu hafta yüzüğü atlatalım tekrar çok sıkı bir şekilde başlayacagım.

sen daha yüksek kilodan zayıfladığın için 65 kilo halinle benden daha zayıf görünürsün emin ol canım.ben 62 kilo ile hamile kalıp 72 kiloyla doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra falan şuan ki halimden daha zayıftım ama şöyle birşey var 62 kilodayken normal rahatlıkla giydiğim bir pantolonu şuan bu kiloyla giydiğim halde düğmesi anca kapanıyor ve birazcık göbek pırtlıyor benim en büyük derdim bu işte sıkı spor yapmam lazım sanırım ..birde ben 68 kiloya çıktığımda bile beni herkes 64 zannediyordu ben bile çok şaşırmıştım çünkü sadece göbeğim vardı orantılı kilo almıyorum göbek göbek göbek ahh bu genler ben en çöp gibi halimde bile ayva göbekliydim zaten:KK1:

anladım canım bence sen artık sıkılaşmaya yönelik devam et göbek erten egzersizleri mutlaka haftada en az 3 gün yap benimde birazcık göbeğim var birazda bazenlerim var onun dışında ben hep orantılı kilo alıyorum ve orantılı kilo veriyorum özellikle fırlayan hiçbiryerm yok ondan sanırım bu kadar ince görünüyorum ben 46 bedenim ben 44 oldum 2 pantolan aldım 42 oldum bir pantolan aldım şimdi 42de bol geliyor baya 40 beden denedim geçnelerde ama almadım çok yakıştı ben bile inanamadım ya hedefim 65 kilo ile 38 beden giymek:KK9::KK9::KK9:

1. Ogunum;

1 yumurta
4-5 ceri
beyaz peynir
1 minik kase kabuklu fistik
bir bardak sut

kahvaltimdan once 30 dakika tempolu yurudum ..

optum sizlerii..

kilo verenleri tebrik ederim. veremeyenler uzulmesin .. elbet gidecek bu kilolar
:KK16:

anladım canım bence sen artık sıkılaşmaya yönelik devam et göbek erten egzersizleri mutlaka haftada en az 3 gün yap benimde birazcık göbeğim var birazda bazenlerim var onun dışında ben hep orantılı kilo alıyorum ve orantılı kilo veriyorum özellikle fırlayan hiçbiryerm yok ondan sanırım bu kadar ince görünüyorum ben 46 bedenim ben 44 oldum 2 pantolan aldım 42 oldum bir pantolan aldım şimdi 42de bol geliyor baya 40 beden denedim geçnelerde ama almadım çok yakıştı ben bile inanamadım ya hedefim 65 kilo ile 38 beden giymek:KK9::KK9::KK9:

Evet canım aynen öyle sıkılaşmam gerekiyor ama öyle ufo gibi bir göbeğimde yok kıyafetle dümdüz görünüyor ama çıplak gerçekler var birde tabi:KK1:
Ben 65 kiloyken 40 bedendim şuan 40 beden pantolonu düğmesi kapalı çıkarabiliyorum:KK1::KK1::KK1: 38 beden oldum zaten en son ortaokulda 36 bedendim:KK1:

Tesekkurler canim ....
Sagol
:KK16:

canım senin verdiğin kilo bu hafta 600 gr.,toplam farkta 10,7 yanlış yazmışsın canım ben 600gr.a göre hesapladım yüzdeni.ayrıca tebrik ederim kilo verdiğin için...

hoşgeldin aramıza.umarım hedefine sağlıkla ulaşırsın.yumurta eğer dokunmuyorsa bi sorun olmaz.yumurta yemek istemediğinde muz yada başka meyve yiyebilirsin kahvaltıda.ekmek yok tatlı,şeker pirinç makarna pilav ve işlenmiş hazır gıdalar yok.bol su iç spor yürüyüş yap .kahvaltında kavrulmamış kuruyemiş ,zeytin mutlaka olmalı.dikkat ettikten sonra sende güzel sonuçlar alırsın...

inşallah canım bi ara umudum kırılıyo ama sonra hayır pes etmek yok diyorum.zaten malum dönemdeyim onun da etkisi var.ama gidecek bu kilolar onu biliyorum.

canım regl zamanında dikkat edersen emin ol veriyosun bende gecen hafta verememiştim ama moral bozmadım biliyosun stres kilo vermeyi yavaşlatıyo hem sen daha sanslısın regl zamanı metabolizma 2 katı calısıyor yola devm:KK34:

herkese mehaba
bu hafta listeye giremiyecem ama bildirimimi yapayım

başlangıç: 65.2
bugün : 64.2
aradaki fark : 1 kg

kilo verenleri verenleri tebrik ediyorum
veremiyenlerde üzülmesinler haftaya vereceklerine eminim

1. öğünümüde yazayım
klasik karatay kahvaltısı
1 haşlanmış yumurta
domates-salatalık
avuç içi kadar peynir
6 zeytin
şekersiz çay
omega-3

hepinize sağlıklı zayıflamalar diliyorum :KK16:

kilo bildirimi
başlangıç :3 Haziran 2012
başlangıç kilom : 73
iki hafta : izinli
bu hafta : 72.4

evet canım aynen öyle sıkılaşmam gerekiyor ama öyle ufo gibi bir göbeğimde yok kıyafetle dümdüz görünüyor ama çıplak gerçekler var birde tabi:KK1:
Ben 65 kiloyken 40 bedendim şuan 40 beden pantolonu düğmesi kapalı çıkarabiliyorum:KK1::KK1::KK1: 38 beden oldum zaten en son ortaokulda 36 bedendim:KK1:

bende şuan 40-42 beden arası birşey olduğuna göre 65 olunca kesin 38 benden olurum heralde ay inşallah senin adına da sevindim inşallah herkes olmak istediği kilolya ulaşır:KK52::KK52:

kimsecikler yok daha ben de kaçiimm ..öğlen gelirim kısslarr..öptüm hepinizi:KK16::KK16:
iyiniyetlim kıss..bahçeni bırak ta kilo bildirimine gel bacıııımmmm:KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:

Tebrik ederim sersum. Bu ara özletiyorsun kendini arkadaşım. İhmal etme bizi...:KK54:

İnşallah geç kalmamışımdır.

rumuz:igneoyasi
başlangıç tarihi:23 mart 2012
başlangıç kilo:93,1kg
geçen hafta:79,5 kg
bu hafta:79,1kg
fark:-0,400kg
fark %:0,5

Valla süpersiniz azmin ize hayran kaldim canim. Ben beyaz ekmege dayanamiyorum baslayincada yarim ekmek yiyorum neredeyse.
Bana da dua edermisiniz.?

Ben ekmekten vazgeçtimse herkes vazgeçebilir. Abartı olsun diye söylemiyorum mantının yanında ekmek yerdim. Karar verince yapılıyor. Bir de öğünlerde ceviz yiyorum çok faydası oluyor. Başla... Sen bile hayret edeceksin, nasıl rahat yapılıyor bu karatay diye... Başlamak bitirmenin yarısıdır.

kızlar galiba gelecek hafta liste bende.sabah kalktım gözlerim felan şiş. neyse ne yapalım sonunda ölüm yok ya.
geçen hafta:83,1kg
bu hafta:84,4kg
fark +1,300gr
verenleri kutluyorum. veremeyenler de üzülmesinler..bu hafta yüzüğü atlatalım tekrar çok sıkı bir şekilde başlayacagım.

Koşturmacanız yüzünden oluyor canım. Konsantre olamıyorsun. Yüzük işi bitsin hayırlısıyla, tam gaz devam.

1 kilo daha verdim mi yolu tam yarılamış oluyorum.

Sanki ondan sonra daha kolay kilo verecekmişim gibi geliyor. Bir tepeye çıkıp, sonra aşağıya inmeye başlamak gibi... Aslında hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor, görüyorum arkadaşlardan ama niyeyse böyle düşünüyorum.

Bak sana moral olsun bende tam 81 kiloydum 72 lere düştüm ilk başta verilecek rakkamı insan gözünde büyütüyor sonra bir bakmışsın 20 li rakkamlar gitmiş 10 lu rakkamlar kalmış vermen gereken sonrada tekli rakkamlar hiç motivasyonunu kaybetme başarılar:))

İnşallah ya baktım diyet yapmadıkça yavaş yavaş alıyorum kiloyu en kilolo halim 72 dedim 8 ay sonra hoop bakmışım tartı 80lerde.Bir yerden başlamak gerekiyordu artık.Desteğin için çok teşekkür ederim.Sen vermişsin baya.Darısı başıma inşallah:KK1:

canım regl zamanında dikkat edersen emin ol veriyosun bende gecen hafta verememiştim ama moral bozmadım biliyosun stres kilo vermeyi yavaşlatıyo hem sen daha sanslısın regl zamanı metabolizma 2 katı calısıyor yola devm:KK34:

İnşallah canım,pes etmiyorum ama üzülmüyoda değilim.inanıyorum geçde olsa gidecek bu kilolar...

X