Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ne guzel canım yakınında yuruyus parkuru olması.ıst lu karataycılar organıze olabılsekte kahvaltı yapsak
kızlar mrb.bende size katılabilirmiyimmm

hosgeldın canım.tabıkı katılabılırsın ılk sayfayı oku soruların olursa sor hocanın kıtaplarını mutlaka oku vıdeolarını ızle bızımle paylasımlarda bulun cok guzel motıve olup kolayca kg vereceksın

dun arkadasımla super ve bol kacamaklı bır kahvaltı yaptım ıkıncı ogun yapmadım ve aksam bantta 5km yurudum

ilk sayfayı okudum cnm güzel bildiler var.hoş bulduk bu arada
ama ben 7 aydır klasik sayılabilecek bi diyet yaptım ve alışkanlıklarım oldu.şimdi tamamen
sil baştan başlamam lazım biraz gözüm korktu :44
:

kahvaltım

1 yumurta
2 salatalık
2 bıber
2 hurma
1 seftalı
1 bıber dolması
5 fıstık
6 zeytın
acılı ezme
yesılcay
normal cay
turk kahvesı
omega3

gozunu korkutan ne canım?:44:

alışkanlıklarımı bırakmak cnm.
mesela ara öğünler bnm kurtarıcım ama bu diyette anladığım kadarıyla ara öğün yok.
meyve yok.ekmek yok

bu saydıklarına ıhtıyac ta yok.sıkı bır kahvaltının ardından gun boyu tok kalma garantısı var canım

canım şu detoksundan biraz bahseder ve bizide aydınlatır mısın

Ya ben 3 aydır karatay yapıyorum 7 kilo falan verdim ama hani benim kaçamaklarımda oldu yani baktım son günlerde kilo vermem gr gr olmaya başladı bende motivasyon düştü kaçamaklar arttı dukanın atak dönemini yapmaya başladım yani aslında aynı karatay ama sadece kuruyemiş kuru meyve sebze yok yani zorlanmadım ama bunu ben 10 gün yapıcam ki hem biraz hızlı kilo verip bana motivasyon olsun hemde metabolizma hızlansın yani şöyle sabah omlet peynir yine ara öğün yok öğlen tavuk veya kırmızı et yoğurt bunların yanında olabilir akşam yine öğlenin aynısı 3. günümdeyim iyiim yani karatayda alıştığım için ekmeksizliğe zorlanmadım 10 günde biraz hızlı kilo vericem sonra diyete aynı karatay gibi sebze ve meyve katıcam bu yani.

evet kaynımın düğünü bayramdan sonra ama zaten hedef kiloma çok yakınım almazsam geri Eşimin memleketine gideceğiz eltilerim kayınvalidem görümcemler gözleri pörtleycek hepsinin inş. bööle

doğru diyosun kesin pörtleyecek gözleri

gözün aydın annenler geliyomuş ne güzel hasret gidercen...

ay içimde kalmasın o diyen geçen bize geldi kızıyla kız dediki aapopon zayıflamışsenin diye ...tam sevinecektim ki o kişi dediki yok kız eşofman öle gösteriyo ayyçok sinir yaa

boşver canım ya desin dursun .senin ona en güzel cevabın dahada zayıflayıp,fit bir hatun olarak olmalı...

seni kıskandığı için öyle söylüyor.sende inadına dahada sarıl diyete ve zayıfla bakalım ozaman ne diyecek.

tabiki katılabilirsin.hoşgeldin aramıza.ilk sayfamızda örnekler var onları oku ve kitabı okumanı tavsiye ederim.hergün paylaş bizimle menülerini eksiklerin yanlışların varsa düzeltelim herkes yardımcı olacaktır merak etme .sen yeterki iste zayıflamayı hep birlikte kurtulcaz kilolardan...

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz,henuz kahvaltimi yapamadim,disarda islerim vardi,ama aliskin olmayinca sabah yememeye basima agri girdi,1 e dogru evde olucam o zaman yaparim artik

Hepiniz icin guzel bir gun olur insallah

Hoşgeldin aramıza

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz,henuz kahvaltimi yapamadim,disarda islerim vardi,ama aliskin olmayinca sabah yememeye basima agri girdi,1 e dogru evde olucam o zaman yaparim artik

Hepiniz icin guzel bir gun olur insallah
Canım bir bardak süt-ayran bari içseydin baş ağrını hafifletirdi:26:

merhaba hanımlar
kahvaltım 9.00 bitti
2 yumurtadan taze soğanlı,zeytinyaglı,limonlu piyaz(cok lezzetliydi)
yarım peynir
1 domates
salatalık
az dereotu
bir kandil simidi
1 incir
biraz fıstık...
çayyy...

Niye senin farkında olmayalım canımcım??? Aşkolsun...Geçmişi okurken her zaman yazmaya fırsat olmuyor sadece... Hoşgeldin.

Arkadaşlar yer açın, yeni gelenler var.

herkese günaydın
hoş buldum canım
fazla yer açmanıza gerek yok bir köşe verin yeter bu yaşlı hatuna

kızlar ben geldim.Dün malesef evde olmadığım için diyete uygun şeyler yemedim.bu haftayı hayırlısıyla bir atlatsaydım. motivasyonumu kaybettim.kendi tembelliğime kızıyorum.Yürüyüşe çıkacak vakit bulamıyorum veya bunun arkasına sığınıyorum.iyiniyetlim,Irmagım,İğneoyam,Ficansım,Papadiyam,Nazfilizim ve diğerleri.bana birer tane şefkat tokadı atın aklım başıma gelsin.

klasik karatay kahvaltımı yaptım.yapmam gereken işler var fakat üzerimde yorgunluk, bitkinlik ve bezginlik var.neyse......

kızlar bişi sorucam sabah aynı yerde parke üzerinde tartındım 60.400 geldim sonra evin baska yerinde fayansta tartındım 63kg geldim bu kadar fark edermiki hangisini dikkate almalıyım yoksa fayansta tartındıgımmı dogruki..tartı dijital yerini hiç degiştirmedim eger 60.400 dogruysa 1,200gr vermiş oluyorum gecen hafta hiç verememiştim cok sasırdım sevindimde

canım bendede var canım sacma sapan seyler yemek istiyo hep atıştırma yapıyorum sonra pişman oluyorum ve burda buluyorum kendimiimotivasyon düsebiliyo bence herkeste oluyodur şöyle bir silkin hayatında düzgün olan seni mutlu eden insanları düşün saglıklı olmak birazda beyinde bitiyor ben de kendimi kötü hissettigimde hep kızıma sarılır su hayatta bana verilen en güzel armagan diye düsünür kendime gelirim burda kal kendini bırakmaaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…