Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bende klasik karatay kahvaltısından sonra öğlen bulgurlu köfte yaptık annemle onu yedim 15.00 de akşam 19.30 civarında bir avuç fındık, bir kara erikle bi bardak süt içtim. bulgurlu köfte(kısır gibi bişey) yememem gerekirdi ama annemi kıramadım. zaten bir kaç haftalığına kadıncağızın yanına geldim yapalım yiyelim deyince:-( ama akşama telafi ettiğimi sanıyorum.
kısır serbest, eğer bulgurlu köftede kısır gibiyse oda serbesttir:KK34:

iyi akşamlar canlar:KK3: bugünkü menüm
SABAH : klasik karatay kahvaltısı
ÖĞLE : 5-6 kaşık bol yeşillikle yaptığım kısır ve ev yapımı ayranım
AKŞAM : 1 parça fırında tavuk budu, 3 kaşık kıymalı ıspanak, 1 kase yoğurtlu semiz otu
SU : 1.5 litre
SPOR : 60 dk hızlı tempo yürüyüş

Günaydın kızlar:KK52::KK52:
Hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16:

letafet ile birlikte 4 ettik:KK52::KK52:
Düğün için kolay gelsin:KK16: yaklaşık 3-4 hafta önce benimde kuzen evlendi, koşturmacası zor geldi ama kaçamaklar hemen yakıldı o dönemde:KK34:
Düğün işinden sonra ayarlayalım o zaman bir kahvaltı

Amanın! Önce biz dedik kahvaltı organizasyonu yapalım diye... Ankaralılar bizden önce davranıyor. Olmaz!Kıskanırım...

ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
tek tek cevap vermek istedim ama beceremedim kusuruma bakmayın ne olur
44 den sonra bilgisayar kullanmaya başlarsan böyle :KK17: olursun işte
hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum :KK16:

Niye senin farkında olmayalım canımcım??? Aşkolsun...Geçmişi okurken her zaman yazmaya fırsat olmuyor sadece... Hoşgeldin.

Arkadaşlar yer açın, yeni gelenler var...

ay içimde kalmasın o diyen geçen bize geldi kızıyla kız dediki aapopon zayıflamışsenin diye ...tam sevinecektim ki o kişi dediki yok kız eşofman öle gösteriyo ayyçok sinir yaa

Kıskançlığına gem vuramamış artık:))) Yuh!

Sabah klasik karatay kahvaltısı yaptım.

Öğlen 1 köfte, 1 avuç badem

Akşam 2 karnıyarık, 1 kase yoğurt, biraz badem.

4km yürüdüm. 2,5 lt su.

Göbek ve karnımın sıkılaşması için bi akıl verin bana canlarım... Bacaklarım göbeğimden daha çok küçülüyor. Mesela 2 ay kadar önce aldığım kot pantolonun bacakları bollaştı ama göbek kısmı hala ancak oluyor.

Kavitasyon, LPG gibi uygulamalar hakkında fikri olan var mı?

Göbek ve karnımın sıkılaşması için bi akıl verin bana canlarım... Bacaklarım göbeğimden daha çok küçülüyor. Mesela 2 ay kadar önce aldığım kot pantolonun bacakları bollaştı ama göbek kısmı hala ancak oluyor.

Kavitasyon, LPG gibi uygulamalar hakkında fikri olan var mı?

callantics yap canım çok etkili benim de bacaklarım kalın incelmelerini çok istiyom....ben de bi başlasam...görümcem benim neyimi kıskancak aslında ama huy işte o da öyle ben bunca senedir çözemedim

callantics yap canım çok etkili benim de bacaklarım kalın incelmelerini çok istiyom....ben de bi başlasam...görümcem benim neyimi kıskancak aslında ama huy işte o da öyle ben bunca senedir çözemedim

Hemen araştıracağım canım. Cevap için teşekkür.

iyi akşamlar canlar:KK3: bugünkü menüm
SABAH : klasik karatay kahvaltısı
ÖĞLE : 5-6 kaşık bol yeşillikle yaptığım kısır ve ev yapımı ayranım
AKŞAM : 1 parça fırında tavuk budu, 3 kaşık kıymalı ıspanak, 1 kase yoğurtlu semiz otu
SU : 1.5 litre
SPOR : 60 dk hızlı tempo yürüyüş

senin avatarına bakınca hapşuruyorum:2::2::KK1:

Selam kizlar

Sabah kahvaltim,klasik karataya ek mevsim meyveleri

Oglen,mercimek koftesi,semizotlu coban salata,barbunya,2 lokma borek,1 dilim sutlu tatli

Aksam,mercimek corbasi,1 kiymali biber dolma

Aksam 1 saat yurudum ve kostum,oglenki cislar kalmamistir

Hepinize iyi geceler,bol leptinler,yarin gorusmek uzere

Selam kizlar

Sabah kahvaltim,klasik karataya ek mevsim meyveleri

Oglen,mercimek koftesi,semizotlu coban salata,barbunya,2 lokma borek,1 dilim sutlu tatli

Aksam,mercimek corbasi,1 kiymali biber dolma

Aksam 1 saat yurudum ve kostum,oglenki cislar kalmamistir

Hepinize iyi geceler,bol leptinler,yarin gorusmek uzere

fzgun bende varım bebısım dısarda guzel bır kahvaltı yapabılırız acık bufe..bende dun sana soz verdıgım uzere 50 dk da 5km yurudum sonra avm ye gıtttık ordada en az 1 saat yurudum.yuruyusun ıcın tbrkler canım

evet olabılır:))carsıda yuruyorum genelde ben.carsıdan koskaya kadar sen

hayır degıl fakat ozgur gezen tavuk olması gerekıyo köy tavugu yanı.gercı ben arada markettekı tavuklardan yıyorum

gunaydın bıdenem nasılsın

kıslar ben nöbetçiyim bu hafta, gece 12 ye kadar gözüm bilgisayarda.. neyse ki tontişim uyudu da bi de o ağlamıyo "anne memeee" diye :KK1: :KK1:

papadiya ben libadiyede oturuyorum, şanslıyım çünkü evimin önünde koccaman bi park var, yürüyüş parkuru da var, orda yürüyorum.
hani soyakın karşısındaki park varya orda. :KK9:

Sabah: 9:00
- 2 yumurtali, pazili, taze soganli, domatesli omlet
- Yesil salata
- 2 adet ceviz
- Beyaz cay

Ogle: 13:30
- Bir parca et
- Zeytinyagli kabak yemegi
- Yesil salata
- Bir bardak sut
- 1 adet findik
Omega-3, multivitamin, magnezyum, B complex, Vitamin C, Coenzim10

Aksam: 18:00
- 1 kase kirmizi mercimek yemegi
- 1 kase zeytinyagli karnabahar
- 1 kase yogurt
- 1 kase coban salata
- 1 adet ceviz

Son düzenleme:
Değerli Hanımlar,

Sizin satırlarınızla motive olduğum bu diyet sayesinde 4 senedir tartıda görmediğim 85 kiloyu bu gün gördüm nihayet. Sigarayı bırakınca aldığım kilolardan 17si gitmiş oldu böylece. İnsanın kendine güveni geliyor, hepsinden önemlisi o şişman kadını bir türlü sevememiştim... şükür ki hazırladı valizini, bir daha dönmemek üzere hemde gidiyor:nazar:

günaydınlar herkese:KK16: birkaçgündür giremedim ev taşıma telaşım var tabi bu arada kaçamaklarda bol oldu:KK17:

sabah menüm
1 yumurta
domates biber salatalık
5-6 badem
izin alıp çıkacağım birazdan temizlik yaptıracağım evde öğleye ne yerim Allah bilir:KK14:

Günaydın kızlar:KK52::KK52:

Amanın! Önce biz dedik kahvaltı organizasyonu yapalım diye... Ankaralılar bizden önce davranıyor. Olmaz!Kıskanırım...
Niye senin farkında olmayalım canımcım??? Aşkolsun...Geçmişi okurken her zaman yazmaya fırsat olmuyor sadece... Hoşgeldin.
Arkadaşlar yer açın, yeni gelenler var...
Kıskançlığına gem vuramamış artık:))) Yuh!

Kıskanma canım atla gel sen de senide bekleriz:KK1:

Değerli Hanımlar,
Sizin satırlarınızla motive olduğum bu diyet sayesinde 4 senedir tartıda görmediğim 85 kiloyu bu gün gördüm nihayet. Sigarayı bırakınca aldığım kilolardan 17si gitmiş oldu böylece. İnsanın kendine güveni geliyor, hepsinden önemlisi o şişman kadını bir türlü sevememiştim... şükür ki hazırladı valizini, bir daha dönmemek üzere hemde gidiyor:nazar:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
günaydınlar herkese:KK16: birkaçgündür giremedim ev taşıma telaşım var tabi bu arada kaçamaklarda bol oldu:KK17:
sabah menüm
1 yumurta
domates biber salatalık
5-6 badem
izin alıp çıkacağım birazdan temizlik yaptıracağım evde öğleye ne yerim Allah bilir:KK14:
Kaçamakları takma kafana bu stresli ve yorucu dönemde erirler hemen inş:KK1: Kolay gelsin şimdiden

Hanımlar günaydın protein detoksumun 3. gününe girdim kilo vermesi duranlara yada motivasyonu düşenlere tavsiye ederim 800 gr vermişim moral oldu bu detoksu 10 güne tamamlayacağım bana iyi geldi açta kalmadım :KK70:

günaydın herkesee.:KK16:
nasılsınız çıtırlarr??:KK8:
kahvaltım :uyanır uyanmaz 2 kayısı ve bir bardak ılık su.
avuç içi kadar kaşar ve 6-7 zeytin.
bir incebelden az ceviz ve fındık.
daha sonrada çay yerine 1 bardak ılık süt.
bugün yine hastane yorucu geçicek sanırım,allah ım yardım et.:44:

Hanımlar günaydın protein detoksumun 3. gününe girdim kilo vermesi duranlara yada motivasyonu düşenlere tavsiye ederim 800 gr vermişim moral oldu bu detoksu 10 güne tamamlayacağım bana iyi geldi açta kalmadım :KK70:

canım şu detoksundan biraz bahseder ve bizide aydınlatır mısın:nazar::KK16:

X