Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar biberlerimi ektiğim tarlada kış bahçem de var onu ile çekemedim.. Salatalıklarımı ve kırmızı biberlerimi çekmeyi unutmuşum

Canim benim hiç takma o güzel kafana....
Kiskanclar.. Kendileri iradareletine yenik düştükleri icin sürekli .. Kendilerine sahip çıkıp başarılı insanları alaşağı etmek istiyorlar .. Gül geç değmez .. Daha cok cok cok cok çatırdasınlar...

Sağol canımmm

Eki Görüntüle 459651 Eki Görüntüle 459652 Eki Görüntüle 459653
Kızlar mercaköşküm(sindirim sistemine iyi geliyor)
biberiyem malumunuz
reyhanım

Kızlar mercanköşkümü taşınırken kızım bırakmamak için ağladı o da çok lezzetli hafif ve faydalı
ben sürekli taşındığım için bunlar saksıda biberiyemi koparıp koparıp çayımı içiyorum:112:

Reyhanımı yeni ektim büyyüyecek inşallah.. Salatama koyduğumda müthiş bi lezzet aroma ve koku katıyor:112:

iyiniyetlim harikasın çok güzel dolmalıkların...bahçen çok güzel olmuş biberiyeyi yeşilken mi çayını demliyorsun ...sağlıcakla yemek nasip olsun

Kızlar bugün tam bir şok yaşadım. Sabah çok özlediğim bir arkadaşımın Ankara'ya geldiğini öğrendim
Tabii direk görüşmeye gittim. Kahvaltıyı birlikte yapacaktık ama konuşmaktan yemedim bir şey
Eve geldiğimde de çok garip bir öğün yaptım. 16.00 gibi 1 kupa süt içtim sonra bahçede oyalanırken meyvelerden atıştırdım. Bu arada fırında balık pişiyordu ki elektrik kesildi, fırında yarım pişen balık tavada pişmeye devam etti. Yani o meyvenin üzerine balık ve keten tohumlu salata yedim. Tüm bu yeme işlemim 3 saat sürdü. yani kısa aralıklarla sürekli yedim. Artık ne oldu karataya uydum mu uymadım mı anlamadım.
Yemekten sonrada yürüyüşümü yaptım.
Kızlar ben omega 3 kullanmama rağmen hala kendimi enerjisiz hissediyorum, sabahları uyunamıyorum akşam da saat 21.00 olunca uykum geliyor. Hafta içi bütün gün oturuyorum yani yorulacağım bir durumda yok:26:

Yaşasın fotoğraf koyulmuş
İyiniyetlim çok merak ediyordum bahçeni, sonunda gördüm
Afiyetle yeyin canım, ne güzel görünüyorlar öyle
Emeğine, çabana sağlık Ne kadar azimle uğraşıyorsun bahçeyle maşallah
Eşin, çocuğun ile ne güzel sağlıklı besleniyorsunuz Mis gibi kokuyordur onlar, tatları da harikadır kesin. Afiyet olsun leptin olsun canım

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) adana kebap,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

aynen canım ben de senin gibi kendimi çok yorgun halsiz hissediyorum sabahları uyanamadığım gibi iş yapmak için halim oluyor

aynen canım ben de senin gibi kendimi çok yorgun halsiz hissediyorum sabahları uyanamadığım gibi iş yapmak için halim oluyor
İnsülin direnci kırılırken başta halsizlik oluyormuş. İlk karataya başladığımda da halsizlik olmuştu sonra geçti bu durum, çok enerjik olmuştum sabahları alarm çalmadan kalkıyordum erkenden. Belki sen ilk baştaki halsizlik evresindesindir. :26:
Ben o dönemden sonra şimdi yeniden halsizim son 2-3 haftadır garip geliyor bu durum.

iyiniyetlim harikasın çok güzel dolmalıkların...bahçen çok güzel olmuş biberiyeyi yeşilken mi çayını demliyorsun ...sağlıcakla yemek nasip olsun

sağol Filizcim Biberiyeyi yeşilken de içiyorum bazen kurutuyorum (çok olunca)
İnşallah canım ya sağolasın

şu enerjik olmak bana öyle uzak görünüyor ki umarım bende umarım bigün çok enerjik bi hale gelirim sen bi tahlil yaptır bence yeni bi durum olduğuna göre

Cok cok gecmis olsun babacigina Leylakcim. Insallah cabucacik toparlasin.

Sana da bravo hastanelerde bile dikkat ediyosun beslenmene elinden geldigi kadar

sağolun kızlar iyiniyetlim tamda öyle oldu valla türk toplumu olarak hasta ziyaretini bilmiyor hastayı dahada hasta ediyoruz

iyiniyetlim bende balkona saksıya biber ekmiştim böcek oldu üstlerinde minik sarı böcekler ilaç sıktım ama daha çiçek bile açmadılar

şu enerjik olmak bana öyle uzak görünüyor ki umarım bende umarım bigün çok enerjik bi hale gelirim sen bi tahlil yaptır bence yeni bi durum olduğuna göre

benim 2 oğlanı sana göndereyim bak nasıl enerjik olursun
sürekli yeme içme,banyo,giy çıkar yapıyorlar
bende arkalarından toplayıp duruyorum

akşam yemeğim
2kaşık taze fasulye
semizotu yemeği(üstüne sarımsaklı yoğurt)
2 kaşık bulgur pilavı
domates-salatalık-biber

1 saatte yürüdük koçişle
3litrede su içtim kızzlar

benim 2 oğlanı sana göndereyim bak nasıl enerjik olursun
sürekli yeme içme,banyo,giy çıkar yapıyorlar
bende arkalarından toplayıp duruyorum

canım ben de de iki oğlan var aynı şeyleri bende yaşıyorum ergenler maşallah yetişmek zor oluyo sanada kolay gelsin canım Allah çocuklarımıza sağlık versin de koşuşturalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…