Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İyi pazarlar hanımlar,

İyiniyetlim, çoooook güzel, Allah sağlık içinde ailenle huzur içinde yemeyi nasip etsin.

Ben de tatlı sivri biber ekmiştim. Bu sabah 7 tane topladık kahvaltıda çıtır çıtır yedik. Gerçekten çok keyifli bir şey.

günaydınnn benim karatay ailemm...
bugün diyete başlayalı tam 1 hafta oldu...
sabah tartıldım bir de ne göreyim... tam 3.9 kilo vermişim...
bu diyet kesinlikle mucize..
hepinizi çok seviyorum

canım.

Sabah: 1 yumurta, Lor peyniri, salata, 3 zeytin, 6 kayısı, 10 fındık

Evet canım ben Avrupa yakasındayım. Biraz şehir dışındayız. Ben de dışarıda yürüyeceğim.

ben umranıyedeyım canım yolun duserse bır kahve ısmarlayabılırım:))belkı bılırsın bostancı sahılını muthıs bır yer yuruyus ıcın gecen aksam orda yurudum cok keyıflı denız kenarında yuruyus parkurunda yurumek

O çok güzel, deniz kenarında yürümek gerçekten çok güzel serin serin, aslında karataycılar olarak bir İstanbul buluşması yapabiliriz. Ne güzel olur. Hep birlikte kahvaltı yapabiliriz. Daha önce de konuşulmuştu ama.

mutlu pazarlar

kahvaltım
menemen
zeytin
peynir
domates-salatalık-dereotu
8 kiraz-1kayısı
badem
omega 3lerim
çay
1,5 litrede su içtim

bende çarşamba günü gidiyorum istanbula oğluşun işleri için 2-3gün kalacağız
cumaya yetişirim inşallah bildirime

Afiyet olsun fzgunummm.. Sen de biberlerini keyifle huzurla sevdiklerinle yersin inş.

super olur konusalım bu konuyu canım yapalım bır karatay kahvaltı organızasyonu

bende çarşamba günü gidiyorum istanbula oğluşun işleri için 2-3gün kalacağız
cumaya yetişirim inşallah bildirime

sende hazır gelıyosun ne guzel olurdu valla leylakım

bu arada banttayım 5km yurumeden ınmem:)))fzgune sozum var

alemsin kıss..zıplaya zıplaya bi o bahçeye bi bu bahçeye maşallah sanabörülceyi de çok severim
reyhanı dolmaya koy bak canım çok leziz oluyo bayılacaksın..

valla alemimm sağol sersumum ekleyeceğim canım yazacağım sana da Bundan sonra reyhanlı olcek siz de deneyin kıslar:112:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…