Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar..herkes nasıl bugün..

Ben daha iyiyim..kafam çok karışıktı haftasonundan beri bir yandan ev arama bir yandan tatil hazırlıkları..neyse şimdi iyiyim..

Dün menülerimi kısaca geçersem:

sabah:
1 muz
1 avuç fındık
kuru üzüm
1 bardak süt

Öğle:
1 tabak patlıcan musakka
yoğurt
salata

Akşam:
1 tabak z. yağlı taze fasulye
2 kaşık fırında yaptığım karışık kızartma
yoğurt

dün akiam yemekten sonra 40 dk yürüdüm..ama eve gelince 1 avuç fındık daha yedim..onu yemeseydim iyiydi günüm..ama tartı bana yine 70 leri gösteriyor..çok sinirim bozuldu bu sabah..cumaya kadar biraz gayret etmem lazım..

bu sabah yine kahvaltım:
1 muz
1 avuç fındık(bu sıra çok fındık yedim ama neyse ki bitti evdeki)
kuru üzüm
1 bardak süt

herkese kolaylıklar diliyorum..

Günaydın,bende aranıza katıldım... geçen hafta 1.5 kilo verdim,umarım karatay diyeti ile daha fazla kilo veririm

günaydın kızlar
sabah kahvaltım
klasik karatay+bir kırmızı biber közlemesi

sersum bugün de yok

hepimiz için güzel bir gün diliyorum

Peki tüm bunları uygularken kaç kilo verdiğinizi de yazsanız...

hoşgeldin aramıza.canım gül'e sormuşsun ama ben cevaplıyım .gül genelde her hafta 1 kg. veriyo ve şimdiye kadar 60kg.verdi.çizelgelerimize bakarsan ne kadar kilo verdiğimizi görürsün

hoşgeldin aramıza...

Günaydın,bende aranıza katıldım... geçen hafta 1.5 kilo verdim,umarım karatay diyeti ile daha fazla kilo veririm

hoşgeldin aramıza...

bır arkadas sormus alıntı yapmıstım ama sılınmıs kg verme hıkayemı sormus kısaca anlatayım,

canan hocayı ılk bır tv programında ızledım soyledıklerı mantıklı gelınce bırkac gun denemek ıstedım acıkmadıgımı
ve gayet rahat oldugumu farkedınce devam ettım.kılo verdıgımı gordukce dahada heveslendım.son bır aydır arada kacamaklar yapıyorum fakat ılk baslarda asla kacamak yapmadım hergun yuruyus yaptım ve 17 den sonra hıcbırsey yemedım.burdakı arkadaslarım sayesınde motıvasyonum hıc azalmadı her zaman soyluyorum bu topıc olmasaydı ben bu kadar kg veremezdım butun arkadaslarıma tek tek tesekkur edıyorum ve kocaman

günaydın kızlar.hepinize mutlu ve sağlıklı bir gün diliyorum
sabah yine aceleyle çıktım evden ve kahvaltı yapamadım.yanıma 2 gün kurusu ve bir çaybardağı kadar cevizle fındık almıştım onlarla idare ettim.iş yerinde de 2 taze kayısı yedim.stajım hastanede olduğundan canım yemek yemk istemiyo.insanların o kadar derdi ve hastalığı varki...
şükrediyorum halime..:105:

ben de sana teşekkür ediyorum iyi ki sen de burdasın yeni başlayanlara bu işin olabileceğini kanıtldağın burda olup yolgösterdiğin için.. başarılar dilerim ..

Kislar gunaydinlar herkese,

Her yerde internet bulamiyorum maalesef ama her firsatta buraya girmeye calisiyorum ki motivasyonum azalmasin. Tabi ki evde oldugu kadar duzenli gitmiyo isler ama en azindan cislara dokunmadim henuz.

Dunku durum
Sabah: Klasik Karatay (menemenli)
Ogle: coban salata, cacik, beyaz peynir
Aksam: coban salata, cacik, beyaz peynir (biliyorum oglenin tekrari ama en iyi secenekler bunlardi), 1 adet ahtapot mucveri, 4-5 dilim kizarmis kabak (biliyorum bu kisim pataklik) , 1 tek raki (evet bu da pataklik ama napiyim, kocama eslik etmek iyi oluyo, hem taildeyiz diye biraz israr ediyo). Haaa, bi de 2 gecedir hep gec yemek yiyorum maalesef cunku yazlik yerlerde sofraya gec oturuluyo.

Bu sabah da zeytinsiz bi Karatay kahvaltisi yaptik. Simdi denize gidiyoruz.

Herkesi opuyorum

gunaydın kızlar

kahvaltım

1 kabaklı yumurta
5 adety zeytın
1 salatalık
1 domates
beyaz peynır
köy peynırı
3 adet badem
omega3,çay

kabaklı yumurtada hiç duymamıştım nasıl yapıyorsun tadı nasıl oluyor merak ettim bende hafta sonralr kendime sebzeli mantarlı yumurtalar yapıyorumda eğer buda güzelse denemek isterim

dün akşam regl oldum sabah tartıldım dün 62.3 idim bugün 61.9 400 gram gitmiş

artık diyete sıkı sıkı uyamıyorum eski iradem kalmadı ama son 4.9 kiloyu da vermek istiyorum ağustosun başında memlekete gideceğiz 1 ay var bu bir ayda 3 kilo vermem lazım
hergün menü bildirimine yeniden başlayım en iyisi

kahvaltıda yediklerim
1 muz
1 yumurta beyazı
1 avuç kiraz
8 zeytin
biraz lor
6 ceviz
2 ısırık armut
3 kapsül omega 3

canım benım kabaklı yumurtayı bende ılk kez denedım cok ta guzel oldu tavsıye ederım

kabagı rendeleyıp ıcıne ıstedıgın baharatları koyup zyagında cevırıyosun uzerınede yumurtayı kırıyosun bu kadar:)))

canım benım kabaklı yumurtayı bende ılk kez denedım cok ta guzel oldu tavsıye ederım

kabagı rendeleyıp ıcıne ıstedıgın baharatları koyup zyagında cevırıyosun uzerınede yumurtayı kırıyosun bu kadar:)))

kabaklı yumurta tarıfı

kabak rendelenır ıstenılen baharatlar katılır
zyagında cevrılır
yumurta kırılıp pısırılır

tavsıye ederım cok guzel oluyo

Merhaba kizlar

Nasilsiniz

Dun misafir vardi giremedim,oglen yemeginde 1 dilim sutlu tatli ve pogaca yedim

Ama aksam 1 saat yurudum ve kostum

Simdide anneme gidiyorum,yarin aksama gelirim ancak,hepinize guzel bir gun diliyorum

şimdi öğlen yemeğinden geldim
1 tabak nohut
1 tabak salata

kaçamak yapmadım içim rahat akşama da taze fasulye var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…