Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

insülin direncin olduğuna göre o ekmekleri bir süre yemesen, çok daha çabuk iyileşirsin. un glisemik indeksi yüksek ve işlenmiş besin, bu yüzden hoca önermiyor.
insülin direncini yenmek için ayrıca olabildiğince ara öğün yapmamaya ve öğünlerin arası 4-5 saat olmasına da dikkat et.
hareket çok önemli, nasıl olursa olsun spor yap mutlaka

tam şebek desene. elinde yemek ile dolaşan bir bebek canlandı da gözümde tam ısırmalık

afiyet olsun canım, erimiştir onlar çoktan bir sorum var: mısırda cısslar arasında mı:26: ben çok severim közde mısırı

ev sinemasını güle güle kullanın canım yediğin cısslara gelince erimiştir çoktan, boşuna stres yapma.

kızlar editör kım oldu saphıra yoktu ben gıderken:44:

editör hala saphira gözüküyor, o olmadığı içinde forum kendi kendine gidiyor canım

dün ve bugün bildirimde bulunmamıştım.

dün sabah saat 09,30 da klasik karatay kahvaltısı
bütütn gün dışarda koşturmaca halindeydim

saat 15,00 gibi ızgara köfte. salata ve ayran

akşam yemedim.

bugün sabah

bir kase yoğurt içine bir şeftali doğrayıp. biraz bademle yedim.

ütü yapıp 40 dakika yürüdüm.
saat 16,00 da bir tabak kısır. domates. salatalık ve marul

ve günü bitirdim. kaçamaksız bir hafta sonu geçirdim

herkese iyi geceler şimdiden.

[h=2]Metabolizmayı hızlandırmak için çay tarifi[/h]Malzemeler1-limon1-portkal kabuğu ile birlikte1-elma1-çubuk tarçın1- tatlı kaığı toz zencefil1 çay kaşığı karabiber2-3 adet karanfil1 litrelik bir su alacağız.Hazırlanışı: Tüm malzemeleri 1 litre sıcak suyun içine 3 dakika bekliyoruz. Öğlen ve akşamlardan yemeklerden sonra 1 bardak içebilirsiniz.
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin

karatayın en güzel yanı bu iyiniyetlim.cıslardan yesek de kiloları geri almıyoruz.gerçi biz yürüyüşlerimizi de yapıyoruz dimi ama

Evet canım ben sabah yürüyorum kargalar kahvaltı etmeden horozlar uyanmadan benim uyanmadan yürüyebilelim diye yürümesem yiyemezdim
Yarın terslik olmazsa gene

iyiniyetlim sana özendim 3 tane pencere bostanı aldım(tere,semizotu,maydanoz) ince kıl biber ve roka tohumu aldım..gidince yetiştirip yiycem kıss ben de

Ben de ööle başladımdı hastalık yapıyo benden söylemesi çıkamıyorum bahçeden
Canım ağustos sonu eylül gibi sula bostanlarını güle güle yersin inş. tadına doyum olmaz onların

Maydanoz her mevsim olur tere s.baharda güzel olur semizotunu şimdi yiyorum bak bolca

Son düzenleme:

2. öğünüm erken di 2 gibi bitti ama sonrasında bişey yemedim:18::18:daha mı yeseydim di mi
Asyam mısırın gi si yüksek yasaklılardan canım ama ben arada yiyeceğim en sevdiklerim arasında

Sağol asyamm
Canım hala uyumadı bütün gün koşturdu gözü kapanıyor ama uyumamak için direniyor benim pil bitti anlayacağın tam yaramaz ağlamaz ama hep koşturur durur ortada Allahtan pek ağlaması yok..
Şirinlik yapıyo daha çok

harikasınız kızlar

en güzelini yapıyosun canım,sabah sabah hava serinken yürümek daha iyi benceinşallah yarın da yürürsün canımcım

İnşallah canım tembelliğim tutmaz ama sen ve papişim yürürseniz bana da iyi geliyor:112:
Kızlar cnbce de dizim var izler uyurum ben öptüm hepinizi iyi geceler bol leptinler olsun

İnşallah canım tembelliğim tutmaz ama sen ve papişim yürürseniz bana da iyi geliyor:112:
Kızlar cnbce de dizim var izler uyurum ben öptüm hepinizi iyi geceler bol leptinler olsun

o zaman yine kaç dk yürüdüğümüzü hergün yazalım,motive olalım hep beraber
iyi geceler,bol bol leptinler canım

( canım üzerine alınma nolur seninkini örnek olarak verdim hemen gözümün önündeydi çünkü şahsına özel değil yani ) arkadaşlar kek börek pasta dondurma ekmek pirinç pilavı.... bunları diyetimizde yasak ve sağlığımız için zararlı diye yemiyor veya çok az kaçamak olarak tüketiyoruz ama en sevdiğimiz varlıklara yani çocuklarımıza eşimize yediriyoruz onlarada yedirmeyelim zararlı hem bu alışkanlığı ne kadar erken edinirlerse ilerki yaşantıların da rahat ederler sigara içirmiyorsak kendi elimizle şeker de yedirmeyelim tatlıda börekte pilavda alıştıklarında ne kilo problemleri olacak nede insülin dirençleri obeziteyi sonlandırmak biz annelerin elinde biraz daha dikkat edelim nolur kızlar çocuklarımız için onların geleceği için onlarıda birer KARATAY cı yapalım

kızlar ben 59ları görünce şımardım galiba kaçamak üstüne kaçamak yapıyorum
neler olduklarını söylemeyeyim en iyisi
yarın yeni bir gün diyetime sıkısıkı devam edeceğim söz burdan ayrı kalmakta yaramıyor

2.öğün : 20:00 da bitti
yoğurtlu semiz otu
2 kaşım menemen
1 kaşık da et sote

su: 3.5 lt
spor : yok:44::44:

10-12 günlük bi tatile çıkıyorum arkadaşlar tatilde dikkat etmeyi düşünüyorum açıkçası bol bol yürüyüş yapacam
döndüğümde 58 leri görürüm inşaAllah :)
Hepinizi seviyorum
Sevgiler

canım benimde hem troid hemde hormon sorunum vardı yavaş yavaş verdim ama verdim
herkes verdiğim kiloları konuşuyor özellikle bölgesel kilom vardı kalça ve basen bölgemde
o bile orantılandı hiç vazgeçme devam et canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…