Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

( canım üzerine alınma nolur seninkini örnek olarak verdim hemen gözümün önündeydi çünkü şahsına özel değil yani ) arkadaşlar kek börek pasta dondurma ekmek pirinç pilavı.... bunları diyetimizde yasak ve sağlığımız için zararlı diye yemiyor veya çok az kaçamak olarak tüketiyoruz ama en sevdiğimiz varlıklara yani çocuklarımıza eşimize yediriyoruz onlarada yedirmeyelim zararlı hem bu alışkanlığı ne kadar erken edinirlerse ilerki yaşantıların da rahat ederler sigara içirmiyorsak kendi elimizle şeker de yedirmeyelim tatlıda börekte pilavda alıştıklarında ne kilo problemleri olacak nede insülin dirençleri obeziteyi sonlandırmak biz annelerin elinde biraz daha dikkat edelim nolur kızlar çocuklarımız için onların geleceği için onlarıda birer KARATAY cı yapalımEn Büyük KK

canım eşimin sevdiği şeyleri yapıyorum çünkü o istiyor sebze sevmez yedikleri kısıtlı kendi tercihi yemiyor yapacak bişi yok..kızımada evde kendi yaptığım içinde en azından katkı maddesi olmayan bi tatlı yapıyorum yoksa markette gördüklerinden istiyor evde ben sana yaptım deyince bırakıyor basarabilen anneler varsa ne güzell..alınmadım canım..

merhabalar :))

yaklaşık 10 gün önce dukan diyetine başladım fakat diyet bana çok ağır geldi karatay diyeti kitabını annem almış yemek tarifleri kitabı da varmış :KK70: sanki türk beslenme düzenine daha uygun gibime geldi karatay...ben dukanda 2-3 kilo verdim bu süreçte aslında aldığım sonuç beni memnun etti ama bunu hayat boyu yapmak fikri beni korkutuyor...sizler ne kadar sürede kilo verdiniz ? ya da ne kadar sürede kilo verilebiliyor ? gerçekten tavsiye edermisiniz ? yaşadığınız bir olumsuzluk var mı ? ve de tavsiyeleriniz?

lütfen bana yardım edin gerçekten kilo vermek istiyorum artık takıntı haline geldi :KK43:

hemen pataklarım geliyor o zaman:KK22::KK22:
kız propycil gitti diye mi yaptın yoksa:KK4:
hafta içi daha dikkat edersin birşeycik kalmaz canım, stres yapma ki kortizon salgılayıp depolama yediklerini:KK34:

ben fazlasını hakettim bu sabahta ıspanaklı kol böreği yedim:18::18:
ben başladım mı arka arkaya yiyorum kızlar bana kızın dövün kendime getirin

kızlar nasılsınız?
memleketımdeyım dıye cok ınternete gırmeye fırsatım olmuyor.
ama inanin hıc aklımdan cıkmıyosunuz..
karatayı elımden geldıgınce uygulamaya devam edıyorum..
memlekette olunca kacamak yapmıyor degılım maalesef..
her gun muhakkak 30_45 dk.yuruyorum..
ama kılom hep aynı 51..
sizlerı sevıyorum;yılmak yola devam..

bugün yediklerim sabah karatay kahvaltı akşam fırında biber patlıcan baharatlı acıbiberli yoğurt omega3
bu arada dün akşam leslie ile yürüdüm bugün vaktim olmadı yarın inşallah yürürüm
papadiya hoşgeldin canım
yeni arkadaşlar hoşgeldiniz
karataycı arkadaşlarım bugün hepinizi çoook özledim hepicinizi öptüm

Haftasonu uzun zamandır görmediğim yakın bir arkadaşım geldi çatkapı buraya yazamadım ama çok iyi oldu biraz kendime geldim, sıcaklar yüzünden evden çıkmıyordum uzun süredir. Bu arada ünlü bir yakışıklıyla berabermiş kızımız, telefondaki konuşma tarzını göreceksiniz, "bir ajandama bakayım müsaitsem görüşürüz" tavırlarında çok güldük sonradan o haline :) Karatay diyetine genel olarak uydum. Kaçamaklarım: bol kahve içmek, bir top vanilyalı dondurma ve 2 tane sosis. Ama zayıflamışım ya, nerde hareket orda bereket :)

günaydın hanımlarr
kahvaltım 8:30 biitti
1 yumurtadan sucuklu domatesli omlet
3 dilimtam buğday ekmek(sadece kahvaltıda yiyorum yolun başında olanlar yemesin haaa)
1 ceviz
1 incir
çayyyy..
dün ikinci öğünümdede pirinç pilavı ve tavuk yidim kaçamak sadece pilav..zati günboyu başagrısından yattım ama şimdi iyyim bogazım az agrıyor ama karatayla yinede dincim eskiden olsa kesin 1 hafta halsiz olurdum ..

günaydın hanımlarr
kahvaltım 8:30 biitti
1 yumurtadan sucuklu domatesli omlet
3 dilimtam buğday ekmek(sadece kahvaltıda yiyorum yolun başında olanlar yemesin haaa)
1 ceviz
1 incir
çayyyy..
dün ikinci öğünümdede pirinç pilavı ve tavuk yidim kaçamak sadece pilav..zati günboyu başagrısından yattım ama şimdi iyyim bogazım az agrıyor ama karatayla yinede dincim eskiden olsa kesin 1 hafta halsiz olurdum ..

afiyet olsunnn..
karatayla dinçimm diyorsunn ancakkk..öğünlerinde pek karatay göremiyorumm:KK53:
sucuk,ekmek ve pirinçli bir menü var karşımdaa

nasılsınız bakalmmmmm..
kahvaltımı yazimmmmmm
1,5 yumurta
avuç içim kadar beyaz peynir
5 zeytin
10-15 adet fıstık
1 kuru kayısı
2 omega 3

kahvaltı sonrası 30 dk yürüdüm:KK8:
sabah 59.7 yi gördüm şükür:21:..cuma günü 60.2 çıkmıştım:26:

günaydın kızlar..

haftasonu giremedim..geçmiş çok birikmiş..fırsat buldukça okuyacağım..

69 ları gördüm die haftasonu fena saldım ben de..bu hafta toparlıyorum herşeyi..

kısaca kaçamaklarım:
kahvaltılarda 1 er dilim ekmek
dondurma
ve meyveyi biraz fazla kaçırdım..

bunların dışında normal karatay yemekleri..z. yağlı ve ızgaralar..

spor olarak dün 1 saate yakın yüzdüm..daha doğrusu dalgalarla boguştum diyebilrim..

herkese güzel bir gün diliyorum..

günaydın arkadaslar nasılsınız bakalım yazıları arada okumaa calısıyorum herkes cok iyi gibi ben daha iyiyim 13.haftamızdayız bebişimle zaman geciyor hızlı hızlı kilom 27 haziranda tartıldım 54.5 kiloydum sadece bi karnım cıktı ic karnım dar oldugundan yuvarlak bikarınla geziyorum ortalıkta ama zayıfım hala mutluyum herhalde bundan sonra vücud almaya baslar mı bilemiyorum gecen doktora gittim madem bu kadar kilo vermişsin dedi inş. 8 kilo alır doguma gidersin dedi hosuma gitti valla beslenmem 3 ögün , 4 saati bozmuyorum ve 8 den sonra yemiyorum ama ögünlerimde bazen yasaklardan yiyorum inş. onlarıda azaltcam nasip olursa:KK34: $Fotoğraf-0018.jpg

Son düzenleme:
Güleryüzüm famiri didemcim günaydın kıslarrr:KK16::KK16:

gününüz güzel haftanız güzel geçsin inş..

Ekmek iyi tatiller

Leylakım yazalım evet ne kadar yürüdüğümüzü:112:

Ekmek iyi tatiller

günaydın güzellik hedefe 1,5 kilo kalmıs süpersin valla masallah oh harikasın sen ya vallla en kısa zamanda da onu daveriri klonu korursun artık masallah sana bebişim:KK9::KK9:

günaydın arkadaslar nasılsınız bakalım yazıları arada okumaa calısıyorum herkes cok iyi gibi ben daha iyiyim 13.haftamızdayız bebişimle zaman geciyor hızlı hızlı kilom 27 haziranda tartıldım 54.5 kiloydum sadece bi karnım cıktı ic karnım dar oldugundan yuvarlak bikarınla geziyorum ortalıkta ama zayıfım hala mutluyum herhalde bundan sonra vücud almaya baslar mı bilemiyorum gecen doktora gittim madem bu kadar kilo vermişsin dedi inş. 8 kilo alır doguma gidersin dedi hosuma gitti valla beslenmem 3 ögün , 4 saati bozmuyorum ve 8 den sonra yemiyorum ama ögünlerimde bazen yasaklardan yiyorum inş. onlarıda azaltcam nasip olursa:KK34:Eki Görüntüle 456257

Çok güzel bi kamiş olacaksın Allahın izniyle çok da sağılıklı bi bebişin olur inşallah canım.. Demek ki karataya devam edilirse hamişken de kilo verilebiliyor.. Canım bu gidişle bence de doktorun dediği gibi olacak:112:

Kızlar 6:30 itibarıyla bahçedeydim:KK60::KK60::KK60::KK3:kesin deliyim yaaa :KK60:

döndüğümde 7:40 idi saat.
Kırmızı lahana ve pırasa ektim kızlar:KK1::KK1:

Kahvaltım:KK56::KK56:

Bahçemden biber topladım.. 4 tane filan yemişimdir:KK34:
domates
2 dal semizotu
yarım dilim ekşimayalı köy ekmeği(üzerine tereyağı sürdüm sıcakken:KK53: gi sini düşürmüştür:KK34:)
2 haşlanmış köy yumurtası
ş.siz çay
badem
3 omega 3
üzerine :nazar::nazar::nazar:kahvemi de içtim..

hepinize afiyet olsun kızlarrrrr:KK34:

Ekmek iyi tatiller

Çok güzel bi kamiş olacaksın Allahın izniyle çok da sağılıklı bi bebişin olur inşallah canım.. Demek ki karataya devam edilirse hamişken de kilo verilebiliyor.. Canım bu gidişle bence de doktorun dediği gibi olacak:112:

bulantılı bir 3 ay gecirdim desem ne yiyecegimi sapıtmıstım simdilerde yaptıgım yemekleri yiyebiliyorum ama önceleri kokusu cok cıkmayan yemekleri tercih ediyordum ya da lahmacundu tercihim ama simdilerde sükür allahıma bebişimi dogru sylerle beslemek istiyorum nasip olursa :KK34:

günaydın güzellik hedefe 1,5 kilo kalmıs süpersin valla masallah oh harikasın sen ya vallla en kısa zamanda da onu daveriri klonu korursun artık masallah sana bebişim:KK9::KK9:

Seni özlüyoruz ama sık gelemiyosun canımcım..
Esas süpper sensin canım benim.. Hamiş hamiş karataya devam ediyosun artık sen şimdi bırakmazsan hiç bırakmazsın karatayı:112:
Bebişin kız mı erkek mi ne zaman belli olacak:KK9::KK9:
Senin kadar karataycı olsam 1.5 kilo çoktan gitmişti bidenem:KK16::KK16:
Güleryüzüm 2 öğün yapıyorum artık ama eşim kızıyo yaa sabah kızdım 2 öğün yaptığıma karışanın gözüne yumruk gelecek dedim sesi çıkmadı çok kızdım:KK4::KK4::KK1::KK1:

Seni özlüyoruz ama sık gelemiyosun canımcım..
Esas süpper sensin canım benim.. Hamiş hamiş karataya devam ediyosun artık sen şimdi bırakmazsan hiç bırakmazsın karatayı:112:
Bebişin kız mı erkek mi ne zaman belli olacak:KK9::KK9:
Senin kadar karataycı olsam 1.5 kilo çoktan gitmişti bidenem:KK16::KK16:
Güleryüzüm 2 öğün yapıyorum artık ama eşim kızıyo yaa sabah kızdım 2 öğün yaptığıma karışanın gözüne yumruk gelecek dedim sesi çıkmadı çok kızdım:KK4::KK4::KK1::KK1:
elimden geldikce karatay yapıyorum evde olsam fuul yani cok gezmeler olmasa karatayın sıfır dısına cıkardım cünkü karatayla gün boyu tok geziyorum bebişin cinsiyeti 3 hafta sonra ögrenirim sanırım 25 temmuzda gitcem doktora ama hayırlısı bizim icin özellikle oglum ege icin ne hayırlısı ise o olsun yeterki o mutsuz ve kıskanc olmasın yoksa herhalde ben 1 cıtır karataycı olur cıkarım peslerinde kosmaktan benim kocada 4 ögün yap diyor sabaha kadar cok ac kalıyormusum ona yapıyorum diyorum nedeyim ama yapmıyorum tabiki simdilerde daha rahat yemek yapmaya basladım gecen bugday salatası yaptım eşim parmaklarını yedi karatayla yasam süper hamişde olsam lohusada olsam ben irademe yenilmeyecem karatayla yasam boyu devam:KK34::119:

X