Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba canım yaptığın kartay diyetimi faydasını gördünmü

Hoş geldin Sinem :)
Evet karatay ile kilo verdim 3 kilo :KK52::KK52:
Fakat 6 kilo vermiş gibi duruyorum inceliyorsun hem belden hem basenden hele üzerine bir de yürüyüş yaptın mı acaip kilo gidiyor ben yürüyüş yapmadığım halde inceldim:KK16::KK16::KK16:

4 gün kurusu + büyük bardak ılık su

1.öğün : 12:00 da bitti:KK34:
2 tane terayağda yumurta
4 çeri
2 salatalık
6 zeytin
bol peynir
1 bardak ceviz+ fındık
yeşillik
omega 3

2.öğünüm:
1tabak kuru fasulye,
Kiymali kadarki yumurta
sut
su

Birazdan tempolu yürüyüşe çıkacağım....

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) dolma,cacık,kısır,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:Az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Selam herkese..
Bugünkü menülerim:

1.Ögün:
1 yumurtadan sucuklu yumurta, firinda elma dilimli patates, beyaz peynir, domates, salatalik,zeytin ve yesil cayim
Ara: Bir avuc badem
2.Ögün:
3 adet ufak boy kuru patlican dolmasi (ici bulgurlu), 2 yk kepekli makarna ve salata
Ara: Karanfilli yesil cay (aksam icilecek)

Bu günümü böylece kapatarim, gitsin kilolar gelsin fit karataycilar.. :=)

Selam herkese..
Bugünkü menülerim:

1.Ögün:
1 yumurtadan sucuklu yumurta, firinda elma dilimli patates, beyaz peynir, domates, salatalik,zeytin ve yesil cayim
Ara: Bir avuc badem
2.Ögün:
3 adet ufak boy kuru patlican dolmasi (ici bulgurlu), 2 yk kepekli makarna ve salata
Ara: Karanfilli yesil cay (aksam icilecek)

Bu günümü böylece kapatarim, gitsin kilolar gelsin fit karataycilar.. :=)

afiyet olsun canım ama patates ve makarna cıssss..

Yediklerim:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 yumurtada yumurta -z.yağlı baharatlı- salatası
domates
biber(bahçemden)
ş.siz çay
yarım dilim ekmek-tereyağı bal:KK17:

Öğle:KK56::KK56::KK56:

lavaş:KK17:
ızgara köfte
semizotu salatası
ayran
mangalda köz mısır (1 tane)
1 dondurma:KK17:

akşam üstü yürüyüş yapayım da erisinler

bugün sabah evi temizledim.. Bahçeyi çapaladım..
Ekmek dondurma leylakım ben de yiyorum ama bahçe ve yürüyüşlerle gene kilo veriyorum süppperrrr:KK52::KK52::KK52:

karatayın en güzel yanı bu iyiniyetlim.cıslardan yesek de kiloları geri almıyoruz.gerçi biz yürüyüşlerimizi de yapıyoruz dimi ama:KK34::KK34::KK34:

Yazdıklarınızi okudukça çok mutlu oluyorum, ben de kilo verme haberlerimi sizlerle paylaşacağım inşallah :-)
Bu arada bugün itibariyle tam 79,8 kiloyum, geçen sene bu siralar 62 kiloydum, ahhh şu tiroid bezim yaktı beni :KK37:

Yazdıklarınızi okudukça çok mutlu oluyorum, ben de kilo verme haberlerimi sizlerle paylaşacağım inşallah :-)
Bu arada bugün itibariyle tam 79,8 kiloyum, geçen sene bu siralar 62 kiloydum, ahhh şu tiroid bezim yaktı beni :KK37:

üzülme mutluluk79 beterin beteri var ben 94 kiloyum
çok şükür henüz sadece i,nsülin direncim var bi an önce kilo vermem sağlığım ve güzelliğim içn şart herşeyden önce kendi mutluluğum içn :KK25:

Kızlar 2. öğünümü yazıyorum hemen:
ciğer ve et sote
salata
kiraz
kayısı
yoğurt

yemekten sonra 30 dk yürüyüşümü de yaptım yine

bugün forumdan çıktığımda da anıtkabire gitmiştim orada da yürüdüm haliyle
şimdi geçmişi okuyacağım

slm geleceğin çıtırları:KK6:
:KK56:sabah klasik karatay kahvaltısı
öğle ev yapımı minik bi kase az şekerli sütlaç yedim:KK17::KK17:.cıss olduğunu biliyorum ama,özledim annemin yemeklerini napimm.inş kilo olmaz yaa,gerçi bugün boyu temizlik yaptım ama,yinede vicdanım sızlamıyo değil.
akşamda cıslık bişey yoktu.fırında balık ve bol közlenmiş domates soğan ve biber yedim.bir saat her akşam olduğu gibi yüricem yine:KK55:.ii akşamalr kızlar.bol leptinler.:KK16::KK16:

X