Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

amin canım inşallah:KK54::KK54::KK54:

hoşşşşgedinnnnnnnn papadiyammmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52:oh ne güzel tatil yaptın geldin.herkes nasıl şaşırmıştır seni görünce:KK9::KK9::KK9:fazlalığı kafana takma papişim,sen onu en fazla 1 haftada atarsın.öpüyorum seni çok.iyi ki geldin:KK19::KK19::KK19:

leylakım bıdenem hosbuldum bende demınden berı sana goz gezdırıyodum..valla bebısım mıllete kal geldı benı gorunce bırkacgun kendılerıne gelemedıler.)))fazlalıga gelınce hıc sorun degıl 1.8 o kadar yemeye az bıle:KK1: hallederım ben onu sen naptın

Tabiiki aramıza alırız. hoş geldin:KK16:
biraz kendinden bahseder misin? kaç yaşındasın? kaç kilosun? karataya ne zaman başladın? hedefin nedir?
biz hepimiz burada birbirimizi tanımadan çok iyi arkadaş olduk, aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açıkEn Büyük KK

a sya ateş cevabın içn teşekkürler 32 yaşında 94 kiloyum 96 idim iiki kilo gitti hergün oryantal oynayıp hamurişnden kıstım umarım başarılı olurum çünkü çok zor adet oluyorum artık karatay diyeti iyi hoşda organik eti bulmak çok zor deneyimlerini benimlede paylaşırsan büyük sevaba girersin:KK56:

Kislar selamlar,

Dunu az zararla kapatabildim. Sabah klasik karatay, oglen izgara biber ve yogurt, bol domates ve borulce yedim. Aksam disardaydik ve sahane mezeler vardi. Yediklerim (birer kasik): patlican salatasi, deniz borulcesi, bol karisik salata, azicik keci peyniri, yogurtlu semizotu, 1 adet kalamar, 1 adet peynirli kum midyesi. Yani hic biri aslinda cis diil ama sonuncta miktar olarak biraz fazla, di mi? Ah, tabii bi tek de raki ictim:KK37: patagi hak ettim mi ben? Yoksa tatilde oldugum icin azicik rahat davranmak mumkun mu, yani pataktan yirtar miyim?

Simdi menemenli Karatay kahvaltimdan sonra gene yollara dusuyoruz. Herkese sevgiler:KK54:

Sporunu yaparsan rahat olbilirsin canim,bir de aksam birsey yememe kuralina,iyi tatiller

leylakım bıdenem hosbuldum bende demınden berı sana goz gezdırıyodum..valla bebısım mıllete kal geldı benı gorunce bırkacgun kendılerıne gelemedıler.)))fazlalıga gelınce hıc sorun degıl 1.8 o kadar yemeye az bıle:KK1: hallederım ben onu sen naptın

memleketine dönüşün süper oldu desene papişim:KK34::KK34::KK34:ben 60 a indim canımcım.artık arada ekmek yada dondurma vs. yiyiyorum.kilo da almıyorum.sabitledim yani.ama karataya ve yürüyüşe tabiki devam ediyorum:KK76::KK76::KK76:

a sya ateş cevabın içn teşekkürler 32 yaşında 94 kiloyum 96 idim iiki kilo gitti hergün oryantal oynayıp hamurişnden kıstım umarım başarılı olurum çünkü çok zor adet oluyorum artık karatay diyeti iyi hoşda organik eti bulmak çok zor deneyimlerini benimlede paylaşırsan büyük sevaba girersin:KK56:

beyaz unu hayatından çıkarmak çok etkili oluyor. hamur işi, ekmek vücutta fazla su tutulmasına neden oluyor. oryantal güzel bir spormuş:KK1:
hepimiz deneyimlerimizi paylaşırız seve seve yeter ki sen azimli ol. burada çok iyi başarılara imza atmış olanlar var.
zor adet oluyorum demişsin, umarım bir rahatsızlığın yoktur.
benim polikistik overim var, bu yüzden kullandığım diane35te karaciğerimde yağlanma yaptı. Karatay her iki hastalığa da iyi geliyor.
Bir arkadaşta daha önceden yazmıştı, oda karataydan önce adet düzeni yokmuş. karatay ile 3 aydır düzenli oluyorum diyordu.
umarım sende biran önce sağlığına kavuşursun.
organik eti bizde tabii ki bulamıyoruz ama güvenliğimiz bildiğimiz yerlerden alışveriş yaparak içimiz rahat yiyoruz, sende öyle yaparsın.
biz hergün yazıyoruz menümüzü, sende menülerini yaz fırsat buldukça ki daha iyi yardımcı olabilelim sana.
aklına takılan bir soru olursa elimizden geldiğince herkes cevap vermeye çalışır sanaEn Büyük KK

beyaz unu hayatından çıkarmak çok etkili oluyor. hamur işi, ekmek vücutta fazla su tutulmasına neden oluyor. oryantal güzel bir spormuş:KK1:
hepimiz deneyimlerimizi paylaşırız seve seve yeter ki sen azimli ol. burada çok iyi başarılara imza atmış olanlar var.
zor adet oluyorum demişsin, umarım bir rahatsızlığın yoktur.
benim polikistik overim var, bu yüzden kullandığım diane35te karaciğerimde yağlanma yaptı. Karatay her iki hastalığa da iyi geliyor.
Bir arkadaşta daha önceden yazmıştı, oda karataydan önce adet düzeni yokmuş. karatay ile 3 aydır düzenli oluyorum diyordu.
umarım sende biran önce sağlığına kavuşursun.
organik eti bizde tabii ki bulamıyoruz ama güvenliğimiz bildiğimiz yerlerden alışveriş yaparak içimiz rahat yiyoruz, sende öyle yaparsın.
biz hergün yazıyoruz menümüzü, sende menülerini yaz fırsat buldukça ki daha iyi yardımcı olabilelim sana.
aklına takılan bir soru olursa elimizden geldiğince herkes cevap vermeye çalışır sanaEn Büyük KK

asyaateş öncelikle zamn ayırıp ayrıntılarla yazdığın bilgiler benim içn çok değerli bunu bil evt ben yürüyüle hiç kilo vermedim kistim yok ama insülin direncim var adet göremiyorum bu yüzden menülerime gelince normal bi kahvaltı yapıyorum yufka ekmek bi yufkanın dörtte biri yada beyaz ekmek iki ince dilim geri kaln herşeyi rahtlıkla tüketiyorum peynir zeytin yumurta domates fakat öğle akşam yemeklerimi değiştirince farkı hissettim yemklerimi bi dilim ekmekle pilavsız makarnasız yedim ki ben pilav lmadn sofraya oturmazdım makrnasızda bi hayatını düşünemezdim ama insülin direnci yapıyo malesef oryantal gerçekten işe yarıyo biraz kafm şişiyo ama hergün yapınca olsun bi ssat 10 dakka günde oynuyorum herşeyden önce sağlık içn yapmam lazım ilerisi ne olur bilmem eşim çok şikayet ediyo klolarımdan kırmadan sölüyo allhtan bu yöndende çok şanslıyım hepinizi çok taktir ediyorum arkadşlar:nazar:

sebze yoğurt kurubaklagil ağırlıklı besleniyorum etli yapmaya çalışıyorum yemklerimi özel bişiy yapmıyorum herkese bol bol kilo vermeler

Afiyet olsun canim
sağol ficansım sizlere de afiyet olsun:KK16:
Afiyet olsun iyiniyetlim.
kocişinle sana bol bol leptin olsun,:emir_bebek: a da lop lop et olsun:KK1:
sağol asyam bol bol leptin olsun hepimize çıtırığım:KK9::KK9: bi yese ablası et olacak ama ancak elinde gezdirdi:KK1::KK1:

halleder benim papişim 1.8 kilo ne ki:112: papişim seni görünce nasıl şok oldular ne didiler anlatsana canımcım:KK16: inş. tatilin güzel geçmiştir:KK16:

Yediklerim:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 yumurtada yumurta -z.yağlı baharatlı- salatası
domates
biber(bahçemden)
ş.siz çay
yarım dilim ekmek-tereyağı bal:KK17:

Öğle:KK56::KK56::KK56:

lavaş:KK17:
ızgara köfte
semizotu salatası
ayran
mangalda köz mısır (1 tane)
1 dondurma:KK17:

akşam üstü yürüyüş yapayım da erisinler

bugün sabah evi temizledim.. Bahçeyi çapaladım..
Ekmek dondurma leylakım ben de yiyorum ama bahçe ve yürüyüşlerle gene kilo veriyorum süppperrrr:KK52::KK52::KK52:

Sabah kahvaltım:

2 yum ile peynirli tane omlet
2 kaşarlı mantar
3 zeytin
1 avuç ceviz
roka,maydonoz, salatalık

Kızlar ideal kilo kriterimiaçıklıyorum: Göbeğimi içeri çekmeden tartıdaki rakamı görebilmek:KK9::KK9::KK9:

Bu arada, sütyen ölçüm küçülmüş kızlar. Dün annem gelmişti. Senin sütyenin eskidi mi, büyük mü geliyor, çok kötü gözüküyor dedi. Ben de çamaşırcıya gittim. Gerçekten de 90D olan ölçüm 85C olmuş. Sevindim yav...
ne güzel kıss..insan kıyafetleri küçük alınca na kaa mutlu oluyo di mi:KK34::KK34:
Hosgeldin aramiza,iyi kilo vermeler

sana da gunaydin canim,iyi eglenceler
:KK16::KK16:
selam kızlarrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

hepınızı coookkkk ozledım:KK54::KK54::KK54::KK54:
amanıınnn kimler gelmiş :KK9::KK9: hoşgeldin datlım..ösledik kız biz de seni:KK54::KK54::KK16:
69 kg ıle gıtmıstım bu sabah tartıldım 70.8 kg yum 25 gun boyunca her cesıt tatlı tuzlu pasta borek yedım pek su ve bıtkı cayı ıcemedım yuruyus yapamadım fakat aksam 18 den sonra asla agzıma bırsey koymadım o yuzden sanırım hasar az oldu:KK1::KK1: hepınızı cok sevıyorum ve burda oldugum ıcın cok mutluyum ıyıkı varsınız:KK16:
ne hasarı kısss o senin için ne ki 1-2 haftada verirsin canım..herkes şok olmuştur tabiisii azmin zaferi..:KK34::KK34: darısı başıma:KK16::KK16:
Kislar selamlar,

Dunu az zararla kapatabildim. Sabah klasik karatay, oglen izgara biber ve yogurt, bol domates ve borulce yedim. Aksam disardaydik ve sahane mezeler vardi. Yediklerim (birer kasik): patlican salatasi, deniz borulcesi, bol karisik salata, azicik keci peyniri, yogurtlu semizotu, 1 adet kalamar, 1 adet peynirli kum midyesi. Yani hic biri aslinda cis diil ama sonuncta miktar olarak biraz fazla, di mi? Ah, tabii bi tek de raki ictim:KK37: patagi hak ettim mi ben? Yoksa tatilde oldugum icin azicik rahat davranmak mumkun mu, yani pataktan yirtar miyim?

Simdi menemenli Karatay kahvaltimdan sonra gene yollara dusuyoruz. Herkese sevgiler:KK54:
ben seni hocanın hesabı önceden pataklıyyım da sonra çok kaçamak yapma..:KK4::KK4: :KK34::KK34:
selam bende yeni katılmak istiyorum arnıza benide alırsanız çok mutlu olurum:KK9:

herkese kapımız açık hoşgeldiinn:KK16::KK16::KK16:

selam kısslar..alışverişte bitti geldik ..offf çok sıcak..kocişe hediye ev sinema sistemi aldık..hakkaride evdeki sinema keyfimizden başka lüksümüz olmıycak bari o da tam olsun didik..adam çılgın..sabredemedi güzelim paketi açtı deniycekmiş..:KK9::KK9: sonra yine paket yapacak:KK60::KK60::KK60:
bana gelince HadiBakalim'ı patakladım ama kendimide pataklıycam:KK4::KK4::KK4: çünkü sabah kahvaltıda 2 ince dilim kızarmış ekmek,üzerine de bal kaymak ve yağ sürüp yidim:KK17::KK17::18::18:
son günün azizliği..kocişim yakarsın sabah yidin dedi:KK53::KK53:

öğünümün diğer elemanları
peynir,zeytin
omlet
çingene salatası
çay çay:KK53::KK53:

iyiniyetlim sana özendim 3 tane pencere bostanı aldım(tere,semizotu,maydanoz) ince kıl biber ve roka tohumu aldım..gidince yetiştirip yiycem kıss ben de:KK34::KK34::KK16::KK16:

sağol ficansım sizlere de afiyet olsun:KK16:

sağol asyam bol bol leptin olsun hepimize çıtırığım:KK9::KK9: bi yese ablası et olacak ama ancak elinde gezdirdi:KK1::KK1:

halleder benim papişim 1.8 kilo ne ki:112: papişim seni görünce nasıl şok oldular ne didiler anlatsana canımcım:KK16: inş. tatilin güzel geçmiştir:KK16:

Sagol canim
Yediklerim:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 yumurtada yumurta -z.yağlı baharatlı- salatası
domates
biber(bahçemden)
ş.siz çay
yarım dilim ekmek-tereyağı bal:KK17:

Öğle:KK56::KK56::KK56:

lavaş:KK17:
ızgara köfte
semizotu salatası
ayran
mangalda köz mısır (1 tane)
1 dondurma:KK17:

akşam üstü yürüyüş yapayım da erisinler

bugün sabah evi temizledim.. Bahçeyi çapaladım..
Ekmek dondurma leylakım ben de yiyorum ama bahçe ve yürüyüşlerle gene kilo veriyorum süppperrrr:KK52::KK52::KK52:

Sen onlari eritirsin iyiniyetlim,hic bisey kalmaz

selam kısslar..alışverişte bitti geldik ..offf çok sıcak..kocişe hediye ev sinema sistemi aldık..hakkaride evdeki sinema keyfimizden başka lüksümüz olmıycak bari o da tam olsun didik..adam çılgın..sabredemedi güzelim paketi açtı deniycekmiş..:KK9::KK9: sonra yine paket yapacak:KK60::KK60::KK60:
bana gelince HadiBakalim'ı patakladım ama kendimide pataklıycam:KK4::KK4::KK4: çünkü sabah kahvaltıda 2 ince dilim kızarmış ekmek,üzerine de bal kaymak ve yağ sürüp yidim:KK17::KK17::18::18:
son günün azizliği..kocişim yakarsın sabah yidin dedi:KK53::KK53:

öğünümün diğer elemanları
peynir,zeytin
omlet
çingene salatası
çay çay:KK53::KK53:

Aksam bir yuruyus yaparsin,eritirsin canim,sinema sistemi ni de gule gule kullanin canim

Sagol canim

Sen onlari eritirsin iyiniyetlim,hic bisey kalmaz

Aksam bir yuruyus yaparsin,eritirsin canim,sinema sistemi ni de gule gule kullanin canim

saol canım :KK16::KK16: kıss zaten 3 saat alışverişte yürüdüm nerdeyse..evde de iş var daha ...eritirim di mi:18::18: eritirim beee :KK53::KK53::KK53:

X