Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bu diyette şekersiz çay miktarı serbest mi?

bir de öğlen ne yiyeceğim :) salata peynir türü bişey olur mu?

fındık ceviz hangi öğünlerde tüketebiliriz?

k

Allahım bir kg.veren daha. tebrik ediyorum canım.ben neden veremiyorum kg...

.
sağol canımm

listeye 2 hafta olunca giriliyor canım da şok oldum kıss 5 günde 2200gr mı verdin ben kendimi intihar etcemmmm
kızlar bu diyette şekersiz çay miktarı serbest mi?

bir de öğlen ne yiyeceğim :) salata peynir türü bişey olur mu?

fındık ceviz hangi öğünlerde tüketebiliriz?
şekersiz çay serbest,kuruyemiş her öğün olur ama günde 1 incebelli çay bardağını geçmiycek,öğlen de dediklerin de olur normal yemekte yiyebilirsin..akşam öğünlerini hafif tut tatlım

Sersum dedi ya gunde 1 ince belli cay bardagini gecmeyecek.
İlk diyete basladigim zaman ben bunu yanlis anlamistim.Karatay kitabimda yoktu.
Her ogun 1 ince belli cay bardagi kuruyemis yiyordummmmmmm
iyiki veriyim derken almamisim.

kızlar yaa bişey sorcem ..şu bizim kalplerin altındaki (gül) yazısını nasıl değiştiriyonus??:44::44:
öğretirseniz sevinirim

teşekkür ederim öğlende acele etmem gerekiyor da biraz :)

bu arada forum ha bire uyelikten çıkış yapıyor her cevapta yeniden giriş yapmak zorunda kalıyorum eskiden böyle olmazdı var mı bir caresi :)

listeye 2 hafta olunca giriliyor canım da şok oldum kıss 5 günde 2200gr mı verdin ben kendimi intihar etcemmmm

ben dukana başlamıştım onunla werdim ilk önce 2 kilo kadar ama arkadaşımn cenazesi wardı orda burda derken 3 günde tekrar 80.4 e çıktım,sinirlerim bozuldu bende bıraktım karataya geçtim...ondan dolayı bu kadar werebildim bence...ödemdi büyük ihtimalle o gitti cnm...

kızlar yaa bişey sorcem ..şu bizim kalplerin altındaki (gül) yazısını nasıl değiştiriyonus??:44::44:
öğretirseniz sevinirim

Kullanici kontrol paneline gir
Ordan da profil duzenleye
sonrada kisisel rutbe yazan yere istedigini yaz canim

Sersum dedi ya gunde 1 ince belli cay bardagini gecmeyecek.
İlk diyete basladigim zaman ben bunu yanlis anlamistim.Karatay kitabimda yoktu.
Her ogun 1 ince belli cay bardagi kuruyemis yiyordummmmmmm
iyiki veriyim derken almamisim.
zorla yidin dimeh ki
intihar etmiyyim öyleysemm
Kullanici kontrol paneline gir
Ordan da profil duzenleye
sonrada kisisel rutbe yazan yere istedigini yaz canim

saol canımmm

kızlar ben kaçar iş arkadaşlarım son kez hepberaber dışarda yiyelim dedi öğle yemeğini..zeytin diye biyer var bizim hast.karşısında envayi çeşit zeytinyağlı yimek çok güzel..
arkadaşlarımla bu gün son günüm..pazartesi iznimi alıp gitcem..1 ay sonra da ilişik kesmeye gelip tamamen izmirden kopucam offfff
yemekten sonra da kızıma ciciler almaya gitcez..öğleden sonra gelirim..listeyi çok merak ediyom
hepinizi öptüm..

hoşbulduk canımcımmmmm

Son düzenleme:
Kilo verebilen herkezi tebrik ederim.
Kilo vermeyenler üzülmesin..
insallah önümüzde ki hafta kilocuklar gitmiş olacak ...

tünaydın kızlarbu hafta herkes süperyaz geldi kglar daha hızlı gidiyo galiba.hep böyle devam etsin inşallah.yaz sonuna kadar herkes çıtır olsun

Bildirim:29.06.2012
Rumuz:GamzeLim
Başlangıç tarihi: 21.05.2012 (aslinda öncesi var ama ara vermistim)
Başlangıç kg: 57.6
Geçen hafta: 56.6
Bu hafta: 55.3
Fark: 1,300 gr.
Toplam fark: 2,300 gr
Beden:38
Spor: pilates ve aerobic
Boy:1,58
Hedef: 50
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :%97,70 (yüzde orannini dogrumu hesapladim bilemiyorum)

Kizlar sonuctan nasil memnunum anlatamam suan, cok mutluyum. Ufak tefek kacamaklarim olmasina ragmen bu sonuc beni cok tatmin etti.
Tam gaz yola devam etmem icin böyle bir motivasyona ihtiyacim vardi.. Sonuclari merakla bekliyorum

Son düzenleme:

nettin kız sen bitmiş görünüyosun yoksun ,bi zerreciksin bu yüzdeyle %97.7

alemsin yüzden%2.29 canım

nettin kız sen bitmiş görünüyosun yoksun ,bi zerreciksin bu yüzdeyle %97.7 VİRÜS
alemsin VİRÜSyüzden%2.29 canım

nettin kız sen bitmiş görünüyosun yoksun ,bi zerreciksin bu yüzdeyle %97.7 VİRÜS
alemsin VİRÜSyüzden%2.29 canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…