Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın canlarım sizleri çok özlüyorum
çok yoğun günler geçiriyorum ama karataya devam
dün bebek mevlüdü vardı orda bozdum esascım bilir göbete yedim
kilo bildirimi
geçen hafta:60
bu hafta:59,5
fark:500gr
herkes yeter daha verme diyor ya heyapayım kızlar
bu şekilde beslenmeye devamda ekmek falan eklesem mi 58 ide görmek istiyorum:44::44:

güle güle git gel canım..iyi tatiller

Gunaydınlar herkese,

Arkadaslar ben listede yokum.Sadece bilgilendirme ve motive amacli paylasiyorum.

Rumuz: Luckyyyy
Başlangıç tarihi: 14 Mayıs 2012
Başlangıç kg: 75,6
Geçen hafta: 71,5
Bu hafta: 71,2
Fark: -300 gr
Toplam fark: 4,400
Beden: 38-40
Spor: hic yok
Boy: 1.67
Hedef: 65

Kilo veren tum arkadaslarimi tebrik ediyorum.

canlarım günaydın kilom 68.3 dün spora gittim ama gelince biraz çikolata ve fındık yedim 2 haftadır hiç çikolata yemedim canım çekmişti... kızlar yarın sabah bodruma dogru yola çıkıcaz bir hafta yokum otel açık büfe olcak inşallah en azından kilomu korurum fitnis salonuda var abartırsam fitnısA GİDERİM OFF çok güzel gidiyodu diyetim bozulucak diye korkuyorum....

biz de seni özlüyoz leylakım meraklandırma bizi.. arada gözük böyleben ce zaten artık
vermezzin idealine yaklaştıından..valla ben olsam arada ekmek yerim gali abartmadan tabiisi

güle güle git gel canım..iyi tatiller

sağol canım umarım sende güzel kilolar verirsin ben de habire 76 yı görmekten sıkılmıştım 75i görmek nasıl mutlu etti beni anlatamam 2haziran da 76.8dim bi aşağı bi yukarı derken 75i haziran sonunda görebildim

Rumuz:FZGUN
Başlangıç tarihi:06.03.2012
Başlangıç kg:108,9
Geçen hafta:95,6
Bu hafta:94,1
Fark:1.5
Toplam fark:14,8
Hedef:56
Verılen kılo yuzdesı:1.46

:119::119::119::119::119::119:

Çok güzel kilo vermişsin,böyle devam inşallah,gittiğin yerlerde de kaçamak yapmazsın inşallah fzguncum,iyi tatiller

üzülme tatlım olur bazen:26:

çok tartılmak hiç iyi değil ben de sık sık tartılıyorum insanın saati saatine uymyo

kıyamamm

rica ederim canım

Ben bu ara meyveye de dayanamıyorum,sabah ve öğlen yiyorum ama miktar kaçıyor bazen,o da artı çıkma sebeplerimden biri galiba

iyi tatiller canım..bol bol yüzersin bişey olmass

ben de ençok meyveyi özlüyorum yavv:26::26:

Kilo bildirimi yapıyorum.annaem ameliyat oldu çok giremedim ve aslında pzt bildirim yapmıştım ama olsun bugünde yapıyorum.

Rumuz:clemm

Başlangıç kilosu:81

Geçen haftaki kilo:75

Bu haftaki kilo:74.8

Fark:-200gr

toplam fark:6.2kg

hedef kilo:60

spor:yok

su tonlarca

sağol canım inşallah 79 u gördüm bu kaa sevindim kimbilir 75 i görünce naaparım..göbişler atarım

Günaydın kızlar çok çok acil bir sorum var karpuz diyet yapan biri için yenmesi geren bi gıdamı yenmemesi gereken bi gıdamı akşamdan beri vicdan azabı yaşıyorum yediğim için

Merhabalar hanımlar hepinize günaydın

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 60,4

Bu hafta : 59,1

Fark: -1,3

Boy : 1.70

Bir haftadır 59,9 ile 60,2 arasında gittim geldim kaçamak yapmadığım halde son 2 gündür hızlı bir düşüş yaşadım nasıl oldu anlamadım ödem yapmıştım heralde

Başlangıç tarihi : 01/06/2012

Başlangıç kilosu: 82,60

Geçen hafta ki kilo : 76

Bu hafta : 74,8

Fark: -1,20

Boy : 1.69

Supersin.ayrica cok fittt gordum seni fulikcim.nerene kilo veriyosunnn

Bende tartı öncesi kabak yemeğine saldırdım

kabak zayıflatıyomu canım ...öyleyse ben severim sürekli yiyim

bencede canım sakın yeme o kızartmadan eşinde anlasın ne kadar iradelisin...

hayır çok değil öğünün gayet güzel böyle kaçamaksız devam...

canım iyi tatiller iyi yolculuklar güle güle git güle güle gel kaçamaksız ve kilo vermiş olarak...

Kizlar yine sorular yine ben :)) tatli krizlerinizi nasil gideriyorsunuz mesela ben kuru inciri cok severim onu yiyebilirmyim canim tatli isteyince kac tane yiyebilirim? Bide pilav yasak demissiniz ya bulgur pilavidami yasak?

canım sabahları kuru incir kuru kayısı yiyebilirsin yada aralarda canın tatlı isterse tarçınlı yada kakaolu süt içebilirsin.bulgur pilavınıda çok abartmadan haftada 1kere yiyebilirsin...

çok sevindim canım biraz daha zayıflayıp kendine yeni ciciler aldığında dahada mutlu olacaksın.şimdiden onların hayalini kurarsan dahada dikkat edersin bence.bende geçen giyemediğim bi eteğim vardı aman yarabbim hem oldu üstüne bide bol geldi bende kendime 65 olana kadar bişey almıcam söz verdim...bunun hayaliyle yaşıyorum

Bildirimim
29.06.2012
geçen hafta 57,00
bu hafta 56,500
fark -500
toplam fark 8 kg
spor : yürüyüş 4 gün 1'er saat
verilen kilo yüzdesi : 0.877

Çok mutluyumm çok yaşasın karatay yaşasın

çok güzel

Bildirimim
29.06.2012
başlangıç tarihi:09/06/2012
başlangıç kilom: 85,4
geçen hafta 81,00
bu hafta 79,7
fark -1,300
toplam fark :5,7
spor : arada 30 ile 45 dakika yürüyüş

naptın kız 1,300 allahım nolur bi kerecik kilo vermiş olayım nolursun gr.gr. nereye kadar

günaydın.. hoşbulduk sağol..

bakalım şekersizi denemeye çalışıcam..

bu sabah:

2 kk yumurta
yarım bardak fındık
beyaz peynir yedim işe geldim ..

kahvaltı çok erken oldu sanırım..

kahvaltın bence yetersiz olmuş canım hani zeytin domates salatalık nerde canım...

Allahım bir kg.veren daha. tebrik ediyorum canım.ben neden veremiyorum kg...

Bildirimim
29.06.2012
başlangıç tarihi:23/03/2012
başlangıç kilom: 93,1kg
geçen hafta 81,3kg
bu hafta 80,4kg
fark -0,900kg
fark:%1,1
toplam fark :12,7kg
spor : 5 gün 4 km(45 dk) yürüyüş

haline şükret dostumm..
59.8den 60.2ye çıkmışımve hiç kaçamağım yok

doğru diyosun buna şükür napalım artık önümüzdeki haftaya bakacaz...

Rumuz:FZGUN
Başlangıç tarihi:06.03.2012
Başlangıç kg:108,9
Geçen hafta:95,6
Bu hafta:94,1
Fark:1.5
Toplam fark:14,8
Hedef:56
Verılen kılo yuzdesı:1.46

:119::119::119::119::119::119:

aman yarabbim sokun gözüme gözüme kg.ları tabi ben gr.veriyorum ya görürsünüz haftaya bende kg.verecem gr.değil...

iyi tatiller sende kendine iyi bak ve kaçamak yapma...

hoşgeldin canım evet biliyorum göbete ve severim bende afiyet olsun sana.bencede canım sen artık ideal kilonda sayılırsın sabahları 1dilim ekmek yiyeilirsin yada canının çektiği hani bize hala yasak olanlardan azda olsa ye canım.sen zaten işin özünü biliyosun ve kg.almazsın korkma.bu arada senin oğlanın kg. verişi nasıl devam ediyomu hala...

Rumuzlazmiq
Başlangıç tarihi: 25.06.2012
Başlangıç kg: 80,4
ilk fark: 78,2
Fark: -2,200
Toplam fark: 2,200
Spor: hic yok
Boy: 1.65
Hedef: 48

benim bugün 5. günüm listeye girdim mi bilmiorum ama yazmak istedim :)

Supersin.ayrica cok fittt gordum seni fulikcim.nerene kilo veriyosunnn

yok canım yaaa göbek bölgemde hala fazlalık var ayrıcada sıkılaşmam lazım napcam bilmiyorum bir türlü şöyle güzel sıkılaşamadım

kabak zayıflatıyomu canım ...öyleyse ben severim sürekli yiyim

Yok ondan değil wc ye fayda sağlıyor diye biliyorum ama bana pek fayda sağlamadı

-1000 mg omega 3
-1 tatlı kaşıgı çörek otu
-1 tatlı kaşıgı keten tohumu
-2 yumurtadan tereyaglı kaşarlı omlet
-3 zeytin
-1 çatal beyaz peynir
-meşhur anne salatası (semizotu,domates,salatalık,dereotu,zeytinyagı we limonnn)
-1 çay bardagı cewiz

bugün yine kısmetse 2 ögün yapçam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…