Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar:KK52: bildirim yapıp kaçcam hemen
başlangıç tarihi:10.04.2012
başlangıç kilo:50.5
geçen haftaki kilo:49.5
bu haftaki kilo:49.1
boy:1.60
beden:36
spor:fırsat bulursam akşam yemeği sonrası yürüyüş (bu hafta 2 kere oldu, 1.5 saat fln yürüdüm toplamda)
yüzde:0.808
tartı yüzünüzü güldürsün:KK16:

Günaydınlar herkese

Derhal bildirimimi yapıp kaçıcam, malum bavul bitirme işlerim var. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum kıslar ve de kilo veren, veremeyen, yerinde sayan herkesi tebrik ediyorum şimdiden:KK34:

Rumuz: HadiBakalim
Başlangıç tarihi: 10 Mayıs 2012
Başlangıç kg: 89
Geçen hafta: 83,5
Bu hafta: 82,8
Fark: -700 gr
Toplam fark: 6,200
Beden: 44-46
Spor: Bu hafta sadece normal yürüyüş
Boy: 1.60
Hedef: 65
Verilen kilo yüzdesi (bu hafta verilen kilo/gecen haftaki kilo *100): 0,586

kahvaltım
1 yumurta
avuç içi kaadr beyaz peynir
1 kuru kayısı
5 kuru üzüm
2 omega 3..

kahvaltı sonrası 30 dk yürüdüm:KK8:

Rumuz: goncagul_ce
Başlangıç tarihi: 10 mart 2012
Başlangıç kg: 70
Geçen hafta: 62.200
Bu hafta: 61.600
Fark: -600 gr
Toplam fark:8,400
Beden: 38-40
Spor: temposuz yürüyüş evde 40dk egzersiz(haftada 4-5 gün)
Boy: 1.70
Hedef: 60

Bildirim:29.06.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68,7
Bu hafta:68,6
Fark:-100 gr
Toplam fark:8,4
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%0,145

günaydın hanımlar
kahvaltım 8.30 bitti
2 yumurtadan çökelekli mısırunlu omlet
8-9 tane zeytin
yarım domates
yarım salatalık
1 incir
çayyy...

bu haftayı 600gr vererek kurtardım yaptığım kaçamaklar spor sayesinde etki etmedi sanırım. demekki hiç kaçamak yapmasam 1kg gidicek cok mutluyum yiyeyerek zayıflıyorum belim inceldi göbeğim az kaldı selülit cok azaldı ve cok saglıklıyım kilo veren arkadaşlarımı cok tebrik ediyorum veremeyen arkadaşlarım üzülmeyin yola devam herkese hayırlı cumalar diliyorum..

Kıslar herkese iyi akşamlar,

Allah kısmet ederse ben yarın akşam tatile gidiyorum, biraz aileyle, biraz arkadaşlarla, azıcık da otelde kalıcaz. Kısmetse 15 Temmuz gecesi dönücez. Tahmin edebiliceğiniz gibi Karataya elimden geldiği kadar uymaya gayret edicem ammmaa bakalım ne kadar becerebilicem. Yanıma cevizlerimi, bademlerimi alıcam tabii ki; en azından açlık çekmyim de cıs'lara saldırmıyım diye.

Ama ennnn çok burada sizlerle paylaşım yapmayı özliycem. Nerede internet bulabilirim, ne kadar bildirimde bulunabiliim en ufak bi fikrim yok ammaaa elimden geleni yapıcam çünkü buradaki paylaşımlar bana çok çok iyi geliyo.

Tabii ki yarın sabah kilo bildirimimi yapıcam, ondan kaçmak yok:KK42:

Ama sizleri çok özliycem, bi kere daha söyliyim dedim.
:KK5::KK5::KK5::KK14::KK14::KK14:
güle güle git gel canım..iyi tatiller:KK16::KK16:
Kızlar merhaba. Yarın geçen haftanın cezalısı olarak :KK17: listeyi ben yapıyorum dimi? :44: Ancak öğleden sonra yapabilirim seminerlerden dolayı...
evet mmalesef:KK9::KK9:
Kaneel, çok güzel bilgiler var, teşekkürler.

Hadibakalım, çok eğlen , az kaçamak yap. Gelince de hem yiyip içtiğini, hem de gezip gördüğünü anlat.

Arkadaşlar, bişey soracağım. Regl dönemindeki kilo artışı ne zaman normale dönüyor sizde? İlk günü mü? Bittikten sonra mı?
canım benim bittikten 1-2 gün sonra gidiyor ödem..kişiye göre değişir..ama metabolizma çok hızlı olduğundan reglide daha fazla dikkat edersen daha çok kilo veriyorsun..geçen hafta ben regliydim ve önceki haftalar gr oynamamıştı..reglim biter bitmez bi tartıldım 1 kg gitmiş:KK9::KK9::KK34::KK34:
Nasılsınız

Dün sabah anneme gitmiştim,bugün akşama doğru geldim

Dün 1 kaşık pilav dışında kaçamağım yok,o da annem beni fazla zayıf buluyor,bir şey demesin diye yedim

Bugün hiç kaçamak yapmadım Allaha şükür,yürüyüşüme de başladım,tam 1 saat yürüyüş yaptım

Yürüyüş yaparken bir kadın durdurdu beni,nasıl zayıfladığımı sordu,sen 10-15 kilo zayıflamışsın dedi,tanımıyorum ama okula gidip gelirken mahallede arada bir karşılaşırdık,ben de canan hocanın kitabını al,oku dedim,hiç tanımıyor bilmiyor,illa ne yaptın deyince ben de anlattım biraz,bir taraftan da bana yetişmeye çalışıyor,ben tempolu yürüyorum,o kadar konuştum,anlattım,kendisi diyetisyene de gitmiş,en sonunda ben makarnasız yaşayamam,yumurta da yiyemem demez mi,ben de o zaman veremezsin,diyetisyenle versen de geri alırsın dedim,yürüdüm gittim,zaten daha da yetişemedi.Bazen diyorum insanlara hocadan bahsedeyim faydalansınlar,ama böyle olunca da boşuna diyorum

Leylakcım hoşgeldin canım

Hadibakalım iyi tatiller

Sersumcum ben de sana birşey sorucaktım,annem mammografi çekildi ilk kez ,sonucunu almaya gittiğimizde oradaki görevli çıkmamış bir daha çekilecek dedi,ben gene de dosyayı aldım,genel cerrahına götürdük,içinde film vardı ama rapor yoktu,annem de çok eziyetli birşey tekrar nasıl çekileceğim dedi,genel cerrah da bir mamografinin 40 akciğer filmine bedel radyasyon içerdiğini dedi ve anneme meme emarı çekilmesini önerdi,meme emarı nasıl birşey acaba ,meme gene sıkıştırılarak mı çekiliyor,annem de gidip gitmeme konusunda kararsız,canım sen ne önerirsin?

Hepimize iyi geceler,iyi uykular

böyle insanlara laf anlatmak çok zor hiiçç uğraşmıycaksın.iyi yapmışsın canım:KK53::KK53:
filminiz yanmıştır canım oluyor bazen..bence de yeniden çekilmesin..böyle doktorları ayakta alkışlıyorum:KK9::KK9: 40 akciger kadar olmasa da epey bir radyasyon alacaktı ve yumuşak doku olduğundan radyasyonun etkisi daha fazla oluyor memede..annen hiç düşünmeden MR çekilsin..radyasyon yok .yüzükoyun yatarak bir aparatla çekiliyor ama mamografi gibi acıma eziyeti yok.sadece biraz uzun sürüyor bildiğim kadarıyla..10-15 dk kadar..ben MR da çalışmadığımdan tam olarak bilmiyorum..ama korkulacak hiç bir şeyi yok..:KK16::KK16:

Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta : 70.0
Bu hafta:69,5
fark:0.5
Toplam fark : 2,5 kg
Yuzde: 0.714

aslında daha güzel verebilirdim..ama bu hafta hiç yürüyüş bile yapamadım..haftaya daha iyi olucak inşallah..

menümü de yaziimm:KK56::KK56:

kıymalı omlet
peynir zeytin
domates
1 çay bard.badem,kaju,fındık,fıstık
çay çay:KK24::KK24::KK24:

Rumuz:FİCANS
Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75
Geçen hafta:66.1
Bu hafta:66.4

Fark:+0.3
Toplam fark:8.6
Beden:38-40
Spor:yalnız dün yürüdüm
Boy:1.70
Hedef:65
Verılen kılo yuzdesı:+0.45

Tartı herkesin yüzünü güldürsün inşallahh..ben şuanda 69 ile 70 arasında değişip duruyorum..daha az tartılmam lazım..sabah akşam tartının üstündeyim..
her yediğimde vicdan azabı çekiyorum..ama yine de yiyorum.kilo işini biraz fazla kafama takıyorum sanırım..bu sıra zaten stresli günler..ayın 6 sında tatile çıkıcam inşallah biraz kafam dağılır..

dün akşam yemeğim:
z. yağlı taze fasulye
2 tane tavuk but
biraz makarna :KK43:
20 dk yürüyüş..(bu haftanın tek yürüyüşü..)

sabah:
1 muz
bir avuç fındık ve kuru üzüm
1 bardak süt

herkese güzel bir gün dilerim..esubcum kolay gelsin..öğleden sonra bekliyoruz listeyi..

Bildirim:29.06.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68,7
Bu hafta:68,6
Fark:-100 gr
Toplam fark:8,4
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%0,145

haline şükret dostumm..
59.8den 60.2ye çıkmışım:KK30:ve hiç kaçamağım yok:KK35:

Günaydın kızlar

Nasılsınız

İlk defa artı çıktım,galiba hastalığın etkisi,yediğim bal,pekmezler ve yürüyememek.Neyse sağlık olsun,önemli değil,Allaha şükür iyiyim,inşallah yürüyüşümü de aksatmayacağım

Haftaya liste yapma adayıyım galiba,birazdan kahvaltımı yapacağım,görüşmek üzere,herkes güzel kilolar vermiştir inşallah

böyle insanlara laf anlatmak çok zor hiiçç uğraşmıycaksın.iyi yapmışsın canım:KK53::KK53:
filminiz yanmıştır canım oluyor bazen..bence de yeniden çekilmesin..böyle doktorları ayakta alkışlıyorum:KK9::KK9: 40 akciger kadar olmasa da epey bir radyasyon alacaktı ve yumuşak doku olduğundan radyasyonun etkisi daha fazla oluyor memede..annen hiç düşünmeden MR çekilsin..radyasyon yok .yüzükoyun yatarak bir aparatla çekiliyor ama mamografi gibi acıma eziyeti yok.sadece biraz uzun sürüyor bildiğim kadarıyla..10-15 dk kadar..ben MR da çalışmadığımdan tam olarak bilmiyorum..ama korkulacak hiç bir şeyi yok..:KK16::KK16:

Canım çok sağol,anneme söyleyeceğim zor olmayacağını,salı gününe randevu verdiler,dediğin gibi doktordan Allah razı olsun

Rumuz:FZGUN
Başlangıç tarihi:06.03.2012
Başlangıç kg:108,9
Geçen hafta:95,6
Bu hafta:94,1
Fark:1.5
Toplam fark:14,8
Hedef:56
Verılen kılo yuzdesı:1.46

:119::119::119::119::119::119:

Herkese güzel bir gün diliyorum,

Kızlar ben de bir kaç günlüğüne kaçıyorum, aile ziyareti, tatil birlikte. Fırsat bulursam girmeye çalışacağım. Hepinizi özleyeceğim, kendinize çok iyi bakın.

Esub'cuğum şimdiden kolay gelsin, çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum.

Sevgiler,:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

kızlarr çoook sevindim bugün 75.3galiba 2 ayda 8 kilo verebileceğim olucak bu iş
başlangıç tarihi:7 mayıs 2012
başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:76
bu hafta:75.3:124:
fark:0.7
toplam fark:7.5
verilen kilo yüzdesi:eek:.92

Son düzenleme:
Rumuz:sevgi-liebe Başlangıç tarihi:26/01/2012
Başlangıç kg:93,1kg
Geçen hafta: 83,9kg
Bu hafta:83,3kg
Fark:-600gr
Toplam fark:9,8kg
Beden:48-46
Spor:60 dk.yürüyüş
Boy:1,57cm
Hedef:65kg Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :0,71
veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesinler...:KK16::KK16::KK16:
esub kolay gelsin canım..

Son düzenleme:
Rumuz:FİCANS
Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75
Geçen hafta:66.1
Bu hafta:66.4

Fark:+0.3
Toplam fark:8.6
Beden:38-40
Spor:yalnız dün yürüdüm
Boy:1.70
Hedef:65
Verılen kılo yuzdesı:+0.45
üzülme tatlım olur bazen:26:
Tartı herkesin yüzünü güldürsün inşallahh..ben şuanda 69 ile 70 arasında değişip duruyorum..daha az tartılmam lazım..sabah akşam tartının üstündeyim..
her yediğimde vicdan azabı çekiyorum..ama yine de yiyorum.kilo işini biraz fazla kafama takıyorum sanırım..bu sıra zaten stresli günler..ayın 6 sında tatile çıkıcam inşallah biraz kafam dağılır..

dün akşam yemeğim:
z. yağlı taze fasulye
2 tane tavuk but
biraz makarna :KK43:
20 dk yürüyüş..(bu haftanın tek yürüyüşü..)

sabah:
1 muz
bir avuç fındık ve kuru üzüm
1 bardak süt

herkese güzel bir gün dilerim..esubcum kolay gelsin..öğleden sonra bekliyoruz listeyi..
çok tartılmak hiç iyi değil ben de sık sık tartılıyorum insanın saati saatine uymyo
Günaydın kızlar

Nasılsınız

İlk defa artı çıktım,galiba hastalığın etkisi,yediğim bal,pekmezler ve yürüyememek.Neyse sağlık olsun,önemli değil,Allaha şükür iyiyim,inşallah yürüyüşümü de aksatmayacağım

Haftaya liste yapma adayıyım galiba,birazdan kahvaltımı yapacağım,görüşmek üzere,herkes güzel kilolar vermiştir inşallah
kıyamamm:KK9::KK9::KK34:
Canım çok sağol,anneme söyleyeceğim zor olmayacağını,salı gününe randevu verdiler,dediğin gibi doktordan Allah razı olsun
rica ederim canım:KK16::KK16:
Rumuz:FZGUN
Başlangıç tarihi:06.03.2012
Başlangıç kg:108,9
Geçen hafta:95,6
Bu hafta:94,1
Fark:1.5
Toplam fark:14,8
Hedef:56
Verılen kılo yuzdesı:1.46

:119::119::119::119::119::119:

:KK9::KK9::KK9: