Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yemek sonrası yürüyüşümü yaptım geldim

Canım şimdiden iyi yolculuklar, iyi tatiller
Kaçamaklar konusunda sana güveniyorum zaten çok azimlisin maşallah
Arada cıslardan yersen de çok üzülme nede olsa tatilde sporun/hareketin de artar bir şekilde dengelersin
Özletme kendini, fırsat bulursan yaz. Güle güle git, güle güle (hedefine yaklaşmış olarak) gel.

Çok teşekkürler asyaates'cim. Senin bu motive edici sözlerin gerçekten çok işe yarıyo, inan bana

Çok teşekkürler asyaates'cim. Senin bu motive edici sözlerin gerçekten çok işe yarıyo, inan bana
Rica ederim canım, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana
burada hepimiz çok iyi arkadaş olduk, hepimiz birbirimizin yardımcısı olduk. Seviyorum burada sizlerle olmayı

Kizlar yine sorular yine ben :)) tatli krizlerinizi nasil gideriyorsunuz mesela ben kuru inciri cok severim onu yiyebilirmyim canim tatli isteyince kac tane yiyebilirim? Bide pilav yasak demissiniz ya bulgur pilavidami yasak?

5 -6 yıl önce 42-44 beden olduğum zaman giydiğim kıyafetlerimi, kilo alınca hep birilerine vermiştim. O kadar ümitsizdim ki kilo verme konusunda...

Yine de çok sevdiğim bazı kıyafetlerimi kıyamayıp saklamıştım. Bugün o eteklerimden birini giydim. 44 beden. Rahatça oldu! Üstelik ben bunları 81 değil, 75 kilo iken giyiyordum. Ayrıca bu arada bir de doğum yapmama rağmen. Çok mutlu oldum ya...

Bir de kilo versem de selülitlerimde bişey farketmezdi. Şimdi selülitlerim de azalmış.

Yarın inşallah hepimiz kilo vermiş oluruz kızlar.

Kizlar yine sorular yine ben :)) tatli krizlerinizi nasil gideriyorsunuz mesela ben kuru inciri cok severim onu yiyebilirmyim canim tatli isteyince kac tane yiyebilirim? Bide pilav yasak demissiniz ya bulgur pilavidami yasak?

Kuru inciri abartmadan sabah kahvaltıda yiyoruz canım.

Bulgur pilavı haftada 1 -2 yiyebiliyoruz sanırım ama ben yediğim zaman kilo veremedim, kendi adıma.

Harika haberler bunlarAfferrriiimmm sana. Kimbilir ne kadar mutlu olmuşsundur iğneoyası

Ben kahvaltıda kuru incirin içine ceviz koyup, üzerine tarçın serpiyorum. Tatlı yemişim gibi oluyor. Bazı arkadaşlar da sütün içine tarçın veya kakao koyuyorlar. O da iyi geliyormuş tatlı isteğine.

biz de seni özleyeceğiz iyi tatiller hadibakalım güle güle git gel zayıflamış gel inş.
tatilin iyi geçer umarım

Evet aynen öyle iyiniyetlim 60 ım diyorum inanmıyorlar basen eritip selülit gideriyor sanki bu beslenme tarzı ..
teşekkürler kahvaltımı beğendiğine sevindim kuru yemiş evet az çok fazla eskidende tüketmezdim zaten zeytini severim çok,
Ceviz çok tok tutar o nedenle yiyorum ben cevizi (çok da severim gerçi badem ve ceviz benim vazgeçilmezlerim)

Markete gittiğimde bazı reyonlar hiç ilgimi çekmiyor artık hemen çerez reyonuna gidiyorum ne güzel

Ne kadar hoş bir menü tebrikler

Merhaba kızlar,

1. Ogunum:
1muz
10kiraz
badem ceviz
Kahve

2. Ogunum;
1 kase tarhana,
Az beyaz peynir
bir kaç ceviz

3. Öğünüm:
Yarim tavuk gogusu
Quinoa salatası
cay
Kanel harika olmuş
1 saat tempolu yürüdüm geldim.

Şimdi kahvemi içiyorum.
Afiyet olsun sporda süper yani

Evet beslenme şeklimiz bizleri ince tutuyor. Selülit giderici aynen

Kızlar merhaba. Yarın geçen haftanın cezalısı olarak listeyi ben yapıyorum dimi? :44: Ancak öğleden sonra yapabilirim seminerlerden dolayı...

2. ve son öğün 17 :00 da bitti

Ev gezmesine gittik bu sefer elimi sürmedim bile aferin bana gerçi canım hiç çekmedi

2 kase nohutlu dövmeli çorba
1 tabak kuru sebze ( kuru sebzeleri haşlamışlardı üzerine sarmısaklı yoğurt serpilmişti nefisti)
1 avuç badem
2 tane omega 3
2 dilim karpuz ufaktı dilimleri

su: 3 lt
spor : yarım saat yürüyüş

Arkadaşlardan biri senin basenlerin erimiş dedi 2 kase o yemeği görünce diyet falanda yapmıyorsun gerçi dedi ..2. kaseyi istediğimi görünce çok yediğimi anladı

Son düzenleme:
Merhabalar hanımlar, bugün ütü, ev işi çocuklar derken giremedim. Umarım herkesin keyfi yerindedir. ,

Bugünkü durum:
Sabah: 2 yumurta, biraz peynir, salata, 12 badem, 5 kayısı
Öğle: 1 tabak etli sarma, biraz yoğurt, 5 kiraz
akşam: yarım tabak bamya, 1 kase yoğurt

2lt su
yürüyüş yok. (ama yaklaşık 10 bin adım atmışım)

Yarın tartıların hepimizin yüzünü güldürmesi dileğiyle herkese iyi geceler, bol leptinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…