Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam herkese
Uzun zamandır giremedim, işler işler işler
Karataya da çok sadık kalamadım, ama kilom sabit çok şükür. Bu hafta tekrar diyet düzenime dönmeye çalışacağım. Kilo bildirimleri de cumaya alınmış. Bu hafta inşallah ben de bildirimlere devam ederim. Görüşmek üzere

Ah çok iyi olmuş ya cuma olması çünkü nedendir bilinmez ben her gün tartılıyorum pazartesi sabahı hep fazla çıkıyor ya az kaldı emelcim ya az kaldı bende artık 70 i cidden görmek istiyorum ama biraz daha hızlandırıp ciddileşicem kaçamak maçamak yok yani artık çünkü sonbahara nişan falan olacak hakketen 60 kiloda nişanlanmak istiyorum olucak bacım ben uzak kalmışım bak daha sık gireyimmm artık D:

selamlar ben de başlıyorum diyete...

hoşgeldin aramıza...

haşlanmış baget küçük tavuk butu canım ...

canım kilo bildirim cumaya alındı...

Aslıcım menü bildirim günü artık cumaya alındı..

Esasım günaydın

Bugün sabah da eşimle 70 dk yürüdük

sanada günaydın canım.yani sok gözüme gözüme 70dk yürümüş aman allahımmm:84: :84: :84:

canım bildirimler cuma gününe alındı...

kolay gelsin kaçamaksız bir hafta olsun...

canım iyiyim sağol yokya çok ağlıyor kıyamadım bıraktım biraz daha.inş.siz başarırsınız...

ohhh maşşalahhh sende dünyayı yemişin

canım bildirimler cumaya...

kızlarrr benim boyum 1.65 idi hatta plates yaptım 1 yıl daha sonra 65.5-66 gibi falan olmuştu.....ama şimdi 1.62 çıkıyorum acaba karatayla birlikte enden daralırken boydandamı çektim:) ne dersiniz

allah iyiliğini versin emi güldürdün beni .canım bi yerde yanlış ölçmüşler demekki ...

merhaba kızlar
kahvaltım 11:00 bitti
1 yumurtalı sucuklu omlet
1 dilim ekmek
2 küçük çiğ köfte(azıcık lavaşla)
3-4 zeytin
yarım kıymalı yağlama
1günkurusu
2 çay kaşıgı dut reçeli
5-6 tane kabuklu fıstık
çayy...
ne çok sey yemişim aslında kaçamak görünen şeylerde beni çok tok tutuyor akşam 17.00 kadar hiç acıkmıyorum aralarda su kahve ayran içiyorum sadece ve akşamda hafif yiyorum..ikinci öğünüde akşam geç saatte yemeyim diye yiyorum yoksa dahada acıkmıyorum tatlı istegim hiç yok incir günkurusu ve azıcıkk reçel den aldığım şeker bana yetiyor..bu aralar tek zaafım dondurma kızıma alınca onunkinden bir kaç ısırık alıyorum okadar..insülin direncim sanırım hiç kalmadı açlık yok tatlı isteği yok ve cok enerjikim daha ne olsunn.canan hocam ve sizler sayesinde hepinizi seviyorum kızlar...haa birde teyzeleri kızım artık tuvalet eğitimini tamamladı cok mutluyum sanki öncedende biliyomuş gibi artık hiç kaçırmıyorrr..

Günaydın arkadaşlar,

Nasilsiniz?

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..
gönüllerimiz hoş olsun...

Evettt kızlar,1. Öğünümden önce 20 dakika yürüdüm.

1. Öğünümde:
1 muz,
Avuç içim kadar beyaz Türk peyniri,
1 kase kadar kabuklu fistik
ve yeşil cay vardı.

Simdi su eşliğinde sizleri okuyacağım.

Sonrada bir tempolu yürüyüş yapacağım...

dün sabah klasik karatay kahvaltısı ve 2.öğünüm saat 18:00de ızgara tavuk ayran bol salata.yemekten sonrada avm.de 1 saat dolaştık iyi oldu
bu sabah:
2 haşlanmış yumurta
3gün kurusu
2 kuru erik
1 avuç tuzsuz fıstık
1 dilim peynir
biraz kaşar
12 zeytin
domates +salatalık

ve şimdiye kadar 1lt.su içtim bugün daha bi sıcak hava çok bunaltıyo offf .

umarım hepiniz için güzel bir hafta olur...

Moralım cok bozuk kızlar haftasonu 2 gunluk bı tatıl yaptım tam tatıl yapmısım bugunde regl gunum gercı hafta sonu ertelemek ıcın ılac kullandım onunda etksısı oldumu bılmem bugun 70 cıkarken 71,5 cıktım 3 gunde 1,5 kılo moralım bozuk pazartesı sendromu hepsı bı aray ageldı ben karatayda doyana kadar kısmına hıc uyamıyrum ınternette bu dıyete benzer kalorı hesaplı lıste gorenınız oldumu hıc bı lıste belılermem gerekıyo sanırım

Selam kizlar, hem islerimi halledip hemde yorumlarinizi okuyorum bir yandan..
Sabah fazla birsey canm istemedi, 1 muz ve form caylayim simdilik..
Öglen büyük ihtimal corba ve salata yaparim, is yerinde anca bu kadar secenegim var..
Kolay gelsin..

Moralini bozma regl döneminde kilonun artmasi normal, vücut su topluyor normal yani..
Regl dönemine yaklastigimiz dönemlerde tuzu özellikle kesmemiz gerekiyor, yoksa siskinlik yapar.

Doyana kadar ye mantigi var ama, bazen midenin günün gününe uymuyor. Yine kontrolü kaybetmemk gerek:)

aynen bende hergün tartı ekside ama pazarteside birşey var hep 300 gram vermişim gibi çıkıyor mesela cuma günü 73,700 cumartesi 73,800 pazar 73,900 pazartesi 74,900 geçen hafta pazartesi ise 75,100 yani 2 pazartesi arası yine 300 gram vermiş görünüyorum her hafta aynı şey oluyor normalde hergün eksiye gidiyorum bu sefer artıya gitmesinin sebebi kaçamakların fazla olması ama bugün iyibariyle tekrar asılıcam 70 kiloyu görene kadar bir daha kaçamak yapmak yok bana söz veriyorum

öğlen yemeğim
yarım kase tarhana çorbası
1 dilim dalyan köfte
1 tamak salata
1kase yoğurt
1 tabak soğanla sotelenmiş çarliston biber
1 tane nektarin

akşamada taze fasulyem var onu yicem salata ve yoğurtla o kadar kaçamak yok söz verdim bir kere

Aslıcım menü bildirim günü artık cumaya alındı..

Esasım günaydın

Bugün sabah da eşimle 70 dk yürüdük

Kendimi hayal ettim bir anda. Kocamı dürtüyorum, uyan da yürüyelim diye... Bir tekme koyuyor uykusunun arasında dönerken, yere yapışıveriyorum. Aynen böyle olurdu

Sabah Klasik Karatay kahvaltısı yaptım. Bu hafta yürüyüş yapamam herhalde, oğlumun tuvalet eğitimi yüzünden.

Herkese iyi haftalar diliyorum.

moralimi boşuna bozmuşum. bugün karataya başlayalı tam 1 hafta oldu ve ben geçen haftaya göre 1,4 kg daha zayıfım

sabah tartılınca yaşadığım mutluluğu anlatamam

canım şekerlemeleri çocuklara dağıt, evde bırakma.sabah incir veya kuru kayısı yersen tatlı isteğin kalmaz.ayrıca içeceklerine kabuk tarçın koy ,tatlı isteğin kalmaz.ayrıca geç vakit şekerleme yediysen insilün hormonunu da devreye sokuyorsun. söz ver düğüne kadar şekerleme yemeyeceksin.aslında bir besini 21 gün yemezsen beyin unuturmuş.
paint ,iğneoyası kızlar neredesiniz?
Bugün kötü bir gece geçirdim.yeğenim gece kabus görmüş kendisi de uyumadı bizi de uyutmadı.yaşadıklarının etkisi inş bir gün azalır.
kahvaltıyı öğleyin yaptım.inş iki öğünle geçiştiririm.
1 menü:
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
10 yeşil zeytin
2 incir
3 ceviz
4 kuru erik....

1 kase domates çorba
1 adet kıymalı pide(pek lezzet almadım ama mecburen yedim işte)
salata
1 bardak hazır ayran:18:

moralimi boşuna bozmuşum. bugün karataya başlayalı tam 1 hafta oldu ve ben geçen haftaya göre 1,4 kg daha zayıfım

sabah tartılınca yaşadığım mutluluğu anlatamam

bak gördün mü demekki isteyince oluyomuş.merak etme sadece dikkat et yediklerine suyu bol iç ve ben her nekadar yapamasam da sen yürüyüş yap...

2 gundur giremedim kizlar,2 gunde de kacamakklar oldu,oglen oldu,oyle olunca da 3.ogunu yapmadim 2 gun ve yuruyus bugun yaptim,dun yapamadim

Destina iyi tatiller canim

Asyacim cok gecmis olsun,

Kızlar çok teşekkürler iyi dileklerininz için

Günaydın,
inşallah istediğin gibi bir evi hemencecik bulursun :)

amin canım inşallahh..

yazz nerelerdesin sen..tatil benimde korkulu rüyam..ben de yaparım tatilde kaçamak ki zaten şimdi haftasonları yine yapıyorum..ama pes etmek yok arkadaşım..regl in bende etkisi 2kg bile bulabiliyor..onu dert etme..regl bitince o şişkinlikle 1,5 kilo da gider..ama benim canım tatlı ister mesela sen ona dikkat et..doyana kadar kısmını ben kendimi sürekli dinleyerek yapıyorum..tabi bazen kantarın topuzu kaçıyor..insan doygunluk hissini 20 dk da alırmış canım..yemek yerken yavaş yemeğe çalış ve 20 dk yı bulsun..o zaman mutlaka hissedersin..bide kendini dinle..mesela ben önceleri 2-2,5 lahmacun kesin yerdim..şimdilerde yavaş yiyorum..1,5 lahmacun da çatlıyorum sanki..

aynen emelcim bende söz veriyorum 70 e kadar kaçamak yok akşamları az D:

Öğlen

barbunya

4 adet köfte sabah kahvaltısından sonrada meyve yedim evet 70 e kadar 1.5 ay emelim kaçamak maçamak yok :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…