Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

FZGUN sağol canım iyi geçmiş .Allah hepsi hakkında hayırlısını versin.
iğne oyası kolay gelsin biraz sabırlı davran . fazla zorlama

Sağol canım. Bugünün bilançosu: 3 tuvalete çiş. 2 koridora çiş. Kaka yok, tutuyor:))

Böyle manyakları gördükçe paranoyak oluyorum iyice... İnsan mı bunlar ya! Ayrıca olayı mahkemeye taşıdığınız için de ayrıca tebrik ederim. Pek çok kişi bunu yapmaya cesaret edemiyor. Büyük geçmiş olsun asyam.

Çok geçmiş olsun asyam ya...

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Başla ve sabırlı ol. Bazen daha az, bazen daha çok ama toplamda neredeyse hepimiz kilo veriyoruz. Ben ilk hafta 3,5 kg vermi,ştim. Tabii çoğu ödemdir ama yine de tartıda 3,5 kg eksik görmek moral olmuştu. Burda kal, sorularına cvp, kendine destek bulacaksın. Tekrar hoşgeldin.

Çok geçmiş olsun Asya'cığım. Allah korumuş, senin köpüşler de iyidir umarım.

Kızlar bugün havadan mıdır nedir çok keyifsizdim. Burada hava çok nemliydi bugün. Ama akşam yarım saat yürüyüş yaptıktan sonra biraz keyfim yerine geldi gibi.

Bugünkü durum:
ara: yarım muz, 4 badem
2.öğün: 1 tabak mercimek köftesi, turşu, 1 bardak ayran

su: 3 lt olmuştur.

yürüyüş: yarım saat

Herkese iyi geceler, bol leptinler.

yine bir pazar ve piknik sonrası kaçırdım. 1 dilim baklava 1.5 dilim ekmek ve 5-6 tane köfte yedimmm :5
yarın tam gaz karataya devam , doğal yumurtalarımı da aldım köydennn

Sevgi, insallah oglunun bugunku sinavi da cok iyi gecmistir. Universite giris sinavi oluyor, saniyorum. Insallah istedigi bir bolumu kazanir ve severek calisacagi bir meslegi olur. Allah yardimciniz olsun.

sağol canım,amin.Allah razı olsun.Allah hepsinin yardımcısı olsun.İmtihanı iyi geçti İstediği bölümü kıl payı kaçırabilir fakat inş iyi bir bölüme gireceğine inanıyoruz.Tabii şimdiden konuşmak için erken,hayırlısı neyse o olsun.
Asya geçmiş olsun.Bazen bela böyle beklenmedik yerlerden geliyor.sabredin canım.

Bugün yeğenim bende. yemekti onun banyosuydu falan derken yeni oturuyorum, menülerimi yazayım . bu arada Gamzelim ve paint nerelerdesiniz?

2öğün 10-15 kiraz
1haşlanmış baget
3.öğün:
1 kase yayla çorbası
2 kaşık bulgur pilavı
2tyavuk kalça ızgara
semizotlu çoban salata
2 ısırık karpuz
kızlar kaçamak yapmadınız değil mi?

kızlar leslie ile 5 mil yürüdüm az evvel biraz geç ama olsun kendimi ikna etmek biraz zor oldu da neyse yürüdüm ya yanlız nasıl yoruldum nasıl terledim anlatamam
bugün sabah karatay kahvaltısı akşam üstü piknik mangalda köfte pirzola salata yedim
umarım kilo verişim hızlanır

canim sagol,daha iyiyim,insallah senin ameliyatinda cok iyi gecer.Allah kplaylik versin tatlim

2 gundur giremedim kizlar,2 gunde de kacamakklar oldu,oglen oldu,oyle olunca da 3.ogunu yapmadim 2 gun ve yuruyus bugun yaptim,dun yapamadim

Destina iyi tatiller canim

Asyacim cok gecmis olsun,

Walla bu soylediklerin bana ne kadar iyi geldi anlatamam cok tesekkurlermyureklendirmelerin icin canim benim

Ben de seni cok takdir ediyorum dogrusu. Belli ki bi lokmacik birisin ama ona ragmen beslenmene cok dikkat ediyosun. Bravvo sana da

Selam kizlar, buraya yazmak icin anca vaktim oldu...

Ögünlerim:
1.Ögün: Tavuk corbasi, haslanmis brokoli, ufak bir dilim kizarmis sucuk, yesil cay

2.Ögün: Yogurtlu haslanmis karnibahar mezesi, tavuk gögüsü
Ara: Yesil cay, cilekli meyve cayi
Son anda yedigim sekerlemelere hayir diyemedim

Spor: 30 dk aerobic- pilates figurerobics 4.günüm /7.gün

Canim dün yoktum burda.. Bugünkü menü bildirimim geceye kaldi..
Günüm iyi gecti derken, gece bikac tane sekerleme yedim onlara karsi zaafim var..
Kendi yaptigim kekten bile yemezken buna karsi koyamadim :)
Yarin telafi edicem ins..

Senin menün oldukca iyi, yalniz haslanmis baget ne canim ?
Bi tane baget biliyorum ben ama :)

ben 4 gündür bu beslenme şeklini kendime şiar edindim, gayet kararlı ve moralli başladım hayatımda ilk kez. bir yandan kitabını okuyorum, tıpta okuduğumdan zaten bildiğim şeyleri bu kadın kaynakça göstererek, basit şekilde anlatıp ikna ederek çok güzel anlatıyor. hele o karbonhidratların, işlenmiş gıdaların yaptığı hastalıkları saydığı kısımda sanırım bir seçim yapmam gerektiğini anladım. bu genç yaşımda üstüme yapışıp kalmış kilolarımdan kurtulmaya karar verdim. benim temel sorunum yıllardır kurtulamadığım, genetik miras: bacağım çok kalın, kalçam çok geniş! artık daha hareketli olmaya çalışacağım. yapabilirsem bir de power plate e yazılmak istiyorum, umarım sonuç alırım.

hayatımdan memnundum, gözüm kararmadı hatta mide şikayetlerim azaldı. üstelik acıkmak özlediğim bir histi :) ara öğüne bel bağlayıp her öğünde bir sürü kalori alıyordum eskiden,3 öğün olunca daha kontrollü olduğumu anladım.

yalnız şu anda trabzondayım, abimleri ziyaret için, ve burda sürekli bizi gezdirip yöresel ve o çok ağır yemekleri yedirmek istiyolar. bugün çok ağır bi kıymalı yumurtalı pide yedim, günlerdir kaçtığım börekler ekmekler boşa gitmiş gibi hissediyorum ( sizin de daha başta kaçamak yaptığınız oldu mu? devam etmem gerek diyete, biliyorum ama eve dönene kadar daha hangi zararlılar girecek mideme bilmiyorummm :/

Bildirim:18-06-2012
Rumuz: aslı72
Başlangıç tarihi:11/2011
Başlangıç kg:72
Geçen hafta:67,2
Bu hafta:66,5
Fark:-0,700
Toplam fark:5,500
Beden:40
Spor:bu hafta 2 gün fıtness
Boy:169
Hedef: 60
verilen kılo yuzdesi: 1,04

merhaba kızlar

herkese iyi haftalar diliyorum

hepinizi öptüm

Aslıcım menü bildirim günü artık cumaya alındı..

Esasım günaydın

Bugün sabah da eşimle 70 dk yürüdük

dün 2.öğün
ayran ve badem

3.öğün

kıymalı yeşil mercimek yemeği
kısır
ayran

bugun 1.öğün
1 yumurta
3zeytin
1 şeftali
badem

Rumuz:Kaunos
Bildirim tarihi:18/06/2012
Başlangıç tarihi:12/03/2012
Başlangıç kilo:89,2
Geçen hafta:79,2
Bu hafta:79,1
Fark:-100
Toplam fark:-10,1
Beden:42
Boy:170
Kilo verme yüzdesi:0,126
Kızlar önümüzdeki 2 hafta bildirim yapamayacağım beni listeden çıkarmayın lütfen.

herkese günaydın güzel bayan arkadaşlarım :) sağlıklı yaşam karatayla birlikte inanın çok güzel
sabah mönüm;2 kayısı yumurta
bir ince belli çay bardağı fındık
bir avuç kuru erik
8 adet zeytin
bir bardak süt
biraz peynir.

Kızlar bu hafta çok yoğun bir programamım var.muhtemelen giremem.diyete devam,yürüyüşe devam haftaya görüşürüz herkese selam

Haa bu sabah
1 muz
1 bardak süt
6 tane ceviz

öğlen ızgara yerim akşam yoğurt kuruyemiş takılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…