Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kıss güldürdün beni alemsin
ben de hafatya kocişimle sabah erken yüzmelere gitcem
denize ilk girmek çok güzeldir..kumlar havalanmamış dibi berrak ..ohh canım deniz çekti yavvv..geç artık şu son hafta hayırlısıyla

canım sorma yaa..benimde 2 hafta kaldı ama böyle resmen burnumda tütüyor deniz..bencede sabahları kimsecikler yokken yüzmek çok güzel..

Canım afiyet olsun.
Yeğenin en kısa zamanda yaşadıklarının etkisinden kurtulur inş Sizin içinde çok oluyor ama umarım hepiniz huzura erersiniz en kısa zamanda

ben yeni başladm we bu diyeti sağlıklı we başarılı buldumm....sadece 3 öğün yiyorum yemeğimi yanına mutlaka ayran yada yoğurt yiyorum ara öğün yapmıyorum we ekmeği bıraktım 5 günde 1.5 kilo werdm bile mucize :)) kilom 64tü 62.5 oldum hedefim önce 60 sonra 58 e kadar inmek :)

3 kayısı+ büyük bardak ılık su

1.öğün:08:30 da bitti
1 bardak ceviz
bol peynir
10 zeytin
4 çeri
1 salatalık
2 kk yumurta

2. öğün daha acıkmadım

sabah kahvaltısında balık yiyebileceğimi zannetmiyorum:))) ama muz çok iyi geliyor kulağıma yarından itibaren başlıyorum bakalım hayırlısı bu yöntemle kilo veren arkadaş var mı siteye baktım tam 5236 sayfa şook oldum okumaya vaktim olsa okurum hepsini ama kusuruma bakmayın kızlar kilo veren arkadaşlar nekadar zamanda nekadar kilo verdi?benimde liste yapmam gerekiyormu?burdan gelişmleri belirtebilirim kararlıyım yapıcam bu sefer.bende şeker çıktı doktor diyet verdi verdi diyet böööö daha önce çook denedim ben bu tip diyetleri ama netice alamadım halsiz düştüm bıraktım vs.karatayı duyunca işte bu dedim aradığım hemen kitabını aldım bende iki kitabıda var sürekli okuyorum kitaptan istediğiniz bir bilgi olursa paylaşırım ama orda yumurta alternatifi yazmıyor beni kjara kara düşündüren tek şeyde yumurtaydı bir yumurtav yı zarzor yerim oda her gün değil her gün yesem kaşıntı başlar kabarır vücudum(

Canım sen de gittiğin yerde bulursun herşeyin organiğini inş.

Sağol çıtırığımHem de nasıl bak 1 yıl oldu doğalları anca buluyorum asyam arayan buluyo
Eskiden hazır olan şeyler (ben çocukken ) bana çokkk cazip gelirdi. Şimdi doğal şeyleri arıyorum fellik fellik Allah'ım çocukken hiç aklıma gelmezdi

Hayırlısı olsun inşallah canım
Ataman filan oldu herhalde..Gözünaydın yeni işin hayırlı olsun yeni çevrene kısa zamanda alışırsın inş. Kolay gelsin

Küçükken kendini zehirledin yani, neyse neresinden dönsen kar be canım
Ben de karatay ile birlikte bakmaya başladım çevreme, çoğu şeyide buldum(peynir,zeytinyağı,zeytin,süt,yoğurt,tereyağ)
Ama senin gibi bahçe ekip sebze yetiştiremiyorum helal olsun canım valla Hem çalışıyorsun, hem çocuğuna bakıyorsun hemde bahçeyle ilgileniyorsun
Tabii bu arada tam bir karataycı olduğunu da düşünürsek, tüm bunlar için sana kocaman
İdealimsin iyiniyetlim

canım günaydin yine yürümüşsün bravoooo.canım bana göbek yağları için biberiye önermiştin aldım nasıl demleyeyeim ve ne kadar içeyim teşekkürlerr öptümmm

Teşekkürler canım.. Kaynamış suya biraz ekle zamanla ne kadar koyacağını tahmin edeceksin.. Sonra suyu kaynatma ama sallama çay yapar gibi yap Renk sarı olacak afiyet olsun işe yarar umarım

sen çok yaşa emi ben de bahçe yoruyo herhalde 3 gündür kalkamıyorum eşim kaldırıyo beni

Bi de bahçemi görün halen resim koyamadım ama genelde bahçedeki ürünler yeni büyüyor ama ben toplayıp yiyorum bilem
Sağol bidenem

2. ve son öğünüm kızlar saat 16.00

1 parça tavuk göğsü 1
1 kase cacık+ yoğurt
2 tane çiğ köfte

şimdikte kocişle çay çay
off o ilişik kesti artıkın evde ...ben işe gidip geliyom çok zor geliyor beaaa

2.ve son öğünüm inş şöyleydi:
1 kase yarmalı yayla çorbası
bir parça tavuk eti
1 büyük domates söğüş, yeşilsoğan
8 den önce belki 1 kase cacık yerim.:18:

arkadaşlar haşlanmış mısır yenebiliyor mu?
paint, gamzelim,igneoyası neredesiniz kızlar ,karatay nasıl gidiyor...?

kızlar haftasonu sizleri takip ettim; ancak menülerimi yazmaya bir türlü fırsat bulamadım.

cumartesi

sabah (13:00da bitti)
1 dilim beyaz peynir
6-7 zeytin
domates
salatalık
3 çatal patates salatası
şekersiz çay

akşam (19:00da bitti)
2 tane biber dolması
4 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt

pazar

sabah (11:30da bitti)
1 dilim beyaz peynir
10 zeytin
zeytinyağlı, kekikli domates
1 kırmızı biber
1 çay bardağı taze kırılmış ceviz
şekersiz çay

akşam (18:30da bitti)
ızgara levrek
salata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…