Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kendimi hayal ettim bir anda. Kocamı dürtüyorum, uyan da yürüyelim diye... Bir tekme koyuyor uykusunun arasında dönerken, yere yapışıveriyorum. Aynen böyle olurdu:KK60::KK60::KK60:

Sabah Klasik Karatay kahvaltısı yaptım. Bu hafta yürüyüş yapamam herhalde, oğlumun tuvalet eğitimi yüzünden.

Herkese iyi haftalar diliyorum.

kıss güldürdün beni alemsin:KK60::KK60:
ben de hafatya kocişimle sabah erken yüzmelere gitcem:KK52::KK52::KK76::KK76:
denize ilk girmek çok güzeldir..kumlar havalanmamış dibi berrak :KK76::KK76::KK76:..ohh canım deniz çekti yavvv..geç artık şu son hafta hayırlısıyla :KK51::KK51:

kıss güldürdün beni alemsin:KK60::KK60:
ben de hafatya kocişimle sabah erken yüzmelere gitcem:KK52::KK52::KK76::KK76:
denize ilk girmek çok güzeldir..kumlar havalanmamış dibi berrak :KK76::KK76::KK76:..ohh canım deniz çekti yavvv..geç artık şu son hafta hayırlısıyla :KK51::KK51:

canım sorma yaa..benimde 2 hafta kaldı ama böyle resmen burnumda tütüyor deniz..bencede sabahları kimsecikler yokken yüzmek çok güzel..

canım şekerlemeleri çocuklara dağıt, evde bırakma.sabah incir veya kuru kayısı yersen tatlı isteğin kalmaz.ayrıca içeceklerine kabuk tarçın koy ,tatlı isteğin kalmaz.ayrıca geç vakit şekerleme yediysen insilün hormonunu da devreye sokuyorsun. söz ver düğüne kadar şekerleme yemeyeceksin.aslında bir besini 21 gün yemezsen beyin unuturmuş.
paint ,iğneoyası kızlar neredesiniz?
Bugün kötü bir gece geçirdim.yeğenim gece kabus görmüş kendisi de uyumadı bizi de uyutmadı.yaşadıklarının etkisi inş bir gün azalır.
kahvaltıyı öğleyin yaptım.inş iki öğünle geçiştiririm.
1 menü:
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
10 yeşil zeytin
2 incir
3 ceviz
4 kuru erik....:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım afiyet olsun.
Yeğenin en kısa zamanda yaşadıklarının etkisinden kurtulur inş:KK16: Sizin içinde çok oluyor ama umarım hepiniz huzura erersiniz en kısa zamanda

ben yeni başladm we bu diyeti sağlıklı we başarılı buldumm....sadece 3 öğün yiyorum yemeğimi yanına mutlaka ayran yada yoğurt yiyorum ara öğün yapmıyorum we ekmeği bıraktım 5 günde 1.5 kilo werdm bile mucize :)) kilom 64tü 62.5 oldum hedefim önce 60 sonra 58 e kadar inmek :)

3 kayısı+ büyük bardak ılık su

1.öğün:08:30 da bitti
1 bardak ceviz
bol peynir
10 zeytin
4 çeri
1 salatalık
2 kk yumurta

2. öğün daha acıkmadım :KK53::KK53:

sabah kahvaltısında balık yiyebileceğimi zannetmiyorum:))) ama muz çok iyi geliyor kulağıma yarından itibaren başlıyorum bakalım hayırlısı bu yöntemle kilo veren arkadaş var mı siteye baktım tam 5236 sayfa şook oldum okumaya vaktim olsa okurum hepsini ama kusuruma bakmayın kızlar kilo veren arkadaşlar nekadar zamanda nekadar kilo verdi?benimde liste yapmam gerekiyormu?burdan gelişmleri belirtebilirim kararlıyım yapıcam bu sefer.bende şeker çıktı doktor diyet verdi verdi diyet böööö daha önce çook denedim ben bu tip diyetleri ama netice alamadım halsiz düştüm bıraktım vs.karatayı duyunca işte bu dedim aradığım hemen kitabını aldım bende iki kitabıda var sürekli okuyorum kitaptan istediğiniz bir bilgi olursa paylaşırım ama orda yumurta alternatifi yazmıyor beni kjara kara düşündüren tek şeyde yumurtaydı bir yumurtav yı zarzor yerim oda her gün değil her gün yesem kaşıntı başlar kabarır vücudum:KK43:(

yetti gari yimem:KK53::KK53::KK37:

Allaaahhh kıskanıyom seni kısss..ne güzel organik alışverişi tamamlamışsın:KK34::KK34:

sağol canım:KK16:

:KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK54:
ne demek canım hepimiz bunun için burdayıssEn Büyük KKEn Büyük KK ayrıca evet izmir çook sıcakk......klima olmasa nefes alınmıycak:26::26:

güle güle git canım..tayin için de hayırlısı olur inşallah:KK16::KK16:

moralini bozma canım..bak ben de dukan yaptım ama belli bir süre sonra sıkıyor insanı ve çok sağlıksız..türk beslenmesine de uygun değil..ben şimdi çok mutluyum..yavaşta olsa gitsin kilolar:KK16::KK16:

Canım sen de gittiğin yerde bulursun herşeyin organiğini inş.:KK9::KK9::KK9:
:KK19::KK54:

Şimdiden iyi yolculuklar. umarım istediğini başarırsın. ne olursa olsun moralini bozma ve devam et! asıl sır bu:KK34:
Tayin için de hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah istediğin gibi olur her şey

Hiç bu tarz deneyimim olmadığı için yardımcı olamıyorum sana ama kolay gelsin şimdiden

Şimdiden iyi yolculuklar, iyi eğlenceler. Annen hamur işi yaparsa ve canın çok isterse az olarak sabahları ye

Canım sen ne kadar bilgili bir annesin böyle, çocuğun çok şanslı:KK52:

Aramıza hoş geldin:KK16:

İyi dileklerin için teşekkürler canım benim:KK16:

Kız mağden bulmuşsun resmen:KK1::KK1::KK1:
Ne kadar çok sevindim senin için:KK16:
Çok doğru diyorsun, eskiden doğalın yüzüne bakmazdık neredeyse mesela sütü UHT almak isterdik ki UHT süt daha pahalıydı, şimdi günlük süt pahalı. Ahhh ahhh değerini bilmek lazımmış o ürünlerin.
Arayan belasını da mevlasını da bulurmuş. Bizde arayınca doğalı buluruz di mi:KK1:

Sağol çıtırığım:KK19::KK19:Hem de nasıl bak 1 yıl oldu doğalları anca buluyorum asyam arayan buluyo:KK16::KK16::KK16:
Eskiden hazır olan şeyler (ben çocukken ) bana çokkk cazip gelirdi. Şimdi doğal şeyleri arıyorum fellik fellik Allah'ım çocukken hiç aklıma gelmezdi:KK60::KK60:

İşe başlıyorum da ondan canım. Şimdilik tek başıma taşınıyorum, sonra eşim de işini ayarlayıp gelecek. Ben de küçüklüğümden beri ailemle beraber taşınıp duruyorum alışkınım aslında ama bilmediğim bir şehirde işe başlayacak olmam ve taşınmanın tüm sorumluluğunun benim üstümde olması beni yordu. Kaçamaklar gitgide azalacak umarım, işe başlayınca oyalanacağım için hiç kaçamak yapmam herhalde. Bugün artık sabahlarım çünkü 1-2 saat önce kalktım :) Hem böylece uykumu da düzenlemiş olurum, yarın uyumam ve akşam erkenden yatarım. Dün sabaha kadar eşyalarımı topladım, buna rağmen daha bir sürü işim var.

Hayırlısı olsun inşallah canım:KK16:
Ataman filan oldu herhalde..Gözünaydın yeni işin hayırlı olsun yeni çevrene kısa zamanda alışırsın inş. Kolay gelsin:KK16:

Sağol çıtırığım:KK19::KK19:Hem de nasıl bak 1 yıl oldu doğalları anca buluyorum asyam arayan buluyo:KK16::KK16::KK16:
Eskiden hazır olan şeyler (ben çocukken ) bana çokkk cazip gelirdi. Şimdi doğal şeyleri arıyorum fellik fellik Allah'ım çocukken hiç aklıma gelmezdi:KK60::KK60:

Küçükken kendini zehirledin yani, neyse neresinden dönsen kar be canım:KK1:
Ben de karatay ile birlikte bakmaya başladım çevreme, çoğu şeyide buldum(peynir,zeytinyağı,zeytin,süt,yoğurt,tereyağ)
Ama senin gibi bahçe ekip sebze yetiştiremiyorum helal olsun canım valla:nazar: Hem çalışıyorsun, hem çocuğuna bakıyorsun hemde bahçeyle ilgileniyorsun:nazar::nazar::nazar:
Tabii bu arada tam bir karataycı olduğunu da düşünürsek, tüm bunlar için sana kocaman:KK9::KK9::KK9:
İdealimsin iyiniyetlim:KK52:

canım günaydin yine yürümüşsün bravoooo.canım bana göbek yağları için biberiye önermiştin aldım nasıl demleyeyeim ve ne kadar içeyim teşekkürlerr öptümmm

Teşekkürler canım.. Kaynamış suya biraz ekle zamanla ne kadar koyacağını tahmin edeceksin.. Sonra suyu kaynatma ama sallama çay yapar gibi yap:KK34: Renk sarı olacak afiyet olsun işe yarar umarım:KK34:

Kendimi hayal ettim bir anda. Kocamı dürtüyorum, uyan da yürüyelim diye... Bir tekme koyuyor uykusunun arasında dönerken, yere yapışıveriyorum. Aynen böyle olurdu:KK60::KK60::KK60:

Sabah Klasik Karatay kahvaltısı yaptım. Bu hafta yürüyüş yapamam herhalde, oğlumun tuvalet eğitimi yüzünden.

Herkese iyi haftalar diliyorum.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: sen çok yaşa emi ben de bahçe yoruyo herhalde 3 gündür kalkamıyorum eşim kaldırıyo beni:KK9::KK9::KK9:

Küçükken kendini zehirledin yani, neyse neresinden dönsen kar be canım:KK1:
Ben de karatay ile birlikte bakmaya başladım çevreme, çoğu şeyide buldum(peynir,zeytinyağı,zeytin,süt,yoğurt,tereyağ)
Ama senin gibi bahçe ekip sebze yetiştiremiyorum helal olsun canım valla:nazar: Hem çalışıyorsun, hem çocuğuna bakıyorsun hemde bahçeyle ilgileniyorsun:nazar::nazar::nazar:
Tabii bu arada tam bir karataycı olduğunu da düşünürsek, tüm bunlar için sana kocaman:KK9::KK9::KK9:
İdealimsin iyiniyetlim:KK52:

Bi de bahçemi görün halen resim koyamadım ama genelde bahçedeki ürünler yeni büyüyor ama ben toplayıp yiyorum bilem:KK51::KK51::KK51::KK51:
Sağol bidenem :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

2. ve son öğünüm kızlar:KK56::KK56: saat 16.00

1 parça tavuk göğsü 1
1 kase cacık+ yoğurt
2 tane çiğ köfte

şimdikte kocişle çay çay
off o ilişik kesti artıkın evde :KK53::KK53:...ben işe gidip geliyom çok zor geliyor beaaa:KK37::KK37::KK37:

2.ve son öğünüm inş şöyleydi:
1 kase yarmalı yayla çorbası
bir parça tavuk eti
1 büyük domates söğüş, yeşilsoğan
8 den önce belki 1 kase cacık yerim.:18:

arkadaşlar haşlanmış mısır yenebiliyor mu?
paint, gamzelim,igneoyası neredesiniz kızlar ,karatay nasıl gidiyor...?:KK20::KK16::KK16::KK16:

kızlar haftasonu sizleri takip ettim; ancak menülerimi yazmaya bir türlü fırsat bulamadım.

cumartesi

sabah (13:00da bitti)
1 dilim beyaz peynir
6-7 zeytin
domates
salatalık
3 çatal patates salatası
şekersiz çay

akşam (19:00da bitti)
2 tane biber dolması
4 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt