Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Geçmiş olsun canım..
Umarım herşey yoluna girer ...bu kötü gunü çabucak unutursunuz ...

Canım tekrar tekrar geçmiş olsun sivas kangalı da heybetli güçlü bi hayvan köpüşlerin yetişmiş Allahtan canımmm
Kalmamıştır di mi canım yaa o kadar uğraşıyorum bu hafta 56 .00 olsam sevineceğim yürüyüşler + bahçe + karatay biraz da kaçamak ne olcek halim yaw kaçamakları azaltayım bari.. Kendim genelde kaçamak yapmıyorum ama toplulukta olmuyor herkes karışıyo:26:
afiyet olsun bebeeemm
Sağol bebeeeeemmmmmmm
2. ve son menüm

zeytinyağlı barbunya
4 kaşık bulgur pilavı
cacık
1 dene max dondurma
Ne güselmiş menü dondurmaya kadar olsun afiyet bal olsun sersumum daha yeme kıss dondurma yiter

merhaba canım,
Aramiza hosgeldin..
bozma morelini .. Aldığın kilolar hemencecik verebilirsin.. Bak ne güzel kitabında yaninda derhal okumaya başla..
hersey güzel olacak .. Hep birlikte bunu aşacağımızı unutma ..
basarilar dilerim canım..
herzaman destekciniziz..

Son düzenleme:
:119::119::119::119::119:
Yan komşuyla yeni tanıştık..

Teyzem un satıyormuş meğer.. hani una beyazlatıcı katıyorlar ya bunlar katmıyomuş.. Bide tam buğday unu:119::119:
Bahçesinde vişne ağacı var.. yarın 5 kiloda ondan verecek:119::119: Ağacı ilaçsız ve hayvan gübreli.. Dutta var oyyy ben burayı çok sevdim oy oyyyyy Ne haldeyiz kızlar ya eskiden herşey doğalmış güzelmiş şimdi birazcık doğal bişi bulalım uçuyoz sevinçten

Bana bahçesinden patates vircek oyy oyyy oyyy çok tatlı oluyi kızlar
Kızı da mühendis tarımda çalışıyo o da organik nohut fasulye vercek

Şööle bi çevre araştırmasıyla sizlerde bulursunuz kızlar yaa köylülerle bağlantı kurun..
İzmirde köylüler ürünlerini toplayıp satıyorlar annemlerin mahallesine belli bi gün geliyo herkes toplaşıyo o zaman Sizde bulun

Son düzenleme:

1-Evet, yemeklerimizde koy tereyağı ve soğuk sıkım zeytin yağı kullanıyoruz.
2-kavrulmamış kuruyemisleri aktardan veya koy pazarlarından alıyoruz.
Kolaylikla bulabilirsin.
3-bazen 1 kilo bazen 3 kilo .. Bu senin metabolizmana bağlı ..ilk iki günde 2.5 kilo verebilen arkadaslarımız bile mevcut..

Son düzenleme:

Propycil de çayını püskürtmüş.. çok komikti yaw ben de durup durup güldüm solucancı oğlan çocuğu

Evet 2. talihlimiz de sensin.. İşte bööle olunca biraz daha yediklerimize dikkat ederiz belkiCanım seminerler de bitiyor bu hafta yaşasın tatil şimdiden

Evet canım aynen: YAŞASIN TATİL Aslında bu zamanları da seviyorum ben, okulla ilgili tüm evraklar bitmiş, uzun bir yıl geçmiş ve önümüzde güzel bir tatil...

Kahvaltım: Klasik Karatay kahvaltısı
Akşam: 1 porsiyon urfa kebap (pide yemedim)
Ayran
Salata

Böyle işte hanımlar... Okuyabilirsem geçmişe bakıcam. Öptüm herkesi

Evet canım aynen: YAŞASIN TATİL Aslında bu zamanları da seviyorum ben, okulla ilgili tüm evraklar bitmiş, uzun bir yıl geçmiş ve önümüzde güzel bir tatil...

hımm evet canım o açıdan haklısın ama her gün yiyecek bişiler alınıyo kahvaltılar piknikler mesai sonrası hepsi
Öğretmen arkadaşlarda toplanmalar kilo yapıyo canımcım

yetti gari yimem
Allaaahhh kıskanıyom seni kısss..ne güzel organik alışverişi tamamlamışsın
İyi eğlenceler canım
sağol canım
Sersumum ve Asyam iyi eğlenceler çıtırlar

Hepiniz bitanesiniz çok teşekkür ederim desteğiniz için
sersumum Allah size sabır versin vallahi İzmir cehennem gibi uyuyamıyorum sıcaktan
ne demek canım hepimiz bunun için burdayıss ayrıca evet izmir çook sıcakk......klima olmasa nefes alınmıycak:26::26:

güle güle git canım..tayin için de hayırlısı olur inşallah
moralini bozma canım..bak ben de dukan yaptım ama belli bir süre sonra sıkıyor insanı ve çok sağlıksız..türk beslenmesine de uygun değil..ben şimdi çok mutluyum..yavaşta olsa gitsin kilolar

Geçmiş olsun canım. Karatay gerçekten selulite birebir gerçi herşeye birebir

Gule gule git, keyifli bi tatil yap ve saglikla aramiza geri don insallah. Tartilara kusme sakin, bence daha az cik tartinin ustune. Zaten hissdersin kilo verdigini kiyafetlerden. Kilonevrmenin en saglikli ve dogru yolunu uyguluyoruz zaten Karatayla. Seni ozliycez.

Şimdiden iyi yolculuklar. umarım istediğini başarırsın. ne olursa olsun moralini bozma ve devam et! asıl sır bu
Tayin için de hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah istediğin gibi olur her şey

Sabah : Karatay kahvaltısı+1 dilim karpuz

Bugün oğlumun tuvalet eğitimine başlıyoruz inş. Nasıl gözümde büyüyor anlatamam:18::18:

Hiç bu tarz deneyimim olmadığı için yardımcı olamıyorum sana ama kolay gelsin şimdiden

Şimdiden iyi yolculuklar, iyi eğlenceler. Annen hamur işi yaparsa ve canın çok isterse az olarak sabahları ye

Canım sen ne kadar bilgili bir annesin böyle, çocuğun çok şanslı
selamlar ben de başlıyorum diyete...
Aramıza hoş geldin

Geçmiş olsun canım..
Umarım herşey yoluna girer ...bu kötü gunü çabucak unutursunuz ...

İyi dileklerin için teşekkürler canım benim

Kız mağden bulmuşsun resmen
Ne kadar çok sevindim senin için
Çok doğru diyorsun, eskiden doğalın yüzüne bakmazdık neredeyse mesela sütü UHT almak isterdik ki UHT süt daha pahalıydı, şimdi günlük süt pahalı. Ahhh ahhh değerini bilmek lazımmış o ürünlerin.
Arayan belasını da mevlasını da bulurmuş. Bizde arayınca doğalı buluruz di mi

Son düzenleme:

saolun kızlar...kendime güwenim yerlerde ama inş düzelcem hiç bişey yapasım gelmiyor...kendm için bir iyilik yapıp önce kitabı okucam gerçi geçen yıl okumuştum ama bu kez daha çok kendimi wererek okucam inş hayırlısıyla tüm fazlalıklarımızı wereblrz hep beraber

Cok gecmis olsun asyaatescim. Yani inanamiyorum bazi insanlarin ne kadar psikopat ruhlu olabilecegine. Ustelik de kendi manyak arzularina zavalli hayvanciklari alet ediyolar

Umarim kolay cozulur bu is. Mahkemelerde ugrasmak zor is bu memlekette!

Kislaaarrr,

Makul bi Pazar gunu gecirdim cok sukur kacamaklara yenik dusmeden

Sabah: klasik karatay

Ogle: acikmadigim icin biraz findik, ceviz ve antep fistigi

Aksam: izgara somon ve peynirli roka salatasi (6'da bitti)

Hep disarlardaydik, spor yok maalesef:44:

Ama bol su ictim, 2 tane de buzlu ve sutlu kahve

Simdi de gecmisi okuyorum.

Bol leptinli geceler

İşe başlıyorum da ondan canım. Şimdilik tek başıma taşınıyorum, sonra eşim de işini ayarlayıp gelecek. Ben de küçüklüğümden beri ailemle beraber taşınıp duruyorum alışkınım aslında ama bilmediğim bir şehirde işe başlayacak olmam ve taşınmanın tüm sorumluluğunun benim üstümde olması beni yordu. Kaçamaklar gitgide azalacak umarım, işe başlayınca oyalanacağım için hiç kaçamak yapmam herhalde. Bugün artık sabahlarım çünkü 1-2 saat önce kalktım :) Hem böylece uykumu da düzenlemiş olurum, yarın uyumam ve akşam erkenden yatarım. Dün sabaha kadar eşyalarımı topladım, buna rağmen daha bir sürü işim var.

Cok gecmis olsun asyaatescim. Yani inanamiyorum bazi insanlarin ne kadar psikopat ruhlu olabilecegine. Ustelik de kendi manyak arzularina zavalli hayvanciklari alet ediyolar

Umarim kolay cozulur bu is. Mahkemelerde ugrasmak zor is bu memlekette!

İyi dileklerin için çok teşekkürler canım.
Deneyimli avukatlarımız var zaten yıllardır yanımızda çalışan, onlar sayesinde zorlanmayacağız diye düşünüyorum, umarım öyle de olur.
Ayrıca dışarıda olup kaçamak yapmadığın için
Çok iyi gidiyorsun, yılmadan devam etmeni takdir ediyorum. Yolculuklarda bile pes etmeyip uyuyorsun

Sevgi, insallah oglunun bugunku sinavi da cok iyi gecmistir. Universite giris sinavi oluyor, saniyorum. Insallah istedigi bir bolumu kazanir ve severek calisacagi bir meslegi olur. Allah yardimciniz olsun.

Kızlar ben kaçar, hepimiz için bol leptinler

Yarın propycil ameliyata girecek, dua etmeyi unutmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…