Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Geçmiş olsun canım..
Umarım herşey yoluna girer ...bu kötü gunü çabucak unutursunuz ...
:KK16:
Kızlarrrr ben geldim:KK52::KK52:

Dün öğleden sonra annemle bir olay yaşadık: komşu köpeğini bize saldırttı, çok şükür ucuz atlattık ama hastane sonra karakol derken eve geliş gece yarısını buldu. Pek ayrıntı vermek istemiyorum çünkü bu olayda davalık oldu.
Kahvaltıdan sonra 23.30 gibi 1 kupa süt içtim ve günü kapattım.

Bu sabah acısını çıkardım ama
Birkaç akraba bize bruncha geldi. Yaklaşık 30 kişi vardık:KK1:
Yediklerimde karataya uymayanlarda vardı, yazıp canınızı çektirmek istemiyorum:KK1:
Zaten kalabalıkta neyi ne kadar yedim anlamadım:KK1::KK1:
Daha yeni gitti misafirler.Vaktim olursa geçmişi okuyacağım, yoksa akşama kaldı artık.
Hepiniz için güzel bir pazar olur inş:KK16:

Ekmek86ım, sersumum, iyiniyetlim sağolun canlarım:KK16:

Şikayetçi olduk, canımıza kast ettiği için 6 aydan başlıyormuş.Yarın sabah adliyeye gidip adli tıp raporu alcaz. Saldıran köpek sivas kangalıydı. Bizim köpek olayı fark edip bir anda belirdi. Şu an hepimiz iyiyiz Allah'a şükür. Köpeğimiz olmasaydı ne ederdik dedik resmen. Hayatımızı kurtardı oğluşum:KK16:

İyiniyetlim afiyet olsun kuzum:KK16: Kız o 1.5 lavaştan cumaya eser kalmaz. Bence yufka ekmek arada yenebilir birşeyse lavaşta pek zararlı değildir:KK34: Bu arada oğlan çocuğu mevzusunu yeni okudum. Yerlere yattım gülmekten elimdeki suyu döktüm :KK1:

Tartıyı cumaya alınca hafta sonu kaçamakları artacak sanırım:KK1:
Canım tekrar tekrar geçmiş olsun sivas kangalı da heybetli güçlü bi hayvan köpüşlerin yetişmiş Allahtan canımmm:KK16::KK16:
Kalmamıştır di mi canım yaa o kadar uğraşıyorum bu hafta 56 .00 olsam sevineceğim yürüyüşler + bahçe + karatay biraz da kaçamak:KK17: ne olcek halim yaw kaçamakları azaltayım bari.. Kendim genelde kaçamak yapmıyorum ama toplulukta olmuyor herkes karışıyo:26:
afiyet olsun bebeeemm:KK16::KK16::KK54:
Sağol bebeeeeemmmmmmm:KK54::KK54::KK54:
2. ve son menüm:KK56::KK56:

zeytinyağlı barbunya
4 kaşık bulgur pilavı
cacık
1 dene max dondurma:KK17:
Ne güselmiş menü dondurmaya kadar :KK1::KK1: olsun afiyet bal olsun sersumum daha yeme kıss dondurma yiter:KK16::KK16:

çok moralim bozuk:KK43:
dukan diyeti yapıyordum 2 kilo werdim atakta ama arkadaşımın ananesi wefat etti bikaç gün mecbur onlarlaydım diyet kalmadı ama öyle çok abartmadımda az önce ewe geldim tartıldım ilk halimden bile 800 gram fazla çıktım sinirim iyice bozuldu...açtım dolabı karnım acıyana kadar saçma sapan yedim başladım aglamaya...karatay kitabım baş ucumda okumaya başlıcam :'(
merhaba canım,
Aramiza hosgeldin..
bozma morelini .. Aldığın kilolar hemencecik verebilirsin.. Bak ne güzel kitabında yaninda derhal okumaya başla..
hersey güzel olacak .. Hep birlikte bunu aşacağımızı unutma ..
basarilar dilerim canım..
herzaman destekciniziz..:nazar::KK16:

Son düzenleme:
:119::119::119::119::119:
Yan komşuyla yeni tanıştık..:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Teyzem un satıyormuş meğer.. hani una beyazlatıcı katıyorlar ya bunlar katmıyomuş.. Bide tam buğday unu:119::119:
Bahçesinde vişne ağacı var.. yarın 5 kiloda ondan verecek:119::119: Ağacı ilaçsız ve hayvan gübreli.. Dutta var:KK33::KK33: oyyy ben burayı çok sevdim oy oyyyyy:KK64: Ne haldeyiz kızlar ya eskiden herşey doğalmış güzelmiş şimdi birazcık doğal bişi bulalım uçuyoz sevinçten:KK43:

Bana bahçesinden patates vircek:KK53::KK53::KK53: oyy oyyy oyyy çok tatlı oluyi kızlar:KK53::KK53::KK53:
Kızı da mühendis tarımda çalışıyo o da organik nohut fasulye vercek:KK53::KK53::KK53:

Şööle bi çevre araştırmasıyla sizlerde bulursunuz kızlar yaa köylülerle bağlantı kurun..
İzmirde köylüler ürünlerini toplayıp satıyorlar annemlerin mahallesine belli bi gün geliyo herkes toplaşıyo o zaman:KK1::KK1: Sizde bulun:KK34:

Son düzenleme:
oooo 5000 küsür sayfayı okumak çok zor... Hocamın 3 kitabını da aldım. okudum 3 günde:) daha önce yaptığım gi diyeti gibi zaten.. ama mesele verdiğin kiloyu korumak.. bu son olacak ama...

şimdi sizlere sorularım olacak. cevaplarsanız sevinirim:):)
1. yemeklere hep zeytinyağı ya da tereyağı mı kullanıyorsunuz??
2. kavrulmamış kuruyemişi nerden alıyorsunuz. kolaylıkla bulunur mu?
3. haftada 1 kilo kadar veriyor musunuz??:KK42::KK42::KK42::KK42:

1-Evet, yemeklerimizde koy tereyağı ve soğuk sıkım zeytin yağı kullanıyoruz.
2-kavrulmamış kuruyemisleri aktardan veya koy pazarlarından alıyoruz.
Kolaylikla bulabilirsin.
3-bazen 1 kilo bazen 3 kilo .. Bu senin metabolizmana bağlı ..ilk iki günde 2.5 kilo verebilen arkadaslarımız bile mevcut..

Son düzenleme:

Şikayetçi olduk, canımıza kast ettiği için 6 aydan başlıyormuş.Yarın sabah adliyeye gidip adli tıp raporu alcaz. Saldıran köpek sivas kangalıydı. Bizim köpek olayı fark edip bir anda belirdi. Şu an hepimiz iyiyiz Allah'a şükür. Köpeğimiz olmasaydı ne ederdik dedik resmen. Hayatımızı kurtardı oğluşum:KK16:

İyiniyetlim afiyet olsun kuzum:KK16: Kız o 1.5 lavaştan cumaya eser kalmaz. Bence yufka ekmek arada yenebilir birşeyse lavaşta pek zararlı değildir:KK34: Bu arada oğlan çocuğu mevzusunu yeni okudum. Yerlere yattım gülmekten elimdeki suyu döktüm :KK1:

Propycil de çayını püskürtmüş.. çok komikti yaw ben de durup durup güldüm solucancı oğlan çocuğu:KK60::KK60:

Evet 2. talihlimiz de sensin.. İşte bööle olunca biraz daha yediklerimize dikkat ederiz belki:KK1:Canım seminerler de bitiyor bu hafta yaşasın tatil şimdiden:KK9::KK9::KK9:

Evet canım aynen: YAŞASIN TATİL :KK1: Aslında bu zamanları da seviyorum ben, okulla ilgili tüm evraklar bitmiş, uzun bir yıl geçmiş ve önümüzde güzel bir tatil... :KK16:

Kahvaltım: Klasik Karatay kahvaltısı
Akşam: 1 porsiyon urfa kebap (pide yemedim):KK56:
Ayran
Salata

Böyle işte hanımlar... Okuyabilirsem geçmişe bakıcam. Öptüm herkesi:KK54:

Evet canım aynen: YAŞASIN TATİL :KK1: Aslında bu zamanları da seviyorum ben, okulla ilgili tüm evraklar bitmiş, uzun bir yıl geçmiş ve önümüzde güzel bir tatil... :KK16:

hımm evet canım o açıdan haklısın ama her gün yiyecek bişiler alınıyo kahvaltılar piknikler mesai sonrası hepsi
Öğretmen arkadaşlarda toplanmalar kilo yapıyo canımcım:KK9::KK9::KK9::KK9:

Canım tekrar tekrar geçmiş olsun sivas kangalı da heybetli güçlü bi hayvan köpüşlerin yetişmiş Allahtan canımmm:KK16::KK16:
Kalmamıştır di mi canım yaa o kadar uğraşıyorum bu hafta 56 .00 olsam sevineceğim yürüyüşler + bahçe + karatay biraz da kaçamak:KK17: ne olcek halim yaw kaçamakları azaltayım bari.. Kendim genelde kaçamak yapmıyorum ama toplulukta olmuyor herkes karışıyo:26:

Sağol bebeeeeemmmmmmm:KK54::KK54::KK54:

Ne güselmiş menü dondurmaya kadar :KK1::KK1: olsun afiyet bal olsun sersumum daha yeme kıss dondurma yiter:KK16::KK16:
yetti gari yimem:KK53::KK53::KK37:

Teyzem un satıyormuş meğer.. hani una beyazlatıcı katıyorlar ya bunlar katmıyomuş.. Bide tam buğday unu:119::119:
Bahçesinde vişne ağacı var.. yarın 5 kiloda ondan verecek:119::119: Ağacı ilaçsız ve hayvan gübreli.. Dutta var:KK33::KK33: oyyy ben burayı çok sevdim oy oyyyyy:KK64: Ne haldeyiz kızlar ya eskiden herşey doğalmış güzelmiş şimdi birazcık doğal bişi bulalım uçuyoz sevinçten:KK43:

Bana bahçesinden patates vircek:KK53::KK53::KK53: oyy oyyy oyyy çok tatlı oluyi kızlar:KK53::KK53::KK53:
Kızı da mühendis tarımda çalışıyo o da organik nohut fasulye vercek:KK53::KK53::KK53:

Şööle bi çevre araştırmasıyla sizlerde bulursunuz kızlar yaa köylülerle bağlantı kurun..
İzmirde köylüler ürünlerini toplayıp satıyorlar annemlerin mahallesine belli bi gün geliyo herkes toplaşıyo o zaman:KK1::KK1: Sizde bulun:KK34:
Allaaahhh kıskanıyom seni kısss..ne güzel organik alışverişi tamamlamışsın:KK34::KK34:
İyi eğlenceler canım:KK16:
sağol canım:KK16:
Sersumum ve Asyam iyi eğlenceler çıtırlar:KK16::KK16::KK16:
:KK16::KK16:
listedeki tüm arkadasları tebrik ediyorum arkadaslar yola devam durmak yok karataydan sasmayın kızlar süper etkisini göreceksiniz zamanla ellerine saglık sersum'cum...
bende iyiyim hala cok kilo almadım arkadaslar 55 gibi kilolardayım hamilalegimin 12. haftasına yarın baslıyorum yine 36 bedenim sadece biraz göbüş yuvarlanmaya basladı bulantılarda azaldı yemek düzenim düzelecek inş. birde sıcaklar bu kadar ezmesi insanı dimi ama:KK34: ama aksam 8 den sonrA yemek yemiyorum 3 ögün besleniyorum sadece meyveleri her ögünde tüketiyorum canım istedigi sürece tabi benden havadisler böyle...:KK16::KK16::KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK54:
Hepiniz bitanesiniz çok teşekkür ederim desteğiniz için :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sersumum Allah size sabır versin vallahi İzmir cehennem gibi uyuyamıyorum sıcaktan :KK53::KK53::KK53:
ne demek canım hepimiz bunun için burdayıssEn Büyük KKEn Büyük KK ayrıca evet izmir çook sıcakk......klima olmasa nefes alınmıycak:26::26:

günaydın hanımlar :KK16:

kahvaltım :klasik karatay kahvaltısı

kızlar ben uzun bi müddet sanırım 2 ay kadar topikten uzak kalcagım ..perşembe memlekete gidiyorum ..ayrıca tartıyada küstüm:KK19: ..o kadar dikkat etmeme ragmen eksi göstermiyo :KK9: yanlış anlamayın karataydan vazgeçmek yok tam gaz devam :KK55: ayrıca kitabı bi kez daha okumaya başladım ..umarım 2 ay sonra en az bi 5-6 kilo eksilmiş olarak yeniden gelirim ..he bide tayin işi.var ögretmenlerin il dışı atamaları hala belli degil adı bile anılmıyo ...belli olursa size haber veririm:KK31: ..heppinizi çok seviyorum kocaman öptüm :KK16: geçmişe bakabildigim kadar bakıyım bavul hazırlıgı falan çok işim var çooook :KK50:
güle güle git canım..tayin için de hayırlısı olur inşallah:KK16::KK16:
çok moralim bozuk:KK43:
dukan diyeti yapıyordum 2 kilo werdim atakta ama arkadaşımın ananesi wefat etti bikaç gün mecbur onlarlaydım diyet kalmadı ama öyle çok abartmadımda az önce ewe geldim tartıldım ilk halimden bile 800 gram fazla çıktım sinirim iyice bozuldu...açtım dolabı karnım acıyana kadar saçma sapan yedim başladım aglamaya...karatay kitabım baş ucumda okumaya başlıcam :'(
moralini bozma canım..bak ben de dukan yaptım ama belli bir süre sonra sıkıyor insanı ve çok sağlıksız..türk beslenmesine de uygun değil..ben şimdi çok mutluyum..yavaşta olsa gitsin kilolar:KK16::KK16:

Merhaba hanimlar.,
kisa bir tatile ciktim.fakat tatile sansima cok hasta ciktim.bogaz enfeksiyonu olsum.İlk 3 gun yatak dosek yattim.3 gunun sonunda yavas yavas topladim kendimi tartida 70 i gordum.tabii hastalik yuzunden verdigim o kilo hoop geri geldi .cok degil suan 71.7 yim.
Sabah karatay kahvaltimi yaptim
oglen iskender yedim.iskenderle beraber saat 3 de gunu kapattim.
yarim saat yuruyusum var.
Beni goren herkes cok sasiriyor bu arada ,iltifatlari ustuste aliyorum su sira.sevindirik oldum.herkese karatayi anlatiyorum tabiki.
Selulitlerim o kadar azaldi ki onceden selulitlerimi bilen arkadaslarla denize gittik.sok oldular:KK53:
ne yaptin diye sorguya cektiler.:KK52:
tabikii karatay :)))))

Geçmiş olsun canım. Karatay gerçekten selulite birebir gerçi herşeye birebir

kızlar ben uzun bi müddet sanırım 2 ay kadar topikten uzak kalcagım ..perşembe memlekete gidiyorum ..ayrıca tartıyada küstüm:KK19: ..o kadar dikkat etmeme ragmen eksi göstermiyo :KK9: yanlış anlamayın karataydan vazgeçmek yok tam gaz devam :KK55: ayrıca kitabı bi kez daha okumaya başladım ..umarım 2 ay sonra en az bi 5-6 kilo eksilmiş olarak yeniden gelirim ..he bide tayin işi.var ögretmenlerin il dışı atamaları hala belli degil adı bile anılmıyo ...belli olursa size haber veririm:KK31: ..heppinizi çok seviyorum kocaman öptüm :KK16: geçmişe bakabildigim kadar bakıyım bavul hazırlıgı falan çok işim var çooook :KK50:

Gule gule git, keyifli bi tatil yap ve saglikla aramiza geri don insallah. Tartilara kusme sakin, bence daha az cik tartinin ustune. Zaten hissdersin kilo verdigini kiyafetlerden. Kilonevrmenin en saglikli ve dogru yolunu uyguluyoruz zaten Karatayla. Seni ozliycez.

Şimdiden iyi yolculuklar. umarım istediğini başarırsın. ne olursa olsun moralini bozma ve devam et! asıl sır bu:KK34:
Tayin için de hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah istediğin gibi olur her şey

Sabah : Karatay kahvaltısı+1 dilim karpuz

Bugün oğlumun tuvalet eğitimine başlıyoruz inş. Nasıl gözümde büyüyor anlatamam:18::18:

Hiç bu tarz deneyimim olmadığı için yardımcı olamıyorum sana ama kolay gelsin şimdiden

merhaba karatay güzelleri:KK3: keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum. bende yarın akşam veya salı sabahı annemlerin yanına 1 haftalık bir tatile gideceğim. şimdiden anneme sipariş veriyorum kesinlikle hamur işi yok diye. bol bol sebze yiyeceğiz dedim:KK1:

Şimdiden iyi yolculuklar, iyi eğlenceler. Annen hamur işi yaparsa ve canın çok isterse az olarak sabahları ye

Ben de başlayacağım ama evde olmadığım için başlamadım.. Haftaya başlarım ben de ..
Çocukların tuvalet eğitimi çok önemli kişilik yapısını bile etkiliyor..
Biliyor musunuz tuvalet eğitimi sırasında kızılan bağırılan çağırılan çocuklar ileride cimri olabiliyor.. Tuvaletini de yapmak istemiyor inatlaşıyor.. DİKKAT
Canım sen ne kadar bilgili bir annesin böyle, çocuğun çok şanslı:KK52:
selamlar ben de başlıyorum diyete... :KK49:
Aramıza hoş geldin:KK16:

Geçmiş olsun canım..
Umarım herşey yoluna girer ...bu kötü gunü çabucak unutursunuz ...

İyi dileklerin için teşekkürler canım benim:KK16:

Kız mağden bulmuşsun resmen:KK1::KK1::KK1:
Ne kadar çok sevindim senin için:KK16:
Çok doğru diyorsun, eskiden doğalın yüzüne bakmazdık neredeyse mesela sütü UHT almak isterdik ki UHT süt daha pahalıydı, şimdi günlük süt pahalı. Ahhh ahhh değerini bilmek lazımmış o ürünlerin.
Arayan belasını da mevlasını da bulurmuş. Bizde arayınca doğalı buluruz di mi:KK1:

Son düzenleme:
merhaba canım,
Aramiza hosgeldin..
bozma morelini .. Aldığın kilolar hemencecik verebilirsin.. Bak ne güzel kitabında yaninda derhal okumaya başla..
hersey güzel olacak .. Hep birlikte bunu aşacağımızı unutma ..
basarilar dilerim canım..
herzaman destekciniziz..:nazar::KK16:

saolun kızlar...kendime güwenim yerlerde ama inş düzelcem hiç bişey yapasım gelmiyor...kendm için bir iyilik yapıp önce kitabı okucam gerçi geçen yıl okumuştum ama bu kez daha çok kendimi wererek okucam inş hayırlısıyla tüm fazlalıklarımızı wereblrz hep beraber

Şikayetçi olduk, canımıza kast ettiği için 6 aydan başlıyormuş.Yarın sabah adliyeye gidip adli tıp raporu alcaz. Saldıran köpek sivas kangalıydı. Bizim köpek olayı fark edip bir anda belirdi. Şu an hepimiz iyiyiz Allah'a şükür. Köpeğimiz olmasaydı ne ederdik dedik resmen. Hayatımızı kurtardı oğluşum:

Cok gecmis olsun asyaatescim. Yani inanamiyorum bazi insanlarin ne kadar psikopat ruhlu olabilecegine. Ustelik de kendi manyak arzularina zavalli hayvanciklari alet ediyolar:KK50::KK50::KK50:

Umarim kolay cozulur bu is. Mahkemelerde ugrasmak zor is bu memlekette!

Kislaaarrr,

Makul bi Pazar gunu gecirdim cok sukur kacamaklara yenik dusmeden:KK52:

Sabah: klasik karatay

Ogle: acikmadigim icin biraz findik, ceviz ve antep fistigi

Aksam: izgara somon ve peynirli roka salatasi (6'da bitti:KK52:)

Hep disarlardaydik, spor yok maalesef:44:

Ama bol su ictim, 2 tane de buzlu ve sutlu kahve

Simdi de gecmisi okuyorum.

Bol leptinli geceler:KK1:

Canım Günaydııınnn afiyet olsunn..
Kolay gelsin neden taşınıyorsunuz canım? Ben sık sık taşındığım için takıkım bu konuya:KK31:
Zamanla acıkmayacaksın canım başta ben de kaçamak yaptım. Ama ne kadar az yaparsan o kadar iyi olur. :KK34:
İşe başlıyorum da ondan canım. Şimdilik tek başıma taşınıyorum, sonra eşim de işini ayarlayıp gelecek. Ben de küçüklüğümden beri ailemle beraber taşınıp duruyorum alışkınım aslında ama bilmediğim bir şehirde işe başlayacak olmam ve taşınmanın tüm sorumluluğunun benim üstümde olması beni yordu. Kaçamaklar gitgide azalacak umarım, işe başlayınca oyalanacağım için hiç kaçamak yapmam herhalde. Bugün artık sabahlarım çünkü 1-2 saat önce kalktım :) Hem böylece uykumu da düzenlemiş olurum, yarın uyumam ve akşam erkenden yatarım. Dün sabaha kadar eşyalarımı topladım, buna rağmen daha bir sürü işim var.

Cok gecmis olsun asyaatescim. Yani inanamiyorum bazi insanlarin ne kadar psikopat ruhlu olabilecegine. Ustelik de kendi manyak arzularina zavalli hayvanciklari alet ediyolar:KK50::KK50::KK50:

Umarim kolay cozulur bu is. Mahkemelerde ugrasmak zor is bu memlekette!

İyi dileklerin için çok teşekkürler canım.:KK16:
Deneyimli avukatlarımız var zaten yıllardır yanımızda çalışan, onlar sayesinde zorlanmayacağız diye düşünüyorum, umarım öyle de olur.
Ayrıca dışarıda olup kaçamak yapmadığın için:KK9::KK9::KK9:
Çok iyi gidiyorsun, yılmadan devam etmeni takdir ediyorum. Yolculuklarda bile pes etmeyip uyuyorsun :KK9::KK9::KK9:

Sevgi, insallah oglunun bugunku sinavi da cok iyi gecmistir. Universite giris sinavi oluyor, saniyorum. Insallah istedigi bir bolumu kazanir ve severek calisacagi bir meslegi olur. Allah yardimciniz olsun.

Kızlar ben kaçar, hepimiz için bol leptinler

Yarın propycil ameliyata girecek, dua etmeyi unutmayalımEn Büyük KK

X