Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmiş olsun canım , neşen hiç eksilmesin topiğe renk katıyorsun dilerim ameliyatında iyi geçer

İyi akşamlar kızlar..

Bugun ara Ogün yaptım. Bir hurma 4-5 badem yedim.
2.ogunumden önce 1 saat yürüdüm.
2.ogunumde:
1 kase Yalanci iskembe corbasi,
Kuzu kebap ve tost makinesinde kızarmis patlican.
Yesil cay ve kahve

Yine bir saat yürümek icin dışarı çıkacağım.
Optum sizleri ..

İyi akşamlar

Son düzenleme:
Ayy agzimda cay wardi puskurttum gulmekten..erkek cocukmu...iyi oglan cocugu dimemis..gozlerimden yas geldi kiz gulmekten..

Dün öğrendim ki adam beni erkek çocuğu zannetmiş kızlaarrr solucan aradığımı zannetmiş az uzaktan evet yattım yerlerdeyim gülmekten Sersuuumm kıss hırsız sanmamış adam beni bak 60:

Sersumum canımmm ayrılmak zor tabiisii bu duyguyu çok iyi biliyorum sevdiklerin çoksa çok koyar ayrılık... Yeni dostlar edinşr şsteyince de izmirli dostlarını görüğrüsün canım tatillerde filan

Es

koymaz mı canım benim ama çare yok hayırlısı olsun napalım..kader

yok bidenem sen ne dersen de insan etkileniyo napçez çaresi yok ..herşeyin hayırlısı

Kızlar hedefi 53'e çekmenin şerefine bugün yidm yazmayacağım neler yidiğimi bu kaçamak bana çookk uzunca bi süre yeter
Akşam yemeyecektim sözde 1.5 lahmacun yidim ayran içtim..
Ama propycil kaa yemedim yaw.. durun yazayım.. Sabah 1.5 dilim tereyağlı ekmek + karatay kahvaltısı + semizotu

Öğlen
1 porsiyon köfte + 1.5 dilim p.zza + salata
Propycil 8 kek yidin zannettiydim kızz alıştım artık sana bak

Dün öğrendim ki adam beni erkek çocuğu zannetmiş kızlaarrr solucan aradığımı zannetmiş az uzaktan evet yattım yerlerdeyim gülmekten Sersuuumm kıss hırsız sanmamış adam beni bak 60:

Allahım çok komik kıss..dimek seni solucan arıyan çocuk sanmış..biz de hırsız sanar diye konuşuyoz aramızda saf safbak datlım amma zayıfsın uzaktan da olsa çocuk sanıyolar kıss seni

nasıulsınız fıstıklar ..
leylak 84 ugramadı dimi hiç ???
tartı bildirimi cumaya mı alındı..

ben de menülerimi yaziimm barii
1. öğün saat 10.30

omlet
yoğurtlu kapya biber kavurma
zeytin
peynir
1 sigara böreği

2. öğünüm saat 18.30

4 köfte
yarım lahmacun
yoğurt
1 sade soda

Iyı Aksamla Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) omlet,kabak yemegı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Allahım çok komik kıss..dimek seni solucan arıyan çocuk sanmış..biz de hırsız sanar diye konuşuyoz aramızda saf safbak datlım amma zayıfsın uzaktan da olsa çocuk sanıyolar kıss seni
Yaaaa hiç aklımıza gelmedi Heee uzaktan çocuk sanabilir ammaaa yakından hafif göbekli çocuk
amiin canımmm
sizler yanımdasınız yaa ona çok seviniyorum..ben sizlere de çok alıştım..çok seviyom bem sizi yavvv

Canıımmm biz de seni çok seviyoruzz. Toplanıyormuşsun Allah kolaylık versin tatlımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…