Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah kahvaltım: Klasik Karatay kahvaltısı
Akşam yemeğim: Eşimle pikniğe gittik. Izgara et, tavuk ve salata yedim. Çook güzeldi. Başbaşa

Hepinize iyi geceleeerrrr

Akşam misafirim vardı. Yeni gittiler. Yatmadan yazayım dedim.

Son öğünüm. 1 tabak mercimek çorbası, 1 tabak semizotu, 2 kaşık yoğurt, 1 avuç ceviz.

Buarada misafirim var diye yürüyemem yazmıştım. YÜRÜDÜM. Her zamanki gibi 4km/45 dak.

Akşam yemediklerim için de kendimle gurur duydum doğrusu. Tarçın+havuç+cevizli kek, börek, kısır, çikolatalı pasta, tuzlu kurabiye ve meyve.

SEVGİİİ... PAINT... Kızlar grubumuzun ortalamasını düşürmemek için kendimi tuttum, yemedim

Bu hafta güzel sonuçlar aldık. Haftaya daha da güzel olacak. Öpüyor ve topiği bu gece ben kapatıyorum (sanırım).

Canım yediklerimi kaç porsiyon yediğimi görsen az demezsin :) Sadece bir yemeğe taktım mı ondan çok miktarda yerim ben çeşit aramam aynı öğünde ondan liste öyle duruyor keşke az yesem 1 tencere yemekten iyidir :S

Eşyalarımı topluyordum taşınmak için rapor vermeyi unuttum ama yemeyi unutmadım :)

Sabah: Karatay kahvaltısı

Öğlen: Kuru meyve, yoğurt, ceviz, badem, fındık, fıstık :)

Akşam: Karnıyarık, yoğurt

Tüm gün 2 dilim ekmek ve gece 2 mini magnum yedim, utanıyorum ama yalan söyleyemem Bir de niye kilo veremiyorum dediğim günden 1 gün sonra yaptım ya bunu rezil oldum rezil Hep taşınma telaşı yüzünden (bir de utanmadan bahane buluyorum ( )

Haklısın goncagül teşekkür ederim ama bugün acayip kaçamak yaptım kendime zararım bitmeyecek benim anlaşılan Bir dayanabilsem dediğin gibi 10-15 gün kadar her dediğini uygulasam Karatay hocanın kurtulurum bu durumdan aslında ama çok sabırsızım ben.

ben 71 kilodan 57 kiloya düştüm bu diyetle boyum 170 herkes kitabı alıp yapsın tamamını okusun gercekten cok etkili eğer 2 ay gibi bir süre hiç bozmadan yaparsanız sonucu göreceksiniz.Ben sporuda yarım yamalak yaptım 1 hfta gittim 1 hafta gitmedim fln ama sporumuda yaptım.iyi sanslar

günaydın hanımlar

kahvaltım :klasik karatay kahvaltısı

kızlar ben uzun bi müddet sanırım 2 ay kadar topikten uzak kalcagım ..perşembe memlekete gidiyorum ..ayrıca tartıyada küstüm ..o kadar dikkat etmeme ragmen eksi göstermiyo yanlış anlamayın karataydan vazgeçmek yok tam gaz devam ayrıca kitabı bi kez daha okumaya başladım ..umarım 2 ay sonra en az bi 5-6 kilo eksilmiş olarak yeniden gelirim ..he bide tayin işi.var ögretmenlerin il dışı atamaları hala belli degil adı bile anılmıyo ...belli olursa size haber veririm ..heppinizi çok seviyorum kocaman öptüm geçmişe bakabildigim kadar bakıyım bavul hazırlıgı falan çok işim var çooook

Aman Allahım.. Ne talihliyim dimi? Napalım, ben hakettim bunu.. Yaparım listeyi cuma günü. Tabi anca öğleden sonra, malum seminerler
Evet 2. talihlimiz de sensin.. İşte bööle olunca biraz daha yediklerimize dikkat ederiz belkiCanım seminerler de bitiyor bu hafta yaşasın tatil şimdiden
Sabah kahvaltım: Klasik Karatay kahvaltısı
Akşam yemeğim: Eşimle pikniğe gittik. Izgara et, tavuk ve salata yedim. Çook güzeldi. Başbaşa

Hepinize iyi geceleeerrrr

Canım afiyet olsun

Son düzenleme:
Günaydın destinam afiyet olsun canım..çocuklarını da öp benim için
Canım iyi yolculuklar sana şimdiden
Karatayla devam et canım tatiline aman dikkat
Tayininizden hayırlı haberler alırız senden inş. canım

Canım Günaydııınnn afiyet olsunn..
Kolay gelsin neden taşınıyorsunuz canım? Ben sık sık taşındığım için takıkım bu konuya
Zamanla acıkmayacaksın canım başta ben de kaçamak yaptım. Ama ne kadar az yaparsan o kadar iyi olur.

Günaydın HAyırlşı pazarlar çıtırlar ve çıtır adaylarıııı

Tam 2 saat bahçede bel yapıp biber ektim kızlar Eşim yürüdü ama ben sabah serinliğinde bahçede işlendim biraz Yoruldum kıslar artıkın Bi de brokoli kırmızı lahana ekicim daha bişey yapmam inş

Kalkar kalkmaz 2 kayısı yiyip su içtim kabızlıktan muzdaripim bu aralar

Klasik karatay kahvaltımı yaptım 8:00 de yaptım.
Çilek de yedim kahvaltıda 4 tane filan..
Kahvemi de içtim.. Biraz temizlik yaptım.. Dinleniyorum şimdi..

Son düzenleme:

günaydın herkese hayırlı pazarlar,güzel sağlıklı bir gün diliyorum. karatay neredeymişsin bu zamana kadar diyorum :)
hayatım hakikaten değişti. bugün tartıda 67 kiloyu gördüm. çok şükürler olsun.

sabah kahvaltım;2 yumurta kayısı kıvamında
bir avuç peynir
domates-salatalık
8 adet tuzsuz zeytin
bir ince cay bardağı çiğ fındık
bol su.

öğlen kuru fasülye bir avuç kadar yenilecek
salata ve tuzsuz ayran

akşam da balık ızgara ve salata yenilecek

Bende candan tebrik ediyorum canım ............ Hakaretli, hamarat,becerikli, ve çok çok iradelisin Canım.........

Son düzenleme:
Olabilir derim bidenem ben..ben zayifligi sewiyom biliyon..ve de gobegi hic sewmiyom..bu arada benim futbol topu gitti ha..azicik bise kaldi..o da dursunki pantolonlar assagi dusmesin demi ama..
geçmiş olsun canım , neşen hiç eksilmesin topiğe renk katıyorsun dilerim ameliyatında iyi geçer
Cok saolasin canimcim..cok mutlu oldum..
Dün öğrendim ki adam beni erkek çocuğu zannetmiş kızlaarrr solucan aradığımı zannetmiş az uzaktan evet yattım yerlerdeyim gülmekten Sersuuumm kıss hırsız sanmamış adam beni bak 60:

Yok kiis 8 seklindeki kek..ama Allhtan o tur seleri pek sewmiyom ha..yoksa yerdim walla 8 tane...bu arada sen ne yaparsan yap 5 laacun yiyemezsin...yesen yesen 3 tane yersin,o da senin rekorundu hatirliyorum..bide solucani naapsinki oglan cocuuu..ozgur takilan tavuklar yer bildigim kadariyla solucani..seni solucanci seniiii...

günaydın

dün sabah
pastırmalı yumurta ve peynirli omlet
ceviz ve badem zeytin

2.öğün
badem ve ayran

3.öğün
ızgara tavuk ve köfte
patates salatası
cacık

bu sabah tartıldım cumaya göre 1 kilo gitmiş ama dün yüzdüm herhalde onun etkisi cuma moralim çok bozuktu bugun iyiyiyim .......

bu sabah
haşlanmış yumurta 1.5
badem ve ayçekirdeği
zeytin
peynir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…