Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1 saat yürüdüm geldim.:92:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tebrikler kaneeliimm.

Kısss ben sabah 70 dk yürüdüm.. Sabah kahvaltıdan sonra ortalığı toplayıp pazara gittik pazar alışverişimi yaptım.. Öğleyin İle alışverişe gittik ordada az yürüdük.. eve geldim dinlendim sonra güneş gittiğinde 7 gibi bahçeye indim 1 saat 40 dakika bel yaptım.. Yediklerim erimiştir bişiycik kalmamıştır di mi:KK34::KK34:

Çok yoruldum kızlar

Kendime biraz daha yer açtım kızlar :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Fzgunum sen de yürüyebildin mi napıyosun canım:KK16:

İyiniyetlim sağol canım benim.:KK16: Bugün misafirlerim vardı, giremedim, önce yazılanları okuyordum, senin mesajını şimdi gördüm. Akşam eşimle 1 saat yürüdük.:KK8: Yürüyüş çok iyi geliyor. Gene ıhlamur topladık, şimdi hem içiyorum, hem sizleri okuyorum. Sen nasılsın, her şey yolundadır inşallah.:KK16:

Kısss ben sabah 70 dk yürüdüm.. Sabah kahvaltıdan sonra ortalığı toplayıp pazara gittik pazar alışverişimi yaptım.. Öğleyin İle alışverişe gittik ordada az yürüdük.. eve geldim dinlendim sonra güneş gittiğinde 7 gibi bahçeye indim 1 saat 40 dakika bel yaptım.. Yediklerim erimiştir bişiycik kalmamıştır di mi:KK34::KK34:

Çok yoruldum kızlar

Canim yediklerinin erimesini birak ..... + depolardan eriyivermistir ...maasallah hamarat , caliskan bir kadinsin vesselam :KK16::KK42::nazar::nazar:

Ben de çok güldüm gülüm :KK23::KK23:

kıss propycill ben bugün bi karar virdim. altıma kot kapri giydim üstüne de n.kedan aldığım tişörtü aayyy göbüş pörtledi kıss:KK53::KK53:
Hedefimi bu sebeple 53 ' e çekiyorum:KK51::KK51:

Sevgicim seni daha çok gördüğüme seviniyorum canım sen ne dersin hedefime:KK34:

Hedef süper, :KK9::KK9:

yok bidenem sen ne dersen de insan etkileniyo :KK50::KK50:napçez çaresi yok ..herşeyin hayırlısı:KK16::KK16:

Sersumum ayrılıklar çok zor. Ama inşallah gittiğin yerden ayrılırken de böyle üzüleceğin dostlukların olur. Biz de seni çok seviyoruz, iyi ki buradasın tatlım.:KK16::KK54:

Çok yoruldum kızlar

,

Çoktan erimiştir canım.

Yasayacaginiz yeni yerde saglik ve mutluluklar diliyorum. Her sey gonlunuzce olsun.

Irmak'cığım seni yeniden görmek güzel, dönmene sevindim.:KK16:

Tebrıkler ben temuz9 dan sonra ozgurum,ben de yuruyecegım kısmetse saatlerce bu aralar yogunum ,yuruuyene helal olsun :KK55:

Insallah canim ..
Yurudukce gidiyor kilolar geliyor saglikli ve huzurlu bir yasam ....
Herkez yurumeli .. bunun icin zaman yaratmali .. yaratabilmeli :KK16:

Propycile

Canım sen iyi ki varsın, yazılarını hem gülerek hem de takdirle okuyorum. Herkesi takip ediyorsun, unutmuyorsun. Bravo:KK9::KK9::KK9::KK9:
Ameliyat öncesi güzelce dinlen, dualarım seninle, bu arada gözlerini fazla yorma propycilim. :KK16::KK16::KK16:

Bugünkü durum:

Sabah: klasik karatay menüsü
ara: 2 top dondurma, 1 avuç çekirdek :26:
2.öğün: 1 tabak etli taze fasulye yemeği, biraz kısır, turşu

3 lt su
1 saat yürüyüş

iyi akşamlar kızlar , bugünkü menümü yazayım :nazar:
SABAH : 1 yumurta, 7 adet y. zeytin, 1 dilim peynir,3 adet ceviz, domates,salatalık , yeşil çay
ÖĞLE : 1 porsiyon iskender ekmeğini yemedim sadece 3 kaşık bulgur pilavı, salata
AKŞAM : 1 kase salatalık ve semiz otlu yoğurt, 5 adet badem , 3 adet gün kurusu, 1adet k. incir
SU : 2 litre
SPOR : 60 dk yürüyüş

Merhaba hanimlar.,
kisa bir tatile ciktim.fakat tatile sansima cok hasta ciktim.bogaz enfeksiyonu olsum.İlk 3 gun yatak dosek yattim.3 gunun sonunda yavas yavas topladim kendimi tartida 70 i gordum.tabii hastalik yuzunden verdigim o kilo hoop geri geldi .cok degil suan 71.7 yim.
Sabah karatay kahvaltimi yaptim
oglen iskender yedim.iskenderle beraber saat 3 de gunu kapattim.
yarim saat yuruyusum var.
Beni goren herkes cok sasiriyor bu arada ,iltifatlari ustuste aliyorum su sira.sevindirik oldum.herkese karatayi anlatiyorum tabiki.
Selulitlerim o kadar azaldi ki onceden selulitlerimi bilen arkadaslarla denize gittik.sok oldular:KK53:
ne yaptin diye sorguya cektiler.:KK52:
tabikii karatay :)))))

Son düzenleme:
Cok tesekkur ederim. Pek sik yazamiyorum ama, hanimlarin sohbetine goz atmak hos oluyor. Ne de olsa memleket ozlemi var.

Kislar selam,

Herkese iyigeceler demeden önce bugünkü durum:

Sabah: klasik karatay

Öğle: Dişardaydik, çantamdaki fındık ve bademleri yedim

Aksam: Izgara hellim ve ızgaratavuk, karışık sebze sote, ceviz ve tulumlu roka salatası 8.30'da bitti.

Maalesef yürüyüş yok ama Pazara gittim ve evde bir hayli ev işi yaptım. Oğlumun kitaplığını ve odasını topladık beraber (aylardır dokunamamıştık). Bi de Pazara gittim geldim.

Sıcaklarla beraber benim tansiyon düştü hemen. Neyse, yükselmesinden iyidir, di mi?

İyi geceler, svgiler, bol leptinler herkese:KK34:

Merhaba hanimlar.,
kisa bir tatile ciktim.fakat tatile sansima cok hasta ciktim.bogaz enfeksiyonu olsum.İlk 3 gun yatak dosek yattim.3 gunun sonunda yavas yavas topladim kendimi tartida 70 i gordum.tabii hastalik yuzunden verdigim o kilo hoop geri geldi .cok degil suan 71.7 yim.
Beni goren herkes cok sasiriyor bu arada ,iltifatlari ustuste aliyorum su sira.sevindirik oldum.herkese karatayi anlatiyorum tabiki.
Selulitlerim o kadar azaldi ki onceden selulitlerimi bilen arkadaslarla denize gittik.sok oldular:KK53:

Çok geçmiş olsun. Bu arada tebrikler.:KK9::KK9: Bu beslenme şekli gerçekten başarılı sonuçlar doğuruyor, pes etmek yok yola devam arkadaşlar.:KK6::KK6::KK6:

kızlar nasılsınız?
kac gundur yoktum.
sabah muzlu karatay.oglen t.fasulye,cacık aksama yıne aynı..
sabah 30 aksaömda 45 dk.yuruyus yaptım..

İyiniyetlim sağol canım benim.:KK16: Bugün misafirlerim vardı, giremedim, önce yazılanları okuyordum, senin mesajını şimdi gördüm. Akşam eşimle 1 saat yürüdük.:KK8: Yürüyüş çok iyi geliyor. Gene ıhlamur topladık, şimdi hem içiyorum, hem sizleri okuyorum. Sen nasılsın, her şey yolundadır inşallah.:KK16:
Tatlım yürüyüşler 1 saate çıkmış nasıl çok iyi geliyor di mi:KK16::KK16::KK16:
Canim yediklerinin erimesini birak ..... + depolardan eriyivermistir ...maasallah hamarat , caliskan bir kadinsin vesselam :KK16::KK42::nazar::nazar:
Sağol canım benim.. Sen de her gün yürüyorsun bol bol takdir ediyorum güzel de kilo veriyosun.. En güzeli de yüzüyorsun ya ona bayılıyorum:KK8::KK8::KK8: ohh gitsin yağlar erisin :KK8::KK8:
Hedef süper, :KK9::KK9:

Sersumum ayrılıklar çok zor. Ama inşallah gittiğin yerden ayrılırken de böyle üzüleceğin dostlukların olur. Biz de seni çok seviyoruz, iyi ki buradasın tatlım.:KK16::KK54:

,

Çoktan erimiştir canım.

Irmak'cığım seni yeniden görmek güzel, dönmene sevindim.:KK16:
Canım fzgunum sağol bidenem:KK19::KK19: bi de dondurma yidimdi saat 4 gibi yazmayı unutmuşum..
Bahçe beni çok yoruyor fzgunum bel yaptığım yeri bi görsen çok kötü durumdaydı :KK9::KK9: başka birisi benim yerimde olsa uğraşmazdı hiç:KK3:deli miyim neyim bahçem var ama hala uğraşıyorum.. ama bayağı hareket oldu umarım erimiştir yediklerim:KK9::KK9:

Insallah canim ..
Yurudukce gidiyor kilolar geliyor saglikli ve huzurlu bir yasam ....
Herkez yurumeli .. bunun icin zaman yaratmali .. yaratabilmeli :KK16:
Bence de herkes sağlık için öncelikle yürümeli canım haklısın.. Bak benim:emir_bebek: var ona rağmen vakit buldum yürüyorum hemen her gün:KK16:
Merhaba hanimlar.,

tebrik ederim canım devam karataya devam durmak yok:KK9::KK9:
Geçmiş olsun tez zamanda iyileş inş.

Canımcım, çok teşekkür ederim. Aslında ben Ankara' lıyım, ama İstanbul'da yaşıyorum. Ama zaman zaman Ankara'ya geliyorum. İnşallah bir gün karşılaşırız.:KK16: Ben de seni İstanbul' a gelirsen beklerim. Aslında belki bir gün sözleşip daha önce de konuştuğumuz gibi tüm grup hep birlikte kahvaltı yaparız, ne güzel olur.:21::KK16:

Ben de uzuuunn yillardir Istanbulda yasayan bir Ankaraliyim.

Hadi bakalım uğrarsan Ankara'ya seni de beklerim:)))

Tüm topiktekileri beklerim hatta :))) Hepinizi çok seviyorumEn Büyük KK

kızlar yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum , bebiş hiç huzur vermedi kaçgündür.

bende uzun süredir istanbulda yaşayan bir Ankaralıyım.. zaten istanbul'un yarısı ankaralı galiba :KK16:

X