Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese merhabalar sabah menümü yazıp biraz okuyayım

2 yumurtalı menemen
8 yeşil zeytin
4 yaprak sarma
biraz peynir, çay

pitircigim pravo sana..hedefine 100 gram kalmis..haftaya cumaya kadar hedefin altina bile inersin sen massallah

sersum her ayrılık yeni bir başlangıçtır.orada dostlar edindin onlar artı olarak yanında gidecek. gittiğin yerde yeni deneyimler, tecrübeler ve yeni dostlar seni bekliyor.HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.
sağol canımevet yeni bir başlangıç yeni dostlar
anne eli deymiş gibin olmuşsun kısss

sağol beyaa rakı iyi gitti valladozunda içerim zatii..yeni başlangıç güzel de eskileri bırakmak da koyuyo adama beyaaa

Hala 76,20 kg geliyorum okadar aç kalıyorum yürüyüş yapıyorum neden amaa yaaaaa

sabret biraz demekki yediklerinde yanlış bişey var zaten biz çok aç kalmıyoruz ki.doyana kadar yasak olmayanlardan yiyoruz.

bat yemeği kızlar cok besleyici bi yemek bizim yöreye ait aklıma geldikçe yaparım deneyin cok lazzetli ve hafif soğuk yeniyo tam yaz yemeği

tarifini verde yapalım ozaman nasılmış bakalım

Herkese merhaba :) Hemen bugünkü menümü yazayım:

Sabah

1 adet muz
1 çay bardağı ceviz

Akşam (birazdan yicem, saat 16'da)

2 adet közlenmiş kırmızı biber
2 adet haşlanmış kabak
Bolca yoğurt
1 çay bardağı ceviz

Arada 1 kupa tarçın çayı içtim.

Bugün az su içtim, akşama tamamlamam lazım. Henüz yürüyüş de yapmadım, akşam serinliğinde 1-1,5 saat yürücem. Ödevimi yerine getirip getirmediğimi söylerim sonra

sabret biraz demekki yediklerinde yanlış bişey var zaten biz çok aç kalmıyoruz ki.doyana kadar yasak olmayanlardan yiyoruz.

tarifini verde yapalım ozaman nasılmış bakalım

Malzemeler :

2 su bardağı yeşil mercimek
1 su bardağından 1 parmak eksik ince bulgur
1 adet kuru soğan
2 adet domates
2 adet sivri yeşil biber
1/2 demet maydanoz, dereotu
Varsa 1/2 demet nane veya 1 tatlı kaşığı kuru nane
Tuz, kırmızı biber, kırmızı pul biber, reyhan
1 adet limon suyu
1 yemek kaşığı nar ekşisi
1 yemek kaşığı biber veya domates salçası
1/2 su bardağı iri dövülmüş ceviz

apılışı :

Mercimekleri üzerine çıkacak kadar su koyarak pişirelim. Aynı suya ince bulguru, salçayı ilave edelim. Küçük küçük doğradığımız, domates, kuru soğan, yeşil biber, maydanoz, dereotu, nane ve tuz ile birlikte diğer baharatları ilave edelim. Sevdiğimiz ekşilik derecesine göre kontrol ederek limon ve nar ekşisini de koyalım. Suyu fazla olmayacak ama hafif sulu bir karışım olacak. Yeşil mercimeğin suyu genelde yetiyor ama çok susuz kalmış gibi olursa kaynamış ılımış su ilavesi yapabilirsiniz. Tabii tuz ve baharatları da ağız tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. En son cevizini karıştıralım ve asma yaprağı ile birlikte servis edelim. Asma yaprağına sarılarak yendiğinde enfes oluyor. Soğuk yendiği için yaza çok uygun. Mutlaka deneyin derim ben:)

Canım çok sağol yarın da yürüyeceğim. Bugün yürüsem mi diye düşündüm durmak yok devam Sana da yürüyüşlerin için Sabah kalktığında wc den sonra tartılıyoruz hep canım.. Akşam 1 kiloya yakın fazla çıkıyorum hep ben
Sersumum canımmm ayrılmak zor tabiisii bu duyguyu çok iyi biliyorum sevdiklerin çoksa çok koyar ayrılık... Yeni dostlar edinşr şsteyince de izmirli dostlarını görüğrüsün canım tatillerde filan
Esasımmm sağol tatlım ama sen de yürü 2 öğün sana da yaradı
Çıtırığım sen çok yesen de almazsın bence metobolizman hızlı ama çok da kaçamak yapma gene

Günaydın kızlar sabah sadece 1 tane haşlanmış yumurta yedim oda zor bela hiç iştahım yok şimdide yeşil çay içiyorum

Ömrümde hiç tanışmadığım bir duygudur bu da Ne hasta olunca iştahım kesildi, ne de aşık olunca

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tartıya cıktım kilom 86.600 uçuyorum sevinçtenn
2 kayısımı yarım bardak suyumu içtim canım isteyınce kahvaltımı yapacagım.. mutluyum..

HARİKASIN PAINT Bu daha başlangıç. Daha ne kilolar gidecek...

Sabah: Karatay kahvaltısı( 2 yum ve 1 avuç ceviz ile)
Öğlen: 2 kaşık kısır, 1 avuç ceviz.

Akşam misafirim var sanırım bugün yürüyemeyeceğim(

Ayy agzimda cay wardi puskurttum gulmekten..erkek cocukmu...iyi oglan cocugu dimemis..gozlerimden yas geldi kiz gulmekten..

o cakirkeyiflikte bide bi misra dokuluwerseydi dudaklarindan: artik demir almak wakti geldiyse zamandan,mechule giden bir gemi kalkar bu limandan...oof of sersumum..isin zor walla..ay bende teselli werecegim yere huzunlendiriyom seni,kusra bakma bidenem..

bu arada 2.ogunum:
1 kase tereyagli bulgur pilavi
1 kase yogurt
1 tabak patlican musakka..
suyum:karasal hipopotamusum:))
siporum: daa yok ama anca 20 dakka filan yururum heralde aksam..
Bide arada 2 su bardagi sicak sut ictim..
cok sistim gene ya..sewiyom ben bu karatayi yaw..

ama yumurtaya alerjim var benim ben napcam(

Yumurta allerjisi olanlar diğer bir alternatife yöneliyor; 1 adet muz, 1 çay bardağı badem/ceviz/ fındık, 10-15 adet zeytin gibi. Ayrıca sabah kahvaltısında istenirse balık yenebileceğini de söylüyor Canan Hoca.

Ayy agzimda cay wardi puskurttum gulmekten..erkek cocukmu...iyi oglan cocugu dimemis..gozlerimden yas geldi kiz gulmekten..

Ben de çok güldüm gülüm

kıss propycill ben bugün bi karar virdim. altıma kot kapri giydim üstüne de n.kedan aldığım tişörtü aayyy göbüş pörtledi kıss
Hedefimi bu sebeple 53 ' e çekiyorum

Sevgicim seni daha çok gördüğüme seviniyorum canım sen ne dersin hedefime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…