Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın canım senin yürüyüşlerine hayranım bide bişey sorucam ben dün akşam tartıldım 71,5 kg.geldim bu sabah tekrar tarıldım ve 70,8 geldim hangisi doğrudur sence ha bu arada yürüyüşlerimi aksatmıyorummmmm

Sadece sabah aç karnına tartıl, gün içinde hiçbir zaman diliminde bir daha tartılma. Gün içinde 1 kilodan fazla değişiklik oluyor bende.

kac gündür modem arızalı idi nete giremedim :KK37::KK37::KK37::KK37:
sizleride cok özledim durumlarnedir kim kilo vermiş yada vermemiş hepsini merak ediyorum
gecmişi okumak coook zor olcak :KK43:

:KK50::KK50::KK50::KK50:spor tok su da çok az.. içemıyorum su gitmıyo ya

canım, ara ara yarım bardak iç, bir süre sonra vucut istiyor. yemekten sonra yarım avuç tuzlu çekirdek yersen o da su içtirir.kına gecesinde kendine hakim olduğun için seni kutluyorum. sana da bu yakışırdı.buğün bende kına gecesine gideceğim,motivasyonumu artırın kızlar....

Birkac arkadasla birlikte yeni bir baslangic yaptiginizi okudum. 100 gr. da verdigini ogrendim. Inan bu cok cok hosuma gitti. Ifadendeki espri ve 84 sendromunu yenmis olman beni gulumsetti. Gecen hafta sonu kucuk oglum Turkiye'ye tatile gitti. Buyuk oglum da gidip-gelmisti. Simdi o da isine dondu. Baska eyalette calisiyor. Esimle yalniz kaldik. Simdilik bol bol dinleniyor, biraz da geziler yapiyoruz. Bu arada benim diyet biraz bozuldu ama bu da hosuma gidiyor. Guzel dileklerine cok tesekkur ediyorum. Mesaj sayim 100 olsun, yazacagim. Sevgiler.

ırmakcığım senden haber olmak çok güzel.Günlerdir hiç girmediğini gördükçe üzülüyordum,lütfen arada gir.Eşinle yalnızlığın tadını çıkar.Senin zaten fazla kilon yoktu.sadece kilo almamaya dikkat et.Senin olmadığın dönemde bende sık sık kaçamak yaptım.Bu hafta yeni başlangıç yaptım.Tatilin bittiğinde seni de bekliyoruz. BİZİ YALNIZ BIRAKMA.ÖZELDEN MESAJINI BEKLİYORUM.....

sersum her ayrılık yeni bir başlangıçtır.orada dostlar edindin onlar artı olarak yanında gidecek. gittiğin yerde yeni deneyimler, tecrübeler ve yeni dostlar seni bekliyor.HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.

Günaydın kızlar sabah sadece 1 tane haşlanmış yumurta yedim oda zor bela hiç iştahım yok şimdide yeşil çay içiyorum

Gunaydin kislaaarrr,

Dunku durumum:
Sabah: klasik karatay
Ogle: ton balikli salata, yogurt, 1 avuc badem (disarda yedim, en az zararli ton balikli salata bulabildim)
Aksam: arkadaslarla disardaydik acik bufeden yediklerim: sogus domates, coban salata, havuc ve kirmizi lahana salatasi, kisir, suzme yogurttan haydari

Maalesef spora vakit kalmadi, yemek de 9 civari bitti:KK4:

Herkese bol leptinli bi gun diliyorum ve de klasik karatay kahvaltima gidiyorum simdiiiiiEn Büyük KK

canım, ara ara yarım bardak iç, bir süre sonra vucut istiyor. yemekten sonra yarım avuç tuzlu çekirdek yersen o da su içtirir.kına gecesinde kendine hakim olduğun için seni kutluyorum. sana da bu yakışırdı.buğün bende kına gecesine gideceğim,motivasyonumu artırın kızlar....

.....

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tartıya cıktım kilom 86.600:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: uçuyorum sevinçtenn:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK52::KK52::KK52::KK52:
2 kayısımı yarım bardak suyumu içtim canım isteyınce kahvaltımı yapacagım.. mutluyum..:KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::21::21::KK3::KK53::KK9::KK9::KK9:

Bugün öğleden sonra bebek görmeye ilk defa gittim bi arkadaşa (evine ilk gittim).. İkram olarak baklava benzeri şerbetli antepfıstıklı tatlı geldi:KK52::KK52: Kıslar canınız istemez inş. ve yanında fanta:KK52::KK52: dedim ki tatlı yemiyorum asitli içecekler içmiyorum. Beni tanıyan arkadaşlar da vardı yanımda onları şahit gösterdim hiç biyerde yemiyorum dedim:KK52::KK52: yanlış anlamasın diye:KK52::KK52: işimiz zor kıslar ya:KK52::KK52: Yesen bi türlü yemesen bi türlü neyse benim beslenme tarzıma çoğu tanıyan kişi alıştı:KK76::KK76:
yemediğim için kendimi alkışlıyorum. Dolapta da dondurma var yine yemedim karatay olmasa beni kimse tutamazdı:KK9::KK9::KK9:
2. öğünüm 15:30 da yaptım.. 4-5 sarma çok az actifry da küp küp yaptığım patatesten ve bide karnıyarık yidim küçük:KK53:

iradene bayılıyorum :KK9::KK9: tebrik ediyorum yemediklerin için ...

listedeki tüm arkadasları tebrik ediyorum arkadaslar yola devam durmak yok karataydan sasmayın kızlar süper etkisini göreceksiniz zamanla ellerine saglık sersum'cum...
bende iyiyim hala cok kilo almadım arkadaslar 55 gibi kilolardayım hamilalegimin 12. haftasına yarın baslıyorum yine 36 bedenim sadece biraz göbüş yuvarlanmaya basladı bulantılarda azaldı yemek düzenim düzelecek inş. birde sıcaklar bu kadar ezmesi insanı dimi ama:KK34: ama aksam 8 den sonrA yemek yemiyorum 3 ögün besleniyorum sadece meyveleri her ögünde tüketiyorum canım istedigi sürece tabi benden havadisler böyle...:KK16::KK16::KK16:

canım hoşgeldin kiloları takma artık önceliğin bebeğinin ve senin sağlığın olsun.sen doğumdan sonra hayırlıısyla vereceksin kiloları çünkü sen bir karataycısın...

Sabah: Pastırmalı yumurta, zeytin, ceviz, domates

Öğlen: Yoğurtlu semizotu

Akşam: Yeşil mercimek yemeği

Kızlar ben kilo veremiyorum ya :KK43: Abur cubur yemediğimden yemeklere abanıyorum tabak tabak, doymak bilmiyorum :S

bence yediklerin az .az yediğindede veremezsin kilo yasak olmayanlardan doyana kadar yicez unutma...

Sabah 6.15-7.30 arası eşimle yürüdük:KK66::KK66::KK66::KK66:

:nazar::nazar::nazar: tüü tüüüü maşallaahhhh.senin yürüdüğünü gördükçe sana hayranlığım artıyor ama kendimede sinir oluyorum ben neden yürümüyorum diye :KK36::KK36::KK36:

günaydın canım senin yürüyüşlerine hayranım bide bişey sorucam ben dün akşam tartıldım 71,5 kg.geldim bu sabah tekrar tarıldım ve 70,8 geldim hangisi doğrudur sence ha bu arada yürüyüşlerimi aksatmıyorummmmm

sabah tartıldığın doğrudur çünkü akşam haliyle tok oluyosun .sabahları tartıl...

tartıya cıktım kilom 86.600:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: uçuyorum sevinçtenn:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK52::KK52::KK52::KK52:
2 kayısımı yarım bardak suyumu içtim canım isteyınce kahvaltımı yapacagım.. mutluyum..:KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::21::21::KK3::KK53::KK9::KK9::KK9:

ne kadar verdin canım tebrik ederim:KK9::KK9::KK9:

iradene bayılıyorum :KK9::KK9: tebrik ediyorum yemediklerin için ...

canım hoşgeldin kiloları takma artık önceliğin bebeğinin ve senin sağlığın olsun.sen doğumdan sonra hayırlıısyla vereceksin kiloları çünkü sen bir karataycısın...

bence yediklerin az .az yediğindede veremezsin kilo yasak olmayanlardan doyana kadar yicez unutma...

:nazar::nazar::nazar: tüü tüüüü maşallaahhhh.senin yürüdüğünü gördükçe sana hayranlığım artıyor ama kendimede sinir oluyorum ben neden yürümüyorum diye :KK36::KK36::KK36:

sabah tartıldığın doğrudur çünkü akşam haliyle tok oluyosun .sabahları tartıl...

ne kadar verdin canım tebrik ederim:KK9::KK9::KK9:

1kilo 100 gram dun 1 hfta olmuştu verememişitım de oyuzden çok mutlu oldumm:KK1::KK1:

bugün yine klasik karatay kahvaltısıyla başladım.
iki yumurta doğal tereyağında kırdım. fazla pişirmeden :) domates,salatalık,bir avuç peynir ve badem. 8 adet zeytini yedim.
şimdi karışık bitkimi içeceğim :)

öğlende 4 adet köfte,keten tohumlu yoğurt semizotuyla birlikte

akşama da balık,bol roka,tere ve yarım avuç içi kadar tahin helva

Günaydın kızlar,

1. Öğünümde:
6-7 çilek,
5 kiraz,
2 çeri,
Yarim salatalık,
Az keçi peyniri,
1 minik kase kabuklu fıstık,
Meyve cayi ..

Biradan yürüyüşe çıkacağız ..

Herkeze iyi günler:KK16:

[/QUOTE

senin adına çok sevindim. ben de dünden daha düşük çıkıyorum.İYİ Kİ VARSINIZ....birazdan gideceğim.oğlum imtihanda bütün çocuklar için dua edelim lütfen.
1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
3 dilim kızarmış peynir
10 yeşil zeytin
5 erik kurusu:
4 ceviz
öğlen ve akşam kınada düzgün beslenmek için sizden destek bekliyorum.:KK16::KK16:

İĞNEOYASI ,GAMZELİM neredesiniz?

gunaydin kislar..dun cok giremedim ve kacamagim dibine vurdum..cok şimardim ben yaw:KK43:((
dun kahvaltidan once yarim saat kahvaltidan sonra 1 saat ormanda yurudum(su an yayladayiz,her yer agac))))
sonrada gun icinde herturlu karbonhidrat--sıkma,yufka ekme--- yidim bol bol..ayrica
metro
8 kek
baharatli cubuk
meyveli kek
benimo
tuzlu cekirdek yidim
bide tum bunlar yetmezmis gibi gece saat 11 de karisik pise yidim..ziwanadan cikmisim demi..şimarmis mezuniyetten dolayi..
bugune gelince::
abartili bi karatay kahvaltisi ettim
3 koy yumurtasi
beyaz peynir ve annemin yaptigi tulum peyniri
22 tane annemin yaptg yesl korma zeytin(gene annem gilin yaptgi zeytinyagi ile,bde zeytinler cok kucuktu))
Yaklasik bi ince belli yeni kirdigim ceviz
domates,salatalik,turp,roka-hepsi bahceden
yarim bardak yeni pismis sicak sut
azicik annemin yaptigi yufka ekmek-gene annemin yaptigi tereyag ile
simdi de cay keyfi..
bide dun neden abarttigimi buldum-- regl olmusum..sanki hic abartmiyorum:)))
bu arada yaylada pc yok,telefondan giriyom, o da bazen 3G yi cekmiyo maalesef...cewap yazamadigim herkeslerden cok cok ozur dilerim..
:KK54::KK54::KK54:

Ben bir ara her öğün nerdeyse bir paket ceviz yiyordum, bir avuç vız gelir :) Sağol yine de canım ama ben normal değilim herhalde doymuyorum ya, bamyayı hiç sevmem mesela ama iki öğün arası sınırsız bamya deseler açlıktan tabak tabak yerim :)

geçicekkkk canım bu açlık krizleri:nazar: burdaki kilo veren her arkadaşım emin ol o zor süreçten geçti ve sonuca bakki şimdi açlıktan el titremeleri zamansız yemeler yok çünkü istek yok tatminlik var beyne olumlu sinyaller gönderebilirsen en fazla 10günde bu iş tamam biz seni cok iyi anlıyoruz cünkü bizde yaşadık sende sabredersen bizi anlayacak ve gerçekten doğruymuş artık acıkmıyorum diceksin sevgilerrr:nazar:

merhaba kızlar

kahvaltım 9:30 bitti
1 yumurtadan peynirli omlet
domates
zeytin
1 ceviz
1 incir
biraz fıstık
çay...

1 incir + ılıksu

1.öğün : 08:30 da bitti

2 rafadan yumurta
1 bardak ceviz+fındık
4 çeri
1 salatalık
1 taze kırmızı biber
büyük parça peynir
10 zeytin

Dün haberlerde ara öğünlerin obezlik yaptığını söylediler ..
Haberin ardından Hocamızı gösterip Karatay demişti ara öğün zararlıdır kilo yapar diye :KK52::KK52:
Ah şu hocamız ne doğru diyor. Ünlü kadın diyetisyen de ara öğün şart diyor bol bol meyve ye diyor ara öğünde:KK1::KK1:
Haberin son cümlesi şöyle << ara öğün ile zayıflarsınız fakat diyet tamamlandıktan sonra gelsin eski kilolar dendi>>
Sevgiler doğru yoldayız:KK52::KK52:

Son düzenleme:
X