Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar öğlende doğru düzgün birşeyler yiyemedim

ara öğün

3 ceviz (kahvaltıda cevizleri yiyememiştim onları yedim)

öğle

oğlumun anaokulu tatile girdiği için öğlenleri onunla ilgileniyorum kendime vakit kalmıyor. Oğlum kıymalı patates yemeği pilav ve yoğurt yedi bu yemekten

2 çorba kaşığı kadar pilav
3-4 parça patates (küp şeklinde)
3-4 kaşık yoğurt kaşmıştı onları atıştırdım

aslında bizim karataya ters yiyecekler olsada tabak dolusu yemediğim için pişman değilim akşam üstü yürüyüşümde hepsi uçar inşallah :)))

500 msj olmus gecmııs okuyamayacagım valla

bugun 58.4 cıktım 1 aydır 58.8 ve yukarısında bılımum sayıları göruyordum cook sukur vermeye basladım artık yuruyuse devam sabh ıyı oluyor yurumek

Kızlar ben akşama oğluma patatesli havuçlu maydanozlu mercimek çorması yapıp blendırla incelteceğim. Bu çorbadan biz içebiliyormuyuz.yorumlarınızı bekliyorum .....

Keşke komşunuz olaydım yaaa Ne güzel olurdu canım benim. Sen de çok enerjiksin tatlım.. Pozitif enerji veriyosun bana
Bahçeyi yapardım ben yeterdi hepimize alimallah Kıss kısır apar yerdik birlikte yaaa

Evet canım yarın sabah yapacağım biraz daha seni dinleyeyim

Kızlar ben akşama oğluma patatesli havuçlu maydanozlu mercimek çorması yapıp blendırla incelteceğim. Bu çorbadan biz içebiliyormuyuz.yorumlarınızı bekliyorum .....

aslıcım blendırdan ya da süzgeçten geçirmeden yap karataya uygun olsun Havucun ğişince gi si artıyo ama dikkat

Ben de ağırlıklı olarak soğuk su balıklarını tüketmeyi düşünüyorum. Canan Hoca sabah kahvaltısında yumurta yiyemeyen ya da zamanla yumurtaya karşı allerji gelişenlere de kahvaltıda soğuk su balığı önermiş. Sanırım şu durumda en iyi seçenek bu

Çok doğru söylüyorsun, Canan Hoca'nın deyimiyle "özgür gezen tavuk" öyle kolay kolay pişmez. Biz artık unuttuk zaten doğal tavuk etinin tadını, kokusunu

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
regl haftamda olduğum için tartılmadım bildirim veremedim inş. haftaya kilo vermiş bi şekilde listede yer alırım.ben regl olunca hep fazla çıkarım moralim bozulur..

kahvaltım 9.30 bitti
bir tost(yeni başlayan arkadaşlar ilk aylar hiç tost hamur işi yemedim ideal kiloma yaklastıgım ve hızlı kilo verdigim için haftada bir iki kere yiyorum ama siz yemeyin)
5-6 zeytin
yarım domates
1 ceviz
1incir
biraz fıstık
çay..

uruzcuğum , asyacığım çok teşekkür ederim . kabağı ve zeytinyağını, dereotunu mutlaka deneyeceğim. gün kurusunuda öğlen ve sabah öğünlerime 2 şer tane eklesem çok olur mu:26:

kızlar benim yaklaşık 7 kilo kadar fazlam var daha önce hiç diyet yapmadım ama artık rahatsız oluyorum göbeğimden ve basenimden.
size sorum şu: dukan diyeti ve karatay diyeti arasında karar veremiyorum. karatay diyetini yapıp çok memnunum kalıcı kilo verdim diyeti yaparken de hiç zorlanmadım diyen var mı? açıkçası dukan diyeti biraz maliyetli geldi bana karatay daha uygulanabilir gibi. ama benim kısa sürede yani ramazana kadar kilo vermem lazım

ne güzel bende tostu çok özledim

Karatay diyeti çabucak kilo vermeyi öngörmüyor, sabırla ve uzun bir zamana yayarak, beslenme alışkanlıklarını tamamen değiştirerek kilo vermeyi gerektiriyor. Kısa dönemli kilo verme hedefleri için uygun bir diyet olmadığını düşünüyorum Karatay'ın. Aç kalmayacak şekilde yiyoruz, vücut nasıl tepki verir, yağları ne kadar zamanda bünyeden atar kestirmek mümkün değil. Bunu bilip öyle başlayın bu diyete bence.

selam arkadaşım karatayda hızlı kilo vermeyi bekleme ama sağlıklı ve kalıcı olacağının garantisini veririm ben 64 ile başlamıştım 59 kiloyum ara ara bozdum uymadım vs.. o yüzden sana bir süre vermem yanlış olur ama adam akıllı uyup sporunu aksatmassan ve metebolizman iyi çalışıyorsa çok daha çabuk verebilirsin fazlalıklarını bence dükan sağlıksız light olan ürünleri tüketmeyi doğru bulmuyorum ben karatay hocam ne d,yorsa aynen yap al kitaplarını oku emin ol dinç mutlu biri olacaksın balık yağı takviyesini ihmal etme ama ben bu kadar bekleyemem hızla vereyim diyorsan karar senin yalnız şunu unutmaki hızla giden hızla geliyor ve metebozlizmanı yorduğunla kalıyorsun benim nacizane tavsiyelim bu kadar ama hocamın dediği gibi hayat senin karar senin ..

uruzcuğum , asyacığım çok teşekkür ederim . kabağı ve zeytinyağını, dereotunu mutlaka deneyeceğim. gün kurusunuda öğlen ve sabah öğünlerime 2 şer tane eklesem çok olur mu:26:

Rica ederim canım, azıcık faydam dokunduysa ne mutlu bana

Kuru erik ekleyebilirsin öğünlerine. Hem glisemik indeksi çok düşük (29 olması lazım) hem de lif açısından zengin, tatlı ihtiyacını da giderir.

1 Kaneel=%2.203
2 emeluludas=%1,864
3 almira42=%1.79

4 propycil=%1,78 mezunumuza
5 fuLik=%1.307
6 asyaateş=% 1.2
7 nazfiliz= %1.041
8 leylak70=%0.99
9 igneoyasi=%0,85
109 lacey =%0,839
11 aydin_didem=%0.709
12 FZGUN=% 0.62
13 FİCANS=% 0.601
14 esas2006=%0,578
15 HadiBakalim=%0,476
16 iyiniyetli=%0.175
17 sevgi-liebe=%1.17

18 Gul63=%000
19 sersum=%0000

20 paint=++%0,461
21 esub=++%1.3619 2

evet fistuklarrr benden bu kadar ..kilo verenleri kutlarım

veremeyenler de üsülmesin haftaya yeni umutlarla veririz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…