Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

burdaaa dün girememiştimm ama artık burdayım :)

PAİNT bizi unuttun galiba canım.kilonu tartılda yarışımız başlasın. iğneoyası ve ben bildirdik. seni bekliyoruz canım. yoksa vazgeçtin mi?

demir hapını ihmal etme canım bende kullandım bir dönem malum kadınların çoğunda var bu durum.tadı iğrenç olsada içmelisin..sonrasında beslenmene dikkat ederek demir ihitiyacını bir nebze halletmiş olursunn et ,et et, diyorum demiiri en çok bundan alırsın etide salatalarla,c vitamini içeren besinlerle tüketmeye çalış ki vucudun demiri emebilsin..ıspanak vss hikaye.. bu arada demir içeren multivitaminde kullanabilirsin zaten azcık kanımız var o da reglide bitmesin dimiomegaya gelince aksatma derim ama bu dönemlerde ara ver yada azalt nacizane benim fikrim

Sevgiiiii... Bravo arkadaşım! Bundan sonra gözünü 82 ye dik. Az kaldı. Ekip süper yaw:))

şimdiki kilom çıkmamış:60

listeyi kim yapıyorsa kolay gelsin

Darısı 59 a...

günaydınnnn
dün alışverıs yapmak ıstemıstım ama bulamayınca moralım 0 a ındıı o yuzden hıc gıremedım.... geçmişi okuyacagım sımdı henuz kahvaltımı yapmadım :18::18:

Ne moral bozuysun arkadaşım. Bu ay olmazsa, gelecek ay olacak. Budur!

Benim yerime de gez kız. Oooohhh, ne güzel...

geçmişin hepsini okuyamadım kii kahvaltıdan sonra devam edecegım dunku menulerımı yazayım ozaman
kahvaltım klasık karatay kahvaltısı
2.öğünüm tavuklu salata dışarda yemek zorunda kaldım.. dısı yaglı kıtır ekmek ıcınde salata vardıı ama ekmegı görunmyordu sıpariş verdıgımde.. ama bende sadece saltassını yedım ekmtekten olan kaseyı yemedimmm tabikiii. hele alısverısten sonraa bısı bulamayıncaa hıc kacamak yapmayacagıımmm.... 1haftadır tek yaptıım kacamak 1top dondurmaydıı ama bı daha bısı yapmayacagım.... kuzenlerımden utandım kıyafet bualamdıkcaaa onlar cok zayıff 14:
ayrıcaaaaaaaa karatay mutfagı kıtabımı aldımmm okuyacagımm

geçmişin hepsini okuyamadım kii kahvaltıdan sonra devam edecegım dunku menulerımı yazayım ozaman
kahvaltım klasık karatay kahvaltısı
2.öğünüm tavuklu salata dışarda yemek zorunda kaldım.. dısı yaglı kıtır ekmek ıcınde salata vardıı ama ekmegı görunmyordu sıpariş verdıgımde.. ama bende sadece saltassını yedım ekmtekten olan kaseyı yemedimmm tabikiii. hele alısverısten sonraa bısı bulamayıncaa hıc kacamak yapmayacagıımmm.... 1haftadır tek yaptıım kacamak 1top dondurmaydıı ama bı daha bısı yapmayacagım.... kuzenlerımden utandım kıyafet bualamdıkcaaa onlar cok zayıff 14:
ayrıcaaaaaaaa karatay mutfagı kıtabımı aldımmm okuyacagımm

loxandra,clemm,aslı72,mavimeleğim,handan06,sevgi-liebe,gül63,güleryüz2011,leylak70,papadiya,letafet,

nerdeesiniz kısslarrrr

canım gül bildirim yaptı papadiya tatilde güleryüz ve mavi meleğim belki yapmayabilirler bildirim hamile oldukları için...
kolay gelsin canım...

PAİNT bizi unuttun galiba canım.kilonu tartılda yarışımız başlasın. iğneoyası ve ben bildirdik. seni bekliyoruz canım. yoksa vazgeçtin mi?

unutmadımmmmmmm dün evde degıldım gırmedımm de oyuzdenn:) kılom tekrar tartılıp gelecegım şimdi vazgecmedımm.. kıyafet bualamdıktan sonraaa daha cok hırslandımmm

kızlar hepinizi tebrik ederim!! çok özendim valla sizlere

ben de pazartesiden beri karataya uygun besleniyorum, hatta çok çok özen gösteriyorum. ama bırakın kilo vermeyi, ilk başladığımda biraz kilo bile aldım ve o gün bugündür de sabit hiç değişmiyor

üstüne üstlük her gün en az 2 saat de spor yapıyorum ben. bu haftayı deneme haftası olarak düşünmüştüm ve hiç umduğum gibi olmadı maalesef

sizin de ilk başlarda böyle oldu mu? moralimi bozmayıp devam edeyim mi? ne dersiniz

Tamam canım bu akşam senin için geziyorum hemen

Akşama bir arkadaş sevgilisini tanıştırcak benimle. Birkaç arkadaş daha gelcek sonrada hep beraber bir yerlerde vakit geçireceğiz. Eve gidince yazarım size kızlar

Son düzenleme:

canım 100 gr diyosun 1400 gr vermiş gözüküyosun hangisi

canım 100 gr diyosun 1400 gr vermiş gözüküyosun hangisi

canım benim yaaa hem hastane hem liste zor senin iş hiç liste yapmadım korkuyorum yapamazsam diye yoksa ben yapıyım dicem sevgi 1400vermiş bide 84ten 100gr aşağıda olduğu için ayrıyetten seviniyo

SERSUM canım gözden kaçmış galiba, kolay gelsin

kilo bildirimim
başlangıç tarihi 14 haziran 2012
başlangıç kilo 87.700
pazartesi 86.700
bugün 87.100
pazartesi sadece 1 kılo eksık cıktı sonra hergun tartıldım hıc o kadar az cıkmadı ben anlamadım yanı hem bı hfta oldu hem kacamak yapmadım hem de kılo gıtmıyoooooooooooo metabolizmam senden nefet edıyorum bu kadar yavasmı calısılır yaa!!

Kizlar acilen motivasyona ihtiyacim var, 20 gün sonra dügünüm var ve ben hala durdugum yerde sayiyorum..
Kacamaklarim cok oldu, ayni kilodayim uzun zamandir.. Önceden saglikli beslenme konusunda cok disiplinliydim.
Simdi desteginize ihtiyacim var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…