Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kız zaten ikiside aynı şeyki ha önce bölmüşsün ha önce çarpmışsın. Ben virgülden sonra 2 hane olsun diye yuvarlamıştım 1.307yi 1.31'e

kafam karıştı kısımm yaa..hem hasta çekiyom,hem size bakıyom,hem listeyi hasırlıyom..olcek okaaa.. mat iyidir emme kafa gitti

kafam karıştı kısımm yaa..hem hasta çekiyom,hem size bakıyom,hem listeyi hasırlıyom..olcek okaaa.. mat iyidir emme kafa gitti
Kuzum işin zor farkındayım bende seni yormamak için yuvarlayıverdim o kadarcık fark çıkmaz kimsede diye ama sen bildiğin gibi yap, karıştırmayım aklına ben
Kolay gelsin yeniden

sersumcum liste sende galiba kolay gelsin tatlım sevinecem diye şimdiki kilomu yazmamışım
pazartesi:60,6
bugün:60
canım benim kolay gelsin

slm kızlar,reglken kilom sabit durmuştu,ama 3 gün önce bitti çok şükür.ve iyi bir şekilde verdim kilomu.
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:66.7
bu hafta:65.5
fark:1.2
toplam fark:4.5
verilen kilo yüzdesi(1.79)

listeyi hazırlayan arkadaşa kolay gelsin
bide benim şu çizelgemi değiştirebilecek kimse var mı acaba.ben beceremiyorum da

günaydınnnn
dün alışverıs yapmak ıstemıstım ama bulamayınca moralım 0 a ındıı o yuzden hıc gıremedım.... geçmişi okuyacagım sımdı henuz kahvaltımı yapmadım :18::18:

tünaydın canlarım
önce kilo bildirimimi yapayım
evvelki hafta:85,3
bu hafta:83,9
84 kilodan 100 gr da olsa aşağıda olmak bana moral verdi. hepinize destekleriniz için teşekkür ederim.veren arkadaşları tebrik ederim,veremeyenler azimlerini kaybetmesinler.listeyi hazırlayan arkadaşıma kolay gelsin,şimdiden teşekkürler...

benim içinde 69 çok önemli..... İnşallah önümüzdeki hafta inanıyorum...... Göreceğim
Bol haraket,bol su,0 kaçamak ile olacak olacak

Yahu benim de boyum 161cm(dr ölçmüştü), kilom 81,5 ve 46 bedene zar zor sığıyorum Bu ne yaman çelişkidir... Kıskandım valla... Maşallah

papadiya da uzun zamandır yok di mi??:44:

Papadiya annesine gitti canım, sanırım 20 gün kalırım demişti. Papiş nerelerdesin canım, özledik seni.

Tebrikler bacım, mezun da oldun artık. Anneciğinin de yanına gitmişsin, o sana çok iyi bakar şimdi, bir güzel hasret giderirsiniz. Kendine çok iyi bak, çok öpüyorum.

Bu arada DESTİNA nerelerdesin canım, cuma olsun dedin, gene yoksun.

birde posettlı deneyeyim çok teşeşşkür ederimm

r

Asya, benim vermek istediğim toplam kilonun üzerine acık daha ekledin mi, senin kadar oluyo

günaydınnnn
dün alışverıs yapmak ıstemıstım ama bulamayınca moralım 0 a ındıı o yuzden hıc gıremedım.... geçmişi okuyacagım sımdı henuz kahvaltımı yapmadım :18::18:

Öyle hemen moral bozmak yok canım, biz burada bir nevi grup terapisi yapıyoruz, böyle durumlarda hemen buraya gel buradaki güzel insanlar hemen düzeltirler moralini.

Bu arada sabahki menüm: peynirli omlet, salata, 1 zeytin, 1 şeftali, 4 kiraz, 1 ç.b. fındık

Geç kahvaltı ettim, bugün artık 2 öğün yaparım.

Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı güzel bir ömrü olsun

amin canım inşallah...

Esasım, Allah analı babalı büyütsün canım

sağol canım amin...

canım artık 57 olduğuna göre resim koycan demi

nasıl anlamadım geçen haftaki kilo 75,100 bu hafta 73,700 fark 1,400 kilo yüzdesi 1,400/75,100*100=1,864 oluyor benmi yanlış hesaplıyorum

hesabın doğru canım...

canım verilenkilo*100/geçen haf.kilo değil mi yüzde?? yüzdesi de 1.307 oluyo

canım asyaateşin hesabı doğru.verilen kilo/geçen haftaki kilo*100=

r

Asya, benim vermek istediğim toplam kilonun üzerine acık daha ekledin mi, senin kadar oluyo

Kız sabah sabah güldürdün beni, sen o kilocukları benden önce verirsin
Ben pek pisboğazım, doymak bilmiyorum. Birde yaş genç sürekli arkadaşlar dışarı çağırıyor. Karataya uycam diye ölüyorum resmen, yiyecek bulamıyorum yada kaçamak yapıyorum.
Sendeki azim bende de olsa keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…