Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

patron çağırdı bunu yazarken aceleden yanlış yazmışım bu haftaki kilom 73,700 olacak allah bir daha 83,700ü göstermesin yaw

Emelcim cok guzel kilo vermissin,sen clemmle yarisiyordun degilmi canim,tebrik ederim,bildirmde 83 gordum,tarti 73,kilolar tikir tkir gidecek canim[/QUOTE]

ya evet yanlış yazmışım
ben şimdi clemni bekliyorum kapışıyoruz ya bakalım arkadaşım ne durumda takipteyim herkesi

Günaydınlar herkese.. Gününüz güzel geçsin inşallah..
Sabahki menüm: karatayın cuma günkü kahvaltı menüsü..

İlk başlarda yavan kalmadı değil bende de salçasız yemek, ama alışmak mesele alıştım da ve şaşırıyorum kendime, ben ki salçayı sabahları ekmeğe sürer yerdim.

Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta (pazartesi): 70.5
Bu hafta:70
fark:0.5
Toplam fark : 2 kg
Yuzde: 0.709

Eklentiler

• $IMAG0103.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 40
kilo bildirimim
başlangıç tarihi 7 mayıs 2012
başlangıç kilo 82.8
pazartesi 76.8
bugün 76.0
fark 800gr
toplam fark 6.8
yüzdeyi nasıl yapıyonuz anlayamadım hala

kızlar çok şükür 70 i gördüm tartıda..sıra 69 larda..pazartesi inşallah 6lı rakamlara geçiyorum..

dün spor yapmadım..ev işleriyle ilgilendim biraz..ama bugün kesin yapıcam..

sabah kahvaltım:
2 yumurtadan kaşarlı omlet
beyaz peynir
4 zeytin
domates-marul
1 avuç ceviz
1 bardak süt

Sporsuz bu kadar verebildiğin için
Ne yaptın bu hafta nasıl verdin? daneyimlerini bekliyoruz

valla benim yaptıklarımı belki başkası yapsa kilo verirmi bilmiyorum ama bende sporsuz nasıl kilo veriyorum bilmiyorum öncelikle her sabah karatay kahvaltımı yapıyorum haftada 5 gün 3 öğün hafta sonlarıda 2 öğün besleniyorum iş yerinde bütün gün oturuyorum bazen kalkıp bacak egzersizleri bel egzersizleri yapıyorum fazla değil ama sonra hergün eve giderken 4 durak önce iniyorum buda yarım saat yapıyor yürüyerek eve gidiyorum onun dışında hafta sonlarıda 1,5 ayşındaki kızımım eşliğinde evimi mutlaka siler süpürür toz alırım yani elimden geldiğince hareket etmeye çalışıyorum yediklerime gelincede ben mesela dolmaları pirirnçli yiyorum bulgurlu kimse yemiyor napayım bende yapamıyorum onun dışında bazen 1-2 dilim ekmek yiyorum çıtır ekmeğe dayanamıyorum çıtır ekmek arasına mis gibi tere yağı bayılıyorum haftada en az bir kere tatlıda yiyorum ama akşam 8den sonra birşey yemiyorum öyle işte ben buları yapıyorum

çok çok teşekkürederim canım yardımın için :))

Teşekkür ederim cevabın için
Sanırım kendini diyetteyim diye düşünmüyorsun buda daha rahat vermeni sağlıyor

Maaşallah
Adına cok sevindim canım. Önümüzdeki haftaya inşallah bende 69 ları göreceğim.

Kızlar, kilo verdikçe çizelgeyi de değiştiriyoruz ya, nasıl yapıyorduk??
öncelikle;
http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php bu sayfaya girin.

WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme

SAVİNGS TİCKER:birikmiş para

WEDDİNG:nikah

PREGNANCY:gebelik

BİRTHDAY:dogumgünü

BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası

ANNİVERSARY:yıldönümü

bunlardan istediğiniz takvimi olusturu
en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ

sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…