Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Teşekkür ederim cevabın için:KK16:
Sanırım kendini diyetteyim diye düşünmüyorsun buda daha rahat vermeni sağlıyor:KK1:

aslında başladığımda kendimi çok kasıyordum hemen kilo vermek istiyordum ama şimdi baya inceldiğim için hedefede yakın olduğum için biraz daha rahatım dediğin gibi diyette gibi değilim sanki hep böyle besleniyormuşum gibi yapıyorum ondan herhalde veriyorum kilocukları :KK34:

patron çağırdı bunu yazarken aceleden yanlış yazmışım bu haftaki kilom 73,700 olacak:KK9: allah bir daha 83,700ü göstermesin yaw:KK9:[/QUOTE

ÇOK TEBRİKEDERİM ÇOK GÜZEL KİLO VERMİŞSİN 3 AY GİBİ SÜREDE İNŞAALLAH BENDE 7Lİ RAKAMLARI GÖRSEM ARKASI GELECEK NASİPSE EVET ARTIK 8Lİ KİLOLARI BİRDAHA GÖRMEYELİMM YETEEEEEEEER!!!!!

amin inşallah verilen kilolar geri gelmez bir daha kilo vermek biraz sabır işi ya sabretmek ve kararlı olmak lazım

Kıslar dün regl oldum, tartılmasam mı acaba demiştim ya, bi cesaret tartıldım, iyi ki de tartılmışım, az ama gene de vermişim Pzt'den beri:)

Kilo veren veremeyen, yerinde sayan herkese tebrikler:KK54:

Sersumcum durum şöyle:

Rumuz: HadiBakalim
Başlangıç tarihi: 10 Mayıs 2012
Başlangıç kg: 89
Geçen hafta: 83,9
Bu hafta(Pzt’den beri): 83,5
Fark: -400 gr
Toplam fark: 5,500
Beden: 44-46
Spor: Pzt’den beri sadece yarım saat tempolu yürüyüş (o da 1 kere)
Boy: 1.60
Hedef: 65
Verilen kilo yüzdesi (bu hafta verilen kilo/gecen haftaki kilo *100): 0,476 (Inşallah doğru yaptım)

Kaneel bu kadar kilo verebilmenin sırrını istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
Sırrım : bol haraket, bol su, bol yürüyüş, 0 kaçamak ve sizlerin motivasyonu Birde wc problemim olmasın, günde iki defa çıkabileyim diye özel cay ictim hergun bir poşet ( burada tuvalete çıkabilmek icin özel çaylar var):nazar::nazar:

Son düzenleme:
:nazar:Maaşallah
Adına cok sevindim canım. Önümüzdeki haftaya inşallah bende 69 ları göreceğim.

inşallahh canım..ben martta başladım aslında ama ilk ay alışma devresi gibi geçti..biraz verdim biraz aldım..hep aynı kaldım yani..3 haftadır özellikle dikkat etmeye ve yüyürmeye gayret ediyorum..bu sefer kilo almadan 70 e düştüm..şimdi biliyorum ki gerçekten kaçamak yapmazsam ve yürüyüşü veya sporu eksik etmezsem gidiyor kilolar..ben yavaş verenlerdenim canım..3 haftada toplam 2 kilo diyebilirim..bide kendime 3 er kiloluk hedefler koymuştum..ilk hedefim 69..o yüzden benim için ayrıca önemli..

çok çok teşekkürederim canım yardımın için :))

rica ederim..güle güle kullan..

Günaydın hanımlar, hayırlı cumalar.

Rumuz: FZGUN
Başlangıç tarihi: 06.03.2012
Başlangıç kilo: 108,9
Geçen hafta kilo: 96,2 (pazartesi)
Bu hafta kilo: 95,6
Fark: 0,6
Toplam Fark: 13,3
Hedef:56
Verilen kilo %: 0.62

Sersum'cuğum kolay gelsin.

aslında başladığımda kendimi çok kasıyordum hemen kilo vermek istiyordum ama şimdi baya inceldiğim için hedefede yakın olduğum için biraz daha rahatım dediğin gibi diyette gibi değilim sanki hep böyle besleniyormuşum gibi yapıyorum ondan herhalde veriyorum kilocukları :KK34:

evet bu bir yaşam tarzı bence bi başlayan birdaha bırakamaz

patron çağırdı bunu yazarken aceleden yanlış yazmışım bu haftaki kilom 73,700 olacak:KK9: allah bir daha 83,700ü göstermesin yaw:KK9:[/QUOTE

ÇOK TEBRİKEDERİM ÇOK GÜZEL KİLO VERMİŞSİN 3 AY GİBİ SÜREDE İNŞAALLAH BENDE 7Lİ RAKAMLARI GÖRSEM ARKASI GELECEK NASİPSE EVET ARTIK 8Lİ KİLOLARI BİRDAHA GÖRMEYELİMM YETEEEEEEEER!!!!!

Günaydın hanımlar, hayırlı cumalar.

Rumuz: FZGUN
Başlangıç tarihi: 06.03.2012
Başlangıç kilo: 108,9
Geçen hafta kilo: 96,2 (pazartesi)
Bu hafta kilo: 95,6
Fark: 0,6
Toplam Fark: 13,3
Hedef:56
Verilen kilo %: 0.62

Sersum'cuğum kolay gelsin.
saol canımm:KK16::KK16:

Sırrım : bol haraket, bol su, bol yürüyüş, 0 kaçamak ve sizlerin motivasyonu Birde wc problemim olmasın, günde iki defa çıkabileyim diye özel cay ictim hergun bir poşet ( burada tuvalete çıkabilmek icin özel çaylar var):nazar::nazar:
Form çaylarına dikkat et ama canım daha doğrusu sinemakiye dikkat et, belli bir süre sonra bağırsakları mahvediyor ve kabıs oluyorsun
Ben günde 1 çıkmaya 4 gündür başladım oda kahvaltı sonrası ki 2 kupa metabolizma çayı içiyorum.

moraller bozuk 60.700 idi pzt, çarşamba 60.600 ohhh gr gr gidiyor cumaya 60 olur demiştim ama 61.00 geldi, miniş kaçamaklarmı acaba

Bende kastım bir anda kilo vermek yerine 2 kilo aldım şimdi onları veriyorum. 49 kiloyu görürken 51'e çıktım:KK43:
Ama kendini kasmamak en ideali artık böyle bende kasmayacağım. Zaten pekde fazlam yok. Biraz göbek var oda karaciğer yağlanması olduğu için normalmiş. Belim 60, göbek deliği çevresi 70. Ama karatay artık benim için sağlıklı yaşam, diyet değil. KAraciğerimi de çözeceğim,öncelikli hedefim sağlık:))
Tebrik ederim seni ve verdiğin kiloyu yeniden.

moraller bozuk 60.700 idi pzt, çarşamba 60.600 ohhh gr gr gidiyor cumaya 60 olur demiştim ama 61.00 geldi, miniş kaçamaklarmı acaba
Hiç stres yapma, Karataya devam et. Sanki bugün tartılmamışsın gibi düşün ki.Stresten dolayı kortizon salgılayıp yağa dönüştürme fazlalıkları. Şişkinlik olabilir unutma:KK34:

Merhabalar hanımlar hepinize günaydın

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 61,2(pazartesi)

Bu hafta : 60,4

Fark: -800

Boy : 1.70

Yüzde hesaplanmasını bilmiyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız onuda ekleyebilirim arkadaşlar

Son düzenleme:
Merhabalar hanımlar hepinize günaydın

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 61,2

Bu hafta : 60,4

Fark: -800

Boy : 1.70

Yüzde hesaplanmasını bilmiyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız onuda ekleyebilirim arkadaşlar
Verilen kilo/geçen haftaki kilo*100
yani senin için:
0.8/61.2*100=1.31 oluyor.

kizlar cumanin kerameti diye ben buna derim,aradan 4 gun gecmesine ragmen kilolar patir patir dokulmus massallah..2 kisi + ve 1 kisi sabit kalmis..(sersumcum))
walla pravo herkese diyorum..
aydindidem,sersum,iyiniyetli,asyaates cok mersi kislar...
asyaates canim senin belin 60 mi...nasi yaaaa
:KK53::KK53::KK53:

X