Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar günaydın. Ben yaptığım kaçamakların cezasını çekiyorum. En son 2 hafta önceki bildirimde 58.7 iken, bgn 59.5
2-3 gün sonra da regl bekliyorum, sanırım onun da etkisi
rumuz:esub
başlangıç tarihi:20/02/2012
başlangıç kilo:65.3
2 hafta önce:58.7
bu hafta:59.5
fark:+0.800 gr
toplam fark:-5.8 kg
verilen kilo yüzdesi: +%1.362
2 hafta olmadığım için 2'ye bölüyorum. Yüzdem + %0.681

Son düzenleme:

Canim sen de guzel kilo vermissin,yuruyusun de cok iyi yapiyorsun,tebrikler

Emelcim cok guzel kilo vermissin,sen clemmle yarisiyordun degilmi canim,tebrik ederim,bildirmde 83 gordum,tarti 73,kilolar tikir tkir gidecek canim

esubcum canım benim nettin liste sonuncusu liste yapıyor haberin var mı canım benim Bakalım kim olacak şanslı?

Son düzenleme:
ya arkadaşlar ne olur bana biri çizelge yapsın

başlangıç 20/06/2012
başlangıç kg 86.7
şimdiki kg 81
boy 1.64
hedef 69

esubcum canım benim nettin liste sonuncusu liste yapıyor haberin var mı canım benim Bakalım kim olacak şanslı?

İyiniyetlim sorma canım... Seni gördüğüme sevindim. Şimdi sana msj yazıyordum. Ben 2 haftadır olmadığım içini bu yüzdemi 2'ye mi böleceğim?

geçen hafta 57,100
bu hafta 57,000
fark -100
toplam fark 7,500
spor : yürüyüş 4 gün 1'er saat
verilen kilo yüzdesi : 0.175

Kıslarrr artık çok göze batıyorum yaw ne yediğimi gözetleyip duruyor arkadaşlar.. Bayağı da bi zayıflayınca yeter diyorlar sürekli.. 2 gün önce öğrt. arkadaşa gittik aman Allah'ım yedim de yedim.. Ama genelde kaçamak yapmıyorum. Dün arkadaşlar dondurma yediler ben tatmadım bilem.. Şu 55'i bi görsem

İyiniyetlim sorma canım... Seni gördüğüme sevindim. Şimdi sana msj yazıyordum. Ben 2 haftadır olmadığım içini bu yüzdemi 2'ye mi böleceğim?

Evet canım 2'ye böl yüzdeni nerelerdesin sen.. Kaçamak çok zannımca Ayrılma burdan bak sonra kötü oluyo

çok sağol canım amin inş...

Tebrikler.Allah analı babalı büyütsün.Anasına babasına vatana Hayırlı-bahtı açık-ömrü uzun olsun.

amin çok sağol canım...

sever tabii sen sevilmez misin hiiççç

sağol canım

Evet canım 2'ye böl yüzdeni nerelerdesin sen.. Kaçamak çok zannımca Ayrılma burdan bak sonra kötü oluyo

Tamam canım sağol. İşte hem kaçamak, hem regl öncesi.. Fena oldum ben. Hemen değiştireyim yüzdemi En azından birazcık daha iyi olur...

Sabah yine 6-7 arası tam bi saat yürüdüm kıslaarrrrrr:119::119::119::119::119:

Sersumum kolay gelsin datlum sana çok öpüyorum seni

Kızlar geçen hasta olmadan önce yürürken de kilo verememiştim.. Yürümeyi hastalanıp bırakınca hooopp kilo vermiştim Yürüyünce mutlaka gidiyor kilolar o yüzden moralim bozuk değil öpüyorum hepinizi ohhh gitsin kilolar

Günaydın herkese
pazartesi başladım diyete ve 4 günde 1.3 kg gitmiş dün regl oldum.Kaçamak yapmadım sayılır ilk gün çeyrek incirli kek dışında
sabah menüm,
1 yumurta
5-6 yaprak sarması (pirinç,bulgur karışık)
7 zeytin
biraz peynir

Bugün seminer vereceğim kızlar ben okula gidiyorum hazırlanıp hızlıca sonra görüşürüz

Propycilcim gördüm seni tatlım mezun oldun yani iyileşince gel ok

[
Kızlar Allah gönlünüze göre versin inşallah,[/QUOTE]
amiin canım

mezun ederiz seni etmesine amma bırakmayız galii ona göre topikimizin neşelerindensin gülüümmm..ayrılma sakın bizden

sağol bacımmm
canım kilonda bi yanlışlık var sanırım resimle bildirimin arasında 10 kg var

Sporsuz bu kadar verebildiğin için
Ne yaptın bu hafta nasıl verdin? daneyimlerini bekliyoruz

sağol bidenem

günaydınnnn

1.öğün
peynirli omlet 1yumurtadan zeytinyağlı
5 zeytin
1 bardak süt
6-7 badem
birkaç kaşık yoğurt

kızlar dün akşam yemeğimi yanlış yazmışım..3 biber 2 de kabak yersem çatlardım herhalde..2 biber 1 de kabak dolması yedim..evdeki bilgisayarın azizliği bu..o kadar çok yemedim yani..bu bile fazla gelmişti akşam bana şişmiştim..

ya arkadaşlar ne olur bana biri çizelge yapsın

başlangıç 20/06/2012
başlangıç kg 86.7
şimdiki kg 81
boy 1.64
hedef 69

canım ben yaptım çizelgeni..

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wMwJzIa/weight.png

Bugün seminer vereceğim kızlar ben okula gidiyorum hazırlanıp hızlıca sonra görüşürüz

Propycilcim gördüm seni tatlım mezun oldun yani iyileşince gel ok

iyiniyetlim bol şans diliyorum sana..inşallah iyi geçer seminerin..atom karınca gibisin maşallahh..sabah yürüyüşünüde yapmışsın..

propycil canım mezun olmana çok sevindim..darısı başımıza..ama iyileşince yine buralarda görelim seni..

Kızlar sabah menümü de yazayım unutmadan 07.30'da bitti
2 haş yumurta
4 zeytin
1 avuç içi çörekotlu peynir(keçi,çökelek ve loru karıştırdım)
2 domates
2 salatalık
3 dal küçücük marul hepsi toplamda 1 dal anca ederdi, en iç kısmından aldım.
500 gr eski omega 3'umden (s.ven seas)
2 s.lgar omega 3

Bu sabah az yemişim yavvv yazınca anladım
Topikte çene çalarken metabolizma çayımı da hazırladım termosuma koydum, şimdi iş yerinde içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…