Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Afiyet , leptin olsuuuuuuuuuun ...

Canım bizler fabrikadan çıkmış hiç birşey tüketmiyoruz..herşey doğal .. Sirmemizi , peynirimizi , yoğurdumuzu yapılabilecek herşeyi kendimiz yapıyoruz..

kızlarrrr....ben kaçar..leptininiz bol olsun..
yarın listeyi ben yapıyom ...bildirimleri en geç saat 11'e kadar alabilirim bilginiz olsun..acildeyim biliyonuss..başka türlü eve gidene kadar liste beklemek zor olur size

hadiiin bakalım..başarılar diliyom herkese..bol bol yakın bu gece yağları kısslarrr

hepinizi öpüyom

Evet, kesinlikle ..

Hem kolay, vakit almıyor,sağlıklı, lezzetli ..

Yarin bence dondurmayı dene ve tecrübelerini bizlerle paylaş cnm.

kızlar bu diyet nasıl iyi diye duydum ben şuanda dukan yapıyorum ama karatay diyetnn kitabını filanda okudum...kilo werme durumlarınız nasıl merak ediyorum mantıklı bi diyet ama örneklerini merak ediorum

Maasallah, 41 kere maasallah Iyiniyetli:) harika bi sey bahceyle ugrasmak. Ne kadar keyifli. Benim balkonda azicikdomatesim var, ondan bile mutlu oluyorum

Bahçe olmayınca sksıya ekiyorum hatunlar ben de Ürününüz bereketli olsun. Çok kıymetli olur onlar
Şimdi şanslıyım nazfilizcim sağol canımama tayin çıktığında gittiğim yerde de olr mu bilmem:26:

Hadibakalım sizlerinde gönlünüzce ekebileceğiniz bi bahçeniz olur inş. Ben de stres filan kalmıyor uğraşırken

Sabah gözlerimi açar açmaz tartılıcim ve buraya yazıciğim tatlım kolay gelsin iyi geceler

Resim koy canım koyda örnek alalım seni Sebze ekseydik keşke bizde.
Bizim bahçede 2 dönüm meyve ağacı var. kiraz,elma,karadut, can erik, mürdüm eriği, vişne, kayısı ağacı kaynıyor bahçe. Şu an kirazlar çok güzel bolbol onlardan yiyorum. kuru meyveyi bıraktım, kiraz yiyorum genelde, nede olsa doğal Karaduta dokunmadım daha Valla karatay besleneceğim derken kuşları doyurur olduk. Annemde bende karataycıyız. Biz toplamayınca evdekiler de yemiyor
Birde ıhlamur ağaçlarımız var, çiçekleri açsın toplayacağım. Çayı çok güzel oluyor

Ben de yarın seminer anlatacağım konu sırası ben de kaçıyorum o yüzden iyi geceler çıtırlar ve çıtır adayları

Tartılar yüzümüzü güldürsün inş. yarın

Maaşallah canım .. Harikasın ..

kızlar bu akşam güzel bir balkon keyfi yaptım...iyiniyetli sersum canım şimdi bahçeli ev hayallerinizi okudum..ne güzel olurdu gerçekten..propycil sanırım demişti karatay çiftliği kurucam die..herşey gönlnüzce olsun canım..

bu akşam eve geldim..dolma biberlerimi pişirdim..bulgurla yaptım tabiki..onlar pişerken balkonu yıkadım güzelce soframı kurdum..mor lahana ve marul salatası yaptım yanına..
ben 3 biber 1 de kabak yedim..
yanına da yoğurt ve salata..

öğle menümün aynısı ama daha lezzetlisi..

yemekten önce tartıldım kızlar..tam 70.00 çıktım..yaşasınnn..çok mutluyumm..bakalım sabah 69 ları ucundan görebilirmiyim..

ama yürüyüş yok bu akşamm..eşim maç seyrediyor..çıkmadı benimle yürüyüşe..

şimdi biraz geçmişe bakıyım..herkese bol leptinler...

Son düzenleme:
İyi geceler sersumcum, yarın için kolay gelsin şimdiden.
Acilde çalışıyor olmak zor valla ona rağmen iyi yazıyorsun bize
İnşallah bir an önce hayallerindeki bahçeye kavuşursun canım

Evet, kesinlikle ..

Hem kolay, vakit almıyor,sağlıklı, lezzetli ..

Yarin bence dondurmayı dene ve tecrübelerini bizlerle paylaş cnm.

Dondurma tarifini çok sonralara saklamayı düşündüm aslında. Hani uzun süre tatlılardan uzak kalınca canım çektiği zaman :)

Ama mümkün olduğunca değişik tarifler deneyip sizlerle paylaşmak isterim

Eline, gönlüne sağlık canım.
Maaşallah sana

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) koz patlıcan-domates yemegı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

İyi geceler hanımlar,

Teşekkür ederim. İnşallah veririz. :) ne kadar süredir uyguluyorsunuz karatayı?

Benim 15 hafta bitti, bu hafta 16. haftam.

,

Çok değerli bilgiler, paylaşım için teşekkürler kaneel'ciğim.

Afiyet olsun canım, bahçende bereketin bol olsun.

Akşam akşam güldürdün beni iyiniyetlim, Allah da seni güldürsün.

Gerçekten koysana fotoğrafını iyiniyetlim, ben de çok görmek isterim doğrusu.

Haklisin canım........
bu arada avaların çok çok şeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…